<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:00 V5-1


Varmblods 1900 m. Autostart.
3-12-årige høyest 80.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-8-7 Plass : 5-8-7

1 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -19 -0 -1 -1 -6 -28 803
Per Cassa (DK) 1900 1 Plass 108 813
8 år RØD V v.Gidde Palema* (S) O. Kjenner Bjerke Travbane - 05/7 - 01 / 7 1609 dg a 99
e. Palmira (DE) v. Diamond Way (DE) O. Kjenner Momarken Travbane 0 19/6 - 02 / 9 1640 18,2ag 95
Anne Guro Dahle /Borkenes O. Kjenner Drammen Travbane 0 15/5 - 05 / 12 2100 19,9ag 170
K. Ødegaard Jan-Arne Raab (T) S. Løvvold Momarken Travbane N 05/4 - 21 / 2 2140 26,0 g N
blå m/rød bunn. E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 11/12 - 05 / 7 1609 dg a 217
2 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -16 -1 -0 -1 -6 -34 500
Tres Jolie 2 Plass 83 272
6 år MØRKBR HP v.Rite On Line (US) V. Hop Momarken Travbane 0 23/7 - 05 / 6 1640 17,0a 154
e. Olala S. (S) v. Gobernador* (FR) F. Hamre Sørlandets Travpark 0 08/7 - 06 / 9 1609 14,7a 473
Jeanette Ryen /Barkåker J. Brenne Jarlsberg Travbane 0 29/6 - 09 / 1 2100 18,6a 749
J. Brenne Jeanette Ryen J. Brenne Bjerke Travbane 0 14/6 - 02 / 10 1609 16,5a 497
rød m/svart sk.stk/motg.kile, reklame M. Haug Klosterskogen Travbane 0 29/3 - 04 / 5 2100 20,2ag 270
3 2018: -10 -0 -0 -1 -1 -12 000 2017: -16 -0 -0 -0 -1 -2 000
Red's Chipchip 3 Plass 127 000
11 år BRUN V v.Chipmate* (US) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 05/7 - 05 / 4 2100 18,2a 806
e. She's Red v. Gunslinger Spur (US) J. Larsen Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 04 / 7 2100 21,3ag 446
Jan Enok Arnesen /Rygge J. Larsen Klosterskogen Travbane 8 18/3 - 04 / 2 2100 19,6a 396
J. Larsen Jan Enok Arnesen J. Larsen Momarken Travbane 0 17/1 - 03 / 2 2140 19,6a 294
rød. svart/hvit stjerne. hvit j. J. Larsen Momarken Travbane 0 27/12 - 03 / 12 1640 17,8a 679
4 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -9 -0 -0 -0 -3 -11 344
Perfect News 4 Plass 121 844
6 år BRUN V v.Super News (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 6 14/6 - 02 / 9 1609 16,3a 119
e. Smashing Lady v. Smasher* (US) L. Kolle Momarken Travbane 5 05/6 - 02 / 6 1640 15,9a 185
Tor Arne Stordal /Skreia G. Gundersen Biri Travbane 6 25/5 - 04 / 2 2100 18,0a 181
S. Eilertsen Per Oleg Midtfjeld (T) C. Antonsen Momarken Travbane 0 01/5 - 02 / 5 1640 15,4a 41
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek G. Antonsen Momarken Travbane 2 22/4 - 04 / 9 2140 18,3a 78
5 2013: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -23 -1 -2 -2 -12 -62 500
Battle It Out 5 Plass 103 000
6 år BRUN HP v.The Bad Boy* (S) O. Sagholen Bjerke Travbane 6 26/7 - 03 / 3 2100 17,1a 293
e. First Love K. (US) v. Armbro Goal* (US) O. Kjenner Momarken Travbane 5 10/7 - 07 / 1 2140 17,6a 186
Jan-Folke Bøhler /Eidsberg O. Sagholen Bjerke Travbane 0 28/6 - 01 / 2 1609 15,9a 75
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 6 14/6 - 03 / 4 1609 17,6ag 72
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Drammen Travbane 0 21/5 - 06 / 5 2100 18,8a 236
6 2018: -10 -0 -3 -0 -5 -319 201 2017: -16 -3 -1 -4 -4 -952 174
B.B.S. Sugarlight (S) 6 Plass 8 979 002
