Neste løp >>>
Start ca kl. 14:30

Kaldblods 2040 m. Tillegg Tillegg 20 m for 4-15-årige. 20 m ved vunnet 1 kr., 40 m ved 8.000 kr.
3-15-årige høyest 22.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : 6-4 Trippel : 6-4-10 Plass : 6-4-10

1 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Trygstjernen 2040 1 Plass 0
4 år SVART H v.Stjerne Faks D. Dalen Harstad Travpark - 23/6 - 01 / 1 2040 dg 90
e. Lier Dokka v. Elding J. Bjerring Harstad Travpark - 03/6 - 01 / 1 2040 dg 29
Anders Pettersen-Asle T. Pettersen K. Brenden Harstad Travpark P 13/5 - 22 / 4 2060 40,9 P
L. Vebostad Asle T. Pettersen (B) E. Bjørnstad Harstad Travpark - 06/5 - 01 / 3 2040 dg 107
Grå m/blå vinkler, røde kanter, rekl. J. Johansen Jarlsberg Travbane P 09/9 - 22 / 6 2120 46,6 g P
2 2016: -5 -0 -0 -1 -2 -8 000 2015: -8 -0 -0 -1 -2 -8 000
Haaga Ravn 2 Plass 63 000
7 år BRUN V v.Ravn Jahn K. Brenden Harstad Travpark 0 23/6 - 01 / 2 2040 49,1 g 854
e. Haaga Borga v. Bork Rigel K. Brenden Harstad Travpark P 03/6 - 21 / 4 2060 45,5 P
Gunn-Sissel Lagesen-Jan Erik Lagesen K. Brenden Harstad Travpark N 29/1 - 20 / 5 2060 50,6 N
K. Brenden Tina Lagesen (A) D. Dalen Harstad Travpark N 15/1 - 20 / 8 2060 dgpp N
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Harstad Travpark 11/12 - 20 / 4 1620 54,6 B
3 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -459 2014: -12 -0 -2 -1 -3 -23 056
Silkeravna 3 Plass 65 515
6 år MØRKBR HP v.Ravn Jahn H. Holm Harstad Travpark P 23/6 - 20 / 8 2060 47,0 P
e. Rapptora v. Åsrapp J. Stillerud Harstad Travpark N 03/6 - 20 / 7 2060 57,6 g N
Henry Flink S. Pettersen Harstad Travpark 18/9 - 20 / 1 1600 58,4 g B
D. Dalen Johnny Rimstad
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl
4 2013: -8 -0 -0 -0 -4 -9 500 2012: -5 -0 -1 -0 -1 -9 000
Soltre Siri 2060 1 Plass 18 500
6 år SVART HP v.Minpil J. Stillerud Bodø Travbane P 10/6 - 20 / 6 2120 42,5 P
e. Rakkås Stjerna v. Sæterbest (S) G. Kanstad Harstad Travpark N 03/6 - 21 / 6 2060 47,1 g N
Karina Karlsen-Vigdis Karlsen J. Stillerud Harstad Travpark N 09/4 - 20 / 5 2040 53,9 g N
J. Stillerud Karina Karlsen (A) J. Stillerud Harstad Travpark N 11/3 - 20 / 4 2040 dgpp N
svart m/hvite og røde stolper J. Stillerud Harstad Travpark N 11/12 - 22 / 6 2060 48,7 N
5 2015: -7 -0 -0 -0 -3 -6 000 2014: -11 -0 -0 -0 -4 -7 500
Tun Tveita 2 Plass 49 500
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Eggum Harstad Travpark 0 23/6 - 01 / 3 2040 42,4 g 968
e. Tun Flya v. Lykke Gutten O. Eggum Harstad Travpark 8 03/6 - 01 / 2 2040 43,2 477
Ellinor Luther /Harstad M. Eggum Harstad Travpark P 13/5 - 20 / 5 2060 44,5 P
O. Eggum O. Eggum Harstad Travpark N 06/5 - 21 / 2 2040 dgpp N
svart m/hvitt v-formet sk.stk. & belte M. Eggum Harstad Travpark N 09/4 - 20 / 1 2040 58,3 g N
6 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -11 -2 -1 -2 -2 -60 000
Mojerven 2080 1 Plass 60 000
4 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) L. Vebostad Harstad Travpark 3 23/6 - 01 / 5 2060 37,5 415
e. Frøken Sindy v. Elding E. Bjørnstad Harstad Travpark 0 03/6 - 01 / 3 2060 43,9 g 168
