<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:12 V5-4
DD-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 310.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 8 Duo : 8-11 Trippel : 8-11-3 Plass : 8-11-3

1 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000
Lere Kjellen 1609 1 Plass 277 700
11 år BRUN V v.Ara Svarten D. Dalen Bjerke Travbane 0 24/3 - 02 / 7 1609 28,4a 1160
e. Andella v. Sæterbest (S) O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 03/3 - 02 / 4 1700 28,6ag 870
Ellen C. Koller /Brandbu O. Mikkelborg Biri Travbane 0 27/1 - 05 / 5 1609 32,1a 271
G. Austevoll Ellen C. Koller D. Dalen Drammen Travbane 7 02/1 - 06 / 1 1700 31,8a 106
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Drammen Travbane 4 08/11 - 03 / 10 1700 29,6a 377
2 2014: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -11 -0 -1 -0 -2 -10 000
Vinnibrunen 2 Plass 311 500
12 år BRUN V v.Eng Svarten O. Kjenner Biri Travbane 0 26/10 - 02 / 1 2100 28,7a 398
e. Trollvinni v. Trons Trollmin* G. Gundersen Drammen Travbane 0 16/10 - 01 / 11 1700 29,7a 218
Gjermund Myrvang /Røn G. Gundersen Biri Travbane 6 21/9 - 03 / 11 2100 28,5a 158
O. Kjenner Gjermund Myrvang G. Gundersen Biri Travbane - 10/9 - 01 / 2 1609 dg a 20
Svart m/oransje stolpe,rekl. G. Gundersen Bjerke Travbane 5 23/8 - 04 / 2 1609 26,9a 261
3 2018: -9 -0 -0 -0 -3 -16 930 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -7 000
Løset Elden 3 Plass 501 930
13 år BRUN V v.Lome Elden B. Alm Biri Travbane 3 26/10 - 02 / 11 2100 27,7a 621
e. Løset Blesa v. Løset Kongen B. Alm Biri Travbane - 19/10 - 04 / 2 1609 dg a 190
Berit Tveter Alm /Gjøvik B. Alm Bjerke Travbane 0 03/10 - 05 / 11 2160 29,9 214
B. Alm B. Alm Momarken Travbane 3 11/9 - 08 / 1 1640 27,1a 222
hvit m/lilla t B. Alm Drammen Travbane 7 14/8 - 01 / 12 1700 27,6a 158
4 2016: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2015: -12 -0 -0 -0 -2 -5 500
Tidemand Pål 4 Plass 361 500
11 år MØRKBR V v.Pål Even G. Flåten Bjerke Travbane 0 03/10 - 05 / 13 2160 31,9 992
e. Tidemand Trolla v. Perle Troll G. Flåten Momarken Travbane - 11/9 - 08 / 5 1640 dg a 98
Torfinn Topland /Birkeland G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 05 / 7 1720 29,6 g 370
G. Flåten G. Flåten Sørlandets Travpark 6 26/8 - 02 / 12 1660 27,6 304
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 0 23/8 - 04 / 9 1609 27,2a 414
5 2012: -18 -2 -0 -0 -10 -75 867 2011: -11 -0 -0 -2 -1 -16 261
Eldna S.E.* (S) 5 Plass 223 923
8 år M.BRUN HP v.Eder S. Søderkvist Färjestad 7 20/10 - 02 / 3 2160 30,0 g 177
e. Terneturi* (S) v. Verner* (S) B. Goop Åmål 4 12/10 - 03 / 7 2080 28,9 125
Sverige J. Kontio Årjäng 0 07/10 - 05 / 8 2160 30,3 g 697
G. Gundersen Mats Andersson (T) B. Goop Färjestad 0 22/9 - 04 / 7 2160 29,3 456
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer S. Agnas Årjäng 8 15/9 - 03 / 6 2140 31,0 g 149
6 2013: -5 -1 -0 -1 -2 -25 000 2012: -23 -8 -4 -1 -6 -196 149
Torpa Jo 6 Plass 307 149
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder E. Høitomt Momarken Travbane - 11/9 - 08 / 8 1640 dg a 25
e. Riska Lill v. Kap Pil E. Høitomt Bjerke Travbane - 22/8 - 06 / 3 1609 dg a 40
Stall Friends 004 E. Høitomt Bergen Travpark 7 19/8 - 07 / 5 1600 27,2ag 12
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 01/8 - 02 / 9 1609 25,7a 27
