<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:20 V75-2
V5-4
Dagligvarehandelens løp

Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m ved vunnet 75.000 kr., 40 m ved 125.000 kr.
3-15-årige 40.000 - 200.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 15 Duo : 15-12 Trippel : 15-12-8 Plass : 15-12-8

1 2017: -4 -0 -0 -1 -0 -5 000 2016: -5 -0 -1 -0 -1 -11 000
Tronga Gutten 1640 1 Plass 162 500
9 år SVART H v.Bokli Eld H. Holm Biri Travbane 2 31/8 - 08 / 5 1620 30,2 103
e. Kos Era v. Kos Knekten H. Holm Biri Travbane 4 17/8 - 04 / 5 2100 31,0ag 28
Ragnar Olderløkken /Lalm H. Holm Biri Travbane 2 03/8 - 05 / 6 2100 31,3a 31
H. Holm Ragnar Olderløkken K. Johansen Biri Travbane 2 19/7 - 06 / 2 2100 31,4a 89
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane 5 02/6 - 03 / 5 2100 30,4 317
2 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -4 -0 -0 -0 -0 -1 000
Reitpål 2 Plass 145 250
10 år SVART V v.Pål Even C. Antonsen Bjerke Travbane 1 08/8 - 01 / 6 1640 30,9 34
e. Reitsol v. Saje (S) G. Antonsen Kala Landbane 0 05/8 - 04 / 5 1900 31,3ag 139
John-Øystein Hagelund-Ronny Hagelund C. Antonsen Momarken Travbane 3 10/7 - 04 / 7 2140 31,6a 43
C. Antonsen John-Øystein Hagelund C. Antonsen Bjerke Travbane 6 05/7 - 02 / 8 1609 27,9a 223
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 0 29/5 - 03 / 11 2140 30,8a 353
3 2017: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gulheim Raia 3 Plass 253 000
10 år BRUN HP v.Gam Vinter O. Mikkelborg Biri Travbane - 07/5 - 02 / 6 2100 dg a 57
e. Gulheim Jerva v. Hvatt Djerven O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 03/5 - 02 / 7 1609 30,1a 87
Svein Arild Gulheim-Kristian Gulheim H. Gulheim Momarken Travbane 0 17/4 - 02 / 11 1640 32,0ag 555
H. Gulheim O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 03/4 - 05 / 11 1700 31,0a 134
grønn m/h i gul firkant,gul ermring O. Mikkelborg Biri Travbane 2 23/3 - 03 / 5 1609 28,7a 131
4 2013: -10 -0 -0 -1 -1 -8 500 2012: -25 -2 -5 -2 -4 -100 000
Horgen Don 4 Plass 108 500
5 år BRUN V v.Spikeld H. Nordland Bjerke Travbane - 27/8 - 13 / 5 2600 dg a 872
e. Horgen Laila v. Auvin (S) H. Nordland Bjerke Travbane - 22/8 - 03 / 1 2140 dg 100
Nils Ivar Nordland /Haugesund H. Nordland Sørlandets Travpark 0 18/8 - 08 / 3 2140 31,8 g 454
H. Nordland H. Nordland Klosterskogen Travbane - 06/8 - 04 / 3 2100 dg a 38
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Bjerke Travbane 2 01/8 - 04 / 2 2140 31,6 81
5 2015: -6 -0 -0 -2 -3 -17 500 2014: -12 -0 -0 -1 -0 -9 000
Milita 5 Plass 147 500
10 år BRUN HP v.Sjefen G. Gundersen Biri Travbane 5 31/8 - 08 / 6 1620 30,7 184
e. Valvinna v. Atom Vinter G. Austevoll Biri Travbane 3 20/8 - 01 / 8 2100 30,5a 444
Rolf Olderløkken /Lalm K. Malmin Biri Travbane 0 28/7 - 08 / 1 2100 34,3 561
