Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00 V5-1
Montéløp
Montéløp
Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m ved vunnet 550.000 kr., 40 m ved 1.100.000 kr.
5-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : 5-9 Trippel : 5-9-11 Plass : 5-9-11

1 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -7 -0 -1 -1 -1 -27 000
Egestø Gutten 1640 1 Plass 526 400
11 år LYSBRUN H v.Trø Fyr* G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 14/6 - 06 / 9 1700 27,8a 178
e. Ludia v. Kari Prinsen A. Berås Sørlandets Travpark 3 27/5 - 06 / 9 1609 26,5a 239
Ole Eikaas /Arendal G. Flåten Momarken Travbane 0 15/5 - 06 / 10 2140 br a 208
W. Hansen Ole Eikaas G. Flåten Bergen Travpark 0 05/5 - 04 / 11 1600 27,1a 317
Hvit m/rødt belte,mansj,reklame A. Rasmussen Klosterskogen Travbane 2 26/4 - 01 / 9 1700 28,2a 29
2 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -11 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hjerteborken 2 Plass 611 891
11 år BORKET V v.Pål Even E. Hafskjold Bjerke Travbane 0 13/6 - 07 / 2 2100 26,0a 605
e. Teleborka v. Bork Rigel V. Paltto Bjerke Travbane 0 09/5 - 08 / 9 2160 dist 104
Odd Einar Kvande /Surnadal E. Hafskjold Klosterskogen Travbane 2 03/5 - 07 / 7 2100 26,5a 281
E. Hafskjold E. Hafskjold Klosterskogen Travbane 0 26/4 - 01 / 6 1700 28,9ag 42
Mørk grønnm/hv.sk.felt,svart spar T. Borg Bjerke Travbane 4 18/4 - 06 / 7 1609 25,2a 268
3 2012: -11 -0 -1 -3 -3 -30 500 2011: -10 -1 -0 -1 -3 -27 500
Lineas Elfin 3 Plass 435 400
10 år SVART H v.Elding A. Berås Sørlandets Travpark 0 10/6 - 08 / 4 2160 27,5 g 271
e. Ua v. Per U M. Berås Forus Travbane 2 22/5 - 10 / 2 2080 28,3 98
Inger-Alice Tengesdal /Siljan A. Berås Sørlandets Travpark 0 20/5 - 08 / 11 2140 26,4a 950
N. Lervik Arild Berås (T) A. Berås Klosterskogen Travbane 9 10/5 - 08 / 3 2100 29,5a 719
Mørk brun m/l.blå stjerner på erm,rekl A. Berås Sørlandets Travpark 0 01/4 - 02 / 1 2140 29,0 175
4 2012: -14 -0 -0 -3 -4 -30 000 2011: -19 -0 -4 -1 -5 -52 250
Trym* 4 Plass 451 250
10 år BRUN V v.Moe Odin T. Solberg Sørlandets Travpark 6 10/6 - 08 / 5 2160 27,4 174
e. Espe Mindi v. Pilmin T. Solberg Sørlandets Travpark 4 27/5 - 06 / 5 1609 26,8ag 140
Sverige F. Hamre Sørlandets Travpark 0 20/5 - 08 / 8 2140 br ag 599
T. Espedal Jenny Thygesen (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 15/4 - 09 / 1 1640 27,4 g 329
Hvit m/oransje stj,mansj,rekl/oran.fel Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 01/4 - 02 / 6 2140 27,9 132
5 2016: -6 -0 -1 -0 -3 -21 000 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Knell 1660 1 Plass 1 046 551
12 år SVART H v.Troll Kos Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 03/6 - 07 / 7 2120 24,5 13
e. Mai Bausa v. Elding K. Kvasnes Forus Travbane 1 22/5 - 10 / 5 2100 24,5 14
Kai Snøås-Gunn Snøås Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 11/5 - 08 / 3 2100 27,1 11
K. Kvasnes Åsbjørn Tengsareid (T) Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 05/5 - 04 / 8 1600 24,3a 17
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl K. Kvasnes Forus Travbane 1 24/4 - 04 / 3 1600 23,5 42
6 2014: -5 -0 -0 -1 -1 -7 500 2013: -22 -3 -2 -1 -8 -86 000
Valle Verner 2 Plass 957 350
10 år SVART V v.Moe Odin M. Berås Jarlsberg Travbane - 18/5 - 09 / 12 1640 dg 331
e. Skreia v. Korulv G. Austevoll Bjerke Travbane 0 25/4 - 06 / 4 1609 26,3ag 328
Margrethe Smestad /Steinkjer M. Berås Klosterskogen Travbane 0 06/4 - 02 / 11 2120 29,3 54
M. Berås Trond Lindbak (T) M. Berås Bjerke Travbane 0 15/2 - 07 / 7 2160 29,2 63
M.blå,hvitt sidef,ermer,l.blå kant,rek M. Berås Sørlandets Travpark 1 05/2 - 03 / 8 2180 28,8 20
7 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Moe Argr 3 Plass 914 000
15 år SVART H v.Elding K. Malmin Sørlandets Travpark 0 10/6 - 08 / 9 2180 26,9 87
