Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 1 kr.
3-15-årige høyest 8.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : 5-6 Trippel : 5-6-8 Plass : 5-6-8

1 2014: -6 -1 -1 -1 -2 -22 500 2013: -8 -0 -0 -0 -3 -7 000
Lille Kamomille 2100 1 Plass 29 500
5 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Bachmann Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 10 / 1 2100 dist 397
e. Tante Sofie v. Nordli Svarten G. Bachmann Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 01 / 10 2100 38,3 g 1015
Gry Vigdis Bachmann /Lillesand J. Pettersen Klosterskogen Travbane - 16/8 - 01 / 8 2100 dg 584
G. Bachmann K. Malmin Jarlsberg Travbane - 29/6 - 10 / 9 2100 dg 358
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl G. Gundersen Jarlsberg Travbane P 27/4 - 25 / 9 2120 46,2 P
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -27 -0 -2 -2 -7 -41 500
Einstad Jenta 2 Plass 54 000
10 år BRUN HP v.Bokli Eld K. Mathisen Jarlsberg Travbane 0 10/8 - 01 / 6 2100 dist g 620
e. Einstad Lill v. Lapp Nils (S) K. Mathisen Biri Travbane 0 03/8 - 01 / 5 2100 dist 910
Anne Kari Løvli /Skien K. Mathisen Biri Travbane P 19/7 - 22 / 6 2100 41,4 P
J. Barth Anne Kari Løvli Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 02/9 - 01 / 3 2100 39,3 g 129
grønn m/rødt og grått kryss K. Mathisen Biri Travbane P 19/8 - 23 / 1 2100 36,2 P
3 2017: -16 -1 -3 -1 -7 -77 000 2016: -19 -6 -5 -4 -2 -167 500
Frøyu Trym 3 Plass 379 500
9 år BRUN V v.Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 12/10 - 10 / 4 2100 34,1 113
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll N. Frøhaug Jarlsberg Travbane P 14/9 - 28 / 8 2120 39,0 P
Thomas Tuft-Stine-Beate Hjartholm
G. Flåten Terje Villum
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
4 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -22 -0 -1 -3 -7 -39 500
Høiby Jakk 4 Plass 50 000
6 år MØRKBR H v.Ulfrigg M. Finsand Sørlandets Travpark P 02/9 - 22 / 4 2160 39,9 g P
e. Høiby Ann v. Høiby Kongen G. Gundersen Bjerke Travbane 29/12 - 25 / 7 1640 17,4 g N
Vidar Finsand-Martine Finsand
G. Gundersen Martine Finsand (A)
gul m/svart h og ermstriper
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -6 -0 -0 -0 -1 -4 500
Risa 5 Plass 120 500
8 år BRUN HP v.Spiker H. Rorgemoen Jarlsberg Travbane 1 12/10 - 10 / 2 2100 34,0 88
e. Risla v. Slogum Jørn K. Olafsen Drammen Travbane P 04/9 - 20 / 6 2120 38,5 g P
Stall Risla T. Solberg Klosterskogen Travbane N 31/5 - 22 / 2 2120 37,0 r N
S. Jessen Anne Catherine Torstensen M. Helland Klosterskogen Travbane N 10/5 - 21 / 3 2120 44,9 r N
Rød m/svart sk.klaffer,mansj&logo, rek J. Gaustad Jarlsberg Travbane P 07/10 - 22 / 8 2120 42,5 g P
6 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -5 -2 -1 -0 -1 -38 000
Gjermund 6 Plass 38 000
8 år LYSBRUN V v.Moe Odin H. Tholfsen Jarlsberg Travbane - 12/10 - 01 / 3 2100 dg 38
e. Moshus Kari v. Braute V. Hop Jarlsberg Travbane P 29/6 - 20 / 9 2120 34,3 g P
Arnt Haakestad /Sandefjord V. Hop Jarlsberg Travbane 0 13/3 - 10 / 4 2100 41,0 g 130
H. Tholfsen Arnt Haakestad E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 21/11 - 20 / 5 2120 39,1 P
Rød med grått skulderstykke T. Borg Jarlsberg Travbane 06/7 - 22 / 5 2120 51,5 g B
