<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:45 V5-3


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 370.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 11 Duo : 11-10 Trippel : 11-10-6 Plass : 11-10-6

1 2014: -8 -0 -0 -1 -4 -13 500 2013: -13 -0 -3 -1 -5 -94 000
Baldergutt 2100 1 Plass 485 500
12 år BRUN V v.Bokli Balder T. Solberg Drammen Travbane - 24/9 - 02 / 2 2100 g5 ag 120
e. Augne Stjerna v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 0 10/9 - 01 / 10 1609 27,3ag 52
Torgeir Lyseng /Fagernes R. Wiig Bergen Travpark 2 19/8 - 07 / 4 1600 26,7ag 91
G. Austevoll Torgeir Lyseng G. Austevoll Bjerke Travbane - 19/7 - 05 / 3 1609 dg a 65
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re T. Solberg Bjerke Travbane 6 04/7 - 07 / 1 2100 26,9a 190
2 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -13 -0 -2 -2 -3 -32 500
Mai Faksen 2 Plass 382 360
10 år SVART V v.Järvsöfaks (S) G. Stenberg Klosterskogen Travbane 0 27/9 - 06 / 9 1700 br a 566
e. Mai Lotta v. Elding G. Stenberg Jarlsberg Travbane 4 30/8 - 06 / 2 1609 26,9a 427
Asbjørn Eng /Hokkåsen G. Stenberg Bjerke Travbane 6 22/8 - 06 / 6 1609 26,8a 516
E. Rennesvik Asbjørn Eng G. Stenberg Klosterskogen Travbane 8 16/8 - 02 / 4 1700 29,0 109
L.grønn,grå/skstk,blå sidef,grå/rø sto E. Rennesvik Drammen Travbane 2 31/7 - 02 / 9 1700 27,4a 229
3 2013: -12 -0 -1 -3 -4 -37 500 2012: -23 -4 -5 -2 -4 -160 000
Jarli Mai 3 Plass 415 000
8 år BRUN HP v.Bokli Eld V. Hop Bjerke Travbane 2 26/9 - 06 / 3 2140 27,6 77
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo O. Mikkelborg Momarken Travbane 3 11/9 - 05 / 2 2140 27,4 115
Unni Hallquist Horgen-Knut Horgen V. Hop Jarlsberg Travbane 2 30/8 - 06 / 9 1609 26,6a 40
T. Solberg Unni Hallquist Horgen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 22/8 - 06 / 8 1609 27,3a 105
Blå m/gull seler&stjerner, reklame O. Mikkelborg Momarken Travbane 1 10/7 - 08 / 8 1640 25,9a 96
4 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -3 500 2016: -9 -0 -0 -0 -2 -6 500
Rokketroll 4 Plass 409 000
13 år SVART V v.Polar Troll C. Antonsen Drammen Travbane 0 24/9 - 02 / 6 2100 29,2ag 105
e. Myrvarda v. Rappfot C. Antonsen Årjäng 0 31/8 - 03 / 7 2180 26,5 210
Rolf Gunnar Hagen /Hærland G. Antonsen Momarken Travbane 0 23/7 - 04 / 3 1640 27,7a 251
C. Antonsen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 11/7 - 07 / 5 1609 26,6ag 219
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. G. Antonsen Bjerke Travbane 0 04/7 - 07 / 2 2100 27,9a 350
5 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -14 -0 -0 -4 -2 -29 333
Ramtamtaramtata 5 Plass 353 183
9 år BRUN HP v.Bokli Balder K. Mathisen Färjestad 0 22/9 - 04 / 3 2180 28,8 206
e. Simo Jona v. Rigel Jo K. Mathisen Biri Travbane 1 10/9 - 01 / 3 1609 26,1a 102
Ragnvald Nordstrand /Førde P. Mahony Årjäng 2 31/8 - 03 / 2 2160 26,3 672
K. Mathisen Jan Ingar Bakkely M. Melander Bergsåker 0 25/8 - 03 / 1 2160 29,3 558
Grønn m/gule sømmer & initialer, rekl A. Westberg Jarlsberg Travbane 0 10/8 - 05 / 6 1609 29,1a 274
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -1 -0 -4 -13 458
Gikling Balder* 6 Plass 523 359
