<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:05 V75-4
V4-1
Finale TGN-serien 2012

Kaldblods 2100 m. Autostart.
150.000 - 325.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 9 Duo : 9-1 Trippel : 9-1-3 Plass : 9-1-3

1 2013: -9 -1 -0 -2 -2 -51 404 2012: -16 -4 -1 -0 -5 -177 175
Bottem Faks 2100 1 Plass 398 405
7 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) Å. Svanstedt Gävle 0 18/8 - 09 / 1 2140 27,0 45
e. Bottem Støva v. Elding G. Austevoll Arvika 1 27/7 - 02 / 1 2100 26,3 14
Olav Utgård-Trond Erik Utgård B. Goop Åmål 1 04/7 - 06 / 1 2080 26,4 27
H. Tvedt Olav Utgård G. Austevoll Årjäng 1 22/6 - 09 / 1 2140 27,9 g 73
Hvit m/rødt sidefelt,rød/hvit erm,rekl G. Gundersen Biri Travbane 0 02/6 - 06 / 4 2600 29,7 260
2 2013: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -12 -2 -0 -3 -3 -57 500
Rigelin 2 Plass 263 048
13 år MØRKBR V v.Bork Rigel K. Nordtømme Leangen Travbane 1 27/8 - 05 / 4 1640 26,3a 164
e. Reseleflickan (S) v. Lapp Nils (S) K. Nordtømme Leangen Travbane 3 13/8 - 08 / 9 1640 26,2a 455
Nils Stokke /Rindal A. Solhus Leangen Travbane 0 30/7 - 06 / 4 2140 31,0a 92
S. Eilertsen Nils Stokke K. Nordtømme Leangen Travbane 4 02/7 - 05 / 6 1640 28,1a 75
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek J. Stillerud Leangen Travbane 4 15/6 - 07 / 5 1640 27,9a 65
3 2017: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2016: -8 -0 -0 -1 -3 -15 000
Seier Kongen 3 Plass 802 452
11 år BRUN V v.Lome Kongen S. Løvvold Klosterskogen Travbane 2 07/6 - 09 / 7 2100 28,6a 19
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll S. Løvvold Drammen Travbane 2 28/5 - 04 / 10 2520 29,7 17
Ine Ådland Skaar-Morten Ådland S. Løvvold Bjerke Travbane 1 09/5 - 08 / 4 2140 28,7 110
M. Fløttum Jan Roar Mjølnerød (T) S. Løvvold Momarken Travbane P 01/5 - 21 / 5 2160 34,4 P
Marineblå,hvit erm,seler&sk.felt,rekl J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 18/4 - 04 / 1 2600 29,5ag 283
4 2014: -5 -0 -0 -0 -1 -2 500 2013: -36 -1 -1 -4 -6 -102 641
Kremlinn 4 Plass 458 904
11 år BRUN HP v.Krembest L. Lund Färjestad 3 27/8 - 02 / 2 2640 27,7 174
e. Temlinn v. Alm Hadar L. Kolle Drammen Travbane 1 14/8 - 01 / 3 1700 26,6a 59
Wenche Hestad /Slitu L. Lund Magnor Travbane 0 12/8 - 06 / 2 1600 26,6 g 314
H. Storås Wenche Hestad (A) L. Kolle Bjerke Travbane 0 25/7 - 05 / 9 2600 30,8a 215
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl W. Hestad Jarlsberg Travbane 0 15/7 - 03 / 10 2120 29,4 168
5 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -10 -1 -1 -0 -0 -30 000
Vår Faxa 5 Plass 580 000
8 år SVART HP v.Åkre Lurifax* (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 05 / 13 1720 27,7 406
e. Vår Dokka v. Skjoldsvarten L. Kolle Bergen Travpark 0 25/8 - 06 / 5 2100 29,0 144
Stall Revahaugen K. Johansen Bjerke Travbane 3 08/8 - 06 / 14 2160 28,2 513
D. Dalen Elisabeth B. Øksenholt K. Johansen Bjerke Travbane 0 25/7 - 05 / 10 2600 30,2a 664
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl F. Hamre Drammen Travbane 7 16/7 - 08 / 12 1700 28,7 126
6 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -11 -2 -1 -0 -3 -58 500
Rinde Rappen 6 Plass 321 398
9 år SVART H v.Moe Odin Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 6 23/8 - 04 / 10 1609 27,1a 110
e. Rinde Texa v. Pål Lunar Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 04/8 - 03 / 4 2100 28,9a 254
Stine Gulbrandsen /Lena Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 16/5 - 03 / 7 2100 g0 ag 229
M. Pedersen Stine Gulbrandsen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 1 28/4 - 03 / 1 1609 26,3a 59