G. Gundersen Rolf Olderløkken G. Austevoll Biri Travbane 4 22/7 - 04 / 4 1609 30,5a 127
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Malmin Drammen Travbane 0 23/6 - 07 / 4 2100 br g 516
6 2012: -16 -2 -1 -0 -4 -45 228 2011: -8 -1 -1 -1 -0 -28 000
H.G. Jo 6 Plass 73 228
4 år BRUN H v.Alm Viktor J. Blekkan Leangen Travbane 6 13/8 - 06 / 5 1640 29,5ag 71
e. H.G. Celin v. Elding J. Blekkan Leangen Travbane 0 06/8 - 08 / 7 2160 31,9 g 70
Jon A. Høgstad /Grøa J. Blekkan Biri Travbane 6 28/7 - 08 / 4 2100 33,2 g 108
J. Blekkan J. Blekkan Biri Travbane 1 19/7 - 06 / 3 2100 31,4a 26
Svart m/grønne&grå ermstriper, reklame J. Blekkan Momarken Travbane - 07/7 - 05 / 1 2140 dg 62
7 2014: -17 -3 -3 -1 -6 -115 188 2013: -20 -2 -6 -2 -5 -134 000
Tele Viking 1660 1 Plass 407 700
6 år SVART H v.Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 3 22/8 - 03 / 6 2160 31,0 63
e. Lannem Stjerna v. Braute G. Austevoll Biri Travbane 3 03/8 - 09 / 6 2600 31,6a 16
Stall Bøhæringane, Bø I Telemark G. Austevoll Sørlandets Travpark 6 21/7 - 08 / 13 1660 28,2 g 35
G. Austevoll Karoline Krogh-Hanssen (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 11/7 - 02 / 6 2100 27,3a 201
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Klosterskogen Travbane 8 18/6 - 03 / 9 2100 31,5a 130
8 2015: -2 -0 -0 -0 -1 -2 500 2014: -14 -0 -0 -0 -3 -7 500
Dag Jerven 2 Plass 172 000
8 år SVART V v.Åsajerven B. Garberg Leangen Travbane 0 13/8 - 05 / 7 1640 30,4a 60
e. Dag Mi v. Elding B. Garberg Klosterskogen Travbane 0 23/7 - 05 / 2 2900 br g 439
Erik Morten Garberg /Gjølme B. Garberg Leangen Travbane 2 09/7 - 06 / 9 2160 31,9 43
B. Garberg Erik Morten Garberg O. Wassberg Leangen Travbane 2 16/6 - 03 / 6 2140 30,5 25
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Leangen Travbane 1 04/6 - 09 / 4 2140 31,7 107
9 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -1 -0 -0 -9 000
Rapp Odin 3 Plass 418 000
9 år SVART V v.Moe Odin K. Johansen Bjerke Travbane 0 22/8 - 03 / 3 2160 32,6 g 21
e. Pi Svarta v. Braute K. Johansen Biri Travbane 1 03/8 - 09 / 4 2600 31,2a 29
Erik Engen /Lesja K. Johansen Bjerke Travbane 0 27/6 - 05 / 5 2160 29,4 g 71
K. Johansen Erik Engen A. Stensen Leangen Travbane 0 16/6 - 06 / 1 2640 29,4 247
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Biri Travbane 2 02/6 - 03 / 6 2120 29,3 48
10 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -6 000 2015: -16 -1 -0 -0 -7 -32 000
Store Johan 4 Plass 234 500
10 år M.BRUN V v.Lauvin K. Kvasnes Biri Travbane 5 31/8 - 02 / 3 2100 29,1ag 45
e. Drusella v. Korbest K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 7 16/8 - 05 / 6 1700 30,0ag 101
Kristian Bjørnerød-Nathalie Jenssen K. Bjørnerød Bjerke Travbane 2 09/8 - 04 / 5 1609 28,1a 175
