<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:24 V5-5
DD-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 70.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 12 Duo : 12-6 Trippel : 12-6-8 Plass : 12-6-8

1 2015: -2 -1 -0 -1 -0 -36 082 2014: -5 -2 -2 -1 -0 -56 805
Spik Vilja* 2100 1 Plass 153 940
8 år BRUN HP v.Spikeld K. Malmin Klosterskogen Travbane 9 07/6 - 03 / 5 1700 33,1a 328
e. Heitra v. Bork Rigel K. Malmin Drammen Travbane 5 24/4 - 05 / 10 1700 31,5a 613
Sverige K. Malmin Drammen Travbane 7 28/2 - 04 / 5 2100 34,3a 550
K. Malmin Hans Storvik G. Gundersen Klosterskogen Travbane 4 13/2 - 06 / 8 1700 32,3 515
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Jarlsberg Travbane 3 03/2 - 05 / 2 2100 32,9 297
2 2012: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tegner Rapptus 2 Plass 65 200
9 år BRUN V v.Spang Best Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 17/6 - 20 / 6 2160 36,0 P
e. Prikke v. Slått Pil G. Gundersen Drammen Travbane 0 14/7 - 04 / 7 2100 br a 154
Linda Tegner /Stathelle C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 15/5 - 03 / 4 2100 br a 54
L. Kolle Linda Tegner A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 13/12 - 03 / 6 1700 32,5a 72
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl A. Heisholt Jarlsberg Travbane 2 10/8 - 02 / 7 2100 33,3 72
3 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -15 -0 -1 -0 -3 -16 500
Vigleik 3 Plass 147 000
8 år SVART V v.Saras Tofte J. Gaustad Jarlsberg Travbane 3 03/9 - 02 / 2 1609 29,6a 102
e. Altima v. Mentor Mollyn J. Gaustad Klosterskogen Travbane 10 23/8 - 08 / 9 2120 33,4 302
Linda Marie Johansen-Martine Elise F. Johansen J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 10/8 - 06 / 2 2600 31,4 202
J. Gaustad J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 21/7 - 08 / 5 1640 30,4 g 401
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 3 04/7 - 04 / 10 2140 31,4 47
4 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kjellsin 4 Plass 59 500
9 år BRUN H v.Elding V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 08/7 - 09 / 14 2160 br g 341
e. Tennsi v. Braute V. Tjomsland Sørlandets Travpark P 24/6 - 20 / 2 2160 36,8 P
Hans Anton Helland /Flekkefjord A. Berås Sørlandets Travpark N 08/1 - 20 / 3 2160 37,9 r N
E. Høitomt Hans Anton Helland K. Sele Forus Travbane 0 30/3 - 05 / 4 2060 33,3 g 461
Hvit m/svarte ermer, reklame K. Sele Forus Travbane P 01/9 - 20 / 1 2040 36,2 P
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gaupen Nina 5 Plass 125 000
12 år BRUN HP v.Åkre Lurifax* (S) J. Undem Klosterskogen Travbane - 01/9 - 07 / 5 2100 dg 104
e. Elding June v. Elding J. Undem Jarlsberg Travbane 1 24/8 - 03 / 4 2100 31,3 42
Jan Kjeldsen /Skien J. Undem Jarlsberg Travbane - 14/7 - 08 / 4 2100 dg 74
J. Undem Jan Kjeldsen J. Undem Sørlandets Travpark 1 17/6 - 03 / 5 2160 31,0 95
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Drammen Travbane 1 05/6 - 01 / 12 2100 32,0a 147
6 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 6 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden J. Eilertsen Sørlandets Travpark - 22/7 - 01 / 1 2140 dg 127
e. Markaseira v. Kos Knekten R. Wiig Sørlandets Travpark 4 08/7 - 09 / 7 2160 29,8 g 209
Berit Garstad-Maren Garstad E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 18/5 - 05 / 8 2600 32,8 g 64
T. Borg Berit Garstad E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 04/5 - 22 / 6 2120 31,5 P
