<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 18.000 kr.
3-15-årige hopper høyest 32.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 9 Duo : 9-13 Trippel : 9-13-7 Plass : 9-13-7

1 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -7 -0 -0 -2 -0 -11 000
Sumo Selma 2100 1 Plass 50 500
5 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) K. Bjørnerød Kala Landbane 7 05/8 - 02 / 8 1900 32,1ag 691
e. Midtbø Stjerna v. Pål Even K. Bjørnerød Biri Travbane 4 28/7 - 03 / 2 2100 35,1 537
Sverre Olsen-Solbjørg Olsen K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 11/7 - 08 / 12 2120 35,5 g 1059
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane 4 20/6 - 01 / 8 2140 34,5 173
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 5 05/6 - 01 / 13 2160 35,0 1075
2 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -23 -1 -4 -2 -10 -137 726
Troll Sindy* 2 Plass 746 497
8 år SVART HP v.Lome Elden L. Kolle Sørlandets Travpark 3 20/7 - 01 / 5 2140 31,8 35
e. Bottem Trolla v. Troll Kos K. Løvdal Jarlsberg Travbane 3 11/7 - 08 / 5 2100 32,8 201
Sverige K. Løvdal Sørlandets Travpark P 20/11 - 20 / 2 2160 42,8 P
K. Løvdal K. Løvdal Sørlandets Travpark 25/9 - 24 / 6 1660 47,3 B
blå m/grå ermer & l.
3 2013: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000 2012: -15 -0 -0 -1 -7 -18 996
Dæmro Eldina 3 Plass 23 996
6 år SVART HP v.Bokli Eld C. Antonsen Bjerke Travbane 6 02/8 - 03 / 1 1609 33,6ag 75
e. Øyers Palma v. Alm Svarten V. Hop Drammen Travbane 0 16/7 - 04 / 7 2100 34,4 g 149
Otmar Andersen /Sandefjord K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 27/6 - 09 / 1 2140 35,2 g 388
T. Solberg Thor Thorvaldsen K. Ødegaard Bjerke Travbane 7 13/6 - 09 / 1 2140 35,0 244
Blå m/gull seler&stjerner, reklame K. Ødegaard Åmål 3 01/6 - 09 / 1 2100 35,5 60
4 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -9 -0 -1 -0 -2 -9 000
Amonia 4 Plass 9 000
6 år HUSKBRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 02/8 - 03 / 7 1609 g7 ag 115
e. Riga Lill v. Alm Rigel O. Mikkelborg Biri Travbane 2 19/7 - 07 / 10 2120 35,8 g 150
Evy Marie Brinch & Stall D.G.P.P O. Mikkelborg Momarken Travbane - 10/7 - 01 / 14 2160 dg 261
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Momarken Travbane 6 05/6 - 01 / 15 2160 35,5 g 262
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Biri Travbane - 25/5 - 09 / 4 2100 g2 g 81
5 2012: -8 -0 -0 -0 -3 -6 500 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gåte 5 Plass 22 500
8 år MØRKBR HP v.Frigg Mollyn K. Johansen Bjerke Travbane 0 19/7 - 03 / 7 2100 36,1ag 322
e. Slogum Gry v. Elding O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 02/5 - 08 / 5 2140 36,4 g 348
Merete Viksås /Roa T. Borg Klosterskogen Travbane - 18/3 - 03 / 3 1700 dg 281
M. Helland Merete Viksås O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 07/3 - 20 / 7 2160 37,3 P
gul m/svart h og ermstriper A. Wright Drammen Travbane P 11/10 - 21 / 5 2120 38,6 P
6 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -7 -0 -0 -2 -3 -16 500
Bache Maria 6 Plass 32 500
5 år BRUN HP v.Tangen Scott L. Kolle Jarlsberg Travbane 8 06/7 - 01 / 2 2100 35,7 g 217
e. Vassfjell Trolla v. Troll Jahn L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 29/6 - 10 / 6 2100 36,3 g 236
Per Einar Merkesvik-Ulrika Stenman L. Kolle Jarlsberg Travbane P 13/4 - 24 / 11 2120 43,5 g P
L. Kolle Ulrika Stenman L. Kolle Jarlsberg Travbane N 16/3 - 20 / 10 2120 dgpp N
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane 05/7 - 20 / 2 2100 52,5 g B
7 2016: -9 -1 -0 -2 -1 -24 500 2015: -13 -0 -1 -1 -4 -29 500
Vesle Gudrun 2120 1 Plass 129 000
9 år SVART HP v.Moe Odin E. Høitomt Drammen Travbane 6 31/7 - 03 / 6 2100 32,7a 173
e. Serena v. Minpil E. Høitomt Drammen Travbane 6 16/7 - 06 / 11 2120 31,7 326
Thomas Strand /Holmestrand G. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 18/6 - 07 / 3 2100 34,2 73
E. Høitomt Thomas Strand G. Austevoll Drammen Travbane 3 05/6 - 03 / 6 2100 33,7ag 24
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 01/6 - 03 / 8 2100 32,9 455
8 2013: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2012: -19 -2 -3 -2 -5 -75 966
Balder Snella 2 Plass 86 966
5 år MØRKBR HP v.H.G. Balder L. Kolle Bjerke Travbane - 23/5 - 09 / 5 1609 dg a 64