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Momarken Travbane 5 23/7 - 02 / 4 2140 31,3ag 191
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 11/7 - 02 / 5 2100 30,8ag 722
11 2013: -9 -1 -3 -1 -2 -53 210 2012: -18 -2 -1 -1 -7 -105 535
Troll Viktor 1680 1 Plass 227 245
8 år BRUN V v.Bokli Eld S. Eilefsen Kala Landbane 5 05/8 - 06 / 2 1900 27,0 50
e. Troll Riga v. Troll Jahn S. Eilefsen Bollnäs - 29/7 - 07 / 2 1660 dg 34
Arnold Søberg /Kløfta S. Eilefsen Årjäng 1 14/7 - 12 / 4 1640 27,4ag 45
S. Eilefsen S. Eilefsen Forus Travbane 1 30/6 - 08 / 7 1600 26,4 82
Hvit m/svart erm,sidef&sk.felt,gull ma S. Eilefsen Bjerke Travbane - 20/6 - 05 / 5 1640 g0 g 124
12 2016: -5 -1 -0 -0 -3 -34 488 2015: -6 -1 -1 -0 -3 -65 500
Holterjerven 2 Plass 723 176
8 år SVART H v.Åsajerven O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 27/8 - 14 / 8 2600 27,6a 259
e. Nanna Mollyn v. Elding O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 09/8 - 01 / 4 2100 dp2 a 13
Stall Holter O. Mikkelborg Biri Travbane 1 29/7 - 02 / 8 2100 28,9a 15
O. Mikkelborg Kjell Dolvik O. Mikkelborg Biri Travbane 1 19/7 - 05 / 9 2100 29,0a 13
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 05/7 - 04 / 7 2100 27,3a 16
13 2014: -11 -0 -0 -1 -3 -13 000 2013: -10 -0 -0 -0 -5 -13 000
Teigen Vinn 3 Plass 231 000
9 år RØD V v.Bokli Eld A. Stensen Bjerke Travbane 4 22/8 - 04 / 8 2100 29,7ag 257
e. Pi Svarta v. Braute A. Stensen Biri Travbane 3 03/8 - 06 / 5 2100 28,0a 113
Lars Engen /Lesja A. Stensen Biri Travbane 3 29/7 - 02 / 9 2100 29,7ag 293
A. Stensen Erik Engen A. Stensen Biri Travbane 4 22/7 - 06 / 7 2600 29,5 g 46
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane 0 02/7 - 05 / 1 1640 28,9ag 93
14 2014: -5 -0 -1 -0 -0 -7 500 2013: -14 -0 -0 -0 -6 -15 500
Eld My 4 Plass 199 645
8 år BRUN HP v.Steinsvad Eld K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 29/8 - 08 / 11 1609 27,7a 773
e. Pil My v. Pilmin K. Ødegaard Årjäng 3 24/8 - 01 / 1 1640 28,8a 30
Jon Anders Næsset /Ås K. Ødegaard Momarken Travbane 0 10/7 - 06 / 12 2140 29,7ag 139
E. Høitomt Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 27/6 - 03 / 1 1609 28,2a 98
Hvit m/svarte ermer, reklame K. Ødegaard Åmål 1 01/6 - 07 / 2 2100 29,9 21
15 2015: -6 -2 -1 -1 -1 -66 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Torpa Jan 5 Plass 294 000
8 år BRUN V v.H.G. Balder K. Malmin Bjerke Travbane 2 29/8 - 08 / 7 1609 25,4a 15
e. Mai Spenta v. Metsgar K. Malmin Sørlandets Travpark 1 12/8 - 09 / 11 2160 27,2 15
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss L. Kolle Bjerke Travbane 1 01/8 - 05 / 6 2100 27,1a 13
K. Malmin Morten Louis Johnsen K. Malmin Klosterskogen Travbane 1 23/7 - 07 / 8 1700 26,8a 19
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 1 27/6 - 09 / 6 2140 30,4 15