Neste løp >>>
Start ca kl. 15:15

Kaldblods 2100 m. Tillegg Tillegg 20 m for 4-15-årige. 20 m ved vunnet 10.000 kr., 40 m ved 25.000 kr.
3-15-årige høyest 50.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : 2-4 Trippel : 2-4-5 Plass : 2-4-5

1 2016: -5 -0 -0 -1 -2 -8 000 2015: -8 -0 -0 -1 -2 -8 000
Haaga Ravn 2100 1 Plass 63 000
7 år BRUN V v.Ravn Jahn K. Brenden Harstad Travpark 5 09/9 - 02 / 3 2040 45,2 g 151
e. Haaga Borga v. Bork Rigel K. Brenden Harstad Travpark 0 29/7 - 01 / 3 2040 44,5 853
Gunn-Sissel Lagesen-Jan Erik Lagesen K. Brenden Harstad Travpark 0 08/7 - 01 / 2 2040 42,9 150
D. Dalen Tina Lagesen (A) K. Brenden Harstad Travpark 0 23/6 - 01 / 2 2040 49,1 g 854
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl K. Brenden Harstad Travpark P 03/6 - 21 / 4 2060 45,5 P
2 2012: -5 -1 -1 -0 -2 -22 000 2011: -8 -0 -2 -1 -2 -14 733
Bruntemin 2140 1 Plass 38 733
8 år BRUN V v.Ravn Jahn H. Holm Bodø Travbane 4 19/8 - 06 / 1 2140 35,7 g 131
e. Bruntelill v. Pilmin T. Jensvoll Bodø Travbane - 20/5 - 01 / 10 2180 dg 439
Nina Engmark-Tor Anders Jensvoll T. Jensvoll Bodø Travbane 2 01/5 - 01 / 4 2160 39,1 PK
H. Holm Tor Anders Jensvoll (A) S. Knudsen Harstad Travpark 4 11/3 - 01 / 10 2100 40,5 g 164
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Jensvoll Boden 7 09/12 - 01 / 1 2140 37,8 g 158
3 2013: -11 -0 -1 -2 -1 -19 000 2012: -15 -1 -0 -5 -5 -50 446
Haugestad Gullet 2 Plass 69 446
7 år BRUN HP v.Lex Jon L. Vebostad Harstad Travpark 4 25/8 - 01 / 5 2060 38,8 60
e. Temlinn v. Alm Hadar E. Kristiansen Harstad Travpark 3 11/8 - 01 / 5 2060 38,4 17
Anita Bæk Danielsen-Jeanette Mari Østgård J. Larsen Harstad Travpark 0 08/7 - 01 / 7 2080 dist 101
L. Vebostad Jeanette Larsen (A) H. Olofsson Skellefteå 6 02/7 - 01 / 1 2140 35,6 231
Grå m/blå vinkler, røde kanter, rekl. S. Bendiksen Bodø Travbane 3 10/6 - 05 / 1 2120 37,1 105
4 2017: -6 -0 -0 -1 -5 -25 500 2016: -20 -5 -3 -5 -5 -144 000
Soløy Sandra 3 Plass 733 983
8 år MØRKBR HP v.Voje Faks M. Carlsen Bodø Travbane 0 19/8 - 03 / 3 2140 39,6 g 70
e. Soløy Lydia v. Moe Odin M. Carlsen Harstad Travpark 1 29/7 - 01 / 5 2060 35,4 g 27
Morten Carlsen /Bodø M. Carlsen Lycksele 1 10/7 - 01 / 1 2160 34,2 61
M. Carlsen M. Carlsen Lycksele 3 07/7 - 01 / 1 2160 37,1 g 40
Rød/svart,delt en rød/en svart erm+rek M. Carlsen Harstad Travpark 7 23/6 - 01 / 9 2060 39,9 g 241
5 2013: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2012: -15 -1 -2 -2 -6 -49 500
Valle Juli 4 Plass 52 500
7 år BRUN HP v.Bokli Eld J. Bjerring Harstad Travpark P 09/9 - 22 / 5 2060 38,6 g P
e. Julianne v. Torden Knut C. Evertsen Bodø Travbane 0 19/8 - 06 / 4 2140 dist 625
Charles Evertsen /Kunes C. Evertsen Harstad Travpark P 11/8 - 20 / 4 2060 42,0 P
J. Bjerring Charles Evertsen (A) J. Stillerud Harstad Travpark - 29/7 - 02 / 2 2060 dg 78
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl Å. Rønningen Harstad Travpark 0 08/7 - 03 / 4 1600 dist g 179
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skjetnemie 2160 1 Plass 213 000
