<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V5B-3


Varmblods 2140 m. Autostart.
3-12-årige høyest 90.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 7 Duo : 7-6 Trippel : 7-6-10 Plass : 7-6-10

1 2013: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -23 -1 -2 -2 -12 -62 500
Battle It Out 2140 1 Plass 103 000
6 år BRUN HP v.The Bad Boy* (S) O. Sagholen Bjerke Travbane 0 28/6 - 01 / 2 1609 15,9a 75
e. First Love K. (US) v. Armbro Goal* (US) O. Sagholen Bjerke Travbane 6 14/6 - 03 / 4 1609 17,6ag 72
Jan-Folke Bøhler /Eidsberg O. Sagholen Drammen Travbane 0 21/5 - 06 / 5 2100 18,8a 236
O. Kjenner Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Momarken Travbane 0 01/5 - 02 / 1 1640 br ag 66
Svart m/oransje stolpe,rekl. H. Eggen Momarken Travbane 4 22/4 - 04 / 11 2140 18,7a 132
2 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hot Super Line 2 Plass 128 500
9 år MØRKBR HP v.Rite On Line (US) J. Brenne Bjerke Travbane 6 24/3 - 08 / 1 2100 16,3a 594
e. Hot Kick v. Lindy's Super Kick (US) J. Brenne Drammen Travbane 2 28/2 - 05 / 4 1700 20,4a 102
Malin B. Sletten /Råde J. Brenne Bjerke Travbane 1 16/2 - 02 / 10 2100 19,1a 62
M. Sletten Bjørn Liseter J. Brenne Momarken Travbane 0 07/2 - 06 / 5 1640 19,5a 55
Orange m/svarte bomber og krage J. Brenne Bjerke Travbane 2 19/1 - 01 / 9 1609 16,8a 326
3 2015: -3 -0 -0 -0 -2 -3 901 2014: -9 -1 -0 -0 -2 -17 107
Julia Mancuso* (S) 3 Plass 173 660
7 år SVARTBRUN HP v.Gallant Baron* (CA) A. Andersson Årjäng 2 22/6 - 03 / 4 2140 17,7a 166
e. Donna Rosa (S) v. Spotlite Lobell* (US) A. Andersson Arvika 0 15/6 - 04 / 4 1700 16,8a 461
Sverige A. Andersson Axevalla 0 02/6 - 01 / 9 2160 20,4 g 327
A. Andersson Mikael J. Andersson (T) A. Andersson Årjäng 4 21/5 - 09 / 10 1640 16,0a 164
Rød m/ svarte hengsler og sk.stk J. Silvén Färjestad 5 07/5 - 06 / 3 2140 17,3a 105
4 2015: -6 -0 -0 -0 -4 -8 193 2014: -11 -0 -0 -0 -5 -10 999
Copa Del Mundo* 4 Plass 134 188
8 år MØRKBR V v.Americanese (US) H. Holm Bjerke Travbane 2 28/6 - 01 / 7 1609 15,5a 39
e. Lindy's Helmi (S) v. Lindy's Crown (US) H. Holm Bjerke Travbane 4 14/6 - 02 / 11 1609 15,8ag 92
Sverige H. Holm Momarken Travbane 0 10/1 - 02 / 11 2140 18,4a 168
M. Fløttum Ole Bjerke G. Austevoll Bjerke Travbane - 29/12 - 01 / 6 2100 dg a 144
Marineblå,hvit erm,seler&sk.felt,rekl H. Holm Biri Travbane 3 16/12 - 07 / 5 1609 16,4a 69
5 2012: -11 -0 -0 -2 -6 -23 500 2011: -16 -1 -2 -4 -6 -61 500
Diamant Håleryd (S) 5 Plass 94 000
5 år BRUN HP v.Enjoy Lavec* (S) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 28/6 - 01 / 10 1609 15,5a 191
e. Balcony I.T.* (S) v. Valley Victory* (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 07/2 - 06 / 6 1640 18,5a 31
Jan-Willy Delaas /Mysen P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 24/1 - 04 / 10 1640 17,8a 138
K. Haugen Per Oleg Midtfjeld (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 3 10/1 - 02 / 3 2140 17,8a 72
