<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V5B-5
DD-2


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m ved vunnet 35.000 kr.
3-15-årige høyest 70.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 8 Duo : 8-4 Trippel : 8-4-13 Plass : 8-4-13

1 2014: -12 -0 -0 -0 -3 -7 000 2013: -12 -0 -1 -0 -4 -19 500
Dyrøyfot 2140 1 Plass 47 500
10 år RØD V v.Frøyding E. Sund Forus Travbane 0 30/6 - 01 / 3 2040 br g 867
e. Ruskelipila v. Pilmin E. Sund Forus Travbane 0 08/5 - 07 / 3 2060 35,6 g 971
Bjørn Horpestad-Synnøve Larsen E. Sund Forus Travbane 0 24/4 - 03 / 1 2040 34,2 g 397
E. Sund Bjørn Horpestad E. Sund Forus Travbane - 03/4 - 07 / 5 2060 dg 347
rød m/rekl i hvitt felt, blå ermstripe E. Sund Forus Travbane 2 20/3 - 01 / 10 2060 34,5 203
2 2015: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000 2014: -4 -0 -0 -1 -3 -11 500
U.R. Stjernen 2 Plass 51 000
9 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 25/3 - 01 / 5 1609 29,7a 28
e. Tempala v. Per U B. Ryen Sørlandets Travpark 5 06/11 - 02 / 3 2160 33,9 26
Bjørg Karin Ryen /Søgne B. Ryen Sørlandets Travpark 2 16/10 - 01 / 1 2140 30,9 231
E. Høitomt Bjørg Karin Ryen (A) B. Ryen Sørlandets Travpark 2 07/8 - 01 / 3 2160 32,7 25
Hvit m/svarte ermer, reklame B. Ryen Sørlandets Travpark 0 19/6 - 02 / 5 2140 32,6 285
3 2012: -5 -0 -0 -0 -3 -8 000 2011: -9 -0 -1 -2 -2 -22 000
Labaldar 3 Plass 30 000
4 år BRUN V v.Steinsvad Eld G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 17/6 - 03 / 3 2160 32,3 g 303
e. Elnes Perla v. Ilmin Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 06/4 - 07 / 5 2100 34,5 g 308
Narve Aasheim /Engesland Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 25/3 - 03 / 8 2180 31,4 95
L. Kolle Narve Aasheim E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 04/3 - 05 / 1 2140 34,5 88
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 19/2 - 05 / 7 2160 32,8 389
4 2013: -11 -0 -1 -0 -5 -21 750 2012: -11 -1 -3 -2 -3 -58 000
Karelius 2160 1 Plass 104 250
7 år BRUN V v.Elding E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 24/6 - 03 / 6 2140 31,8a 98
e. Marlin v. Friggbest G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 14/6 - 08 / 6 1700 30,4a 70
Anne Catherine Åsegård-Rolf Andersen E. Hafskjold Sørlandets Travpark N 10/6 - 22 / 9 2160 36,8 r N
J. Undem Anne Catherine Åsegård G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 06/4 - 07 / 8 2100 32,4 145
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek V. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 04/3 - 05 / 9 2160 34,0 g 150
5 2012: -4 -4 -0 -0 -0 -58 000 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lilje Faksa 2 Plass 58 000
5 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) T. Solberg Drammen Travbane 1 24/4 - 05 / 7 1700 29,2a 16
e. Lilje Spika v. Spikeld T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 13/4 - 07 / 11 1609 27,6a 13
Stein G. Larsen-Ida Nielsen T. Solberg Bjerke Travbane 1 15/3 - 02 / 2 2100 30,3a 15
T. Solberg T. Solberg Sørlandets Travpark 1 04/3 - 01 / 1 2140 33,1 20
Blå m/gull seler&stjerner, reklame H. Andersen Klosterskogen Travbane P 23/2 - 21 / 4 2120 36,5 P
6 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -9 000 2016: -19 -0 -0 -1 -9 -36 000
Skogly Prinsen 3 Plass 432 500
11 år SVART V v.Elding J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 18/6 - 07 / 11 2120 33,1 344
e. Storsjø Dubla v. Dublan J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 27/5 - 09 / 3 2160 dist g 77
Adrian Valstad Hagmann /Askim J. Gaustad Drammen Travbane - 15/5 - 04 / 9 2100 dg a 187
J. Gaustad J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 15/4 - 01 / 9 2180 31,7 g 490
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Momarken Travbane - 05/4 - 03 / 11 2140 dg a 284
7 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 4 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 18/5 - 05 / 8 2600 32,8 g 64
e. Markaseira v. Kos Knekten E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 04/5 - 22 / 6 2120 31,5 P
Berit Garstad-Maren Garstad L. Rørvik Klosterskogen Travbane P 11/4 - 20 / 1 2100 37,5 g P
R. Wiig Eirik Høitomt (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 01/4 - 02 / 4 2120 33,1 30
svart med sølv ermstriper og reklame E. Høitomt Drammen Travbane 3 08/3 - 01 / 9 2100 33,0a 152