Halvt hvit/blå, hvite ermer, rekl. Ø. Ruttenborg Biri Travbane 2 20/4 - 07 / 11 2100 28,0a 53
7 2016: -14 -0 -0 -1 -4 -28 000 2015: -17 -0 -1 -1 -5 -37 000
Myhreng Eldi 7 Plass 703 000
10 år BRUN HP v.Steinsvad Eld H. Holm Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 05 / 15 1720 28,4 376
e. Gulheim Seira v. Minpil G. Gundersen Bergen Travpark 0 25/8 - 06 / 8 2120 27,1 545
Terje Myhrengen /Jevnaker T. Solberg Bjerke Travbane 0 04/8 - 03 / 12 2100 27,9a 188
L. Løkken Terje Myhrengen D. Dalen Biri Travbane 1 28/7 - 05 / 2 1600 28,1 127
Blå,rød ermr,mans,belte/ hvit kant,rek T. Solberg Momarken Travbane 1 07/7 - 03 / 4 1640 25,8a 257
8 2014: -17 -1 -7 -2 -5 -134 031 2013: -13 -0 -2 -3 -7 -86 996
Tekno Jerkmin 8 Plass 498 495
6 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 05 / 3 1700 29,6 g 51
e. Jerkegnista v. Pilmingnist J. Mjølnerød Årjäng 1 13/7 - 04 / 2 2680 31,4 23
Stall Ojki O. Sagholen Åmål 5 04/7 - 06 / 3 2080 27,7 g 91
O. Kjenner Karoline Lund Solberg J. Mjølnerød Årjäng 3 22/6 - 09 / 3 2140 28,3 62
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Østre Arvika 2 15/6 - 09 / 1 2100 29,6 31
9 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -9 -1 -2 -0 -2 -40 000
Smedviktor 9 Plass 909 609
10 år MØRKBR H v.Alm Viktor G. Gundersen Bjerke Travbane 6 27/8 - 15 / 10 2600 27,4a 595
e. Smedjenta v. Elding O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 04/8 - 03 / 3 2100 26,8a 48
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Biri Travbane 6 28/7 - 05 / 10 1620 28,0 141
S. Jessen Torbjørn Smedsrud G. Gundersen Momarken Travbane 2 17/7 - 02 / 2 2140 28,1a 36
Grå m/blått&hvitt V-formet bånd&ermr. O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 28/6 - 04 / 4 2100 27,7a 31
10 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -14 -3 -2 -1 -1 -150 185
Alsaker Faks 10 Plass 972 396
10 år SVART V v.Järvsöfaks (S) E. Kristiansen Leangen Travbane 0 06/8 - 02 / 7 2160 29,4 rg 39
e. Alsaker Eldmøy v. Elding E. Kristiansen Orkdal Tråvpark - 21/7 - 03 / 4 2120 dg 36
Stall Slettvoll E. Kristiansen Leangen Travbane 0 16/6 - 08 / 15 2160 27,5 rg 85
L. Helgeland John Helge Gravvold (A) E. Kristiansen Biri Travbane 0 02/6 - 06 / 13 2620 29,8 g 46
Blå m/hvit omvendt kile,blå&røde ermer E. Kristiansen Biri Travbane 1 16/5 - 03 / 3 2100 26,8a 31
11 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000
Bings Smokken 11 Plass 430 500
12 år MELL.BR. V v.Ruud Smokken G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 01/9 - 05 / 9 1720 27,8 g 163
e. Nivara v. Korbest P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 23/8 - 04 / 8 1609 27,6ag 140
Jan Eidal-Janne Karin Eidal J. Eidal Drammen Travbane P 14/8 - 21 / 3 2120 35,9 P
S. Theodorsen Jan Eidal G. Austevoll Bjerke Travbane 5 01/8 - 02 / 1 1609 26,5a 98
Mørk blå m/hvitt bryst- og skråbånd G. Austevoll Bjerke Travbane 0 25/7 - 05 / 4 2600 29,4a 521
12 2013: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2012: -15 -3 -2 -3 -6 -154 000
Tidrande 12 Plass 328 500
6 år MØRKBR V v.Lome Elden B. Refsdal Sørlandets Travpark 1 12/8 - 06 / 4 1609 25,5a 25
e. Friggvinna v. Friggbest E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 14/7 - 09 / 13 2640 27,3 130
Brede Refsdal /Skien E. Høitomt Bjerke Travbane 1 20/6 - 03 / 5 2140 27,1 23
S. Løvvold Brede Øigarden Refsdal (A) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 13/6 - 03 / 12 1609 26,1a 65
Mblå, gult sk.stk og sidefelt, rekl E. Høitomt Biri Travbane 2 02/6 - 06 / 11 2600 29,3 135