Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00 Stena Line løpet -4 års Stjernen

Kaldblods 2100 m. Autostart.
4-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 3 Duo : 3-5 Trippel : 3-5-1 Plass : 3-5

1 2016: -5 -1 -0 -0 -3 -34 488 2015: -6 -1 -1 -0 -3 -65 500
Holterjerven 2100 1 Plass 723 176
8 år SVART H v.Åsajerven O. Mikkelborg Biri Travbane 1 19/10 - 04 / 3 1609 26,6a 27
e. Nanna Mollyn v. Elding O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 03/10 - 05 / 9 2160 28,4 36
Stall Holter T. Solberg Bjerke Travbane 3 19/9 - 03 / 2 2660 28,4 20
O. Mikkelborg Kjell Dolvik O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 08/9 - 05 / 12 1680 25,4 54
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 27/8 - 14 / 8 2600 27,6a 259
2 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2013: -13 -0 -1 -2 -3 -46 000
Dragon 2 Plass 697 500
6 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 1 05/10 - 05 / 8 1609 25,4a 30
e. Komnes Glans v. Bork Rigel P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 0 29/9 - 06 / 5 2140 30,3 g 82
Lars O. Romtveit /Skoppum P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 05/9 - 02 / 5 2100 25,4a 50
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 27/8 - 13 / 9 2600 28,2ag 618
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek T. Solberg Bjerke Travbane - 15/8 - 08 / 5 2100 g5 a 60
3 2017: -5 -1 -0 -1 -0 -23 000 2016: -1 -1 -0 -0 -0 -18 000
Gylden Balder 3 Plass 3 360 155
9 år LYSBRUN H v.H.G. Balder K. Johansen Sørlandets Travpark 1 29/9 - 06 / 8 2160 25,1 27
e. Gylden Perla v. Pajaprins K. Johansen Bjerke Travbane 2 09/9 - 05 / 1 2600 24,8a 78
Bent Olav Wigdal /Vikersund K. Johansen Bjerke Travbane 1 27/8 - 15 / 1 2600 25,5a 29
K. Johansen Pål Sem (T) K. Johansen Leangen Travbane 2 16/6 - 06 / 12 2680 26,9 g 29
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bergen Travpark 2 09/6 - 04 / 7 2140 23,8 162
4 2017: -23 -4 -1 -6 -7 -152 000 2016: -23 -5 -4 -2 -6 -235 000
Vertigo Prins 4 Plass 1 653 772
9 år LYSBRUN H v.Spikeld G. Austevoll Bjerke Travbane 5 03/10 - 06 / 7 2100 27,8a 90
e. Håketine v. Bork Rigel G. Austevoll Klosterskogen Travbane 9 27/9 - 06 / 6 1700 28,9ag 42
Kjell Sunde-Roy Espedal G. Austevoll Bjerke Travbane 4 09/9 - 05 / 10 2600 25,6a 824
G. Austevoll G. Austevoll Bjerke Travbane 3 27/8 - 14 / 9 2600 27,3a 263
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re R. Wiig Forus Travbane 2 31/7 - 04 / 7 2060 27,2 25
5 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -10 -0 -3 -0 -2 -28 500
Eikdølen 5 Plass 841 832
7 år RØD V v.Moe Odin K. Widell Bollnäs - 17/9 - 05 / 2 1640 dg a 157
e. Valle Jærva v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 09/9 - 05 / 4 2600 25,8a 200
Stall Hekkfjell Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 27/8 - 14 / 3 2600 27,1ag 19
Ø. Tjomsland Å. Tengsareid Östersund 2 05/8 - 08 / 4 2140 24,7a 143
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Östersund 1 26/7 - 07 / 2 2140 26,9a 19
6 2017: -19 -1 -5 -3 -8 -329 224 2016: -26 -2 -0 -5 -10 -195 778
Lex Lodney 6 Plass 1 548 083
9 år SVART H v.Millex B. Ekløf Östersund 0 05/10 - 03 / 3 2180 26,7 90
e. Stranda Torill v. Spikeld B. Ekløf Bollnäs 0 17/9 - 05 / 3 1640 27,1ag 311
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal E. Høitomt Bjerke Travbane 0 27/8 - 14 / 10 2600 28,6ag 169
E. Høitomt Gjermund Gravdal E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 05/8 - 08 / 3 2640 28,8 14
Hvit m/svarte ermer, reklame B. Ekløf Rättvik 1 16/7 - 08 / 2 2180 26,1 58