<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:40 V5-4


Varmblods 2040 m. Tillegg 20 m ved vunnet 100.000 kr.
3-12-årige høyest 200.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 12 Duo : Trippel : Plass : 12-8-5

1 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -3 -0 -1 -0 -0 -2 500
Filbert Match 2040 1 Plass 52 961
11 år BRUN V v.Armbro Plush (CA) H. Holm Harstad Travpark 2 23/6 - 03 / 7 2040 18,7 76
e. Baltic Golly (US) v. Baltic Speed (US) H. Puolakka Pasvik Travpark P 09/6 - 02 / 1 2000 25,0 P
Regnor Pedersen /Kirkenes H. Ranta Rovaniemi - 16/10 - 09 / 1 1600 dg a 346
H. Holm Regnor Pedersen M. Karjalainen Rovaniemi - 17/9 - 08 / 1 2100 dg a 90
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl S. Raitala Rovaniemi - 20/8 - 09 / 1 2100 dg a 230
2 2015: -9 -0 -1 -0 -3 -23 500 2014: -17 -0 -2 -1 -9 -37 500
Mayan Mystica 2 Plass 267 062
7 år BRUN HP v.Jetstile S. Pettersen Harstad Travpark 2 25/8 - 04 / 13 2100 19,4 395
e. Twilight S.E. (S) v. Zoot Suit (US) S. Pettersen Harstad Travpark 5 29/7 - 05 / 10 2100 20,1 84
Silje Bondestad /Finnsnes S. Pettersen Harstad Travpark 6 10/7 - 03 / 10 1600 17,3a 45
S. Pettersen Mathis Ailu Eira Meløy (A) S. Pettersen Harstad Travpark 6 23/6 - 02 / 11 2120 19,3 g 36
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra V. Hop Drammen Travbane 2 04/6 - 04 / 4 2100 17,3a 428
3 2018: -11 -0 -0 -0 -8 -25 239 2017: -17 -0 -2 -2 -4 -36 104
Mount's Lucky* (FI) 3 Plass 253 963
12 år MØRKBR H v.Texas Express* (US) P. Ahvenjärvi Harstad Travpark 1 09/9 - 05 / 11 2060 20,3 146
e. Mount's Special (FI) v. Keystone Sycamore (US) P. Ahvenjärvi Rovaniemi 0 01/9 - 06 / 1 2100 17,5a 884
Finland P. Ahvenjärvi Torneå 0 21/8 - 06 / 1 2100 19,0a 96
P. Ahvenjärvi P. Ahvenjärvi Rovaniemi 4 05/8 - 04 / 1 1600 15,7a 456
Svart/grønn P. Ahvenjärvi Harstad Travpark 6 29/7 - 07 / 1 2040 19,9 267
4 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -7 -0 -0 -1 -1 -2 638
Ochrana* (S) 4 Plass 282 680
9 år MØRKBR V v.Pearsall Hanover* (US) S. Saarela Bodø Travbane 7 16/9 - 05 / 12 1600 16,7a 135
e. Heavy Connection* (S) v. Mack Lobell* (US) A. Skeie Harstad Travpark 2 11/8 - 04 / 1 2040 16,9a 84
Sverige S. Saarela Rovaniemi 2 05/8 - 04 / 2 1600 15,2a 513
S. Saarela Kauko Saarela (A) H. Puolakka Harstad Travpark 0 29/7 - 07 / 4 2060 19,4 248
Blå og grå S. Saarela Harstad Travpark 2 16/7 - 04 / 3 1600 17,1a 157
5 2013: -16 -2 -1 -2 -5 -32 707 2012: -15 -0 -3 -2 -4 -23 994
Don General* (S) 5 Plass 72 586
7 år MØRKBR V v.Mutineer (US) M. Ranta Rovaniemi 0 15/9 - 03 / 1 2100 21,7a 477
e. Sarahson (US) v. Mr. Lavec* (S) M. Niva Torneå 0 09/9 - 05 / 1 2100 17,0a 80
Finland M. Niva Rovaniemi 0 01/9 - 07 / 4 2100 19,5a 100
H. Puolakka Teuvo Leppänen (T) K. Alapekkala Boden 0 26/7 - 05 / 1 1640 17,3 212
