<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V65-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 320.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : 2-7 Trippel : 2-7-4 Plass : 2-7-4

1 2013: -7 -1 -0 -0 -1 -65 000 2012: -10 -0 -0 -0 -1 -3 000
Myklejenta 2100 1 Plass 358 500
7 år MØRKBR HP v.Nordli Svarten S. Skrugstad Bjerke Travbane 0 19/9 - 03 / 12 2680 dist g 764
e. Sunnmørsjenta v. Elding S. Skrugstad Bjerke Travbane 0 15/8 - 06 / 10 2680 28,6 963
Sverre Skrugstad /Arneberg T. Wollebæk Biri Travbane 5 29/7 - 10 / 7 2120 28,6 g 238
S. Skrugstad S. Skrugstad Momarken Travbane 0 03/7 - 05 / 4 1660 30,6 g 214
blå m/gult bånd,røde ermer,reklame S. Skrugstad Biri Travbane 0 08/6 - 06 / 9 2100 29,1ag 1117
2 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -11 -2 -1 -0 -3 -58 500
Rinde Rappen 2 Plass 321 398
9 år SVART H v.Moe Odin M. Pedersen Bjerke Travbane 4 08/9 - 07 / 6 2100 27,1a 103
e. Rinde Texa v. Pål Lunar Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 6 23/8 - 04 / 10 1609 27,1a 110
Stine Gulbrandsen /Lena Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 04/8 - 03 / 4 2100 28,9a 254
Ø. Ruttenborg Stine Gulbrandsen Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 16/5 - 03 / 7 2100 g0 ag 229
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 1 28/4 - 03 / 1 1609 26,3a 59
3 2012: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2011: -21 -1 -1 -3 -7 -81 500
Alsaker Sylvester 3 Plass 304 211
12 år BRUN V v.Kos Knekten G. Gundersen Bjerke Travbane 0 30/5 - 06 / 9 1609 27,3a 400
e. Atom Pila v. Toddy G. Gundersen Drammen Travbane 0 08/5 - 04 / 2 1700 29,9a 116
Hege Haugen Alme /Hakadal G. Austevoll Drammen Travbane 6 03/4 - 01 / 9 1700 28,6a 239
K. Johansen Hege Haugen Alme J. Øveraasen Biri Travbane P 23/3 - 21 / 7 2120 35,2 P
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 30/12 - 08 / 2 2100 27,9ag 554
4 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -10 147 2015: -21 -0 -1 -1 -6 -26 190
Lykke Berit 4 Plass 539 421
11 år BRUN HP v.Spikeld J. Bjerring Bjerke Travbane 1 05/9 - 06 / 2 2600 29,2a 99
e. Lykkevinna v. Vinningblesen J. Bjerring Biri Travbane 3 31/8 - 07 / 7 2600 30,1a 98
Stall Grønhovd J. Bjerring Klosterskogen Travbane 7 23/8 - 04 / 2 2500 33,5 g 50
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane 2 09/8 - 01 / 2 2100 28,6a 165
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Klosterskogen Travbane 3 30/7 - 05 / 3 1700 29,3a 105
5 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -8 -0 -0 -0 -2 -5 500
Fykeneld 5 Plass 309 050
13 år MELL.BR. H v.Elding T. Wollebæk Biri Travbane 3 10/9 - 01 / 4 1609 26,5a 138
e. Fykenblessa v. Braute E. Kristiansen Leangen Travbane 0 02/7 - 05 / 12 1640 29,9a 70
Odd Per Johansen /Korsvegen K. Johansen Biri Travbane 0 16/5 - 03 / 11 2100 28,0a 331
J. Blekkan Odd Per Johansen K. Johansen Leangen Travbane 6 30/4 - 02 / 2 2140 27,3a 307
Svart m/grønne&grå ermstriper, reklame R. Bjørnbeth Leangen Travbane 6 17/4 - 04 / 10 1640 28,6a 259
6 2012: -7 -0 -0 -0 -3 -6 000 2011: -16 -1 -2 -2 -6 -66 000
Lund Røder 6 Plass 294 357
11 år RØD V v.Røder Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 10/9 - 01 / 5 1609 27,1a 136
