<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
DD-1
V5-2
Kaldblodscupen kval 6/14

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m ved vunnet 500.000 kr.
3-15-årige 300.000 - 900.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 1 Duo : 1-14 Trippel : 1-14-9 Plass : 1-14-9

1 2017: -8 -0 -2 -0 -2 -26 000 2016: -11 -1 -3 -1 -2 -76 000
Smedviktor 2140 1 Plass 892 109
9 år MØRKBR H v.Alm Viktor O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 17/10 - 04 / 9 2600 29,2a 18
e. Smedjenta v. Elding O. Mikkelborg Leangen Travbane 4 06/10 - 09 / 12 2160 27,9 g 70
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Drammen Travbane 1 24/9 - 02 / 8 2100 28,0a 29
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud S. Jessen Bjerke Travbane 1 08/9 - 07 / 9 2100 26,7a 166
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 6 27/8 - 15 / 10 2600 27,4a 595
2 2013: -23 -0 -0 -1 -8 -30 000 2012: -19 -1 -2 -1 -9 -75 500
Ingerøvin 2 Plass 497 500
8 år SVART H v.Lauvin C. Antonsen Bjerke Travbane 0 31/10 - 07 / 1 2100 33,1a 637
e. Mørtvedt Mari v. Elding C. Antonsen Jarlsberg Travbane 5 21/10 - 08 / 11 2100 26,9a 758
Annette Nancy Hoem /Kleppe C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 05/10 - 05 / 2 1609 27,6ag 73
C. Antonsen C. Antonsen Klosterskogen Travbane 6 27/9 - 06 / 1 1700 28,3ag 39
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 2 18/9 - 06 / 5 2140 28,4a 196
3 2013: -4 -0 -0 -0 -2 -31 924 2012: -22 -0 -2 -4 -8 -59 394
Nattfrost* (S) 3 Plass 548 502
13 år BRUN V v.Marine Svarten D. Aarum Bjerke Travbane 5 31/10 - 07 / 5 2100 30,2a 439
e. Reit Gulla* v. Reitlappen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 21/10 - 08 / 7 2100 26,7a 425
Sverige C. Antonsen Drammen Travbane 0 08/10 - 02 / 8 2120 28,9 75
V. Hop Dan Olsson N. Benzon Årjäng 3 15/9 - 03 / 4 2180 27,1 144
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl N. Benzon Årjäng 3 08/9 - 01 / 4 2180 27,2 -
4 2012: -10 -2 -1 -0 -3 -122 140 2011: -13 -2 -0 -2 -3 -74 500
Beljue Gutten 4 Plass 472 640
13 år MØRKBR V v.Lykke Gutten G. Buaas Drammen Travbane 0 03/11 - 01 / 6 1700 32,2ag 101
e. Else Lorita v. Alm Svarten E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 29/9 - 06 / 4 2140 28,7 182
Raine Dahlberg G. Austevoll Momarken Travbane 5 23/7 - 04 / 1 1640 25,6a 47
E. Høitomt Gunn Tove S. Buaas B. Goop Årjäng 1 14/7 - 09 / 2 2140 26,0 703
Hvit m/svarte ermer, reklame G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 31/5 - 03 / 5 2100 28,0a 83
5 2012: -9 -0 -0 -0 -4 -8 000 2011: -14 -0 -0 -0 -5 -27 000
Høiby Knoll 5 Plass 470 309
11 år MØRKBR V v.Kos Knekten M. Helland Klosterskogen Travbane 7 27/9 - 06 / 3 1700 28,4a 407
e. Tjønn Viktoria v. Kinge Balder D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 24/8 - 06 / 7 1609 28,0ar 283
Olav Johansen /Gran O. Mikkelborg Magnor Travbane 0 12/8 - 06 / 7 1620 25,4 281
K. Malmin Olav Johansen K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 06 / 4 1609 26,1ag 203
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Klosterskogen Travbane 9 14/6 - 06 / 4 1700 27,9a 239
6 2014: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -15 -1 -2 -2 -5 -124 505
Ellestad Hero 6 Plass 641 005
12 år SVART V v.Elding L. Kolle Bjerke Travbane 6 31/10 - 07 / 9 2100 30,3a 683
e. Palma v. Alm Rigel L. Pedersen Biri Travbane 3 19/10 - 09 / 9 2120 28,1 38
Ragnhild Gjengedal /Gol L. Pedersen Drammen Travbane - 01/10 - 07 / 2 2120 dg 79
L. Kolle Heidi Moen (T) L. Pedersen Biri Travbane 4 21/9 - 09 / 8 2140 28,7 80
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Momarken Travbane 2 17/1 - 06 / 11 2140 30,0a 94
7 2017: -7 -0 -0 -1 -1 -10 000 2016: -10 -0 -1 -2 -4 -35 500
Pedrus 2160 1 Plass 1 167 000
12 år BRUN H v.Bokli Eld G. Gundersen Bjerke Travbane 4 24/10 - 09 / 1 2140 27,4 g 127
e. Steinsvad Il v. Ilmin L. Kolle Momarken Travbane 3 13/10 - 04 / 7 2660 25,7 168
Ole Fr. Desserud-Kjell Rustand L. Kolle Sørlandets Travpark 5 29/9 - 06 / 13 2160 26,7 g 597
