Neste løp >>>
Start ca kl. 17:30

Kaldblods 2040 m. Tillegg Tillegg 20 m for 4-årige. 20 m ved vunnet 8.000 kr., 40 m ved 18.000 kr., 60 m ved 38.000 kr.
3-4-årige.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : 5-13 Trippel : 5-13-15 Plass : 5-13-15

1 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Trygstjernen 2040 1 Plass 0
4 år SVART H v.Stjerne Faks D. Dalen Harstad Travpark - 23/6 - 01 / 1 2040 dg 90
e. Lier Dokka v. Elding J. Bjerring Harstad Travpark - 03/6 - 01 / 1 2040 dg 29
Anders Pettersen-Asle T. Pettersen K. Brenden Harstad Travpark P 13/5 - 22 / 4 2060 40,9 P
T. Opdahl Asle T. Pettersen (B) E. Bjørnstad Harstad Travpark - 06/5 - 01 / 3 2040 dg 107
blå m/rød-sølv motiv, ermstripe, rekl. J. Johansen Jarlsberg Travbane P 09/9 - 22 / 6 2120 46,6 g P
2 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -459 2014: -12 -0 -2 -1 -3 -23 056
Silkeravna 2 Plass 65 515
6 år MØRKBR HP v.Ravn Jahn D. Dalen Harstad Travpark 6 08/7 - 01 / 3 2040 42,8 g 99
e. Rapptora v. Åsrapp H. Holm Harstad Travpark P 23/6 - 20 / 8 2060 47,0 P
Henry Flink J. Stillerud Harstad Travpark N 03/6 - 20 / 7 2060 57,6 g N
M. Lyngen Johnny Rimstad S. Pettersen Harstad Travpark 18/9 - 20 / 1 1600 58,4 g B
Hvit,blå ermst/sele v.side,rød søm,rek
3 2016: -5 -0 -0 -1 -2 -8 000 2015: -8 -0 -0 -1 -2 -8 000
Haaga Ravn 3 Plass 63 000
7 år BRUN V v.Ravn Jahn K. Brenden Harstad Travpark 0 08/7 - 01 / 2 2040 42,9 150
e. Haaga Borga v. Bork Rigel K. Brenden Harstad Travpark 0 23/6 - 01 / 2 2040 49,1 g 854
Gunn-Sissel Lagesen-Jan Erik Lagesen K. Brenden Harstad Travpark P 03/6 - 21 / 4 2060 45,5 P
K. Brenden Tina Lagesen (A) K. Brenden Harstad Travpark N 29/1 - 20 / 5 2060 50,6 N
gul m/svart skråbånd. D. Dalen Harstad Travpark N 15/1 - 20 / 8 2060 dgpp N
4 2015: -7 -0 -0 -0 -3 -6 000 2014: -11 -0 -0 -0 -4 -7 500
Tun Tveita 4 Plass 49 500
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Eggum Tromsø Travbane 0 22/7 - 01 / 1 2040 43,8 g PK
e. Tun Flya v. Lykke Gutten O. Eggum Harstad Travpark 0 08/7 - 01 / 5 2060 42,1 g 307
Ellinor Luther /Harstad O. Eggum Harstad Travpark 0 23/6 - 01 / 3 2040 42,4 g 968
O. Eggum O. Eggum Harstad Travpark 8 03/6 - 01 / 2 2040 43,2 477
svart m/hvitt v-formet sk.stk. & belte M. Eggum Harstad Travpark P 13/5 - 20 / 5 2060 44,5 P
5 2017: -6 -0 -0 -1 -5 -25 500 2016: -20 -5 -3 -5 -5 -144 000
Soløy Sandra 2060 1 Plass 733 983
8 år MØRKBR HP v.Voje Faks M. Carlsen Lycksele 1 10/7 - 01 / 1 2160 34,2 61
e. Soløy Lydia v. Moe Odin M. Carlsen Lycksele 3 07/7 - 01 / 1 2160 37,1 g 40
Morten Carlsen /Bodø M. Carlsen Harstad Travpark 7 23/6 - 01 / 9 2060 39,9 g 241
M. Carlsen M. Carlsen Bodø Travbane - 20/5 - 01 / 4 2120 br 45
Rød/svart,delt en rød/en svart erm+rek M. Carlsen Bodø Travbane 1 01/5 - 01 / 1 2100 40,9 g PK