7 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 2120 1 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 12/10 - 10 / 7 2120 35,2 g 91
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten G. Austevoll Klosterskogen Travbane 7 27/9 - 01 / 7 2120 37,5 g 151
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen T. Solberg Sørlandets Travpark 0 25/3 - 03 / 1 2140 34,6 g 358
G. Austevoll Gunhild C. Henriksen T. Solberg Momarken Travbane - 17/1 - 04 / 1 2140 dg 150
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 16/12 - 01 / 8 2100 36,4 g 55
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -0 -1 -3 -15 000
Ness Tjo Jervo 2 Plass 64 500
9 år MØRKBR HP v.Åsajerven L. Kolle Sørlandets Travpark 6 14/10 - 01 / 5 2160 39,4 g 140
e. Paja Stjerna v. Pajaprins K. Malmin Sørlandets Travpark 6 16/9 - 01 / 8 2160 35,3 97
Suldal Hestesenter AS /Sand K. Malmin Bjerke Travbane 0 27/8 - 08 / 5 2100 dist ag 511
L. Kolle Anne Catrine Kleveland K. Malmin Sørlandets Travpark 4 05/8 - 01 / 6 2180 34,9 g 95
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Wassberg Forus Travbane 0 30/6 - 01 / 8 2040 34,9 g 636
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nøstemix 3 Plass 138 500
9 år RØD V v.Moe Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 14/9 - 01 / 14 2120 33,1 71
e. Nøsteblesa v. Lappe Troll* V. Hop Klosterskogen Travbane 0 13/2 - 04 / 8 2100 39,3 r 212
Ann-Jeanette Osmundsen /Søgne G. Kihle Jarlsberg Travbane 0 21/8 - 01 / 12 2120 38,9 1199
T. Solberg G. Kihle Momarken Travbane 5 09/8 - 01 / 3 2140 38,8 g 236
Blå m/gull seler&stjerner, reklame G. Kihle Jarlsberg Travbane P 29/4 - 20 / 15 2120 46,1 P
10 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -19 -1 -2 -3 -6 -76 000
Frøken Fræken 4 Plass 104 500
6 år SVART HP v.Pål Even V. Hop Jarlsberg Travbane 1 12/10 - 01 / 8 2120 36,0 162
e. Findal Lill v. Lille Eyolf E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 27/9 - 01 / 3 2100 38,0 191
Arnt Henry Hølland /Bø I Telemark A. Heisholt Drammen Travbane 0 21/5 - 01 / 5 2100 br g 226
E. Høitomt Kjell Vidar Braaten (T) O. Østre Klosterskogen Travbane P 03/5 - 21 / 4 2120 37,4 P
Hvit m/svarte ermer, reklame T. Borg Klosterskogen Travbane 20/12 - 21 / 6 1700 52,3 g B
11 2013: -9 -2 -0 -0 -1 -32 000 2012: -4 -0 -0 -0 -4 -9 500
Sylv Jerva 5 Plass 41 500
6 år BRUN HP v.Åsajerven J. Undem Klosterskogen Travbane 5 27/9 - 01 / 1 2100 38,0 g 339
e. Kap Spika v. Spikeld J. Undem Drammen Travbane P 31/7 - 20 / 3 2120 40,4 g P
Kjell Arne Staakkan /Skien Å. Tengsareid Forus Travbane P 08/6 - 20 / 4 2060 37,2 P
J. Undem Kjell Arne Staakkan Å. Tengsareid Forus Travbane 22/12 - 24 / 5 2060 55,2 B
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek
12 2017: -10 -1 -0 -3 -2 -41 000 2016: -20 -3 -1 -1 -5 -147 000
Alsaker Fantom 6 Plass 535 000
8 år SVART H v.Åsajerven V. Hop Jarlsberg Travbane 5 30/8 - 01 / 14 2120 35,1 164
e. Thuli Pila v. Elding V. Hop Jarlsberg Travbane 6 10/8 - 01 / 5 2100 35,0 g 43
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Jarlsberg Travbane P 11/7 - 22 / 5 2120 37,5 P
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Drammen Travbane P 10/10 - 21 / 3 2120 47,1 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 26/9 - 22 / 3 1720 51,5 g B