<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:50 V65-4


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 18.000 kr.
3-15-årige høyest 36.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 9 Duo : 9-6 Trippel : 9-6-5 Plass : 9-6-5

1 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -13 000 2016: -18 -1 -2 -3 -6 -81 000
Haugestad Jon 2100 1 Plass 408 000
9 år MØRKBR H v.Lex Jon E. Gravdal Jarlsberg Travbane 8 21/10 - 02 / 12 2120 34,4 532
e. Dora Mi v. Alm Hellin E. Gravdal Momarken Travbane 4 16/10 - 03 / 6 2160 35,2 153
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Klosterskogen Travbane 2 27/9 - 01 / 11 2120 36,7 131
E. Gravdal E. Gravdal Momarken Travbane 5 23/9 - 01 / 12 2160 35,5 56
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane 5 14/9 - 01 / 6 2100 34,6 368
2 2018: -18 -0 -0 -2 -12 -47 000 2017: -10 -0 -0 -0 -5 -14 000
Fjeldbaus 2 Plass 173 000
10 år SVART V v.Bokli Eld B. Larsen Jarlsberg Travbane P 21/10 - 22 / 7 2120 36,1 P
e. Aldina v. Alm Svarten I. Herbjørnrød Momarken Travbane 5 27/9 - 01 / 7 2140 34,4a 301
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord I. Herbjørnrød Momarken Travbane 8 20/9 - 01 / 15 2160 36,3 206
I. Herbjørnrød Bjørn Kåre Herbjørnrød I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 2 02/9 - 01 / 3 2100 36,1 338
grønn m/hvit "h" I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane P 08/4 - 20 / 12 2120 47,3 P
3 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 3 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 18/10 - 01 / 7 2120 37,4 g 134
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 12/10 - 10 / 7 2120 35,2 g 91
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 7 27/9 - 01 / 7 2120 37,5 g 151
T. Solberg Gunhild C. Henriksen T. Solberg Sørlandets Travpark 0 25/3 - 03 / 1 2140 34,6 g 358
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Momarken Travbane - 17/1 - 04 / 1 2140 dg 150
4 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -0 -0 -6 -11 515
Fjell Alva* 4 Plass 68 191
10 år SVART HP v.Alm Viktor H. Skiaker Drammen Travbane 6 24/9 - 07 / 2 2100 35,0 g 209
e. Norheim Eldi v. Elding H. Skiaker Bjerke Travbane 5 13/9 - 02 / 3 2100 33,7a 199
Sverige P. Midtfjeld Momarken Travbane - 10/7 - 04 / 6 2140 dg a 126
H. Skiaker Jens Ivar Fjellhaug (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 27/6 - 09 / 11 2140 32,7 g 247
svart m/blå/hvit vinkel & ermringer P. Midtfjeld Drammen Travbane 4 05/6 - 03 / 4 2100 34,2ag 122
5 2013: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000 2012: -6 -1 -0 -1 -2 -21 500
Søyset Kustus 5 Plass 23 500
8 år BRUN V v.Bokli Eld G. Gundersen Momarken Travbane 1 16/10 - 03 / 1 2140 35,1 140
e. Tinna Perla v. Rigel Jo O. Mikkelborg Drammen Travbane 7 01/10 - 01 / 9 2100 36,7 g 429
Lars Bjørn Søyseth /Kvanne F. Westberg Leangen Travbane 0 28/5 - 01 / 12 2160 38,8 g 692
G. Gundersen Heidi Moen (T) F. Westberg Orkdal Tråvpark P 05/5 - 03 / 1 2100 39,4 P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer A. Nilsen Leangen Travbane N 26/10 - 21 / 2 2140 48,8 g N
6 2012: -8 -0 -1 -1 -3 -19 000 2011: -4 -0 -0 -0 -1 -1 733
Bestjerven 6 Plass 20 733
5 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Momarken Travbane 6 16/10 - 03 / 3 2160 35,3 128
e. Stjerne Perla v. Lome Elden E. Høitomt Drammen Travbane - 01/10 - 01 / 12 2120 dg 71
Stall Jerven K. Johansen Biri Travbane 4 30/3 - 01 / 9 2120 34,8 62
K. Johansen Heidi Moen (T) K. Johansen Bjerke Travbane 0 21/3 - 08 / 10 2160 35,3 91
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Momarken Travbane 3 06/3 - 07 / 2 2140 34,9 60
7 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Gårder Terna 2120 1 Plass 68 500
9 år GRÅ HP v.Bokli Eld O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 11/10 - 04 / 8 1609 32,0ag 648
e. Gråfolen v. Alm Sannar T. Solberg Biri Travbane 7 21/9 - 08 / 11 2120 35,9 195
Jorunn Signe Ballangrud /Reinsvoll O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 13/9 - 02 / 6 2100 33,6a 182
G. Austevoll Jorunn Signe Ballangrud E. Høitomt Bjerke Travbane 0 05/9 - 08 / 6 2160 32,5 g 176
