<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:35 V5B-1
Kval. Finn-Tack Norsk Travkriterium hoppeavd, kbl
Kval. Finn-Tack Norsk Travkriterium hoppeavd, kbl
Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
11. Løp
Orange Vinner : 10 Duo : 10-5 Trippel : 10-5-6 Plass : 10-5-6

1 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kenya 2100 1 Plass 113 974
7 år BRUN HP v.H.G. Balder L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 11/7 - 08 / 3 2100 36,8 g 833
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) H. Storås Jarlsberg Travbane 0 29/6 - 10 / 13 2120 37,9 424
Astrid Fossen-Ahne Fossen L. Kolle Momarken Travbane 9 05/6 - 01 / 9 2140 37,7 g 557
H. Storås Stig Ingar Fossen (B) L. Kolle Biri Travbane 0 02/3 - 01 / 6 2100 48,3 rg 64
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl L. Kolle Bjerke Travbane P 14/9 - 22 / 5 2160 49,9 P
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -7 -4 -1 -1 -324 000
Alessandra 2 Plass 380 494
9 år BRUN HP v.Tangen Scott B. Ekløf Dannero 5 06/8 - 07 / 1 2140 33,3a 92
e. Vestpol Anni v. Frigg Mollyn Ø. Kihlstrøm Rättvik 5 23/6 - 02 / 1 2140 32,3 43
Jan Sørensen /Oslo E. Høitomt Drammen Travbane 1 05/6 - 03 / 5 2100 33,1a 41
E. Høitomt Truls Sønsteby G. Austevoll Drammen Travbane 3 28/5 - 01 / 3 2100 37,0 g 215
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Biri Travbane P 30/3 - 21 / 6 2120 43,1 P
3 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2014: -12 -1 -1 -0 -2 -27 500
Ridder Mirakla 3 Plass 118 500
6 år HUSKBRUN HP v.Alm Viktor K. Johansen Biri Travbane 5 17/8 - 01 / 6 2100 36,4 153
e. Aasfrigga v. Friggbest T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 10/8 - 01 / 3 2100 38,7 g 202
Linda Ridderseth-Lisa Henriette Schmidt E. Høitomt Bjerke Travbane P 28/3 - 22 / 10 2160 43,2 P
K. Johansen Sigbjørn Kolnes (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 08/6 - 20 / 2 1660 54,0 B
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
4 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -8 -1 -1 -1 -1 -36 000
Stuve Sol 4 Plass 36 000
4 år MØRKBR HP v.H.G. Balder E. Høitomt Biri Travbane 1 17/8 - 01 / 1 2100 36,0 13
e. Stuve My v. Lome Elden S. Wassberg Bergen Travpark 3 09/8 - 07 / 7 2100 33,7 95
Stall Stuve G. Austevoll Biri Travbane - 22/7 - 01 / 6 2100 dg 31
V. Hop Øyvind Stuve V. Hop Drammen Travbane 0 21/5 - 01 / 2 2100 39,7 g 34
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Biri Travbane P 30/3 - 21 / 8 2120 39,3 P
5 2016: -8 -1 -1 -0 -1 -53 244 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fillippa 5 Plass 262 648
7 år BRUN HP v.Moe Odin K. Ødegaard Årjäng 2 13/7 - 02 / 1 2140 31,6a 162
e. Fiona v. Pajaprins G. Austevoll Bjerke Travbane 4 04/7 - 01 / 6 2180 29,6 g 115
Glenn Jarl Johansen /Berg I Østfold K. Ødegaard Årjäng 4 31/5 - 03 / 5 2160 33,6 47
G. Austevoll Linn-Anett Johansen G. Austevoll Årjäng 1 21/5 - 01 / 1 2160 33,3 17
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 27/4 - 08 / 12 2120 33,6 135
6 2016: -8 -0 -1 -0 -1 -12 000 2015: -28 -5 -6 -2 -6 -195 500
