<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V5-2


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 28.000 kr.
3-15-årige høyest 50.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : 1-5 Trippel : 1-5-15 Plass : 1-5-15

1 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000
Linus B. 2100 1 Plass 67 000
8 år SVARTBRUN V v.Sundbo Kravall* (S) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 18/8 - 05 / 5 2140 32,2 g 579
e. Evensmarie* v. Pål Even V. Tjomsland Sørlandets Travpark - 12/8 - 03 / 9 2180 dg 270
Stall P.M.S. Racing Ø. Tjomsland Forus Travbane 3 31/7 - 10 / 7 2080 34,0 g 20
G. Austevoll Ola Engevold (B) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 20/7 - 01 / 11 2160 31,1 329
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re V. Tjomsland Forus Travbane 3 30/6 - 03 / 3 2040 35,1 g 222
2 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -11 -0 -0 -2 -5 -31 071
Ivodin* 2 Plass 31 071
7 år MØRKBR V v.Moe Odin J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 18/10 - 04 / 13 2140 36,6 g 259
e. Marlin v. Friggbest J. Gaustad Sørlandets Travpark - 29/9 - 08 / 1 2140 dg 468
Sverige J. Gaustad Rättvik 3 24/9 - 05 / 1 1640 34,8 g 113
J. Gaustad J. Gaustad Årjäng 3 24/8 - 07 / 1 2140 34,6 242
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 7 16/8 - 08 / 11 2120 37,3 g 336
3 2016: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2015: -14 -1 -2 -1 -3 -38 000
Selenason 3 Plass 170 000
9 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 06/8 - 04 / 9 2100 32,1ag 96
e. Selena v. Kos Knekten G. Flåten Drammen Travbane 6 24/7 - 04 / 8 1700 30,5ag 485
Stall Werktal T. Borg Bjerke Travbane 0 27/6 - 09 / 10 2140 35,6 g 361
M. Helland Connie Engebråthen (T) V. Hop Drammen Travbane 3 08/5 - 01 / 8 2100 35,1a 361
gul m/svart h og ermstriper E. Høitomt Momarken Travbane 0 01/5 - 03 / 11 2160 35,4 g 48
4 2014: -5 -0 -0 -0 -2 -4 000 2013: -11 -0 -0 -0 -3 -8 000
Pilot 4 Plass 51 000
10 år SVART V v.Moe Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 11/10 - 04 / 5 2100 dist g 474
e. Polarvira v. Polar Troll A. Berås Sørlandets Travpark 0 16/9 - 01 / 10 2180 34,8 g 242
Gunn Linda Aakre /Neslandsvatn G. Gundersen Jarlsberg Travbane 8 14/9 - 08 / 3 1600 36,9 g 212
O. Østre Gunn Linda Aakre E. Høitomt Bjerke Travbane 6 30/8 - 02 / 7 2100 35,9ag 143
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 9 15/8 - 09 / 2 2140 33,4 265
5 2012: -5 -1 -1 -0 -1 -24 644 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kaffex* (S) 5 Plass 24 644
3 år BRUN H v.Lome Kongen J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 16/10 - 02 / 2 2140 32,9a 112
e. Jærvsøtessan* (S) v. Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 23/9 - 04 / 8 2160 33,0 g 305
Sverige J. Mjølnerød Åmål - 03/9 - 09 / 3 2080 dg 32
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Årjäng 1 24/8 - 07 / 2 2140 34,3 20
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Drammen Travbane 2 11/8 - 11 / 2 2100 33,3 23
6 2012: -8 -0 -0 -0 -3 -6 500 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gåte 6 Plass 22 500
8 år MØRKBR HP v.Frigg Mollyn D. Dalen Bjerke Travbane 0 10/10 - 08 / 5 2160 35,3 g 158
e. Slogum Gry v. Elding O. Mikkelborg Biri Travbane - 28/9 - 04 / 11 2100 dg 310
Merete Viksås /Roa T. Wollebæk Biri Travbane 6 21/9 - 08 / 9 2120 35,7 g 289
D. Dalen Merete Viksås V. Hop Drammen Travbane 5 21/8 - 03 / 8 2100 34,5ag 152
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl M. Helland Jarlsberg Travbane 8 10/8 - 04 / 5 2100 33,3 g 927
7 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -9 -1 -1 -0 -2 -34 000
Høibyrauen 2120 1 Plass 105 728
9 år LYSRØD V v.Bokli Eld V. Hop Bjerke Travbane - 19/9 - 04 / 3 2140 g6 g 72
e. Høibyterna v. Mjølner Jo J. Blekkan Leangen Travbane 7 03/9 - 04 / 15 2160 31,5 92
Asbjørn Wessel /Stokke J. Blekkan Östersund 1 17/8 - 09 / 1 2140 30,5 g 17
E. Høitomt Gunn Tove S. Buaas J. Blekkan Leangen Travbane 0 30/7 - 07 / 15 2160 34,8 g 108
Hvit m/svarte ermer, reklame J. Blekkan Leangen Travbane 5 09/7 - 10 / 3 2140 33,2 g 26
8 2018: -15 -0 -0 -1 -5 -22 500 2017: -18 -0 -0 -1 -8 -34 000
Stjerne Bo 2 Plass 264 000
11 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) R. Kruse Bjerke Travbane 2 03/10 - 01 / 4 1640 33,2 95
