<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5


Kaldblods 2600 m. Autostart.
3-15-årige høyest 125.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 4 Duo : 4-3 Trippel : 4-3-6 Plass : 4-3-6

1 2015: -9 -0 -3 -0 -2 -43 000 2014: -16 -2 -0 -0 -2 -32 000
Løset Moemi 2600 1 Plass 237 500
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 23/7 - 03 / 2 2100 31,6 g 303
e. Løset Blesa v. Løset Kongen B. Alm Biri Travbane 0 19/7 - 05 / 5 2100 32,6a 449
Berit Tveter Alm /Gjøvik B. Alm Momarken Travbane 0 03/7 - 03 / 10 2140 30,4a 342
B. Alm B. Alm Bjerke Travbane 6 10/5 - 02 / 8 2100 30,9a 270
hvit m/lilla t G. Austevoll Bjerke Travbane 0 18/4 - 08 / 10 2160 30,6 g 236
2 2012: -6 -0 -0 -0 -2 -5 500 2011: -6 -0 -0 -1 -2 -19 000
Røyns Roseld 2 Plass 111 500
6 år MELL.BR. V v.Elding M. Fremstad Leangen Travbane - 09/7 - 06 / 7 2160 dg 535
e. Røyns Rosa v. Atom Vinter M. Fremstad Leangen Travbane 0 04/6 - 09 / 13 2160 33,8 g 528
Ragnar Fremstad /Brekstad M. Fremstad Leangen Travbane 4 19/3 - 04 / 8 2160 33,0 450
R. Fremstad K. Schei Leangen Travbane 6 20/2 - 07 / 5 2140 37,0 g 209
gul m/grå stolpe R. Fremstad Leangen Travbane - 30/1 - 06 / 4 2140 dg a 135
3 2014: -9 -0 -0 -1 -2 -10 000 2013: -26 -0 -0 -2 -7 -30 680
Skøylill 3 Plass 190 653
9 år SVART HP v.Ravn Jahn E. Schem Bjerke Travbane 0 25/7 - 08 / 8 2160 32,3 g 172
e. Sindy Linn v. Lykke Gutten E. Schem Bjerke Travbane 0 05/7 - 04 / 3 2100 30,2ag 519
Stall Skøy E. Schem Bjerke Travbane 6 13/6 - 05 / 7 2660 30,2 466
G. Gundersen Espen A. Schem (T) E. Schem Åmål 3 01/6 - 07 / 3 2100 30,4 155
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Schem Bjerke Travbane 0 11/5 - 02 / 8 1609 29,1a 322
4 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -1 -0 -0 -9 000
Rapp Odin 4 Plass 418 000
9 år SVART V v.Moe Odin K. Johansen Bjerke Travbane 0 27/6 - 05 / 5 2160 29,4 g 71
e. Pi Svarta v. Braute A. Stensen Leangen Travbane 0 16/6 - 06 / 1 2640 29,4 247
Erik Engen /Lesja K. Johansen Biri Travbane 2 02/6 - 03 / 6 2120 29,3 48
K. Johansen Erik Engen K. Johansen Biri Travbane 3 25/5 - 06 / 4 2100 28,9a 47
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Leangen Travbane 1 30/4 - 09 / 2 2140 32,1 22
5 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -13 -0 -0 -1 -1 -6 500
Ra Sokken 5 Plass 99 500
10 år MØRKBR V v.Lauvin E. Hafskjold Sørlandets Travpark - 22/7 - 01 / 6 2160 dg 159
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) E. Hafskjold Jarlsberg Travbane 3 06/7 - 04 / 5 2120 31,1 271
Robert Granhaugen-Inger-M. Granhaugen D. Dalen Bjerke Travbane 0 21/6 - 04 / 10 2100 31,1ag 497
C. Engebråthen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 09 / 8 2100 30,4ag 331
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Jarlsberg Travbane P 18/5 - 21 / 10 2120 35,9 P
6 2014: -17 -3 -3 -1 -6 -115 188 2013: -20 -2 -6 -2 -5 -134 000
Tele Viking 6 Plass 407 700
6 år SVART H v.Lome Elden G. Austevoll Sørlandets Travpark 6 21/7 - 08 / 13 1660 28,2 g 35
e. Lannem Stjerna v. Braute G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 11/7 - 02 / 6 2100 27,3a 201
Stall Bøhæringane, Bø I Telemark G. Austevoll Klosterskogen Travbane 8 18/6 - 03 / 9 2100 31,5a 130
G. Austevoll Karoline Krogh-Hanssen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 31/5 - 02 / 10 2100 30,3a 45
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Bjerke Travbane 1 24/5 - 04 / 5 1609 26,6a 136
7 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -14 -2 -0 -2 -5 -47 238
Røstekongen 7 Plass 318 418
10 år MØRKBR H v.Røste Bo* (S) P. Midtfjeld Årjäng 6 31/7 - 01 / 4 2160 30,9 g 88
e. Høiby Lena v. Høiby Kongen G. Austevoll Momarken Travbane 2 23/7 - 02 / 1 2140 30,1ag 45
Cathrine Andersen-Aila Larsen Kvam P. Arvesen Sørlandets Travpark 0 21/7 - 08 / 7 1660 30,7 g 911
P. Arvesen S. Hogner Momarken Travbane N 17/7 - 21 / 7 2160 37,6 r N
rød m/grønn vinkel O. Sagholen Momarken Travbane 5 07/7 - 05 / 8 2160 30,1 g 110