Vertigo Ella 6 Plass 617 000
7 år SVART HP v.Briskeby Philip L. Hauge Bergen Travpark 2 09/8 - 07 / 10 2140 31,5 17
e. Bru Linn v. Spang Best L. Hauge Bergen Travpark 2 02/8 - 08 / 2 1600 29,0a 37
Håkon B. Steine /Norheimsund L. Hauge Jarlsberg Travbane 0 14/7 - 03 / 7 2100 36,5 147
L. Hauge Håkon B. Steine (A) L. Hauge Bergen Travpark 1 05/7 - 01 / 5 2120 32,9 12
Gul m/hvitt kilef.felt, svart ermr,rek L. Hauge Bergen Travpark 3 03/6 - 01 / 5 2140 34,4 g 91
7 2014: -6 -2 -0 -2 -0 -160 000 2013: -13 -7 -1 -1 -1 -161 000
Lannem Sølvi 7 Plass 347 000
5 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) T. Wollebæk Leangen Travbane 0 20/8 - 04 / 7 2160 46,4 g 21
e. Lannem Sjura v. Elding M. Olsen Leangen Travbane 3 06/8 - 10 / 9 2160 32,0 427
Ola M. Skrugstad /Dovre T. Wollebæk Biri Travbane 0 28/7 - 03 / 3 2100 br g 527
D. Dalen Ola M. Skrugstad A. Sjoner Biri Travbane 4 02/3 - 01 / 4 2100 44,0 g 290
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl A. Sjoner Leangen Travbane 0 27/2 - 01 / 3 2140 br g 93
8 2017: -3 -0 -0 -1 -1 -6 935 2016: -21 -3 -3 -3 -3 -108 556
Valle Åsa 8 Plass 398 991
8 år SVART HP v.Åsajerven G. Gundersen Klosterskogen Travbane - 16/8 - 01 / 9 2120 dg 174
e. Valle Eldi v. Elding A. Stensen Biri Travbane 0 28/7 - 03 / 13 2120 37,8 g 305
Stall Stranda G. Gundersen Biri Travbane 1 22/7 - 01 / 5 2100 35,3 85
G. Gundersen Per K. Rundén G. Gundersen Bjerke Travbane P 11/4 - 22 / 7 2140 43,2 P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 02/11 - 20 / 8 1660 48,7 B
9 2015: -5 -1 -0 -1 -0 -24 000 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Spikra 9 Plass 244 587
6 år BRUN HP v.Spikeld T. Wollebæk Dannero 2 19/8 - 05 / 1 2140 29,6a 31
e. Hedvig v. Alm Kvik T. Wollebæk Dannero 1 06/8 - 09 / 1 2140 30,7a 121
Nadja Jensen /Sparbu A. Stensen Leangen Travbane 1 25/6 - 01 / 4 2140 34,3 35
T. Wollebæk Nadja Jensen (B) A. Stensen Leangen Travbane - 28/5 - 02 / 1 2140 dg 77
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl A. Stensen Leangen Travbane 3 02/4 - 10 / 2 2140 37,2 77
10 2012: -7 -3 -1 -1 -2 -101 066 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Faks Tindra M.* (S) 10 Plass 101 066
3 år M.BRUN HP v.Järvsöfaks (S) J. Olsen Dannero 7 06/8 - 09 / 8 2140 33,6ag 74
e. Lax Tindra* (S) v. Elding J. Persson Hagmyren 3 03/7 - 01 / 4 2160 32,8 27
Menhammar Stuteri AB, Ekerö J. Olsen Bollnäs 5 15/6 - 01 / 5 1660 34,3 g 18
J. Persson J. Olsen Östersund 1 18/5 - 05 / 5 1640 30,3 17
blå med gult kryss. J. Olsen Gävle 1 08/5 - 01 / 3 1640 29,7 76
11 2014: -10 -1 -0 -0 -2 -23 000 2013: -5 -0 -0 -1 -2 -9 680
Storm Pia 11 Plass 77 448
5 år BRUN HP v.Storm Jo R. Bjørnbeth Leangen Travbane 4 28/5 - 02 / 4 2180 38,5 163
e. Engset Pila v. Pilmin L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 27/4 - 08 / 14 2140 34,3 51
Ola Stormyr /Aure S. Røste Hagmyren 4 09/4 - 01 / 1 2160 34,7 65
L. Kolle Ola Stormyr R. Bjørnbeth Leangen Travbane 2 26/3 - 01 / 8 2180 35,8 133
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl R. Bjørnbeth Leangen Travbane 2 27/2 - 01 / 6 2140 39,0 g 164