<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:15 V5-1


Varmblods 2100 m. Autostart.
4-5-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 9 Duo : 9-4 Trippel : 9-4-5 Plass : 9-4-5

1 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -13 -0 -0 -0 -6 -17 520
Asterix B.R. 2100 1 Plass 94 902
6 år MØRKBR V v.Lindy Lane* (US) A. Solhus Leangen Travbane 0 09/7 - 03 / 10 1640 20,9a 36
e. Photogenic v. S.J.'s Photo* (US) A. Eggan Leangen Travbane 4 25/6 - 08 / 2 2140 19,5 44
Ronny Gundersen-Øystein Gundersen P. Midtfjeld Leangen Travbane 3 15/6 - 05 / 3 1640 17,7a 14
V. Hop Edvin Monseth J. Blekkan Östersund 2 09/6 - 03 / 1 2140 15,7a 306
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Bergem Orkdal Tråvpark 1 02/6 - 04 / 4 2100 20,8 PK
2 2013: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2012: -14 -2 -1 -2 -4 -67 500
Liona* (S) 2 Plass 86 315
5 år BRUN HP v.Smok'n Lantern* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 06/7 - 08 / 2 1609 15,6a 55
e. Hot Chili Ami (S) v. Giant Chill* (US) T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 29/6 - 08 / 7 2100 17,0a 289
Sverige E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 18/6 - 09 / 11 2100 19,5a 139
Ø. Kihlstrøm Lasse Thingstad G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 31/5 - 09 / 5 2100 19,8a 166
Svart, gult axelp & vitt bröstb; svart G. Austevoll Jarlsberg Travbane P 18/5 - 21 / 5 2100 21,0 P
3 2012: -8 -0 -2 -0 -1 -14 000 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Olaf 3 Plass 52 000
5 år BRUN V v.Americanese (US) G. Flåten Momarken Travbane - 03/7 - 02 / 10 2140 dg a 54
e. Dufaux Toft (DK) v. Linus T. (US) G. Flåten Jarlsberg Travbane P 22/6 - 23 / 11 2100 18,4 P
Ole Eikaas /Arendal Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 12/12 - 03 / 7 2160 21,1 g 120
G. Flåten Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 07/11 - 03 / 2 2140 19,2a 31
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 10/10 - 03 / 1 1609 16,1a 71
4 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -23 -0 -2 -1 -7 -36 500
Spirit Brodde (S) 4 Plass 442 525
10 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) E. Høitomt Momarken Travbane 1 03/7 - 04 / 6 2140 16,0a 33
e. Spirit Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) L. Kolgjini Jägersro - 06/3 - 04 / 1 2640 dg ag 82
Anette Larsen /Skien A. Kolgjini Jägersro 0 21/2 - 04 / 1 2140 19,6a 68
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) L. Kolgjini Jägersro 1 28/1 - 13 / 1 2140 17,5 42
Hvit m/svarte ermer, reklame L. Kolgjini Jägersro 2 17/1 - 10 / 1 2140 18,4 33
5 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -6 -0 -1 -1 -3 -22 223
The Dancer 5 Plass 82 723
6 år BRUN H v.Mr. Pine Chip (US) K. Johansen Färjestad 6 29/6 - 05 / 1 1640 16,4a 196
e. Delmonica Avenue v. Park Avenue Joe* (US) K. Johansen Biri Travbane 2 12/6 - 02 / 8 1609 15,6a 223
Bror Helgestad /Lena K. Johansen Biri Travbane 5 25/5 - 04 / 5 2100 18,0a 82
K. Johansen Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Momarken Travbane 5 20/12 - 03 / 8 2160 19,0 126
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. A. Stensen Leangen Travbane 4 03/12 - 07 / 4 2140 18,9a 134
6 2013: -11 -0 -1 -2 -4 -28 000 2012: -10 -0 -1 -0 -5 -18 017
Rose News 6 Plass 109 517
6 år M.M. BRUN HP v.Super News (US) A. Solhus Leangen Travbane 4 09/7 - 05 / 3 1640 17,6a 159
e. Thunder Lady v. Lindy's Super Kick (US) T. Solberg Biri Travbane 5 08/6 - 09 / 6 2100 17,7a 420
Marianne Landsem-John R. Vanvik M. Knutsen Leangen Travbane N 21/5 - 23 / 2 2140 27,8 g N