svart/hvit/rød. J. Saarela Harstad Travpark 3 29/1 - 01 / 12 2080 19,9 206
6 2012: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000 2011: -12 -2 -2 -3 -3 -62 733
Sue Ellen 2060 1 Plass 194 433
9 år BRUN HP v.Deliberate Speed* (US) L. Vebostad Harstad Travpark P 09/9 - 22 / 3 2040 21,2 P
e. Bunny Girl v. Super News (US) L. Vebostad Harstad Travpark 3 28/8 - 04 / 9 2080 18,4 106
Ane Benedikte Salen Johnsen /Borkenes M. Eggum Tromsø Travbane 1 21/8 - 02 / 5 2040 19,0 38
D. Dalen Therese Salen Johnsen M. Viklund Boden 6 18/6 - 05 / 1 2140 18,3 223
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl A. Rasmussen Harstad Travpark 4 22/5 - 01 / 1 2040 20,3 54
7 2014: -11 -0 -0 -2 -5 -16 600 2013: -6 -0 -0 -1 -2 -8 000
Neona Star (S) 2 Plass 172 314
9 år BRUN HP v.Gigant Neo* (S) E. Næss Lofoten Travpark 2 01/9 - 02 / 11 2260 20,6 PK
e. Camelia Rouge (S) v. Ideal Du Gazeau (FR) M. Eggum Olsborgmoen Travbane 0 05/8 - 02 / 3 1720 22,0 PK
Marita Alfredsen /Senjahopen J. Bjerring Harstad Travpark P 23/6 - 20 / 4 2040 19,9 P
T. Nygård Marita Alfredsen L. Vebostad Harstad Travpark - 13/11 - 03 / 3 1600 dg a 952
blå m/sv. ermer og stolpe, blå ermst J. Larsen Harstad Travpark 0 15/10 - 04 / 10 2080 21,9 PK
8 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -1 377 2015: -18 -1 -3 -4 -2 -35 291
Barcelona F.* (S) 3 Plass 478 105
10 år SVARTBRUN V v.Egon Lavec* (S) J. Niskanen Rovaniemi 2 15/9 - 04 / 1 2120 18,3 220
e. Barcolana (IT) v. Indro Park* (IT) P. Kuusela Rovaniemi 0 01/9 - 10 / 1 1600 17,8a 480
Finland M. Forss Rovaniemi 7 18/8 - 07 / 1 3120 18,1 130
J. Bjerring Pentti Kuusela (T) M. Forss Torneå 2 13/7 - 09 / 1 2100 18,1a 67
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl M. Forss Oulu 2 11/6 - 07 / 2 2100 16,1a 91
9 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -0 -1 -1 -5 250
T.T. Crown 4 Plass 250 500
10 år BRUN HP v.Thai Tanic J. Østring Lofoten Travpark 2 01/9 - 04 / 2 2220 19,5 PK
e. Crown Sakra (US) v. Speedy Crown (US) J. Østring Harstad Travpark 8 29/7 - 03 / 11 2040 19,1 245
Tonje Fjeldstad /Karlstad J. Østring Harstad Travpark 4 16/7 - 05 / 3 1600 16,5a 303
J. Østring T. Nygård Harstad Travpark 2 08/7 - 02 / 8 1620 18,0 94
blå m/rød ø. & sk.stk. hvite ermer. T. Nygård Bodø Travbane 8 10/6 - 06 / 8 2120 18,4 140
10 2012: -20 -0 -0 -0 -9 -19 100 2011: -25 -1 -1 -2 -9 -52 000
Shanti's Scouser 5 Plass 180 850
8 år RØD V v.Staro Showbiz (S) E. Sjåvoll Bodø Travbane 0 19/8 - 02 / 9 2120 18,5 129
e. Shanty Inherit v. Super News (US) J. Bjaanes Harstad Travpark 7 11/8 - 08 / 9 2040 16,3a 652
Stall Sjåvoll L. Vebostad Harstad Travpark 9 29/7 - 07 / 6 2060 19,2 217
E. Sjåvoll Gro Sølvi Sjåvoll (A) E. Sjåvoll Harstad Travpark 4 10/7 - 01 / 4 2040 17,5a 563
svart m/to gull-lyn E. Sjåvoll Harstad Travpark 0 08/7 - 02 / 5 1620 20,6 g 285