G. Gundersen Ole Fr. Desserud G. Gundersen Biri Travbane 0 28/7 - 09 / 8 1620 27,7 g 527
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Drammen Travbane 0 16/7 - 02 / 8 2540 27,3 g 18
8 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -15 -0 -0 -0 -6 -19 340
Frekken 2 Plass 780 978
10 år BRUN H v.Friggbest O. Sagholen Biri Travbane 0 02/11 - 03 / 9 1609 28,2a 313
e. Kvikki v. Lund Jerker O. Sagholen Bjerke Travbane 0 24/10 - 09 / 6 2140 30,0 g 728
Øyvind Ruud /Gan O. Sagholen Momarken Travbane 0 23/9 - 06 / 6 2140 27,3a 218
O. Sagholen V. Paltto Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 09 / 11 1620 29,3 g 136
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Årjäng 4 08/9 - 01 / 1 2200 26,5 -
9 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -0 -0 -2 -6 500
Røyns Skatt 3 Plass 891 944
12 år SVARTBRUN V v.Lome Elden O. Mikkelborg Biri Travbane 4 02/11 - 03 / 6 1609 27,6a 135
e. Røyns Rosa v. Atom Vinter O. Mikkelborg Bjerke Travbane 7 24/10 - 09 / 4 2140 27,8 g 159
Linn Stryken /Solbergmoen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 11/10 - 05 / 9 1700 27,2a 30
G. Austevoll Olav Mikkelborg (T) O. Mikkelborg Momarken Travbane 1 23/9 - 06 / 7 2140 26,7a 78
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 12/9 - 06 / 4 2100 26,4a 226
10 2016: -8 -0 -0 -1 -4 -20 000 2015: -17 -0 -5 -2 -1 -75 500
Mjølner Flaks 4 Plass 993 191
14 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 13/10 - 04 / 4 2660 27,0 g 402
e. Mjølner Sota v. Mjølner Stjernen J. Mjølnerød Drammen Travbane 2 08/10 - 02 / 5 2120 27,6 19
Team Johnsen J. Mjølnerød Årjäng 7 19/8 - 07 / 4 2180 25,9 g 120
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Axevalla 0 20/7 - 03 / 7 2160 26,9 87
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Årjäng 4 14/7 - 09 / 5 2160 25,6 123
11 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -5 -0 -0 -0 -1 -2 500
Lykkje Odin 5 Plass 938 456
9 år MØRKBR V v.Moe Odin E. Killingmo Biri Travbane 1 02/11 - 03 / 3 1609 26,1a 30
e. Rønning Lisa v. Toddy T. Solberg Bjerke Travbane 0 24/10 - 09 / 2 2140 27,8 g 29
Stall Rondlurt T. Solberg Momarken Travbane 4 13/10 - 04 / 3 2660 25,9 54
T. Solberg Erik Killingmo (T) E. Høitomt Leangen Travbane 0 06/10 - 04 / 4 1640 25,9 g 32
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Killingmo Bjerke Travbane 5 19/9 - 06 / 2 1609 22,7a 442
12 2016: -12 -1 -0 -1 -3 -42 000 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jotun 6 Plass 909 283
14 år BRUN V v.Høiby Kongen R. Kruse Momarken Travbane 0 13/10 - 04 / 8 2660 27,2 760
e. Høntorp Laila v. Lyngsvarten R. Kruse Momarken Travbane 0 23/9 - 06 / 2 2140 27,5a 67
Marthe Dybdahl Hoff /Askim R. Kruse Momarken Travbane 0 09/4 - 08 / 3 2140 28,2a 235
R. Kruse Terje Gjerstad K. Johansen Bjerke Travbane 0 24/3 - 04 / 13 2160 25,6 214
Rød m/hvite ermer, rekl. på hvitt bånd R. Kruse Jarlsberg Travbane 5 16/3 - 05 / 6 1609 24,5a 82
13 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 7 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) O. Sagholen Momarken Travbane 0 13/10 - 04 / 6 2660 27,4 523
e. Ara Tulla v. Atom Vinter O. Kjenner Momarken Travbane 4 23/9 - 06 / 1 2140 27,2ag 205
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke S. Hogner Jarlsberg Travbane - 14/9 - 09 / 9 1620 dg 685
O. Kjenner Fornavn Ukjent O. Sagholen Bjerke Travbane 0 08/8 - 02 / 5 1609 27,3a 677
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Sagholen Drammen Travbane 0 06/2 - 08 / 4 1700 29,4ag 286
14 2016: -3 -0 -0 -2 -0 -35 777 2015: -7 -0 -1 -2 -2 -51 910
Raggmunken* (S) 8 Plass 1 887 671
12 år M.BRUN H v.Järvsöfaks (S) C. Gustafsson Bergsåker 1 20/10 - 09 / 2 2160 24,9 35
e. Granlitrolla (S) v. Troll Jahn C. Gustafsson Åmål 1 12/10 - 03 / 9 2120 26,4 31
Sverige C. Gustafsson Färjestad 5 22/9 - 09 / 16 2140 25,7 g 60
C. Gustafsson Tord Gustafsson (S) C. Gustafsson Bjerke Travbane 1 12/9 - 06 / 3 2100 26,2a 62
grønn med oransje vinkler C. Gustafsson Färjestad 2 27/8 - 02 / 4 2660 27,0 18