<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:12 DD-1
V5-4


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 55.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : 3-1 Trippel : 3-1-6 Plass : 3-1-6

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -1 -1 -9 000
Timian Scott 1609 1 Plass 2 176 000
9 år MØRKBR H v.Tangen Scott G. Austevoll Bjerke Travbane 0 28/8 - 14 / 7 2100 31,0a 138
e. Hege Tina v. Alm Hellin G. Austevoll Sørlandets Travpark 5 18/8 - 05 / 7 2140 30,0 g 98
Håkon Håvardstun-Arvid Nordvik G. Austevoll Bjerke Travbane 4 04/8 - 07 / 7 2100 30,3a 59
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 14/7 - 03 / 4 2100 30,5 213
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv G. Austevoll Leangen Travbane 0 16/6 - 04 / 5 2140 33,6ag 204
2 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kor Vita 2 Plass 105 461
10 år BRUN HP v.Vital Pil K. Roe Jarlsberg Travbane 3 24/8 - 03 / 2 2100 31,5 191
e. Lijenta v. Schuvar K. Roe Arvika 3 12/8 - 04 / 1 2100 32,2 20
Kjersti M. Ågren-Torbjørn Lia K. Roe Drammen Travbane 3 16/7 - 06 / 8 2120 31,4 324
G. Austevoll Kjetil Roe (T) K. Roe Jarlsberg Travbane 2 01/6 - 03 / 4 2100 32,5 345
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re K. Roe Bjerke Travbane 0 23/5 - 09 / 4 1609 33,5ag 125
3 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -13 -2 -1 -0 -6 -103 000
Våler Oda 3 Plass 364 891
5 år RØD HP v.Moe Odin C. Antonsen Bjerke Travbane 5 27/8 - 12 / 4 2100 31,9a 56
e. Våler Goa v. Golan B. Steinseth Biri Travbane 0 17/8 - 04 / 4 2100 31,9ag 41
Camilla Karlsen /Elverum B. Steinseth Biri Travbane 6 03/8 - 05 / 3 2100 31,5a 32
C. Antonsen B. Steinseth Bjerke Travbane 2 04/7 - 01 / 4 2160 29,3 58
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. B. Steinseth Bjerke Travbane 3 27/6 - 09 / 9 2140 31,8 145
4 2019: -5 -0 -2 -1 -0 -38 000 2018: -10 -1 -2 -0 -1 -43 000
Solberg Rasken 4 Plass 670 241
12 år BRUN V v.Lome Elden Ø. Mathisen Jarlsberg Travbane 4 30/8 - 03 / 10 2100 31,7 g 63
e. Solberg Ragni v. Braute Ø. Mathisen Magnor Travbane 1 12/8 - 03 / 7 2020 31,8 g 63
Per Trygve Engen-Arve Engen Ø. Mathisen Biri Travbane 3 27/7 - 02 / 10 2120 31,5 119
Ø. Mathisen Per Trygve Engen Ø. Mathisen Bjerke Travbane 2 21/6 - 02 / 3 1609 29,2a 27
grønn m/gul kule & ermer + rekl Ø. Mathisen Drammen Travbane 1 04/6 - 01 / 1 2100 32,5a 36
5 2014: -8 -0 -0 -1 -1 -7 500 2013: -8 -0 -0 -1 -0 -5 000
Ekfax 5 Plass 66 500
8 år RØD V v.Moe Odin T. Stordal Biri Travbane 0 17/8 - 04 / 7 2100 35,2a 470
e. Jima v. Jillmin T. Stordal Bjerke Travbane - 08/8 - 01 / 4 1640 g0 g 113
Tor Arne Stordal /Skreia T. Stordal Drammen Travbane 2 24/7 - 04 / 3 1700 30,2a 305
T. Stordal T. Stordal Bjerke Travbane 0 05/7 - 02 / 7 1609 31,2ag 501
hvit m/hv.hestehode i sv.kule,rød erms T. Stordal Biri Travbane 0 08/6 - 02 / 3 2100 dist g 390
6 2016: -4 -0 -0 -0 -3 -13 249 2015: -6 -0 -1 -1 -3 -22 432
Enge Jo* 6 Plass 237 034
8 år MØRKBR V v.Håkon Jo* G. Gundersen Bjerke Travbane 1 30/8 - 01 / 9 1609 30,9ag 120
e. Enge Pila v. Fosen Todd G. Gundersen Bjerke Travbane 3 16/8 - 04 / 8 2100 30,9a 194
Sverige G. Gundersen Kala Landbane 0 05/8 - 04 / 6 1900 29,9a 86
G. Gundersen Jan-Arne Raab (T) G. Gundersen Momarken Travbane 2 17/7 - 07 / 1 2140 30,7a 142
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer V. Hop Bjerke Travbane 5 05/7 - 02 / 9 1609 27,8a 347