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas K. Brenden Bodø Travbane 4 20/5 - 01 / 1 2100 41,4 g 439
H. Holm Tone Merete Pettersen J. Bjerring Harstad Travpark 0 12/2 - 01 / 3 2040 dist 145
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl M. Carlsen Harstad Travpark P 15/1 - 20 / 9 2060 49,4 g P
7 2013: -11 -0 -1 -2 -1 -19 000 2012: -15 -1 -0 -5 -5 -50 446
Haugestad Gullet 2 Plass 69 446
7 år BRUN HP v.Lex Jon H. Olofsson Skellefteå 6 02/7 - 01 / 1 2140 35,6 231
e. Temlinn v. Alm Hadar S. Bendiksen Bodø Travbane 3 10/6 - 05 / 1 2120 37,1 105
Anita Bæk Danielsen-Jeanette Mari Østgård M. Lyngen Harstad Travpark 0 03/6 - 01 / 8 2080 42,9 g 165
J. Larsen T. Fløysand Klosterskogen Travbane 0 10/5 - 02 / 10 2120 dist 646
Hvit m/blå stjrn&mans,ermr,belte/sv.ka T. Fløysand Jarlsberg Travbane 9 13/4 - 01 / 10 2100 36,2 595
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Finfaksa 3 Plass 133 260
11 år BRUN HP v.Åsajerven A. Solhus Harstad Travpark 8 23/6 - 01 / 10 2080 39,7 g 244
e. Fagra v. Elding R. Jacobsen Harstad Travpark P 03/6 - 20 / 4 2060 40,8 P
Reidar Jacobsen-Jorunn Isaksen J. Bjerring Harstad Travpark 5 27/11 - 03 / 1 2040 43,6 r 179
R. Jacobsen R. Jacobsen Harstad Travpark 0 28/8 - 02 / 1 2040 dist 143
rød/blå. røde ermer & r.j. i blått. R. Jacobsen Harstad Travpark 0 22/7 - 07 / 2 2040 dist 227
9 2019: -7 -0 -0 -0 -5 -21 081 2018: -18 -0 -3 -2 -5 -56 610
Å. Gnisten 4 Plass 366 691
10 år SVART V v.Åsajerven L. Sandvik Harstad Travpark 4 23/6 - 01 / 6 2060 38,2 645
e. Stokkesvarta v. Elding L. Sandvik Harstad Travpark 9 03/6 - 01 / 5 2060 42,3 505
Eirin Anita Stenmark-Einar Johansen L. Sandvik Harstad Travpark 0 06/5 - 01 / 2 2040 44,3 g 501
L. Sandvik Merete Lyngen L. Sandvik Harstad Travpark 0 22/4 - 01 / 3 1620 dist g 522
blå m/to hvite skråbånd & s.l.k. i hvi L. Sandvik Harstad Travpark 5 01/4 - 02 / 1 2040 55,5 g 94
10 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -12 000 2016: -9 -0 -0 -0 -5 -18 000
Nolly 2100 1 Plass 246 100
10 år SVART HP v.Nordli Svarten L. Løkken Forus Travbane - 10/4 - 07 / 2 2060 dg 239
e. Eldlita v. Elding L. Løkken Forus Travbane - 03/4 - 07 / 8 2060 dg 2417
Eva-Kristine E. Bjørnstad-Bjørn Gunnar Bjørnstad L. Løkken Forus Travbane 0 20/3 - 03 / 2 2040 36,6 g 953
E. Bjørnstad Odd Haga L. Løkken Forus Travbane 0 13/3 - 07 / 4 2060 37,8 g 677
blå m/blå stjerner på hvitt sk.felt Å. Tengsareid Forus Travbane P 21/2 - 20 / 3 2040 38,5 P
11 2014: -15 -0 -3 -1 -4 -32 250 2013: -18 -1 -2 -3 -4 -51 831
Åstas Elin 2 Plass 137 388
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) J. Bjerring Harstad Travpark 0 23/6 - 01 / 12 2100 39,9 237
e. Magga Best v. Braute J. Norberg Umeå 4 10/6 - 01 / 1 2140 35,1 g 62
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas D. Dalen Bodø Travbane 2 20/5 - 01 / 3 2120 37,9 g 170
J. Bjerring Tone Merete Pettersen J. Bjerring Harstad Travpark P 13/5 - 20 / 6 2060 40,7 g P
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Harstad Travpark N 22/4 - 20 / 6 2060 44,8 g N