e. Mørtvedt Mari v. Elding R. Kruse Drammen Travbane 6 18/9 - 01 / 5 2100 33,3ag 427
Helene G. Forberg /Froland V. Hop Bjerke Travbane P 28/3 - 20 / 10 2160 37,7 P
R. Kruse Finn Åge Karlsen V. Hop Momarken Travbane 4 29/3 - 03 / 1 2140 34,3a 63
Rød m/hvite ermer, rekl. på hvitt bånd V. Hop Klosterskogen Travbane 0 01/2 - 03 / 7 1700 34,5ag 77
9 2012: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fosse Lill 3 Plass 51 124
13 år SVART HP v.Tand Troll* (S) N. Holm Momarken Travbane P 16/10 - 20 / 7 2160 35,9 P
e. Kora Tussa v. Korbest C. Andersson Årjäng 0 20/8 - 08 / 4 1640 32,9a 324
Camilla Bergsta-Willy Bergsta S. Johansen Kala Landbane 0 10/8 - 02 / 12 1900 dist a 335
N. Holm Sven Håkon Johansen J. Olsson Årjäng 4 04/6 - 05 / 2 1640 29,8a 269
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame S. Johansen Årjäng 0 10/5 - 06 / 1 2140 33,0 595
10 2018: -13 -0 -1 -0 -2 -15 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dallas 4 Plass 169 422
10 år RØD H v.Håkon Jo* O. Kjenner Bjerke Travbane 0 18/10 - 04 / 11 2100 33,5ag 108
e. Krut Gertrud (S) v. Dalar O. Kjenner Klosterskogen Travbane 5 11/10 - 04 / 9 2120 32,3 g 62
Ingunn Karlsen-Marthe A. Kristofferstuen O. Kjenner Bjerke Travbane 3 27/9 - 02 / 7 2100 31,4a 210
O. Kjenner Geir Arne Kristofferstuen O. Kjenner Jarlsberg Travbane 4 13/8 - 02 / 6 1609 31,1ag 64
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Kala Landbane 2 05/8 - 02 / 11 1900 30,4a 69
11 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -0 -1 -0 -6 -24 500
Oddvar 5 Plass 239 362
10 år BRUN H v.Steinsvad Eld G. Flåten Drammen Travbane - 18/9 - 01 / 4 2100 dg a 44
e. Var v. Plugg G. Flåten Biri Travbane 5 10/9 - 03 / 3 2100 31,0ag 59
Are Solgren /Sortland G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 23/8 - 08 / 3 2100 34,6 g 31
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 2 15/8 - 09 / 11 2160 32,0 82
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Kala Landbane 1 05/8 - 02 / 2 1900 30,3a 55
12 2015: -3 -0 -0 -1 -1 -4 200 2014: -21 -1 -1 -1 -9 -33 250
Dorrsvarten 6 Plass 183 550
8 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 2 11/10 - 04 / 4 1609 29,0a 134
e. Dorrmina v. Ilmin E. Høitomt Biri Travbane 3 28/9 - 04 / 8 2100 33,6 56
Tom-Christer Nygård-Ronja Pedersen L. Kolle Jarlsberg Travbane - 14/9 - 08 / 2 1600 dg 30
T. Solberg Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 0 21/6 - 02 / 9 1609 30,4a 190
Blå m/gull seler&stjerner, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 0 30/5 - 09 / 8 2160 33,6 61
13 2012: -13 -1 -0 -0 -6 -31 117 2011: -6 -0 -2 -0 -1 -17 663
Faldalsfrigg 7 Plass 48 780
4 år BRUN H v.Frigg Mollyn J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 17/10 - 03 / 2 2140 33,0 243
e. Faldalsmai v. Lome Elden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 27/9 - 02 / 6 2100 32,1a 127
Eivind Ole Tveter /Fetsund N. Holm Kala Landbane 0 05/8 - 04 / 9 1900 30,7ag 758
G. Gundersen Jan Roar Mjølnerød (T) T. Horpestad Arvika - 06/7 - 03 / 1 2120 dg 101
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Johansen Jarlsberg Travbane 5 19/5 - 03 / 10 2120 31,2 g 375
14 2018: -11 -0 -2 -0 -6 -55 766 2017: -18 -3 -2 -1 -6 -106 498
Stensvik Iver* 8 Plass 668 255
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 1 03/9 - 02 / 3 1609 28,8a 126
e. Engdokka v. Spang Best V. Hop Klosterskogen Travbane 4 23/8 - 08 / 2 2100 33,6 316
Sverige V. Hop Momarken Travbane 8 17/7 - 07 / 10 2140 32,8a 328
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Biri Travbane 0 02/6 - 03 / 3 2100 31,3 484
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 4 15/5 - 04 / 1 2100 32,2a 155
15 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 491 2017: -18 -5 -3 -1 -3 -189 636
Stram Vaier 9 Plass 722 627
10 år SVART V v.Åsajerven L. Kolle Biri Travbane 0 19/10 - 08 / 2 2100 32,1 g 144
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 11/10 - 04 / 8 2120 32,2 g 103
Stall Vaier L. Kolle Drammen Travbane 0 01/10 - 02 / 7 2100 32,8ag 43
L. Kolle Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark - 05/8 - 05 / 7 2140 g4 ag 69
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Biri Travbane 0 29/7 - 11 / 9 2100 36,0 g 22