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re O. Mikkelborg Biri Travbane 0 20/8 - 03 / 10 2100 33,7ag 110
8 2014: -2 -0 -0 -0 -1 -1 869 2013: -11 -0 -1 -0 -4 -17 533
Bolpojken* (S) 2 Plass 76 023
7 år SVARTBRUN V v.Bol Elden M. Helland Bjerke Travbane 3 03/10 - 01 / 6 1660 33,0 66
e. Luvina (S) v. Lund Jerker M. Ivarsson Färjestad 0 21/9 - 08 / 3 2140 32,8 g 266
Sverige M. Jakobsson Åmål 4 03/9 - 07 / 2 2120 34,0 g 42
M. Helland Karl-Gøsta Edman M. Helland Bjerke Travbane 3 15/8 - 09 / 10 2160 32,1 g 907
gul m/svart h og ermstriper M. Jakobsson Arvika 4 27/7 - 06 / 4 2140 32,7 81
9 2018: -8 -1 -1 -1 -3 -41 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Wrons Frigg 3 Plass 453 000
11 år MØRKBR V v.H.G. Balder M. Løve Bjerke Travbane 5 11/10 - 04 / 6 1609 29,8a 393
e. Frigg Rappa v. Friggbest O. Østre Biri Travbane 8 28/9 - 04 / 5 2100 35,0 g 58
Stall Wrons M. Løve Momarken Travbane 0 18/9 - 03 / 3 2140 33,6 209
O. Østre Gunnar Gjerstad (T) M. Løve Biri Travbane 6 10/9 - 03 / 5 2100 32,6ag 745
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame M. Løve Bjerke Travbane 5 05/9 - 08 / 1 2140 33,0 g 567
10 2013: -7 -1 -0 -1 -0 -23 000 2012: -12 -0 -0 -3 -5 -24 500
Knutli Blesen 4 Plass 68 000
7 år MELL.BR. V v.Troll Kos D. Dalen Jarlsberg Travbane - 30/8 - 03 / 9 2100 dg 345
e. Kilerosa v. Alm Hellin K. Malmin Sørlandets Travpark - 12/8 - 03 / 12 2180 dg 239
Malla Swinburne /Tvedestrand K. Malmin Klosterskogen Travbane 3 06/8 - 04 / 5 2100 32,0ag 99
D. Dalen Ingrid Askland D. Dalen Momarken Travbane - 17/7 - 07 / 4 2140 dg a 128
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 03/7 - 01 / 5 2100 30,9a 342
11 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -7 -0 -0 -0 -3 -8 500
Tyholt Lomen 5 Plass 44 500
6 år BRUN V v.Lome Elden P. Sem Drammen Travbane 5 23/10 - 04 / 4 2100 34,6a 312
e. Rokne Linn v. Åsrapp P. Sem Biri Travbane 0 28/9 - 04 / 4 2100 35,0 g 214
Tore Olsen /Asker P. Sem Drammen Travbane 8 18/9 - 01 / 12 2100 33,6a 709
P. Sem P. Sem Jarlsberg Travbane 9 18/5 - 08 / 10 2120 33,3 g 1637
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Momarken Travbane 7 01/5 - 03 / 9 2160 34,0 158
12 2013: -7 -0 -0 -0 -3 -7 000 2012: -13 -0 -1 -0 -8 -24 500
Høiby A.T. 6 Plass 31 500
7 år LYSBRUN V v.Kos Knekten A. Tandberg Drammen Travbane 0 23/10 - 04 / 3 2100 37,0ag 160
e. Eldy v. Alm Rigel A. Tandberg Bjerke Travbane 0 11/10 - 04 / 10 1609 32,3ag 447
Audun Tandberg-Ole Anders Westby A. Tandberg Bjerke Travbane 8 27/9 - 02 / 1 2100 32,2a 937
A. Tandberg A. Tandberg Drammen Travbane 7 18/9 - 01 / 9 2100 33,4a 494
grønn med gult og hvitt bånd A. Tandberg Bjerke Travbane 2 30/8 - 02 / 3 2100 33,4a 248
13 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -8 -1 -0 -0 -1 -15 000
Vinnjerven 7 Plass 31 500
6 år MØRKBR V v.Åsajerven E. Høitomt Bjerke Travbane 1 25/10 - 03 / 2 2100 34,4ag 56
e. Sørvinni v. Sørvinn L. Kolle Bjerke Travbane - 03/10 - 01 / 2 1640 dg 60
Torgrim Bakken-Signe Bakken K. Johansen Bjerke Travbane 4 19/9 - 01 / 9 2160 33,8 364
E. Høitomt Torgrim Bakken K. Johansen Drammen Travbane 0 24/7 - 02 / 12 2100 35,3ag 491
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 18/6 - 07 / 5 2100 36,2 g 131
14 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000
Vinterfaks 8 Plass 181 500
10 år BRUN V v.Fakse* (S) Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 28/10 - 04 / 14 2140 34,1 44
e. Vintergull v. Atom Vinter Å. Tengsareid Bergen Travpark 3 14/10 - 07 / 11 2120 35,5 g 44
Kjell Aspeseter /Sogndal G. Mikkelsen Bergen Travpark 4 04/10 - 08 / 11 2140 35,0 g 90
R. Aarlie Kjell Aspeseter G. Mikkelsen Bergen Travpark 2 06/9 - 07 / 8 2120 34,0 g 144
Delt svart/rød R. Wiig Bergen Travpark 2 19/8 - 01 / 2 2100 35,5 g 396
15 2016: -6 -0 -0 -1 -1 -8 000 2015: -9 -0 -0 -0 -3 -10 500
Virak 9 Plass 147 500
9 år BRUN V v.Sjefen L. Johnsen Drammen Travbane 2 23/10 - 04 / 11 2100 34,4ag 132
e. Rigelvira v. Alm Rigel L. Johnsen Biri Travbane 5 28/9 - 04 / 10 2100 34,6 g 324
Mona Johnsen /Ådalsbruk L. Johnsen Biri Travbane 4 21/9 - 08 / 5 2120 34,2 510
L. Johnsen L. Johnsen Kongsvinger Travbane 6 01/7 - 03 / 5 1620 34,9 g 592
gul m/svart skråbånd. L. Johnsen Biri Travbane 0 12/6 - 03 / 4 2100 33,5ag 54