Hvit m/marineblått skråb,ermstr,rød ka P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 03/1 - 02 / 8 1609 19,1a 137
6 2013: -17 -0 -0 -3 -8 -41 000 2012: -14 -0 -1 -1 -8 -31 500
Linderlane G.T. 6 Plass 144 750
6 år BRUN HP v.Lindy Lane* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 29/6 - 09 / 10 2100 18,2a 193
e. Linder T. (US) v. Supergill* (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 3 20/6 - 08 / 7 2100 17,1a 436
Hilde Bø /Bø I Telemark V. Hop Drammen Travbane 4 11/6 - 06 / 12 1700 16,7a 640
S. Løvvold Arthur Bø (T) V. Hop Drammen Travbane 7 15/5 - 05 / 1 2100 19,2ag 109
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 6 27/4 - 04 / 8 2100 19,5 513
7 2012: -15 -4 -2 -3 -2 -88 000 2011: -9 -1 -1 -0 -3 -25 500
Nithan L.B. (IT) 7 Plass 134 500
5 år BRUN H v.Pine Chip* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 03/7 - 04 / 8 1609 14,6a 18
e. Uneven Rail (US) v. Donerail* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 14/6 - 02 / 3 1609 15,0a 17
Stall Big Boys Bergen R. Halvorsen Bergen Travpark 0 09/2 - 03 / 4 2100 20,0 g 316
M. Pedersen Sigbjørn Kolnes (T) R. Halvorsen Bergen Travpark 0 02/2 - 09 / 12 2600 20,3a 141
Halvt hvit/blå, hvite ermer, rekl. R. Halvorsen Forus Travbane 4 24/1 - 02 / 4 2040 17,1a 120
8 2013: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2012: -14 -2 -1 -0 -5 -39 504
Merkur F.H.* (S) 8 Plass 115 294
9 år BRUN V v.Mr. Flirt* (US) S. Søderkvist Vaggeryd 7 01/7 - 09 / 1 2660 18,5 81
e. Karola Bejstrup (DK) v. Jan Bunter (S) O. Østre Bjerke Travbane 4 20/6 - 08 / 8 2100 17,2ag 451
Sverige M. Balogh Axevalla 0 25/11 - 10 / 1 2140 br ag 124
S. Jacobsen Allan Åkerman (A) S. Søderkvist Färjestad - 19/11 - 03 / 1 2640 dg a 445
Gul, svart stjerne & stjerne på erm S. Søderkvist Axevalla 4 08/11 - 06 / 13 2160 16,4 633
9 2014: -11 -0 -0 -0 -2 -6 000 2013: -5 -0 -1 -1 -0 -12 000
Mockingbird 9 Plass 108 500
7 år BRUN V v.Super News (US) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 03/7 - 05 / 9 1609 18,7ag 273
e. Gary's Linda v. Kosar* (US) O. Sagholen Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 05 / 5 1609 dist ag 38
Tonje Danielson /Skiptvet P. Midtfjeld Biri Travbane 0 25/5 - 04 / 6 2100 18,2a 33
M. Tovengen Per Oleg Midtfjeld (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 3 01/5 - 02 / 4 1640 14,6a 84
Svart m/rødt sk.stk/seler, hv. rutere P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 09/4 - 01 / 2 2140 19,3a 50
10 2018: -8 -0 -0 -3 -0 -23 575 2017: -21 -1 -1 -2 -13 -95 367
Likable Heldia* (DE) 10 Plass 380 233
11 år SVARTBRUN V v.Likable River* (FR) H. Tvedt Drammen Travbane 3 15/5 - 05 / 10 2100 18,4ag 43
e. Obeche Boko (NL) v. Balanced Image (US) H. Tvedt Bjerke Travbane P 02/5 - 21 / 5 2140 18,9 g P
Sverige H. Tvedt Bjerke Travbane - 20/7 - 01 / 11 2160 dg 62
H. Tvedt Rolf Tvedt (T) H. Tvedt Bjerke Travbane 4 29/6 - 02 / 4 2100 16,9ar 29
Hvit m/rødt sidefelt,rød/hvit erm,rekl H. Tvedt Bergen Travpark 1 11/6 - 11 / 10 2100 15,5a 43