6 2014: -6 -0 -0 -0 -2 -4 500 2013: -13 -3 -1 -2 -2 -75 000
Skaffer Adrian* 2 Plass 92 000
5 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) J. Stillerud Harstad Travpark 3 06/5 - 01 / 4 2040 40,7 56
e. Skaffer Balita v. Elding S. Bendiksen Harstad Travpark 3 01/4 - 02 / 2 2040 52,3 g 23
Sverige L. Hauge Bergen Travpark P 20/9 - 20 / 3 2100 43,7 P
S. Bendiksen L. Hauge Bergen Travpark 25/8 - 22 / 1 2100 48,4 B
Svart m/grønne ermer,svart mansj,rekla
7 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -0 -3 -9 -71 250
Scott Odin 2080 1 Plass 663 688
10 år BORKET V v.Tangen Scott J. Stillerud Harstad Travpark 2 23/6 - 01 / 7 2060 37,1 125
e. Vargvinna v. Klaastad Ulv K. Brenden Harstad Travpark 6 03/6 - 01 / 7 2080 40,8 40
Karl Helge Johansen /Leknes K. Brenden Harstad Travpark 2 06/5 - 01 / 5 2040 40,6 170
D. Dalen Karl Helge Johansen K. Brenden Harstad Travpark P 25/3 - 20 / 6 2080 49,4 g P
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl M. Carlsen Harstad Travpark N 27/11 - 20 / 3 2040 dgpp N
8 2014: -15 -0 -3 -1 -4 -32 250 2013: -18 -1 -2 -3 -4 -51 831
Åstas Elin 2 Plass 137 388
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) Å. Rønningen Tromsø Travbane 4 22/7 - 01 / 3 2080 39,2 PK
e. Magga Best v. Braute J. Bjerring Harstad Travpark - 08/7 - 01 / 11 2100 dg 92
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas J. Bjerring Harstad Travpark 0 23/6 - 01 / 12 2100 39,9 237
Å. Rønningen Tone Merete Pettersen J. Norberg Umeå 4 10/6 - 01 / 1 2140 35,1 g 62
grønn m/gult sk.stk. hestesko & ermrin D. Dalen Bodø Travbane 2 20/5 - 01 / 3 2120 37,9 g 170
9 2012: -10 -0 -0 -1 -7 -18 500 2011: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Heggjenta 3 Plass 20 500
4 år BRUN HP v.Steinsvad Eld E. Sjåvoll Harstad Travpark 0 23/6 - 01 / 11 2100 39,2 g 367
e. Heggtina v. Vassfjell Gutten* H. Holm Bodø Travbane 0 10/6 - 05 / 3 2140 39,4 86
Benedikte Lorentzen-Stian Indregaard M. Carlsen Harstad Travpark 3 03/6 - 01 / 9 2100 38,4 134
S. Pettersen Benedikte Elvan Lorentzen (A) E. Sjåvoll Bodø Travbane 5 20/5 - 01 / 8 2160 38,7 76
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra S. Borstad Momarken Travbane 6 17/4 - 01 / 10 2160 36,6 429
10 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -11 -2 -1 -2 -2 -60 000
Mojerven 4 Plass 60 000
4 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) H. Holm Harstad Travpark 1 08/7 - 01 / 6 2080 38,7 30
e. Frøken Sindy v. Elding L. Vebostad Harstad Travpark 3 23/6 - 01 / 5 2060 37,5 415
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas E. Bjørnstad Harstad Travpark 0 03/6 - 01 / 3 2060 43,9 g 168
L. Vebostad Tone Merete Pettersen K. Brenden Bodø Travbane 4 20/5 - 01 / 1 2100 41,4 g 439
Grå m/blå vinkler, røde kanter, rekl. J. Bjerring Harstad Travpark 0 12/2 - 01 / 3 2040 dist 145