Hvit m/svarte ermer, reklame L. Kolle Momarken Travbane 2 17/7 - 08 / 8 1640 25,3a 42
7 2013: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2012: -22 -0 -3 -2 -10 -63 000
Kirstjerna 7 Plass 281 053
11 år MØRKBR HP v.Bokli Balder L. Kolle Klosterskogen Travbane 7 01/11 - 09 / 6 2100 32,2a 412
e. Dele Il v. Ilmin B. Duestad Drammen Travbane 3 16/10 - 01 / 2 1700 28,4a 195
Tone Celine Bergh-Olsen /Ramnes A. Kristiansen Drammen Travbane 2 08/10 - 07 / 4 1700 29,6a 700
B. Duestad Tone Celine Bergh-Olsen B. Duestad Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 02 / 6 2100 29,2a 620
svart m/rødt sk.stk. & ermstripe. B. Duestad Drammen Travbane 6 24/9 - 05 / 4 2100 29,5a 231
8 2017: -3 -0 -0 -0 -3 -11 500 2016: -7 -0 -0 -0 -0 -0
Nordli Spik 8 Plass 398 603
12 år SVART V v.Spikeld K. Johansen Momarken Travbane 1 22/10 - 02 / 10 2140 28,1a 16
e. Pål Svarta v. Nordli Svarten T. Horpestad Årjäng - 07/10 - 05 / 3 2180 dg 97
Camilla Hansen /Halden K. Johansen Drammen Travbane 1 24/9 - 05 / 5 2100 27,4a 103
K. Johansen Camilla Hansen (A) T. Horpestad Årjäng 5 31/8 - 03 / 3 2160 26,7 353
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. M. Nyløkken Bjerke Travbane 5 18/7 - 08 / 1 2100 31,7ag 63
9 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -21 -3 -1 -2 -8 -108 842
Emse Kongen* 9 Plass 255 719
7 år SVART H v.Krembest M. Hultman Biri Travbane 6 19/10 - 04 / 11 1609 27,8a 240
e. Tao Stjerna v. Mentor Mollyn M. Hultman Bjerke Travbane 6 10/10 - 04 / 1 1609 27,2a 83
Sverige M. Hultman Momarken Travbane 4 11/9 - 08 / 6 1640 27,1a 167
M. Hultman M. Hultman Bjerke Travbane 0 23/8 - 04 / 7 1609 27,6a 82
tredelt hvit/blå/grå G. Gundersen Magnor Travbane 6 12/8 - 06 / 1 1600 26,4 47
10 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -22 -1 -1 -1 -7 -42 500
Orella 10 Plass 340 323
8 år MØRKBR HP v.Elding V. Hop Momarken Travbane 0 11/9 - 08 / 7 1640 27,6a 192
e. Viggvinni v. Slogum Bjørn V. Hop Bergen Travpark 2 25/8 - 08 / 7 1609 26,2a 261
Kjell Bredholt /Stokke V. Hop Bjerke Travbane 0 01/8 - 02 / 8 1609 26,8a 177
V. Hop Vidar Engebretsen (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 5 11/7 - 07 / 9 1609 25,3a 354
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 2 25/6 - 04 / 4 1700 27,4a 59
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000
Alm Kiwi 11 Plass 749 500
11 år LYSBRUN H v.Lome Elden L. Kolle Biri Travbane 1 26/10 - 02 / 8 2100 27,0a 17
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) L. Kolle Biri Travbane 2 19/10 - 04 / 10 1609 26,7a 46
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen L. Kolle Bjerke Travbane 2 10/10 - 04 / 8 1609 25,3a 27
L. Kolle Tormod Rundhaugen (B) L. Kolle Drammen Travbane 2 24/9 - 05 / 12 2100 27,9a 30
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 2 12/9 - 03 / 7 1609 26,4a 17
12 2013: -6 -0 -0 -0 -2 -4 000 2012: -12 -0 -1 -2 -2 -28 500
Moe Linder 12 Plass 301 648
8 år BRUN V v.Moe Odin L. Johnsen Drammen Travbane 2 16/10 - 01 / 1 1700 28,4a 240
e. Gulline v. Gullmin B. Steinseth Biri Travbane 0 21/9 - 03 / 9 2100 29,0a 222
Oddveig Johnsen-Leif Johnsen L. Pedersen Momarken Travbane 0 03/7 - 01 / 2 1640 br a 55
L. Johnsen B. Steinseth Biri Travbane 0 25/5 - 02 / 8 1609 27,0ag 297
gul m/svart skråbånd. B. Steinseth Bjerke Travbane 0 10/5 - 04 / 9 1609 27,0a 271