7 2012: -10 -1 -1 -1 -5 -36 000 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Virvar 7 Plass 53 500
6 år BRUN HP v.Steinsvad Eld V. Hop Bjerke Travbane 2 16/8 - 04 / 12 2100 30,8a 229
e. Var v. Plugg V. Hop Biri Travbane 0 03/8 - 05 / 7 2100 31,9ag 113
Lise-Lotte Antonsen /Gran V. Hop Drammen Travbane 7 24/7 - 04 / 12 1700 30,6a 86
V. Hop Morten Antonsen (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 5 14/7 - 08 / 1 2100 30,6 76
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 1 03/7 - 01 / 1 2100 30,7a 148
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -1 -2 -11 500
Nito Nicklas 8 Plass 378 444
11 år SVART V v.Lumjor B. Steinseth Bjerke Travbane 5 16/8 - 04 / 7 2100 31,3a 168
e. Friskina v. Rigel Jo K. Johansen Biri Travbane 2 29/7 - 11 / 1 2100 32,0 97
Stall L.E.K. B. Steinseth Jarlsberg Travbane 5 13/7 - 08 / 1 2100 32,1 201
B. Steinseth Leif Skogen B. Steinseth Bjerke Travbane 1 21/6 - 02 / 2 1609 29,1a 117
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl B. Steinseth Biri Travbane 4 12/6 - 03 / 7 2100 32,8a 639
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -0 -0 -0 -0 -0
Kor Jo 9 Plass 193 097
11 år BRUN V v.Ravn Jahn K. Roe Klosterskogen Travbane 9 23/8 - 08 / 11 2120 33,4 g 110
e. Bø Turi v. Lapp Nils (S) K. Roe Bjerke Travbane 8 16/8 - 04 / 4 2100 31,9ag 351
Ingvild Pedersen /Bø I Telemark K. Roe Bjerke Travbane 1 01/8 - 01 / 6 2160 33,2 144
K. Roe M. Berdalen Sørlandets Travpark - 22/7 - 01 / 4 2140 dg 198
Grå m/svart bånd,rød søm,reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 02 / 1 2100 34,2 g 40
10 2015: -4 -1 -0 -0 -1 -19 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Drømme Jenta 10 Plass 124 381
9 år BRUN HP v.Prins Juventus T. Wollebæk Leangen Travbane 1 20/8 - 06 / 12 2180 32,5 g 82
e. Bestbritta v. Spang Best S. Snøsen Leangen Travbane 0 13/8 - 03 / 4 1640 32,7ag 108
Stine Thorshaug-Stig-Ove Snøsen K. Johansen Biri Travbane 8 27/7 - 02 / 7 2120 33,1 g 125
K. Johansen Stig-Ove Snøsen (A) K. Johansen Drammen Travbane 1 16/7 - 04 / 3 2100 32,0 g 27
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. S. Snøsen Leangen Travbane 0 02/7 - 10 / 13 2160 35,5 g 189
11 2013: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2012: -20 -2 -0 -1 -5 -47 000
Mini Albert 11 Plass 84 500
6 år SVART V v.Engli Svarten E. Høitomt Bjerke Travbane 0 30/8 - 01 / 3 1609 33,7arg 73
e. Røiseterna v. Finstadmort E. Høitomt Bjerke Travbane 4 16/8 - 04 / 6 2100 31,1a 103
Kine Nilsen Wold /Bøverbru M. Helland Klosterskogen Travbane 0 23/7 - 09 / 2 2900 dist 835
E. Høitomt Kine Nilsen Wold H. Holm Bjerke Travbane - 17/7 - 04 / 7 1609 dg a 111
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 4 05/7 - 02 / 6 1609 27,8a 175
12 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -0 -2 -3 -21 000
Nebbenes Eldar 12 Plass 133 500
12 år SVART V v.Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 4 08/8 - 01 / 2 1640 31,3 g 157
e. Nebbenes Mette v. Alm Svarten G. Austevoll Bjerke Travbane 0 26/1 - 04 / 9 2100 36,7a 183
Kåre Kirkelund-Kristine Kirkelund G. Austevoll Bjerke Travbane 6 19/10 - 09 / 9 1640 31,5 g 143
T. Solberg Kåre Kirkelund G. Austevoll Bjerke Travbane - 13/10 - 04 / 4 1609 dg a 361
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Høitomt Momarken Travbane 0 04/10 - 05 / 11 2140 br a 133