9 år SVART V v.Super Light* (S) G. Austevoll Årjäng 2 24/7 - 01 / 2 2140 17,5a 149
e. Sugarsweet Sid (S) v. Sugarcane Hanover* (US) T. Horpestad Åmål 8 04/7 - 08 / 1 2080 18,6 g 693
Stall Sugarlight & Gunnar Karlsen G. Austevoll Årjäng 5 22/6 - 08 / 1 2140 17,7 203
G. Austevoll Fredrik Solberg G. Austevoll Biri Travbane 2 08/6 - 08 / 4 2100 17,7a 160
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re S. Søderkvist Åby 0 24/5 - 04 / 1 2140 21,0 g 314
7 2013: -11 -0 -0 -0 -3 -7 000 2012: -23 -0 -0 -4 -14 -50 500
Ada Hill 7 Plass 82 500
5 år BRUN HP v.Adams Hall* (US) L. Kolle Momarken Travbane 5 23/7 - 03 / 1 2140 17,6a 96
e. Tintti Palema (S) v. Alf Palema* (US) G. Gundersen Momarken Travbane 4 03/7 - 04 / 1 2140 17,1a 230
Paul Jensen /Rykene G. Gundersen Momarken Travbane 3 26/6 - 06 / 3 1640 18,0a 148
G. Gundersen Jan-Arne Raab (T) G. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 14/6 - 04 / 7 1700 19,1 432
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 6 07/6 - 02 / 6 2100 17,4a 121
8 2014: -12 -0 -0 -1 -5 -15 500 2013: -12 -0 -1 -1 -2 -15 000
Obi Van Kanobi 8 Plass 110 700
12 år RØD V v.Go Hammering* (S) O. Kjenner Bjerke Travbane 3 02/8 - 01 / 9 1609 17,6a 316
e. Wind Of Spring v. Seurat Lobell* (US) O. Kjenner Momarken Travbane 0 17/7 - 04 / 10 2140 19,3a 787
Maria Mathiesen /Borgenhaugen O. Kjenner Momarken Travbane P 26/6 - 20 / 6 2140 20,4 P
O. Kjenner Monica Mathiesen O. Kjenner Momarken Travbane P 05/10 - 20 / 7 2140 21,9 P
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Momarken Travbane 0 14/7 - 07 / 11 2640 19,5a 832
9 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -2 -0 -0 -0 -2 -4 089
Nicole S.T.* (S) 9 Plass 127 987
9 år BRUN HP v.Falnos Delegate (S) E. Bergløf Arvika 6 27/7 - 04 / 1 2100 17,4 375
e. Bridget Laday* (S) v. Deliberate Speed* (US) E. Bergløf Åmål 6 16/7 - 06 / 3 2100 nc 685
Sverige M. Ivarsson Färjestad 0 08/6 - 05 / 2 2140 17,8 729
M. Johnsen M. Ivarsson Årjäng 6 31/5 - 06 / 5 2160 18,1 905
Vröd,vitt br.b.triangel&ärmrev; vröd E. Bergløf Åmål 6 19/5 - 06 / 3 2080 19,0 37
10 2014: -11 -0 -0 -0 -2 -6 000 2013: -5 -0 -1 -1 -0 -12 000
Mockingbird 10 Plass 108 500
7 år BRUN V v.Super News (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 26/7 - 03 / 10 2100 16,7a 95
e. Gary's Linda v. Kosar* (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 19/7 - 02 / 4 2100 17,4a 38
Tonje Danielson /Skiptvet M. Tovengen Momarken Travbane 4 10/7 - 07 / 9 2140 17,4a 408
P. Midtfjeld P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 03/7 - 05 / 9 1609 18,7ag 273
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Sagholen Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 05 / 5 1609 dist ag 38
11 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0
You Be Line 11 Plass 53 500
8 år BRUN HP v.Rite On Line (US) O. Østre Momarken Travbane 0 23/7 - 03 / 8 2140 19,0a 340
e. You Be Bowler v. Active Bowler (S) O. Østre Klosterskogen Travbane 9 14/6 - 04 / 9 1700 19,5 1496
Rolf Hansen-Jorun Hansen O. Kjenner Klosterskogen Travbane 7 31/5 - 04 / 6 2100 19,0a 574
O. Østre Rolf Hansen O. Østre Drammen Travbane 7 03/4 - 04 / 1 2100 18,7ag 365
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 12/1 - 03 / 8 2100 19,2ag 283