<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:05 V75-4
V4-1


Kaldblods 1600 m. Tillegg 20 m ved vunnet 70.000 kr.
3-15-årige 40.000 - 120.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 2 Duo : 2-4 Trippel : 2-4-13 Plass : 2-4-13

1 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -1 -0 -1 -6 -41 000
Bokli Storm 1600 1 Plass 167 000
10 år SVART V v.Fakse* (S) T. Solberg Drammen Travbane 1 08/5 - 01 / 4 2100 34,9a 12
e. Bokli Rikka v. Elding P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 01/5 - 05 / 2 2140 31,7 23
Ann Christin Nesse /Breistein T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 13/4 - 01 / 12 2120 32,3 22
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Sørlandets Travpark 2 01/4 - 01 / 6 2140 34,7 19
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek T. Solberg Jarlsberg Travbane P 09/3 - 20 / 9 2120 35,6 P
2 2014: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -17 -0 -1 -1 -4 -22 500
April Spik 2 Plass 140 263
8 år MØRKBR V v.Spikeld G. Austevoll Momarken Travbane 2 29/5 - 03 / 1 2140 30,0a 125
e. Alm Perla v. Alm Svarten G. Austevoll Biri Travbane - 16/5 - 09 / 11 2120 dg 77
Kevin Åsen Nordhagen /Biri B. Steinseth Biri Travbane 3 07/5 - 02 / 8 2100 30,8ag 222
B. Steinseth Roy Werner Øverstad B. Steinseth Bjerke Travbane 4 03/5 - 02 / 2 1609 30,0a 335
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl B. Steinseth Biri Travbane 0 20/4 - 03 / 6 2100 31,7ag 271
3 2015: -4 -0 -0 -1 -0 -4 000 2014: -9 -1 -0 -2 -1 -24 000
Gulheim Vinter'n 3 Plass 112 500
11 år MØRKBR V v.Gam Vinter H. Gulheim Jarlsberg Travbane 0 18/5 - 05 / 4 2600 35,3 573
e. Gulheim Jerva v. Hvatt Djerven H. Gulheim Biri Travbane 4 07/5 - 02 / 2 2100 31,0a 101
Hilde Jensen /Kjøpmannskjær H. Gulheim Bjerke Travbane 0 18/4 - 08 / 4 2140 32,7 441
H. Gulheim H. Gulheim Momarken Travbane 4 09/4 - 03 / 10 2140 33,6 398
grønn m/h i gul firkant,gul ermring O. Mikkelborg Bergen Travpark - 31/3 - 07 / 4 2100 dg 123
4 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Eld Stjernen 4 Plass 377 265
11 år MØRKBR H v.Elding A. Stensen Bjerke Travbane 4 09/5 - 04 / 11 1640 31,2 100
e. Storm Søstra v. Rigel Jo R. Bjørnbeth Leangen Travbane 6 30/4 - 06 / 13 2160 32,3 108
Annbjørg Bjørnbeth /Leinstrand U. Ohlsson Östersund 1 12/4 - 07 / 1 1640 31,2 41
A. Stensen Arve Sjoner (T) R. Bjørnbeth Leangen Travbane 2 02/4 - 07 / 6 2160 33,7 239
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam R. Bjørnbeth Leangen Travbane 8 30/1 - 09 / 3 2140 35,1 g 69
5 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -21 -2 -0 -3 -6 -76 716
Hokseng Rypa 5 Plass 174 435
7 år BRUN HP v.H.G. Balder K. Johansen Biri Travbane 1 25/5 - 03 / 5 1609 28,0a 67
e. Hokseng Stjerna v. Elding K. Johansen Bjerke Travbane 0 09/5 - 04 / 9 1640 32,7 73
Stall Solbacka K. Johansen Momarken Travbane 2 01/5 - 07 / 3 1640 29,8a 73