e. Moe Vilja v. Lyngsvarten K. Malmin Jarlsberg Travbane 5 19/5 - 02 / 9 1609 24,0a 71
Kari Anne Knutsen /Birkeland K. Malmin Sørlandets Travpark 1 06/5 - 08 / 4 1609 23,8a 125
K. Knutsen K. Malmin Bjerke Travbane 6 25/4 - 06 / 5 1609 25,8a 96
Hvit m/gull mansj,krage& belte,rekl G. Austevoll Sørlandets Travpark 0 15/4 - 09 / 12 1660 24,7 g 94
8 2012: -10 -0 -0 -0 -5 -19 000 2011: -17 -1 -2 -4 -5 -87 000
Kos K. 4 Plass 899 500
13 år SVART V v.Eng Svarten E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 10/6 - 08 / 7 2180 27,6 165
e. Kos Jenta v. Troll Jahn E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 06/5 - 08 / 7 1609 25,1ag 184
Therese Sinding-Hans Petter Spydslaug F. Hamre Sørlandets Travpark 6 15/4 - 09 / 8 1660 24,0 456
M. Grimstad Jenny Thygesen (T) J. Thygesen Sørlandets Travpark 6 01/4 - 02 / 11 2160 27,6 186
Svart m/lilla sidefelt/ermstriper R. Wiig Bjerke Travbane 0 24/3 - 04 / 8 2160 25,6 1635
9 2016: -14 -0 -0 -1 -4 -18 000 2015: -9 -0 -1 -0 -3 -15 000
Rigel Elden 5 Plass 1 043 000
15 år MØRKBR V v.Lome Elden K. Kvasnes Sørlandets Travpark 3 10/6 - 08 / 8 2180 26,3 262
e. Riga Lill v. Alm Rigel K. Knutsen Forus Travbane 3 22/5 - 10 / 6 2100 27,9 138
Ingeborg Knutsen /Birkeland Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 02 / 6 1609 25,5a 355
S. Løvvold Kari Anne Knutsen (T) K. Kvasnes Sørlandets Travpark 0 06/5 - 08 / 8 1609 25,3a 434
mørkblå m/ rekl. hvitt felt, rød søm K. Kvasnes Sørlandets Travpark 0 15/4 - 09 / 11 1660 25,1 777
10 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -22 -0 -2 -2 -7 -156 500
Moi Elden 1680 1 Plass 1 621 425
15 år SVART H v.Elding K. Wågenes Leangen Travbane - 15/6 - 01 / 11 2200 dg 104
e. Stjerne Svarta v. Pilmin T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 07/6 - 06 / 11 1700 23,2a 285
Karl Lindland /Holum T. Solberg Bjerke Travbane 4 30/5 - 02 / 1 2140 24,6 233
K. Wågenes Øystein Tjomsland (T) G. Mikkelsen Bjerke Travbane 0 13/5 - 12 / 11 1609 23,0ag 1973
Lilla/hvit/grå tredelt, reklame L. Kolle Biri Travbane 0 28/4 - 09 / 12 2120 23,9 323
11 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -12 -1 -2 -2 -4 -52 500
Atom Lynet 2 Plass 1 686 945
14 år GUL V v.Elding M. Berdalen Jarlsberg Travbane 7 18/5 - 09 / 9 1640 26,6 g 213
e. Åslill v. Roger C. Antonsen Momarken Travbane 0 22/4 - 09 / 12 1640 26,8a 278
Stall Guttene Fra Bergen L. Alm Färjestad - 06/4 - 02 / 5 2200 dg g 74
L. Gundersen Cato Antonsen (T) L. Gundersen Bjerke Travbane 6 15/2 - 07 / 12 2180 27,8 g 62
svart med hvit reklame M. Berdalen Bjerke Travbane 1 25/1 - 09 / 5 1680 24,1 38
12 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -1 -2 -1 -5 -61 376
Juni Blixten (S) 3 Plass 1 433 049
15 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) J. Øveraasen Jarlsberg Travbane 5 18/5 - 09 / 14 1640 25,7 215
e. Juni Dam* (S) v. Finn Sabin (S) A. Stensen Momarken Travbane 0 22/4 - 09 / 4 1640 26,8a 484
Line Fjeldvik-Finn Holmen L. Gundersen Klosterskogen Travbane 6 06/4 - 02 / 13 2140 28,0 201
M. Berdalen Finn Holmen (T) L. Pedersen Bollnäs 4 11/3 - 07 / 5 2200 27,2 68
Vinrød,hvitt felt,svart ermst&mans,rek O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 22/2 - 01 / 8 1609 26,6a 1164
13 2015: -5 -0 -0 -0 -3 -8 000 2014: -13 -0 -1 -1 -2 -53 000
Horgen Kinge 4 Plass 1 370 221
13 år BRUN V v.Spang Best V. Paltto Leangen Travbane 5 15/6 - 01 / 10 2200 26,6 192
e. Horgen Sara v. Korbest T. Jansson Östersund - 09/6 - 08 / 1 2140 dg a 844
Veronica Paltto /Tønsberg H. Holm Bjerke Travbane - 30/5 - 02 / 9 2140 g0 g 457
V. Paltto Magne Nilsen (A) J. Gaustad Drammen Travbane 0 21/5 - 08 / 12 2100 27,1 g 180
svart, blått sk.felt/ermer,rød/hv. søm H. Holm Jarlsberg Travbane 4 04/5 - 06 / 3 2100 23,5a 101