12 år HUSKBRUN HP v.Elding O. Eggum Lofoten Travpark - 01/9 - 01 / 3 2260 dg PK
e. Skjetnemari v. Minpil M. Carlsen Harstad Travpark 5 25/8 - 01 / 14 2100 37,1 g 633
Steve Johansen-Celine Storhaug E. Sjåvoll Bodø Travbane 0 19/8 - 06 / 8 2160 dist g 280
E. Sjåvoll Gro Sølvi Sjåvoll (A) B. Øksnevad Harstad Travpark - 11/8 - 06 / 2 2040 dg 1074
svart m/to gull-lyn E. Sjåvoll Harstad Travpark 4 29/7 - 02 / 4 2080 35,6 g 542
7 2013: -4 -0 -0 -0 -3 -7 500 2012: -6 -1 -1 -0 -2 -32 500
Skognes Il 2 Plass 73 000
5 år MØRKBR V v.Frisli To Jo K. Brenden Harstad Travpark P 09/9 - 22 / 4 2060 40,4 P
e. Nesdona v. Spikeld K. Brenden Harstad Travpark 0 27/11 - 03 / 7 2100 br g 179
Stall Turbo Teamet 3 K. Brenden Harstad Travpark 3 06/11 - 01 / 3 2040 46,2arg 105
K. Brenden Erlend Mikalsen K. Brenden Harstad Travpark 0 01/7 - 07 / 9 2060 38,2 g 82
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Harstad Travpark 3 05/6 - 02 / 5 2080 37,4 34
8 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -8 -0 -0 -3 -2 -16 000
Lykkeaka 3 Plass 48 500
11 år SVART HP v.Lykkemin T. Opdahl Harstad Travpark 3 09/9 - 03 / 4 2060 35,6 254
e. Lyngaka v. Lyngsvarten G. Sjåvoll Lofoten Travpark 3 01/9 - 01 / 4 2260 37,2 PK
Chris-Andre Lysenstøen /Spydeberg E. Sjåvoll Harstad Travpark 3 25/8 - 01 / 13 2100 37,0 505
G. Sjåvoll J. Bjaanes Harstad Travpark 0 11/8 - 06 / 1 2040 br 949
sølvgrå.blå seler & røde skulderklaffe D. Dalen Harstad Travpark 0 29/7 - 02 / 7 2080 39,1 180
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -1 -0 -2 -8 500
Brunteblakken 4 Plass 72 302
13 år BLAKK H v.Slogum Bjørn T. Jensvoll Bodø Travbane 5 19/8 - 06 / 2 2140 35,7 g 52
e. Bruntelill v. Pilmin T. Jensvoll Bodø Travbane 1 10/6 - 05 / 2 2140 35,8 344
Nina Engmark-Tor Anders Jensvoll T. Jensvoll Harstad Travpark 5 11/3 - 01 / 5 2100 40,9 113
T. Jensvoll K. Nordtømme Leangen Travbane 0 26/9 - 01 / 10 2160 dist g 366
blå m/hvitt skråbånd. en hvit erm. K. Nordtømme Leangen Travbane 0 29/8 - 01 / 15 2160 dist g 358
10 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Joli Gnisten 5 Plass 45 450
10 år BRUN V v.Lykke Gutten K. Johansen Bodø Travbane 0 19/8 - 06 / 9 2160 dist g 156
e. Aaby Fia v. Alm Kvik L. Antonsen Bodø Travbane 7 10/6 - 05 / 13 2180 35,9 g 397
Lisa-Cathrin Antonsen /Kjerringøy L. Antonsen Bodø Travbane 0 20/5 - 05 / 3 2100 38,9 279
L. Antonsen L. Antonsen Harstad Travpark 0 26/2 - 04 / 7 1680 38,2 282
m.grønn m/3 rosa skråbånd, lca i rosa L. Antonsen Bodø Travbane 3 30/10 - 01 / 4 2180 39,4 g PK
11 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000
Byes Terna 6 Plass 89 650
11 år BRUN HP v.Lome Elden S. Bendiksen Bodø Travbane 0 19/8 - 06 / 3 2140 dist g 611
e. Kjenner Blesa v. Troll Jahn S. Bendiksen Harstad Travpark - 29/7 - 02 / 5 2080 dg 397
Heidi Gylseth /Bogøy S. Bendiksen Harstad Travpark 0 16/7 - 03 / 5 1600 38,6ag 315
S. Bendiksen Heidi Gylseth S. Bendiksen Harstad Travpark 6 08/7 - 03 / 3 1600 35,4 g 696
Svart m/grønne ermer,svart mansj,rekla G. Kanstad Harstad Travpark 7 03/6 - 01 / 13 2120 38,9 g 2862