Neste løp >>>
Start ca kl. 13:37 V5-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 90.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 9 Duo : 9-4 Trippel : 9-4-10 Plass : 9-4-10

1 2013: -2 -0 -0 -0 -2 -4 500 2012: -8 -0 -1 -0 -6 -20 000
Morgengry 1609 1 Plass 83 800
11 år BRUN HP v.Spang Best K. Johansen Drammen Travbane 8 21/8 - 04 / 7 1700 30,2a 404
e. Harpa v. Dublan K. Johansen Bjerke Travbane 5 09/8 - 04 / 1 1609 28,8a 162
Carina Johnsen-Øyvind Johnsen /Vinterbro K. Johansen Biri Travbane 2 22/7 - 04 / 9 1609 30,1a 155
K. Johansen Carina Johnsen T. Borg Bjerke Travbane 6 17/7 - 04 / 8 1609 30,7ag 1072
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. T. Borg Bjerke Travbane 6 20/6 - 05 / 3 1640 29,3 1322
2 2016: -10 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -11 -0 -0 -0 -1 -3 000
Maurstad Elden 2 Plass 231 000
9 år MØRKBR H v.Bokli Eld F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 15/8 - 05 / 9 2140 31,2 465
e. Maurstad Mi v. Spang Best F. Mjølnerød Kala Landbane 6 05/8 - 04 / 12 1900 29,3a 146
Hans Ingar Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Biri Travbane 0 22/7 - 04 / 8 1609 31,7ag 77
F. Mjølnerød Hans Ingar Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 2 10/7 - 04 / 12 2140 31,4a 60
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane 7 05/7 - 02 / 3 1609 28,6ag 88
3 2013: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2012: -20 -2 -0 -1 -5 -47 000
Mini Albert 3 Plass 84 500
6 år SVART V v.Engli Svarten E. Høitomt Bjerke Travbane 4 16/8 - 04 / 6 2100 31,1a 103
e. Røiseterna v. Finstadmort M. Helland Klosterskogen Travbane 0 23/7 - 09 / 2 2900 dist 835
Kine Nilsen Wold /Bøverbru H. Holm Bjerke Travbane - 17/7 - 04 / 7 1609 dg a 111
E. Høitomt Kine Nilsen Wold E. Høitomt Bjerke Travbane 4 05/7 - 02 / 6 1609 27,8a 175
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 0 27/6 - 05 / 1 2140 32,1 113
4 2015: -9 -0 -3 -0 -2 -43 000 2014: -16 -2 -0 -0 -2 -32 000
Løset Moemi 4 Plass 237 500
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin B. Alm Biri Travbane 4 20/8 - 01 / 5 2100 31,0a 166
e. Løset Blesa v. Løset Kongen G. Austevoll Drammen Travbane 0 11/8 - 05 / 5 2100 br g 476
Berit Tveter Alm /Gjøvik B. Alm Biri Travbane 4 03/8 - 09 / 1 2600 31,8a 135
B. Alm G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 23/7 - 03 / 2 2100 31,6 g 303
hvit m/lilla t B. Alm Biri Travbane 0 19/7 - 05 / 5 2100 32,6a 449
5 2012: -9 -0 -0 -1 -3 -11 000 2011: -5 -0 -0 -2 -2 -16 000
Spikduva 5 Plass 76 000
7 år BRUN HP v.Sjefen B. Steinseth Klosterskogen Travbane 5 16/8 - 05 / 9 1700 29,4a 923
e. Spiklassi v. Lasso* (S) B. Steinseth Biri Travbane 0 27/7 - 05 / 5 1609 31,5ag 315
Bibbi Sandbæk /Elverum B. Steinseth Bjerke Travbane 7 31/5 - 02 / 5 2100 31,0a 1228
B. Steinseth B. Steinseth Drammen Travbane 0 28/5 - 06 / 1 2100 31,4ag 562
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl B. Steinseth Leangen Travbane 0 14/5 - 09 / 6 2140 br g 638
6 2012: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000 2011: -8 -3 -2 -0 -1 -67 720
Tara 6 Plass 82 720
7 år SVART HP v.Bokli Eld A. Stensen Bjerke Travbane 4 09/8 - 04 / 8 1609 28,7a 327
e. Tilia v. Friggbest G. Gundersen Biri Travbane 0 22/7 - 04 / 3 1609 31,1a 41
Roy Håkerud-Marius Eng Håkerud /Brumunddal A. Stensen Biri Travbane 6 27/1 - 02 / 8 1609 31,4a 220
A. Stensen Roy Håkerud B. Steinseth Årjäng 0 18/10 - 01 / 2 2160 32,8 223
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam B. Steinseth Bjerke Travbane 0 14/9 - 07 / 4 1640 31,9 g 33
7 2013: -8 -0 -0 -1 -1 -8 000 2012: -15 -0 -0 -1 -8 -30 500
Tveter Kosa 7 Plass 101 100
14 år SVART HP v.Kos Knekten T. Borg Bjerke Travbane 4 15/8 - 05 / 8 2140 30,9 587
e. Nerli Tia v. Elding T. Borg Bjerke Travbane 0 01/8 - 04 / 6 2160 31,5 1202
Frank O. Sørensen /Nykirke T. Borg Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 02 / 12 2120 31,5 g 485
T. Borg Frank O. Sørensen V. Hop Bjerke Travbane 0 27/6 - 05 / 9 2160 31,5 294
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Drammen Travbane 5 11/6 - 04 / 9 2120 30,9 146
8 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -18 -1 -0 -4 -3 -39 782
Stumne Glimt 8 Plass 161 314
9 år BRUN V v.Spikeld G. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 10/8 - 06 / 5 2600 30,8 116
e. Slogum Støva v. Ilmin H. Bye Sørlandets Travpark 4 22/7 - 01 / 3 2140 31,4 102
Henriette Bye /Årnes H. Bye Jarlsberg Travbane 4 06/7 - 04 / 1 2100 32,1 40
V. Hop Per Dave Holtung (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 30/5 - 09 / 9 2160 dist g 116
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Gundersen Drammen Travbane 2 21/5 - 03 / 5 2100 33,1 g 262
9 2016: -4 -0 -0 -0 -3 -13 249 2015: -6 -0 -1 -1 -3 -22 432
Enge Jo* 9 Plass 237 034
8 år MØRKBR V v.Håkon Jo* G. Gundersen Bjerke Travbane 3 16/8 - 04 / 8 2100 30,9a 194
e. Enge Pila v. Fosen Todd G. Gundersen Kala Landbane 0 05/8 - 04 / 6 1900 29,9a 86
Sverige G. Gundersen Momarken Travbane 2 17/7 - 07 / 1 2140 30,7a 142
G. Gundersen Jan-Arne Raab (T) V. Hop Bjerke Travbane 5 05/7 - 02 / 9 1609 27,8a 347
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Høitomt Momarken Travbane 6 26/6 - 02 / 2 2140 31,7a 163
10 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fiks 10 Plass 231 500
11 år RØD HP v.Steinsvad Eld V. Hop Bjerke Travbane 2 15/8 - 05 / 7 2140 30,8 30
e. Spensti v. Pilmin G. Austevoll Biri Travbane 2 27/7 - 08 / 8 2100 29,3a 42
Morten Antonsen /Gran G. Austevoll Bjerke Travbane 2 17/7 - 04 / 12 1609 28,4a 160
G. Austevoll Morten Antonsen (T) M. Antonsen Bjerke Travbane 0 23/5 - 05 / 5 2140 30,9 166
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 16/3 - 07 / 1 2100 30,7 25