<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:48 V5-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 65.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : 1-9 Trippel : 1-9-10 Plass : 1-9-10

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -1 -0 -0 -2 -20 491
Stram Vaier 2100 1 Plass 725 627
11 år SVART V v.Åsajerven L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 25/10 - 03 / 15 2120 33,5 g 51
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel L. Kolle Biri Travbane 0 19/10 - 08 / 2 2100 32,1 g 144
Stall Vaier L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 11/10 - 04 / 8 2120 32,2 g 103
L. Kolle Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Drammen Travbane 0 01/10 - 02 / 7 2100 32,8ag 43
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark - 05/8 - 05 / 7 2140 g4 ag 69
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -0 -2 -3 -21 000
Nebbenes Eldar 2 Plass 133 500
12 år SVART V v.Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 3 18/10 - 04 / 6 2100 31,9a 303
e. Nebbenes Mette v. Alm Svarten G. Austevoll Bjerke Travbane 6 03/10 - 03 / 6 2140 32,2 165
Kåre Kirkelund-Kristine Kirkelund G. Austevoll Biri Travbane 5 21/9 - 05 / 11 1609 30,6ag 246
H. Holm Kåre Kirkelund G. Austevoll Bjerke Travbane 4 08/8 - 01 / 2 1640 31,3 g 157
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 26/1 - 04 / 9 2100 36,7a 183
3 2012: -2 -0 -1 -0 -0 -8 614 2011: -15 -0 -0 -0 -11 -31 446
Pærlviva* (S) 3 Plass 50 628
6 år BRUN HP v.Spang Best M. Andersson Färjestad 0 08/10 - 06 / 4 2180 32,9 g 1855
e. Viva Vinter* (S) v. Atom Vinter M. Andersson Färjestad P 21/9 - 91 / 3 2160 38,5 P
Sverige B. Goop Färjestad 2 02/1 - 11 / 1 2160 34,0 146
K. Johansen Mats Andersson (T) O. Goop Färjestad 4 15/12 - 01 / 3 2140 34,1 g 177
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. J. Kontio Romme - 25/11 - 11 / 1 1660 dg 35
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -2 -1 -6 -75 493
Stensvik Iver* 4 Plass 666 287
11 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) V. Hop Klosterskogen Travbane - 25/10 - 03 / 14 2120 dg 84
e. Engdokka v. Spang Best V. Hop Jarlsberg Travbane 1 03/9 - 02 / 3 1609 28,8a 126
Sverige V. Hop Klosterskogen Travbane 4 23/8 - 08 / 2 2100 33,6 316
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Momarken Travbane 8 17/7 - 07 / 10 2140 32,8a 328
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Biri Travbane 0 02/6 - 03 / 3 2100 31,3 484
5 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -10 -0 -1 -0 -3 -16 000
Blessokken 5 Plass 93 500
15 år RØD V v.Braute R. Kruse Bjerke Travbane 0 17/10 - 03 / 6 2160 32,3 656
e. Lykkemindi v. Lykkebron* R. Kruse Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 02 / 7 2100 31,1ag 466
Henning Kongsbak /Båstad R. Kruse Bjerke Travbane 0 03/10 - 03 / 12 2140 32,4 399
O. Mikkelborg Henning Kongsbak R. Kruse Biri Travbane 3 21/9 - 05 / 12 1609 30,5a 528
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame R. Kruse Bjerke Travbane 7 16/8 - 04 / 3 2100 31,4ag 181
6 2013: -6 -0 -2 -0 -0 -19 500 2012: -18 -1 -2 -0 -6 -38 500
Gjærlaus 6 Plass 84 500
7 år MØRKBR V v.Nordli Svarten G. Austevoll Momarken Travbane 1 29/10 - 03 / 4 2140 33,8ag 36
e. Gjærla v. Finstadmort G. Flåten Bjerke Travbane 5 18/10 - 04 / 5 2100 32,1a 175
Vebjørn Anholt /Andebu G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 02 / 12 2100 30,5a 212
G. Flåten Vebjørn Anholt G. Flåten Bjerke Travbane 7 27/9 - 02 / 12 2100 32,2ag 400