11 2013: -5 -1 -0 -0 -2 -20 500 2012: -22 -5 -3 -2 -4 -149 200
Gamnes Prinsecita 6 Plass 226 700
6 år MØRKBR HP v.Caramba Kosmos (US) L. Sandvik Harstad Travpark 6 09/9 - 08 / 10 2040 18,4a 33
e. Fancy Strømline (S) v. Boss Lobell* (US) L. Sandvik Harstad Travpark 1 25/8 - 05 / 4 2040 17,5a 200
Reynaldo De Lafuente-Ulrik Huascar De Lafuente J. Bjerring Bodø Travbane 2 19/8 - 02 / 2 2100 17,9 70
M. Eggum Reynaldo De Lafuente K. Dalsbotten Harstad Travpark 3 11/8 - 05 / 2 2040 18,6a 120
lys blå m/hvit kile, grønt hestehode M. Eggum Harstad Travpark 0 29/7 - 03 / 8 2040 br 179
12 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -5 -0 -0 -1 -2 -8 500
Patrol F. (FR) 7 Plass 143 000
11 år SVART V v.Espeyrac Sun (FR) D. Dalen Harstad Travpark 0 25/8 - 02 / 15 2080 21,9 362
e. Verte Prairie (FR) v. Fakir Du Vivier (FR) N. Holm Harstad Travpark 0 11/8 - 04 / 8 2040 20,0ag 258
Marita Alfredsen /Senjahopen D. Dalen Harstad Travpark 5 10/7 - 03 / 12 1600 17,3a 32
T. Lagesen D. Dalen Harstad Travpark 0 29/1 - 04 / 8 2060 br 87
Grønn m/svart side- og sk.felt,rekl D. Dalen Harstad Travpark 5 15/1 - 04 / 5 1600 17,6a 25
13 2012: -14 -0 -3 -0 -3 -24 000 2011: -19 -2 -1 -2 -9 -68 000
Go Man Go 8 Plass 111 000
6 år BRUN V v.Kendrick Hanover (US) E. Næss Harstad Travpark 0 09/9 - 08 / 9 2040 18,9a 327
e. Skerry Up And Go v. Good As Gold* (S) F. Mortensen Harstad Travpark 0 16/7 - 01 / 4 2040 20,1ag 521
Alf Johannessen /Hemsedal F. Mortensen Harstad Travpark - 08/7 - 07 / 1 1600 dg a 368
F. Mortensen Kristian Storhaug (T) F. Mortensen Harstad Travpark 0 03/6 - 02 / 6 2040 19,5a 75
Blå m/hvitt bånd, rekl. på hv.felt F. Mortensen Harstad Travpark 2 06/5 - 03 / 9 2040 18,1a 80
14 2013: -8 -0 -0 -0 -2 -5 000 2012: -14 -1 -0 -4 -4 -36 250
Bon Kosmos 9 Plass 187 250
7 år BRUN V v.Caramba Kosmos (US) M. Lyngen Harstad Travpark 1 09/9 - 08 / 3 2040 17,8a 199
e. Rosalee Bonanza v. Lamitech Quickie (US) M. Lyngen Lofoten Travpark 3 01/9 - 02 / 10 2260 20,7 PK
Monica Lyngen /Harstad L. Trudvang Harstad Travpark P 11/8 - 21 / 1 2040 20,2 g P
M. Lyngen M. Lyngen Olsborgmoen Travbane 3 05/8 - 04 / 6 1740 19,8 g PK
Hvit,blå ermst/sele v.side,rød søm,rek M. Lyngen Harstad Travpark 0 10/7 - 01 / 6 2040 18,9ag 275
15 2013: -9 -0 -0 -2 -2 -11 250 2012: -9 -0 -2 -0 -1 -6 500
Eck Moment 10 Plass 198 750
8 år BRUN H v.Felix Santana* (DE) S. Bendiksen Harstad Travpark 0 09/9 - 08 / 8 2040 18,8a 186
e. Phantomina v. Moment Of Magic* (US) E. Knutsen Harstad Travpark 6 11/8 - 05 / 1 2040 19,1a 126
Stall 6 An S. Bendiksen Olsborgmoen Travbane 2 05/8 - 02 / 2 1720 21,4 PK
S. Bendiksen T. Nygård Tromsø Travbane 2 22/7 - 06 / 2 2060 18,6 PK
Svart m/grønne ermer,svart mansj,rekla T. Nygård Harstad Travpark 0 10/7 - 01 / 2 2040 18,0a 153