K. Johansen Heidi Moen (T) J. Sørmo Leangen Travbane 0 14/11 - 08 / 7 1640 36,5a 80
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. J. Sørmo Leangen Travbane 0 07/11 - 07 / 4 2160 35,3 166
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tun Lykka 6 Plass 141 500
12 år LYSBRUN HP v.Lome Kongen D. Dalen Bjerke Travbane 6 23/5 - 05 / 9 2140 30,0 377
e. Tun Flya v. Lykke Gutten G. Austevoll Bjerke Travbane 0 03/5 - 02 / 8 1609 30,2a 50
Stall Snekkerstua D. Dalen Bjerke Travbane 3 18/4 - 08 / 2 2140 30,7 194
G. Austevoll Jon Lyngås G. Austevoll Bjerke Travbane 3 28/3 - 08 / 1 2140 30,5 232
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 18/3 - 03 / 10 1720 32,8 645
7 2018: -8 -0 -1 -0 -2 -14 000 2017: -13 -0 -0 -2 -5 -25 500
Aaby Knekten 7 Plass 311 000
13 år MØRKBR V v.Kos Knekten H. Holm Bjerke Travbane 2 09/5 - 04 / 5 1640 29,2 39
e. Aaby Lina v. Auvin (S) H. Holm Bjerke Travbane 1 25/4 - 08 / 1 2140 31,2 108
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 02 / 2 2100 35,0 g 119
H. Holm Per Ingar Lybekk E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 14/11 - 08 / 4 1700 g6 ag 35
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 31/10 - 04 / 4 1700 33,4 g 26
8 2016: -11 -0 -0 -1 -3 -16 000 2015: -14 -0 -0 -1 -2 -14 500
Fjeld Blesen 1620 1 Plass 254 000
11 år MØRKBR V v.Spang Best P. Bendiksen Bjerke Travbane 0 11/5 - 02 / 10 1609 29,3ag 332
e. Mirakel v. Alm Rigel P. Bendiksen Bjerke Travbane - 26/4 - 01 / 2 1609 dg a 63
Silje Bendiksen /Maura P. Bendiksen Momarken Travbane 0 05/4 - 07 / 7 1640 31,1ag 188
G. Stenberg Per Ivar Bendiksen (A) P. Bendiksen Bjerke Travbane 0 28/3 - 09 / 7 2100 29,1ag 512
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame P. Bendiksen Bjerke Travbane 0 01/3 - 02 / 9 2100 32,1ag 163
9 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -11 -0 -0 -1 -1 -11 000
Raukvin 2 Plass 292 647
12 år BRUN V v.Ravn Jahn L. Kolle Biri Travbane 6 25/5 - 06 / 5 2100 29,5a 87
e. Vidira v. Eng Svarten L. Kolle Bjerke Travbane 5 10/5 - 02 / 10 2100 30,4a 113
Erik Skaug /Åmot D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 26/4 - 05 / 11 2120 31,8 165
L. Kolle Erik Skaug (A) L. Kolle Momarken Travbane 1 17/4 - 02 / 10 1640 28,7a 91
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 06/4 - 07 / 11 2120 31,4 157
10 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -7 -0 -0 -0 -3 -12 000
Sviund Stjerna 3 Plass 102 300
10 år SVART HP v.Krembest E. Høitomt Bjerke Travbane 6 24/5 - 04 / 6 1609 30,4a 451
e. Fagerlivinni v. Lapp Nils (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 7 26/4 - 01 / 12 1609 30,7a 328
Kolbjørn Hage /Skarnes K. Johansen Bjerke Travbane P 11/4 - 22 / 1 2140 36,4 P
V. Hop Kolbjørn Hage G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 27/10 - 05 / 2 1700 br 955