e. Lundfrøkna v. Polar Troll A. Westberg Bjerke Travbane 0 29/8 - 09 / 9 1609 31,8a 278
Tom Rune Myrvang /Gjesåsen Ø. Ruttenborg Magnor Travbane 5 12/8 - 06 / 3 1600 26,4 274
L. Kolle Tom Rune Myrvang B. Steinseth Drammen Travbane 5 31/7 - 02 / 4 1700 27,9a 412
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Bjerke Travbane 0 24/3 - 02 / 3 1609 27,6ag 294
7 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -13 -0 -1 -1 -6 -52 500
Bork Faksen 7 Plass 363 000
9 år M.BRUNBORK H v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bergen Travpark 0 25/8 - 08 / 2 1609 30,4ar 47
e. Boklisiv v. Bork Rigel K. Malmin Bjerke Travbane 4 04/8 - 03 / 11 2100 26,6a 123
Anne Gulbransen /Bjoneroa K. Malmin Bjerke Travbane 4 25/7 - 05 / 5 2600 28,6a 137
K. Malmin Anne Gulbransen K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 14/7 - 09 / 15 2640 28,2 305
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Leangen Travbane 6 16/6 - 08 / 8 2160 27,4 159
8 2013: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2012: -13 -0 -0 -2 -5 -22 000
Starelv Storm 8 Plass 305 500
9 år SVART H v.Spang Best T. Wollebæk Momarken Travbane - 11/9 - 08 / 4 1640 dg a 134
e. Starelv Kora v. Korulv T. Wollebæk Bjerke Travbane 3 23/8 - 04 / 1 1609 26,8a 721
Håkon Marius Kvæken /Løten H. Kvæken Bjerke Travbane 6 07/3 - 05 / 7 1609 28,8a 518
T. Wollebæk Håkon Marius Kvæken (A) H. Kvæken Klosterskogen Travbane 6 23/2 - 03 / 4 1700 33,2 681
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Wollebæk Drammen Travbane 0 06/2 - 02 / 8 2120 31,6 g 253
9 2013: -6 -0 -0 -0 -2 -4 000 2012: -12 -0 -1 -2 -2 -28 500
Moe Linder 9 Plass 301 648
8 år BRUN V v.Moe Odin L. Pedersen Momarken Travbane 0 03/7 - 01 / 2 1640 br a 55
e. Gulline v. Gullmin B. Steinseth Biri Travbane 0 25/5 - 02 / 8 1609 27,0ag 297
Oddveig Johnsen-Leif Johnsen B. Steinseth Bjerke Travbane 0 10/5 - 04 / 9 1609 27,0a 271
B. Steinseth Leif Johnsen (A) B. Steinseth Bjerke Travbane 3 11/4 - 04 / 7 1609 28,7a 116
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl B. Steinseth Bjerke Travbane 3 24/3 - 02 / 9 1609 26,7a 554
10 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Tina 10 Plass 229 700
13 år BRUN HP v.Eng Svarten T. Wollebæk Biri Travbane 0 31/8 - 07 / 11 2600 31,2a 798
e. Svarstadblesa v. Spang Best S. Hogner Biri Travbane 4 17/8 - 09 / 4 2100 31,1ag 287
Tordis Kampesveen /Vestre Gausdal T. Wollebæk Biri Travbane 0 03/8 - 06 / 9 2100 31,6ag 396
K. Mathisen Gunn Carol Kampesveen (A) C. Antonsen Momarken Travbane 0 09/4 - 06 / 11 1640 30,0a 309
Grønn m/gule sømmer & initialer, rekl K. Mathisen Biri Travbane 0 23/3 - 07 / 12 2100 32,0ag 975
11 2014: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -11 -0 -1 -0 -2 -10 000
Vinnibrunen 11 Plass 311 500
12 år BRUN V v.Eng Svarten G. Gundersen Biri Travbane - 10/9 - 01 / 2 1609 dg a 20
e. Trollvinni v. Trons Trollmin* G. Gundersen Bjerke Travbane 5 23/8 - 04 / 2 1609 26,9a 261
Gjermund Myrvang /Røn L. Kolle Momarken Travbane 0 17/7 - 02 / 3 2140 29,1a 121
G. Gundersen Gjermund Myrvang T. Glittum Bjerke Travbane 0 20/6 - 03 / 1 2140 29,4 g 319
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bergen Travpark 4 09/6 - 08 / 11 2140 26,4 411