<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V5-2
Kval. DNT's 5 Års Løp

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 150.000 kr., 40 m ved 300.000 kr., 60 m ved 600.000 kr.
5-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 10 Duo : 10-1 Trippel : 10-1-9 Plass : 10-1-9

1 2014: -11 -0 -1 -1 -9 -51 990 2013: -9 -0 -1 -2 -1 -24 401
Blikkstra 2100 1 Plass 380 418
7 år SVART HP v.Alm Viktor R. Bjørnbeth Leangen Travbane 4 09/7 - 06 / 5 2160 32,0 116
e. Blikkfang v. Elding P. Eriksson Oviken 0 23/6 - 06 / 1 2120 32,6 g 30
Marion Gangstad /Leksvik K. Åkerlund Östersund 2 07/6 - 04 / 2 2160 29,0 19
A. Stensen Marion Gangstad A. Stensen Leangen Travbane 2 14/5 - 09 / 4 2140 28,4 66
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane 1 07/5 - 03 / 7 1640 30,6a 22
2 2015: -9 -0 -3 -0 -2 -43 000 2014: -16 -2 -0 -0 -2 -32 000
Løset Moemi 2 Plass 237 500
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin B. Alm Biri Travbane 0 19/7 - 05 / 5 2100 32,6a 449
e. Løset Blesa v. Løset Kongen B. Alm Momarken Travbane 0 03/7 - 03 / 10 2140 30,4a 342
Berit Tveter Alm /Gjøvik B. Alm Bjerke Travbane 6 10/5 - 02 / 8 2100 30,9a 270
G. Austevoll Berit Tveter Alm (A) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 18/4 - 08 / 10 2160 30,6 g 236
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re B. Alm Biri Travbane 6 30/3 - 04 / 9 2120 31,6 185
3 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Skar Maja 3 Plass 24 500
7 år SVART HP v.Bokli Eld G. Aga Drammen Travbane 7 16/7 - 04 / 11 2120 33,1 492
e. Hofton Pila v. Kos Knekten H. Holm Bjerke Travbane - 04/7 - 04 / 9 2140 dg 570
Aina Skar /Skotselv G. Aga Bjerke Travbane 0 13/6 - 09 / 8 2160 35,0 517
G. Aga Aina Skar E. Høitomt Drammen Travbane - 08/5 - 01 / 3 2100 dg a 368
Marineblå m/lysgrått magefelt, reklame G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 24/2 - 04 / 6 2120 38,1 609
4 2015: -6 -0 -0 -0 -2 -5 500 2014: -14 -0 -0 -1 -3 -12 649
Eng Glupa 4 Plass 227 020
8 år MELL.BR. HP v.Lome Elden H. Skoglund Bergsåker - 06/7 - 10 / 1 2140 dg 30
e. Salsnes Glupa v. Glup T. Borg Drammen Travbane 0 23/6 - 07 / 10 2120 30,2 314
Alf-Einar Jørgensen /Harstad H. Skoglund Östersund 1 07/6 - 04 / 1 2160 29,0 105
T. Borg Reidar Sæther T. Borg Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 06 / 8 2120 30,4 g 417
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl A. Solhus Leangen Travbane 4 30/4 - 09 / 10 2160 31,6 g 161
5 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alsaker Perla 5 Plass 91 000
9 år SVART HP v.Åkre Lurifax* (S) K. Nordtømme Leangen Travbane 3 09/7 - 10 / 5 2160 31,9 238
e. Alsaker Eldmøy v. Elding K. Nordtømme Leangen Travbane 6 25/6 - 09 / 15 2180 31,3 261
Stall Stormoen Å. Tengsareid Leangen Travbane 3 15/6 - 04 / 3 1640 29,7ag 169
B. Garberg Per E. Garberg B. Garberg Leangen Travbane 4 21/5 - 03 / 9 1640 30,1a 324
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Leangen Travbane 3 14/2 - 03 / 4 1640 40,4ag 115
6 2013: -4 -0 -0 -0 -1 -6 000 2012: -6 -0 -0 -1 -1 -5 723
Nygaards Thea 2120 1 Plass 220 279
6 år SVART HP v.Åsajerven J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 22/6 - 03 / 4 2100 dist g 238
e. Kongsrud Wiola v. Alm Rigel J. Mjølnerød Årjäng - 15/4 - 05 / 5 2140 dg 396
Torhild Grimseth Huseby-Vegard Skoglund J. Mjølnerød Färjestad 5 05/12 - 03 / 1 2160 31,6 602
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 05/9 - 05 / 8 2100 30,1ar 256
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Drammen Travbane 0 13/8 - 06 / 2 1700 28,6ag 647
7 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -24 -1 -1 -2 -7 -105 000
Mørtvedt Edel 2 Plass 594 000
9 år BRUN HP v.Lome Elden I. Engen Drammen Travbane 0 16/7 - 08 / 8 1700 28,8 g 143
e. Mørtvedt Kosila v. Kos Knekten I. Engen Jarlsberg Travbane P 06/7 - 21 / 5 2120 31,2 P
Frank Skarsholt /Vear I. Engen Jarlsberg Travbane 1 29/6 - 05 / 12 1620 28,8 48
I. Engen Brede Grinder I. Engen Bjerke Travbane 6 06/6 - 06 / 7 2100 28,6a 232
Svart m/gul reklame,mansj,belte&krage I. Engen Drammen Travbane 3 28/5 - 02 / 1 1700 27,7a 476
8 2015: -6 -0 -0 -0 -2 -4 500 2014: -14 -0 -2 -3 -3 -52 000
Valle Arja 3 Plass 295 500
8 år BRUN HP v.Moe Odin T. Glittum Momarken Travbane 0 10/7 - 06 / 4 2140 30,8a 207
e. Trons Luna v. Trons Trollmin* T. Glittum Jarlsberg Travbane 2 29/6 - 05 / 6 1620 28,9 123
Carolyn Skyer /Siljan T. Glittum Drammen Travbane 3 11/6 - 07 / 5 2100 30,3a 91
L. Kolle Carolyn Skyer A. Heisholt Bjerke Travbane 0 08/2 - 02 / 5 2100 30,4a 143
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 21/1 - 06 / 6 2140 35,7 93
9 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -19 -0 -3 -3 -6 -102 500
Asteria 2140 1 Plass 709 000
7 år RØD HP v.Bokli Eld K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 5 15/7 - 04 / 8 1609 25,0a 340
e. Athenepia v. Rigel Jo K. Bjørnerød Åmål 0 04/7 - 06 / 5 2100 27,1 152
Knut Molander /Fredrikstad K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 3 14/6 - 06 / 11 1700 27,6a 122
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane 1 30/5 - 06 / 4 1609 25,5a 142
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Drammen Travbane 2 21/5 - 05 / 15 2120 27,5 178
10 2018: -14 -9 -2 -2 -1 -896 803 2017: -18 -9 -2 -4 -2 -800 000
Ulsrud Tea 2160 1 Plass 5 943 357
11 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Sørlandets Travpark 5 21/7 - 07 / 6 2609 27,0ag 55
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Forus Travbane 0 30/6 - 09 / 15 2080 26,5 g 67
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Forus Travbane 4 19/6 - 06 / 9 2040 25,0a 22
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Forus Travbane 5 22/5 - 05 / 12 2040 26,0ag 19
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Forus Travbane 1 01/5 - 07 / 11 2060 25,4 33