e. Juni Snella v. Høiby Kongen C. Antonsen Årjäng 2 11/5 - 07 / 2 2160 34,9 32
Toril Clemensen-Geir Gundersen G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 27/4 - 03 / 10 2100 dg 284
H. Holm Øyvind Aas E. Høitomt Bjerke Travbane 0 11/4 - 08 / 9 2160 37,0 g 36
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. D. Aarum Årjäng 1 01/4 - 02 / 4 2180 34,4 92
9 2014: -2 -1 -0 -0 -1 -21 000 2013: -3 -0 -1 -0 -1 -9 500
Rams Lilja 3 Plass 111 500
6 år BRUN HP v.H.G. Balder T. Borg Bjerke Travbane 2 02/8 - 03 / 5 1609 32,3ag 44
e. Loell v. Lappello* (S) T. Solberg Jarlsberg Travbane - 11/7 - 08 / 11 2120 dg 71
Stall Rams T. Borg Bjerke Travbane 0 04/7 - 01 / 1 2140 31,6 103
T. Borg Trond Anderssen (T) T. Borg Bjerke Travbane 3 13/6 - 09 / 3 2140 34,1 49
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Drammen Travbane 2 05/6 - 03 / 10 2100 33,2a 86
10 2013: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -10 -1 -1 -1 -3 -33 500
Kolnes Stjerna 4 Plass 53 500
9 år MØRKBR HP v.Pål Even Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 20/7 - 08 / 2 2140 33,4ag 298
e. Jar Senta v. Grans Trygg Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 17/6 - 03 / 8 2160 35,7 241
Johanne Risa-Mathilde Lidi Kvåle J. Bjaanes Forus Travbane 0 08/11 - 08 / 3 2060 37,0 674
Å. Tengsareid Kjell Ove Risa S. Wassberg Forus Travbane 0 23/8 - 01 / 3 2060 dist g 216
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam S. Wassberg Forus Travbane 0 31/5 - 02 / 4 2040 dist 321
11 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Sør Mai 5 Plass 31 500
7 år SVART HP v.Moe Odin M. Helland Drammen Travbane 8 31/7 - 03 / 5 2100 34,5a 449
e. Polar Pila v. Pilmin M. Helland Sørlandets Travpark 0 20/7 - 08 / 10 2140 34,9a 371
Elna Bjornes /Arendal A. Berås Sørlandets Travpark P 20/5 - 20 / 1 2140 35,6 P
A. Berås Reinhard Bjornes T. Borg Sørlandets Travpark 6 23/1 - 02 / 10 2180 35,8 r 197
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl H. Holm Bjerke Travbane 5 05/1 - 09 / 4 2160 33,4 122
12 2016: -10 -0 -1 -1 -3 -25 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Romhus Tiril 6 Plass 84 500
8 år SVART HP v.Åsajerven G. Gundersen Drammen Travbane 4 24/7 - 02 / 3 2100 33,7ag 16
e. Romhus Lena v. Elding G. Gundersen Drammen Travbane 4 16/7 - 06 / 12 2120 31,4 177
Per Skjærseth /Aurskog G. Gundersen Kongsvinger Travbane 1 01/7 - 03 / 1 1600 32,4 40
G. Gundersen Per A. Skjærseth G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 22/6 - 08 / 11 2120 32,0 49
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Johansen Drammen Travbane - 21/5 - 01 / 9 2120 dg 48
13 2017: -9 -1 -0 -4 -3 -61 000 2016: -20 -2 -3 -0 -7 -112 500
Karmøy Juni 7 Plass 426 500
9 år BRUN HP v.Elding K. Johansen Drammen Travbane 2 31/7 - 03 / 4 2100 32,2a 52
e. Karmøystjerna v. Lasso* (S) K. Johansen Bjerke Travbane 5 21/6 - 02 / 5 1609 29,6a 274
Rune Bønes /Bønes G. Tollefsen Forus Travbane 0 10/4 - 07 / 5 2060 dist 188
K. Johansen Kjetil Helgestad (T) G. Tollefsen Forus Travbane 5 20/3 - 01 / 8 2060 35,1 188
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. G. Tollefsen Forus Travbane 4 18/10 - 08 / 6 2060 36,0 284
14 2012: -6 -0 -1 -2 -2 -22 000 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
A.B. Ida 8 Plass 22 000
4 år MØRKBR HP v.Moe Odin V. Hop Drammen Travbane 3 31/7 - 03 / 1 2100 32,4a 62
e. A.B. Sjefa v. Sjefen V. Hop Drammen Travbane 7 16/7 - 06 / 14 2120 31,8 443
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane 2 31/5 - 01 / 12 2120 34,3 g 47
V. Hop Arthur Bø (T) T. Solberg Drammen Travbane 3 21/5 - 01 / 12 2120 34,7 76
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 4 13/4 - 01 / 5 2100 34,0 114
15 2016: -14 -1 -1 -0 -5 -45 500 2015: -18 -2 -0 -0 -7 -91 000
Tangen Ida 9 Plass 276 030
8 år BRUN HP v.Lome Elden O. Sagholen Drammen Travbane 8 24/7 - 02 / 6 2100 35,0ag 133
e. Slogum Bra v. Braute O. Sagholen Åmål 2 16/7 - 07 / 1 2080 34,3 39
Marianne Klepaker /Lillesand O. Sagholen Momarken Travbane 5 05/6 - 03 / 1 2140 32,9a 157
G. Austevoll Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Momarken Travbane 0 15/5 - 03 / 3 2140 35,4ag 234
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re O. Sagholen Årjäng 3 27/4 - 08 / 1 2140 35,7 19