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 14/9 - 08 / 8 1620 30,2 32
7 2019: -7 -2 -0 -0 -2 -36 000 2018: -18 -1 -0 -2 -5 -51 658
Aas Balder 7 Plass 284 658
11 år LYSBRUN V v.H.G. Balder E. Høitomt Bjerke Travbane 0 17/10 - 03 / 4 2140 35,8 g 53
e. Aas Besta v. Spang Best E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 08 / 5 2120 33,0 54
Ida Brekke /Voss V. Hop Jarlsberg Travbane 3 26/6 - 01 / 9 2100 29,4a 306
E. Høitomt Asbjørn Rød E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 07/6 - 03 / 7 1700 31,5a 83
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 19/5 - 03 / 8 2120 30,6 103
8 2014: -10 -2 -0 -1 -2 -55 000 2013: -17 -0 -3 -2 -7 -97 222
Stokkefaksa 8 Plass 225 643
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) M. Ottersen Drammen Travbane 0 01/10 - 02 / 8 2100 33,2ag 183
e. Stokkesvarta v. Elding M. Ottersen Hagmyren 1 18/9 - 09 / 1 2160 33,1 32
Stall H.I.K. M. Ottersen Bjerke Travbane 6 27/8 - 09 / 7 2100 31,0a 785
M. Ottersen M. Ottersen Biri Travbane 0 17/8 - 04 / 11 2100 31,9a 171
grå m/grønt skulderstykke + reklame M. Ottersen Biri Travbane 3 29/7 - 11 / 3 2100 32,6 g 158
9 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000
Linus B. 9 Plass 67 000
8 år SVARTBRUN V v.Sundbo Kravall* (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 25/10 - 03 / 1 2100 33,7 38
e. Evensmarie* v. Pål Even V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 18/8 - 05 / 5 2140 32,2 g 579
Stall P.M.S. Racing V. Tjomsland Sørlandets Travpark - 12/8 - 03 / 9 2180 dg 270
G. Austevoll Ola Engevold (B) Ø. Tjomsland Forus Travbane 3 31/7 - 10 / 7 2080 34,0 g 20
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re V. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 20/7 - 01 / 11 2160 31,1 329
10 2013: -11 -0 -1 -0 -7 -28 000 2012: -7 -0 -0 -1 -3 -11 000
Lørje Sjefen 10 Plass 102 000
9 år SVART V v.Sjefen V. Hop Jarlsberg Travbane 6 12/10 - 02 / 6 2100 30,2a 517
e. Sorita Soberano v. Bork Rigel A. Akselsen Bjerke Travbane 0 03/5 - 02 / 1 1609 30,9a 912
Ann-Kristin Madsen /Skoppum E. Høitomt Drammen Travbane 0 13/3 - 02 / 3 1700 32,8a 146
K. Malmin Ann-Kristin Madsen O. Østre Momarken Travbane 0 07/2 - 03 / 1 1640 32,9a 489
Mørkblå med gul reklame/bånd O. Østre Klosterskogen Travbane 0 29/12 - 02 / 5 1700 36,2 157
11 2018: -13 -0 -1 -0 -2 -15 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dallas 11 Plass 169 422
10 år RØD H v.Håkon Jo* O. Kjenner Momarken Travbane - 29/10 - 03 / 5 2140 dg a 37
e. Krut Gertrud (S) v. Dalar O. Kjenner Klosterskogen Travbane 6 25/10 - 03 / 10 2120 34,5 g 135
Ingunn Karlsen-Marthe A. Kristofferstuen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 18/10 - 04 / 11 2100 33,5ag 108
B. Steinseth Geir Arne Kristofferstuen O. Kjenner Klosterskogen Travbane 5 11/10 - 04 / 9 2120 32,3 g 62
Blå m/gull seler&stjerner, reklame O. Kjenner Bjerke Travbane 3 27/9 - 02 / 7 2100 31,4a 210
12 2013: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2012: -20 -2 -0 -1 -5 -47 000
Mini Albert 12 Plass 84 500
6 år SVART V v.Engli Svarten E. Høitomt Momarken Travbane 0 29/10 - 03 / 2 2140 34,7a 68
e. Røiseterna v. Finstadmort Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 19/10 - 08 / 3 2100 31,6 434
Kine Nilsen Wold /Bøverbru Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 09/10 - 04 / 12 1609 31,5a 419
G. Gundersen Kine Nilsen Wold E. Høitomt Bjerke Travbane 0 30/8 - 01 / 3 1609 33,7arg 73
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Høitomt Bjerke Travbane 4 16/8 - 04 / 6 2100 31,1a 103