8 2018: -9 -0 -0 -1 -4 -17 500 2017: -17 -0 -1 -2 -6 -48 750
Willblesen 5 Plass 405 750
10 år MØRKRØD V v.Moe Odin R. Roland Sørlandets Travpark 2 24/6 - 03 / 3 2140 30,6a 444
e. Willtilla v. Braute R. Roland Sørlandets Travpark 8 10/6 - 06 / 7 2160 32,5 296
Heidi Gylseth /Bogøy R. Roland Sørlandets Travpark 3 27/5 - 09 / 8 2160 30,6 34
R. Roland E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 06/4 - 07 / 4 2100 32,6 41
lysblå m/lysgrønn hestesko og rr R. Roland Sørlandets Travpark 1 25/3 - 03 / 7 2180 31,0 1082
9 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -8 -0 -1 -0 -4 -19 000
Viljar Kongen 6 Plass 110 000
8 år SVART V v.Spikeld J. Bjaanes Forus Travbane P 22/5 - 20 / 3 2060 30,9 P
e. Løvland Lill v. Løvlandgutten J. Bjaanes Forus Travbane 0 10/12 - 02 / 12 2080 dist g 124
Cristoffer R. Eriksen-Ida-Therese Skaane J. Bjaanes Forus Travbane P 29/11 - 20 / 10 2060 34,2 P
Å. Tengsareid Jarle Hansen J. Bjaanes Forus Travbane - 08/11 - 02 / 7 2060 dg 128
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Bjaanes Forus Travbane P 18/10 - 20 / 5 2060 31,8 P
10 2012: -19 -1 -0 -0 -5 -31 500 2011: -10 -0 -0 -2 -4 -21 000
Holt Gleda 7 Plass 69 000
7 år SVART HP v.Schuvar J. Undem Jarlsberg Travbane 0 29/6 - 05 / 4 1600 31,0 g 394
e. Aumina v. Auvin (S) L. Kolle Drammen Travbane 0 11/6 - 04 / 7 2120 35,0 g 233
Sigbjørn Baann /Sannidal O. Østre Sørlandets Travpark 0 27/5 - 03 / 4 2140 dist g 476
M. Helland Sigbjørn Baan O. Østre Drammen Travbane 0 21/5 - 03 / 8 2120 35,8 g 953
gul m/svart h og ermstriper O. Østre Klosterskogen Travbane - 03/5 - 09 / 7 2120 dg 1497
11 2013: -16 -0 -0 -1 -4 -14 000 2012: -14 -0 -1 -0 -8 -26 500
Ådne Kongen 8 Plass 77 500
11 år BRUN V v.Elding A. Berås Sørlandets Travpark 5 24/6 - 03 / 4 2140 31,0a 287
e. Almelinn v. Alm Svarten E. Høitomt Sørlandets Travpark P 10/6 - 20 / 6 2160 38,7 g P
Odd Benestad /Søgne E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 04/9 - 03 / 4 2140 32,5 g 66
A. Berås Odd Benestad T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 15/8 - 06 / 2 1700 31,2a 338
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 5 07/8 - 02 / 1 2140 32,5 352
12 2014: -7 -0 -0 -0 -4 -12 000 2013: -19 -0 -0 -1 -10 -34 500
Mai Vilde 9 Plass 156 500
7 år SVART HP v.Moe Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 08 / 2 1700 32,3a 18
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 27/5 - 09 / 9 2160 29,9 160
Gunnleif Reinertsen /Undheim F. Hamre Forus Travbane 5 08/5 - 07 / 6 2060 32,9 202
G. Mikkelsen Willy Salvesen (A) F. Hamre Sørlandets Travpark 0 15/4 - 01 / 11 2180 33,3 149
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 01/4 - 05 / 1 2140 33,4 120
13 2012: -6 -0 -1 -1 -2 -18 000 2011: -7 -0 -1 -1 -3 -18 000
Per Kvik 10 Plass 73 000
10 år SVART V v.Høiby Kongen F. Hamre Sørlandets Travpark 8 15/4 - 05 / 7 2160 31,4 g 293
e. Eike Vinna v. Lyngsvarten A. Berås Sørlandets Travpark 0 01/4 - 05 / 8 2180 32,7 g 189
Arne Aulie-Rita Håland G. Gundersen Sørlandets Travpark 5 10/3 - 07 / 6 2140 29,7 708
F. Hamre Arne Aulie A. Berås Sørlandets Travpark 2 22/1 - 03 / 3 1640 32,6 108
Delt mørkblå/lysblå, reklame A. Berås Sørlandets Travpark 2 04/12 - 05 / 12 2140 32,0ag 179
14 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kjellsin 11 Plass 59 500
9 år BRUN H v.Elding V. Tjomsland Sørlandets Travpark P 24/6 - 20 / 2 2160 36,8 P
e. Tennsi v. Braute A. Berås Sørlandets Travpark N 08/1 - 20 / 3 2160 37,9 r N
Hans Anton Helland /Flekkefjord K. Sele Forus Travbane 0 30/3 - 05 / 4 2060 33,3 g 461
V. Tjomsland Hans Anton Helland K. Sele Forus Travbane P 01/9 - 20 / 1 2040 36,2 P
Gull m/røde ermer, sidefelt, reklame K. Sele Forus Travbane 0 22/7 - 03 / 9 2060 32,7 45
15 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -8 -0 -0 -1 -3 -12 500
Rakpil 12 Plass 63 450
7 år SVART V v.Minpil A. Sjoner Leangen Travbane 0 14/11 - 04 / 8 1640 40,6a 538
e. Rakkås Stjerna v. Sæterbest (S) A. Fossen Leangen Travbane 0 31/10 - 04 / 4 2140 35,4 g 1056
Catrine Winge /Skien A. Aursand Leangen Travbane P 24/10 - 22 / 3 2140 39,9 P
H. Andersen Catrine Winge A. Fossen Leangen Travbane 0 02/10 - 07 / 5 2140 33,9a 199
rød m/hvitt sk.stk. sorte seler og erm A. Sjoner Leangen Travbane 5 12/9 - 06 / 13 2160 33,2 g 236