<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:45 V75-6
V4-3
DD-1
Vintillatravet

Kaldblods 2600 m. Tillegg 20 m ved vunnet 1.000.000 kr., 40 m ved 2.500.000 kr.
3-15-årige.
Premier: 150.000-75.000-35.000-20.000-10.000-(5.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 3 Duo : 3-7 Trippel : 3-7-9 Plass : 3-7-9

1 2015: -13 -2 -2 -2 -2 -425 378 2014: -18 -4 -2 -1 -6 -523 848
Føynland Kongen 2600 1 Plass 2 003 819
9 år BRUN H v.Lome Kongen G. Flåten Axevalla 0 20/7 - 03 / 5 2160 br 62
e. Koyda v. Hof Ener G. Flåten Momarken Travbane 0 07/7 - 06 / 6 2140 br a 114
Pål Kristiansen /Husøysund G. Flåten Bjerke Travbane 1 23/5 - 07 / 3 2100 25,3a 101
G. Flåten Pål Kristiansen (A) G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 28/1 - 06 / 11 2100 27,0a 38
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 0 21/12 - 10 / 9 2160 28,0 192
2 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -11 000 2015: -24 -1 -4 -3 -7 -139 034
Tuxi Titan 2 Plass 1 602 818
12 år BRUN H v.Spikeld S. Ruud Biri Travbane 3 02/11 - 03 / 2 1609 27,5a 80
e. Månami v. Troll Jahn P. Midtfjeld Färjestad 6 22/9 - 09 / 4 2160 24,9 398
Svein Olav Ruud /Namnå S. Ruud Bjerke Travbane 6 08/9 - 09 / 9 3180 26,6 g 83
S. Ruud S. Ruud Bergen Travpark 5 25/8 - 10 / 2 2100 24,1a 32
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Magnor Travbane 4 12/8 - 06 / 9 1640 24,1 37
3 2017: -5 -1 -0 -1 -0 -23 000 2016: -1 -1 -0 -0 -0 -18 000
Gylden Balder 3 Plass 3 360 155
9 år LYSBRUN H v.H.G. Balder K. Johansen Bjerke Travbane 1 24/10 - 01 / 3 2100 27,4a 11
e. Gylden Perla v. Pajaprins K. Johansen Sørlandets Travpark 1 29/9 - 06 / 8 2160 25,1 27
Bent Olav Wigdal /Vikersund K. Johansen Bjerke Travbane 2 09/9 - 05 / 1 2600 24,8a 78
K. Johansen Pål Sem (T) K. Johansen Bjerke Travbane 1 27/8 - 15 / 1 2600 25,5a 29
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Leangen Travbane 2 16/6 - 06 / 12 2680 26,9 g 29
4 2017: -13 -0 -2 -1 -5 -73 500 2016: -8 -0 -1 -2 -3 -50 000
Vesle Sjur (S) 4 Plass 1 159 078
12 år MØRKBR H v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 0 24/10 - 09 / 8 2160 27,9 287
e. Dale Vesla* v. Alm Kvik V. Hop Bjerke Travbane 5 10/10 - 07 / 3 2100 25,2a 565
Wenche Tangen /Larvik V. Hop Bjerke Travbane 0 19/9 - 06 / 9 1609 24,5ar 385
V. Hop Marita Helle Tangen (A) M. Tangen Årjäng 1 08/9 - 01 / 2 2200 26,2 -
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl M. Helland Sørlandets Travpark 3 02/9 - 02 / 2 2140 26,0 820
5 2012: -13 -0 -0 -0 -9 -64 500 2011: -6 -0 -2 -0 -2 -77 000
Stjernelyn 2620 1 Plass 1 447 620
11 år BRUN V v.Spang Best F. Hamre Sørlandets Travpark 6 29/9 - 04 / 5 2140 25,6 61
e. Rappstjerna v. Rappfot G. Gundersen Bjerke Travbane 4 19/9 - 06 / 4 1609 22,7a 103
Elin Brobakken /Snertingdal G. Gundersen Bjerke Travbane 5 09/9 - 11 / 10 2160 25,2 430
G. Gundersen Elin Brobakken G. Gundersen Bjerke Travbane 5 29/8 - 07 / 6 1609 23,1a 570
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer L. Pedersen Jarlsberg Travbane 0 18/5 - 09 / 8 1640 28,2 g 23
6 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -1 -0 -7 000
Trollgutt 2 Plass 1 777 684
14 år SVART V v.Spang Best K. Løvdal Forus Travbane 4 06/11 - 08 / 12 2080 28,6 82
e. Lona Troll v. Troll Jahn G. Austevoll Bergen Travpark 0 20/10 - 04 / 6 1600 23,9a 151
Stall Trollgutt K. Malmin Bjerke Travbane 1 10/10 - 07 / 1 2100 24,4a 343
K. Malmin Kjell Løvdal (T) G. Austevoll Sørlandets Travpark 0 29/9 - 04 / 11 2140 26,2 321
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Austevoll Forus Travbane 0 01/7 - 06 / 2 1600 23,9a 248
7 2013: -4 -0 -2 -0 -1 -18 500 2012: -17 -2 -2 -3 -4 -452 000
Amor Even 3 Plass 2 223 766
11 år M.BRUN H v.Pål Even S. Weberg Bergen Travpark 4 20/10 - 04 / 8 1600 23,6a 346
e. Kongsrud Ida v. Granar (S) S. Eilefsen Turku - 22/9 - 11 / 4 2100 dg a 1865
Marthe Ruud Eng /Skiptvet S. Weberg Bjerke Travbane 3 29/8 - 07 / 4 1609 23,0a 132
S. Weberg S. Weberg Kala Landbane 4 05/8 - 06 / 10 1960 24,3 23
lys blå m. m.blå ermer,krage,mansj.+re P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 0 21/7 - 10 / 5 2609 26,1a 363
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -1 -0 -2 -5 -54 474
Vestpol Faxen 4 Plass 2 326 186
14 år BORKET H v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 24/10 - 09 / 10 2160 25,2 240