M. Landsem M. Landsem Leangen Travbane 0 07/5 - 05 / 5 2140 18,7ag 542
Hvit m/grønt sk.felt&underarm,sv.belte U. Eriksson Östersund 6 22/4 - 11 / 2 2160 18,1 64
7 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -7 -0 -0 -1 -3 -11 000
Lord Pridem 7 Plass 91 500
7 år BRUN V v.Jam Pridem* (FR) Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 12/7 - 04 / 7 2100 15,8a 56
e. Sonny Glamour v. Alv Richcrop (S) S. Sele Forus Travbane 0 29/6 - 04 / 3 1600 16,4a 288
Hilde Bø /Bø I Telemark S. Sele Forus Travbane 5 12/6 - 05 / 8 2040 17,4a 394
Å. Tengsareid Per Rune Pollestad Å. Tengsareid Forus Travbane 0 27/12 - 06 / 10 2550 20,0a 161
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bergen Travpark 3 15/12 - 06 / 10 2100 19,1a 83
8 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Graffiti 8 Plass 181 000
8 år BRUN V v.Pine Chip* (US) L. Kolle Momarken Travbane 1 26/6 - 06 / 11 1640 17,1a 56
e. Katinka Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) L. Kolle Bjerke Travbane P 09/5 - 20 / 2 2140 19,7 g P
Lill Andersen Aasheim /Romedal P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 28/6 - 02 / 9 2140 18,0a 64
L. Kolle Trond Anderssen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 10/6 - 07 / 8 2100 17,0a 85
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 21/5 - 05 / 1 2100 17,2a 99
9 2015: -3 -0 -1 -0 -0 -7 000 2014: -18 -1 -2 -2 -7 -57 000
Jet Racer G.T. 9 Plass 266 000
8 år M.BRUN V v.Enjoy Lavec* (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 2 05/7 - 05 / 1 2100 15,8a 16
e. Lindermile G.T. v. Defi D'aunou* (FR) G. Austevoll Biri Travbane 5 02/6 - 05 / 8 2100 17,8 26
Stall Ræser G. Austevoll Momarken Travbane 1 15/5 - 05 / 10 2140 16,1a 21
G. Gundersen G. Austevoll Momarken Travbane 1 04/10 - 03 / 6 2140 17,1ag 17
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Momarken Travbane 1 02/8 - 01 / 4 2140 17,3a 63
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -0 -0 -0 -5 -16 500
Danseur Rapide (US) 10 Plass 715 470
10 år BRUN V v.Daguet Rapide* (IT) K. Andersen Århus 5 01/7 - 07 / 1 2880 18,6 934
e. Donerail Dream (US) v. Donerail* (US) B. Westergaard Skive 0 18/6 - 06 / 1 2120 19,5 g 26
Gunnar Granaas-Monika Granaas J. Rask Klosterskogen Travbane 0 26/11 - 06 / 7 2100 17,7a 352
B. Westergaard J. Rask Bjerke Travbane 1 02/11 - 07 / 1 2100 19,8a 48
blå m/hvite kanter, hvit reklame J. Rask Bergen Travpark 0 22/10 - 06 / 12 2100 17,9 213
11 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -9 500 2016: -13 -0 -0 -0 -5 -16 000
French Victory 11 Plass 293 500
9 år MØRKBR V v.Fill V. (CA) T. Solberg Momarken Travbane 2 03/7 - 02 / 12 2140 17,5a 198
e. Pearly Augustinu v. Myles Hanover (US) T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 18/6 - 09 / 9 2100 19,5a 129
Morten Rygg /Sandane F. Hamre Klosterskogen Travbane 9 31/5 - 04 / 4 2100 19,4a 100
T. Solberg Jim Roger Olsen (A) T. Solberg Drammen Travbane 4 21/5 - 04 / 8 2520 20,0 30
Blå m/gull seler&stjerner, reklame F. Hamre Bjerke Travbane 0 02/5 - 02 / 10 2100 17,3a 429
12 2015: -8 -0 -1 -1 -4 -28 000 2014: -15 -0 -3 -1 -4 -105 500
J.T.'s Gold 12 Plass 520 500
8 år BRUN V v.Angus Hall* (US) E. Høitomt Forus Travbane - 01/7 - 03 / 2 1600 dv a 65
e. Shogun's Sunshine (S) v. Shogun Lobell* (US) E. Høitomt Bergen Travpark 1 21/6 - 03 / 3 2100 17,1a 14
Knut Jahr-Hansen /Sørskogbygda G. Austevoll Bjerke Travbane 1 14/6 - 03 / 11 1609 16,0a 40
G. Austevoll Sigbjørn Kolnes (T) E. Høitomt Årjäng 0 21/5 - 04 / 2 2140 15,3a 616
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Bjerke Travbane - 11/5 - 04 / 12 1609 dg a 89