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl L. Rørvik Klosterskogen Travbane P 11/4 - 20 / 1 2100 37,5 g P
7 2018: -5 -1 -1 -0 -1 -28 500 2017: -13 -0 -0 -3 -7 -38 000
Aarbakks Spidi 7 Plass 246 750
10 år LYSBRUN HP v.Kasper Mollyn T. Solberg Klosterskogen Travbane - 01/9 - 07 / 2 2100 dg 90
e. Stjernedokka v. Bestjerker T. Solberg Sørlandets Travpark 2 12/8 - 03 / 6 2180 29,9 g 59
Jostein Mastereid-Anniken Mastereid T. Solberg Sørlandets Travpark 4 20/7 - 08 / 7 2140 30,3ag 83
S. Jessen Jostein Mastereid S. Jessen Klosterskogen Travbane 9 03/5 - 09 / 5 2100 34,9 g 231
Rød m/svart sk.klaffer,mansj&logo, rek S. Jessen Drammen Travbane 8 16/4 - 04 / 7 2120 36,3 g 73
8 2013: -1 -0 -0 -0 -1 -4 453 2012: -18 -0 -0 -1 -7 -26 307
Stumne Molly* 8 Plass 81 800
8 år HUSKBRUN HP v.Frigg Mollyn D. Dalen Klosterskogen Travbane 8 23/8 - 08 / 14 2120 33,4 g 515
e. Slogum Gullet v. Elding D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 10/8 - 06 / 9 2620 br 375
Sverige D. Dalen Biri Travbane - 27/7 - 08 / 2 2100 dg a 205
D. Dalen Merete Viksås D. Dalen Momarken Travbane 6 29/5 - 03 / 3 2140 30,8a 260
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl D. Dalen Biri Travbane 6 07/5 - 02 / 1 2100 31,4a 429
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -3 -0 -8 -92 000
Brenne Balder 9 Plass 260 500
12 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld J. Gaustad Jarlsberg Travbane 7 06/7 - 02 / 6 2120 31,3 g 477
e. Gullterna v. Haakesjur J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 24/6 - 03 / 7 2140 32,8ag 236
Reidar Andersen /Skiptvet J. Gaustad Sørlandets Travpark - 27/5 - 03 / 3 2140 dg 432
A. Frønes Laila Olsen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 7 10/5 - 06 / 6 2520 33,3 506
svart m/oransje stjerne og ermstripe J. Gaustad Klosterskogen Travbane 7 03/5 - 09 / 10 2120 32,4 892
10 2014: -21 -1 -2 -3 -10 -96 195 2013: -22 -4 -6 -3 -5 -153 746
Sølvbergs Knekten* 10 Plass 339 887
9 år SVART V v.Lome Elden G. Stenberg Årjäng 8 31/7 - 01 / 3 2140 32,2 g 105
e. Alsina v. Alm Svarten G. Stenberg Jarlsberg Travbane 3 06/7 - 02 / 2 2100 31,6 48
Sverige G. Stenberg Bjerke Travbane 0 23/5 - 05 / 10 2140 31,2 g 193
G. Stenberg Sverre Klemetsdal G. Stenberg Bergen Travpark 4 05/5 - 08 / 1 2100 30,0 80
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame G. Stenberg Biri Travbane 3 20/4 - 05 / 10 2100 33,0 50
11 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -1 -0 -1 -6 -41 000
Bokli Storm 11 Plass 167 000
10 år SVART V v.Fakse* (S) H. Holm Sørlandets Travpark 0 18/8 - 08 / 4 2140 33,3 63
e. Bokli Rikka v. Elding T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 10/8 - 06 / 1 2600 30,7 30
Ann Christin Nesse /Breistein T. Solberg Bjerke Travbane - 01/8 - 04 / 10 2160 dg 129
T. Solberg Ulrika Stenman P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 13/6 - 05 / 3 2640 33,4 45
Blå m/gull seler&stjerner, reklame P. Midtfjeld Biri Travbane 0 02/6 - 07 / 1 1600 32,8 g 39
12 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -6 -3 -1 -0 -1 -52 500
Helge Trollet 12 Plass 154 100
9 år SVART V v.Lome Kongen E. Gravdal Bjerke Travbane - 01/8 - 04 / 4 2160 dg 610
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel A. Akselsen Drammen Travbane 6 16/7 - 03 / 9 1700 29,7a 554
Stall Ki-Ro V. Hop Bjerke Travbane 0 22/12 - 02 / 6 2100 br ag 190
A. Akselsen G. Gundersen Biri Travbane 5 18/11 - 04 / 3 1609 33,0a 198
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv G. Stenberg Jarlsberg Travbane 0 11/11 - 03 / 9 1609 32,9ag 558