e. Gam Sølvi v. Atom Vinter Å. Tengsareid Bergen Travpark 5 20/10 - 04 / 3 1600 23,8a 339
John Arne Degnes /Grimstad Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 29/9 - 04 / 3 2140 25,6 152
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Bjerke Travbane - 09/9 - 11 / 6 2160 g5 g 133
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 02/9 - 02 / 8 2160 25,0 15
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -1 -1 -0 -4 -42 722
Joker Elden 5 Plass 2 586 320
14 år SVART H v.Lome Elden L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 10 / 6 2100 24,5a 324
e. Joker Jerka v. Jerker L. Kolle Bergen Travpark 2 20/10 - 04 / 2 1600 23,0a 54
Kenneth Larsson-Iselin Sundberg Larsson L. Kolle Bjerke Travbane 3 10/10 - 07 / 5 2100 24,8a 45
L. Kolle Knut Haakenstad (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 1 29/9 - 04 / 6 2140 25,3 20
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Färjestad - 22/9 - 09 / 6 2160 dg 26
10 2015: -5 -0 -0 -0 -3 -8 000 2014: -13 -0 -1 -1 -2 -53 000
Horgen Kinge 6 Plass 1 370 221
13 år BRUN V v.Spang Best V. Paltto Hagmyren 0 06/10 - 01 / 3 2200 nc 715
e. Horgen Sara v. Korbest V. Paltto Drammen Travbane 5 01/10 - 07 / 4 2140 28,9 45
Veronica Paltto /Tønsberg G. Flåten Sørlandets Travpark - 26/8 - 08 / 9 2180 dg 144
H. Holm Veronica Paltto (A) H. Holm Drammen Travbane 0 11/8 - 03 / 2 2100 24,3ag 547
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl V. Paltto Bjerke Travbane 4 08/8 - 08 / 4 2180 27,2 66
11 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stiv Kuling 7 Plass 1 260 250
11 år RØD H v.Moe Odin E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 10 / 8 2100 24,6a 343
e. Stubb Vinni v. Finstad Lars E. Gravdal Leangen Travbane 2 06/10 - 04 / 10 1660 23,6 51
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Sørlandets Travpark 2 29/9 - 04 / 10 2140 25,3 126
E. Gravdal E. Gravdal Bjerke Travbane - 09/9 - 11 / 7 2160 dg 60
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 0 29/8 - 07 / 10 1609 br ar 56
12 2017: -11 -1 -0 -2 -5 -56 021 2016: -13 -1 -1 -1 -5 -77 417
Höstbo Fredrik* (S) 8 Plass 2 334 338
15 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 03/11 - 10 / 10 2100 24,2a 196
e. Korenka* v. Korbest G. Austevoll Bjerke Travbane 2 10/10 - 07 / 9 2100 24,4a 20
Sverige G. Austevoll Bjerke Travbane 2 19/9 - 06 / 10 1609 22,5ag 44
G. Austevoll Mats Andersson (T) J. Kontio Bergsåker 1 25/8 - 07 / 2 2140 23,4a 160
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re J. Kontio Gävle 1 18/8 - 09 / 4 2180 24,4 123
13 2015: -9 -0 -0 -1 -4 -18 500 2014: -9 -0 -0 -0 -1 -2 500
Rabb Odin 9 Plass 1 355 071
13 år SVART H v.Moe Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 6 24/10 - 09 / 9 2160 26,9 504
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten V. Hop Leangen Travbane 0 06/10 - 04 / 9 1660 26,1 504
Brynjulf Bjørge-Ann E. Bergsjøbrenden /Reinsvoll V. Hop Sørlandets Travpark 0 18/8 - 09 / 10 1640 24,1 481
B. Steinseth Brynjulf Bjørge K. Johansen Drammen Travbane 3 11/8 - 03 / 7 2100 23,8a 271
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl K. Johansen Biri Travbane 3 29/7 - 07 / 2 1609 22,8a 195
14 2017: -10 -0 -3 -2 -3 -63 072 2016: -5 -0 -1 -0 -1 -17 000
Særpefanten 10 Plass 3 415 322
12 år BRUN H v.Moe Odin J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 3 03/11 - 10 / 1 2100 23,0a 287
e. Rilitha v. Alm Rigel J. Mjølnerød Turku 3 22/9 - 11 / 1 2100 24,4a 1556
Åge Johansen /Grålum J. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 29/8 - 07 / 9 1609 23,3a 195
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Drammen Travbane 5 11/8 - 03 / 4 2100 23,8ag 89
burgunder m/gul hestesko & to ermringe G. Gundersen Sørlandets Travpark 0 21/7 - 10 / 11 2609 26,3a 106
15 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -9 -2 -0 -2 -2 -75 500
Tranmælsgutt 11 Plass 1 288 663
9 år SVART H v.Elding B. Garberg Leangen Travbane 0 06/10 - 04 / 14 1660 24,6 330
e. El Mina v. Ilmin B. Garberg Leangen Travbane 2 30/9 - 02 / 2 2140 26,1a 54
Lena Olsson /Kvål B. Garberg Bjerke Travbane 7 09/9 - 11 / 4 2160 25,3 235
B. Garberg B. Garberg Bergen Travpark 2 25/8 - 10 / 8 2100 23,8a 154
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Bjerke Travbane 5 04/8 - 08 / 2 2140 24,4 102