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Undem Klosterskogen Travbane - 22/8 - 05 / 9 1700 dg a 870
11 2014: -11 -0 -0 -1 -4 -18 500 2013: -8 -0 -0 -1 -4 -16 000
Jåra Eld 4 Plass 157 000
8 år SVART V v.Elding G. Austevoll Leangen Travbane 2 14/4 - 07 / 13 1660 29,4 482
e. Dubline v. Dublan J. Blekkan Östersund 0 05/4 - 07 / 2 2160 34,6 g 179
Rune Ellingsen /Loddefjord J. Blekkan Leangen Travbane 2 26/3 - 06 / 11 1640 32,0a 90
E. Høitomt Ola I. Storseth (A) J. Blekkan Leangen Travbane 4 20/2 - 06 / 5 2160 36,3 g 106
Hvit m/svarte ermer, reklame J. Blekkan Leangen Travbane 3 30/1 - 07 / 6 2140 32,0a 80
12 2015: -8 -0 -0 -1 -3 -16 000 2014: -10 -0 -1 -1 -4 -31 500
Engtun Blesen 5 Plass 350 000
9 år BRUNSVART H v.Steinsvad Eld E. Høitomt Bergen Travpark 0 31/3 - 07 / 10 2120 31,3 g 216
e. Gulheim Vesla v. Minpil E. Høitomt Bjerke Travbane P 22/2 - 20 / 7 2160 35,4 P
Arne Bjerkely /Jevnaker E. Høitomt Biri Travbane 1 20/1 - 07 / 2 2100 31,8ag 48
O. Mikkelborg Arne Bjerkely E. Høitomt Bjerke Travbane P 11/1 - 20 / 3 2160 33,1 P
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame V. Hop Jarlsberg Travbane 0 29/1 - 10 / 4 2100 br g 151
13 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Høymyr Gutten 6 Plass 117 500
11 år BRUN V v.Lykke Gutten G. Gundersen Bjerke Travbane 0 10/5 - 02 / 5 2100 31,0ag 345
e. Melblessa v. Troll Jahn O. Sagholen Momarken Travbane 0 17/4 - 02 / 1 1640 29,3a 424
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal G. Gundersen Bjerke Travbane 0 28/3 - 09 / 2 2100 br a 495
T. Wollebæk Kjell Øyhaugen (A) G. Gundersen Leangen Travbane 0 11/2 - 03 / 10 2140 dist g 387
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl A. Stensen Biri Travbane 3 20/1 - 07 / 4 2100 32,0ag 156
14 2012: -4 -0 -0 -2 -1 -12 500 2011: -9 -0 -1 -1 -3 -19 000
Eng Tassen 7 Plass 119 700
11 år SVART V v.Eng Svarten D. Dalen Biri Travbane 0 25/5 - 06 / 6 2100 br a 395
e. Vinterdokka v. Atom Vinter K. Malmin Biri Travbane 3 07/5 - 03 / 2 1609 27,2a 178
Arne Skirstad /Lunner D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 18/3 - 02 / 2 1700 30,1 590
K. Malmin Arne Skirstad K. Malmin Jarlsberg Travbane 3 09/3 - 03 / 1 1609 31,2ag 127
Mørkblå med gul reklame/bånd Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 09/8 - 03 / 6 2100 br a 388
15 2012: -8 -1 -2 -0 -2 -35 000 2011: -14 -1 -2 -1 -4 -47 000
Øyjann 8 Plass 97 800
10 år LYSBRUN V v.Øybjørn G. Gundersen Bjerke Travbane 7 24/5 - 04 / 8 1609 32,6ag 262
e. Janille v. Alm Kvik G. Gundersen Momarken Travbane 0 17/4 - 02 / 4 1640 29,1a 111
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal G. Gundersen Momarken Travbane 1 07/2 - 03 / 4 1640 31,0a 23
G. Gundersen Kjell Øyhaugen (A) G. Austevoll Biri Travbane 2 27/1 - 02 / 9 1609 29,5a 123
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Johansen Biri Travbane 2 20/1 - 05 / 12 1620 33,2 g 277