13 år BRUN V v.Bokli Balder A. Stensen Biri Travbane 0 28/7 - 05 / 12 1620 28,7 168
e. Gikling Pia v. Pilmin A. Stensen Jarlsberg Travbane 6 11/7 - 07 / 6 1609 25,4a 76
Sverige A. Stensen Bjerke Travbane 3 20/6 - 03 / 6 2140 27,2 110
A. Stensen Leif Egil Gikling A. Stensen Biri Travbane 3 08/6 - 06 / 2 2100 28,7a 21
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 1 25/5 - 02 / 4 1609 26,0a 17
7 2013: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2012: -13 -0 -0 -2 -5 -22 000
Starelv Storm 7 Plass 305 500
9 år SVART H v.Spang Best T. Wollebæk Biri Travbane 4 21/9 - 03 / 8 2100 28,5a 74
e. Starelv Kora v. Korulv T. Wollebæk Momarken Travbane - 11/9 - 08 / 4 1640 dg a 134
Håkon Marius Kvæken /Løten T. Wollebæk Bjerke Travbane 3 23/8 - 04 / 1 1609 26,8a 721
T. Wollebæk Håkon Marius Kvæken (A) H. Kvæken Bjerke Travbane 6 07/3 - 05 / 7 1609 28,8a 518
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl H. Kvæken Klosterskogen Travbane 6 23/2 - 03 / 4 1700 33,2 681
8 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -11 -2 -1 -0 -3 -58 500
Rinde Rappen 8 Plass 321 398
9 år SVART H v.Moe Odin Ø. Ruttenborg Biri Travbane 1 21/9 - 03 / 2 2100 28,0a 52
e. Rinde Texa v. Pål Lunar M. Pedersen Bjerke Travbane 4 08/9 - 07 / 6 2100 27,1a 103
Stine Gulbrandsen /Lena Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 6 23/8 - 04 / 10 1609 27,1a 110
Ø. Ruttenborg Stine Gulbrandsen Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 04/8 - 03 / 4 2100 28,9a 254
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 16/5 - 03 / 7 2100 g0 ag 229
9 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -7 -0 -0 -0 -0 -0
Bjørnemyr Fresa 9 Plass 312 040
8 år BRUN HP v.Moe Odin G. Austevoll Momarken Travbane 0 11/9 - 05 / 1 2140 br 218
e. Grans Texa v. Lyngsvarten G. Austevoll Bjerke Travbane 0 23/8 - 04 / 6 1609 31,4ag 62
Monica Mathiesen-Leif-Morten Mathiesen G. Austevoll Biri Travbane 7 28/7 - 05 / 11 1620 28,1 201
O. Kjenner Monica Mathiesen (A) G. Austevoll Momarken Travbane 1 17/7 - 02 / 5 2140 28,1a 79
Svart m/oransje stolpe,rekl. G. Austevoll Momarken Travbane 1 03/7 - 05 / 7 1660 27,2 56
10 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Jotroll 10 Plass 393 500
10 år BRUN V v.Frisli To Jo D. Minor Bjerke Travbane 5 15/8 - 06 / 15 2680 28,2 111
e. Spang Lassi v. Lapp Nils (S) D. Minor Bjerke Travbane 3 04/8 - 03 / 1 2100 26,5a 21
Shawna Athena Minor /Son D. Minor Bjerke Travbane 1 25/7 - 05 / 11 2600 28,4a 51
D. Minor D. Minor Jarlsberg Travbane 2 14/7 - 09 / 8 2640 26,9 219
Todelt grønn/blå,gult skråb,kule&stjer D. Minor Bjerke Travbane 3 28/6 - 04 / 10 2100 27,9a 50
11 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -10 -0 -1 -1 -2 -25 000
Landås Becca 11 Plass 426 850
10 år BRUN HP v.Pål Even O. Mikkelborg Biri Travbane 5 10/9 - 01 / 1 1609 26,9a 205
e. Rappkora v. Korbest O. Mikkelborg Biri Travbane 0 29/7 - 10 / 8 2120 dist 350
Lars Birger Stomlien /Dokka O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 04/7 - 07 / 3 2100 br ag 552
E. Høitomt Lars Birger Stomlien G. Gundersen Biri Travbane 0 08/6 - 06 / 3 2100 30,3a 76
Hvit m/svarte ermer, reklame G. Gundersen Drammen Travbane 6 21/5 - 05 / 9 2120 27,8 269