11 2019: -8 -2 -1 -2 -1 -81 961 2018: -16 -3 -1 -1 -4 -186 341
Myr Faksen 2100 1 Plass 3 882 123
10 år SVART H v.Åsajerven O. Lindqvist Umeå 2 10/6 - 03 / 1 2180 31,4 g 87
e. Findal Stjerna v. Elding J. Bjerring Bodø Travbane 1 20/5 - 01 / 6 2140 36,6 54
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas J. Bjerring Harstad Travpark 1 06/5 - 01 / 1 2040 40,6 33
J. Bjerring Tone Merete Pettersen J. Stillerud Harstad Travpark - 11/3 - 01 / 1 2040 dg 23
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl Å. Rønningen Harstad Travpark - 12/2 - 01 / 1 2040 dg 113
12 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -1 -1 -2 -6 -60 958
Tangen Stolt 2120 1 Plass 369 562
11 år BRUN H v.Steinsvad Eld P. Gustafsson Lycksele 4 07/7 - 08 / 1 2140 33,6 153
e. Tangen Støva v. Røder F. Johannessen Harstad Travpark 6 23/6 - 01 / 14 2120 36,6 118
Fred Johannessen /Fauske F. Johannessen Bodø Travbane 5 10/6 - 05 / 12 2180 34,6 224
F. Johannessen F. Johannessen Harstad Travpark 5 03/6 - 01 / 14 2120 38,3 g 572
Mørk blå m/rødt skulderfelt F. Johannessen Harstad Travpark 5 22/4 - 01 / 10 1680 41,1 g 37
13 2012: -6 -0 -1 -2 -2 -37 223 2011: -10 -4 -3 -2 -1 -126 808
Polar Almina 2 Plass 164 031
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden J. Bjerring Harstad Travpark 1 18/12 - 02 / 6 2100 38,2 31
e. Polar Snella v. Ilmin S. Bendiksen Harstad Travpark 2 27/11 - 03 / 4 2100 39,8 12
Gunnar Andersen /Røkland J. Norberg Skellefteå 30/9 - 01 / 1 2180
G. Kanstad Gunnar Andersen J. Norberg Skellefteå 2 16/9 - 07 / 1 2180 31,9 33
Hvit,gull/svarte seler,ermstr&belt.Rek J. Norberg Boden 1 25/8 - 01 / 1 2180 32,9 11
14 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -15 -2 -2 -3 -4 -83 500
Silkegull 3 Plass 237 075
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden J. Stillerud Harstad Travpark 2 08/7 - 03 / 2 1600 32,7 31
e. Rapptora v. Åsrapp S. Østman Skellefteå 2 02/7 - 01 / 2 2160 32,4 39
Vidar Trudvang-Mariann Vebostad Trudvang J. Stillerud Bodø Travbane 4 10/6 - 05 / 9 2180 34,6 g 47
J. Stillerud Mariann Vebostad Trudvang (A) J. Stillerud Harstad Travpark P 03/6 - 21 / 8 2060 34,8 P
svart m/hvite og røde stolper H. Holm Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 03 / 5 2120 br rg 93
15 2013: -10 -2 -0 -2 -1 -40 500 2012: -24 -3 -3 -2 -5 -123 500
Spang Artig 4 Plass 197 500
5 år LYSBRUN V v.H.G. Balder H. Holm Harstad Travpark 1 16/7 - 03 / 9 1600 35,7a 11
e. Prima v. Alm Rigel H. Holm Harstad Travpark 1 08/7 - 03 / 9 1620 31,3 21
Ingvild Charlen Evertsen-Charles Evertsen H. Holm Harstad Travpark 1 23/6 - 01 / 15 2120 34,1 24
E. Sjåvoll Gro Sølvi Sjåvoll (A) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 13/6 - 05 / 5 2640 32,8 449
svart m/to gull-lyn E. Høitomt Biri Travbane 0 02/6 - 03 / 2 2100 30,9 162