<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 V5-3
Montéløp
Montéløp
Kaldblods 2500 m. Tillegg 20 m ved vunnet 175.000 kr., 40 m ved 300.000 kr.
5-15-årige høyest 500.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 8 Duo : 8-10 Trippel : 8-10-13 Plass : 8-10-13

1 2015: -11 -0 -0 -0 -1 -4 500 2014: -12 -0 -0 -0 -3 -6 000
Lundhaug Lars 2500 1 Plass 193 000
15 år SVART V v.Elding O. Anholt Bjerke Travbane 0 23/5 - 08 / 3 2600 30,5a 1234
e. Vinnitulla v. Pål Lunar M. Løve Klosterskogen Travbane 1 10/5 - 01 / 6 1700 31,6ag 595
Robert Anholt-Oddvar Anholt O. Anholt Sørlandets Travpark 0 06/5 - 05 / 3 2160 32,9 g 776
M. Løve Oddvar Anholt (A) M. Løve Jarlsberg Travbane 0 27/4 - 01 / 12 2140 35,7 g 559
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek O. Anholt Sørlandets Travpark 0 25/3 - 05 / 10 2160 30,5 345
2 2012: -5 -0 -0 -0 -2 -4 500 2011: -13 -1 -0 -0 -6 -42 000
Prinse Tora 2 Plass 162 000
7 år SVART HP v.Prins Vinter T. Borg Bjerke Travbane 6 19/4 - 01 / 7 2100 31,3a 248
e. Tori Jenta v. Alm Rigel H. Borgli Bjerke Travbane - 04/4 - 03 / 3 2140 dg 611
Lisbeth Sylte /Brumunddal K. Johansen Bjerke Travbane - 14/3 - 04 / 6 1660 dg 740
E. Kochanauskaite Lisbeth Sylte T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 07/3 - 03 / 9 2100 33,8a 373
Svart m/sølv sk.felt/sidefelt,rekl. T. Sletsjø Biri Travbane P 17/2 - 21 / 3 2120 34,3 P
3 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -17 -0 -2 -1 -4 -47 500
Spang Bitte 3 Plass 136 250
10 år BRUN HP v.Eng Svarten K. Rolandsen Klosterskogen Travbane - 10/5 - 01 / 5 1700 dg a 102
e. Spang Jenta v. Spang Best K. Rolandsen Jarlsberg Travbane P 27/4 - 26 / 5 2120 33,3 P
Birgitte Stamnes /Beitstad S. Jessen Bjerke Travbane 0 25/4 - 05 / 9 1660 29,0 728
K. Rolandsen Simen Bremseth Jessen (T) S. Jessen Drammen Travbane 0 16/4 - 06 / 5 1700 31,0ag 571
grønn m/hvitt skulderstykke, reklame S. Jessen Drammen Travbane 0 03/3 - 08 / 5 1700 30,4ag 373
4 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -17 -1 -2 -3 -3 -52 996
Sivfrøkna 4 Plass 197 337
7 år MØRKBR HP v.Prins Juventus L. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/5 - 08 / 2 2140 31,2 g 69
e. Siv Lavina v. Trollwan L. Gundersen Biri Travbane - 20/4 - 02 / 1 2100 dg 55
Annett S. Gulbrandsen-Paal Gulbrandsen L. Gundersen Sørlandets Travpark 2 15/4 - 07 / 3 2140 30,0 17
L. Gundersen Annett S. Gulbrandsen L. Gundersen Bjerke Travbane 1 04/4 - 03 / 1 2140 28,7 65
svart med hvit reklame L. Gundersen Bjerke Travbane 3 07/3 - 09 / 3 2100 30,1a 97
5 2013: -7 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -8 -0 -2 -0 -2 -19 000
Danield 5 Plass 171 500
9 år MØRKBR V v.Elding L. Kolle Klosterskogen Travbane 8 03/5 - 08 / 11 2100 31,1ag 69
e. Temligo v. Alm Svarten M. Nyløkken Sørlandets Travpark - 15/4 - 07 / 2 2140 dg 104
Linda Eikeberg-Vibeke Eikeberg M. Nyløkken Bjerke Travbane 2 04/4 - 03 / 2 2140 28,8 265
L. Pedersen Jarand Skjellaug L. Kolle Sørlandets Travpark - 25/3 - 09 / 10 2160 dg 478
Hvit,grått sidefelt&ermer,sølvkant,rek L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 16/3 - 03 / 9 1609 27,6a 571
6 2013: -6 -0 -0 -2 -2 -15 500 2012: -18 -0 -2 -1 -7 -38 500
Motgang 2520 1 Plass 313 500
8 år SVARTBRUN HP v.Pål Even J. Undem Drammen Travbane 0 16/4 - 09 / 3 2100 32,0 g 666
e. Sveda v. Alm Kvik C. Kolstad Bjerke Travbane 0 04/4 - 03 / 8 2160 29,7 191
Stall Loosers E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 18/3 - 09 / 2 2100 29,5a 89
C. Kolstad T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 09/3 - 05 / 1 2100 30,0 54
Rød m/gule&røde flammer,hv.mans,rekl C. Kolstad Biri Travbane 3 10/2 - 03 / 5 2120 32,2 80
7 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -11 -0 -0 -1 -2 -9 000
J.H. Elden 2 Plass 237 500
8 år BRUN V v.Lome Elden E. Gravdal Sørlandets Travpark 0 06/5 - 06 / 5 2140 29,9ag 724
e. Jørunn v. Slogum Jørn S. Løvvold Sørlandets Travpark 3 15/4 - 07 / 10 2160 29,2 151
Silje Jordalen-Rune Drageset E. Gravdal Klosterskogen Travbane 6 29/3 - 06 / 1 2500 33,7 459
A. Tønnessen Jan Inge Drageset (A) E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 18/3 - 09 / 5 2100 31,7ag 807
Sølv m/to svarte bånd&ermr,rekl/hv.fel E. Høitomt Bjerke Travbane 0 11/1 - 03 / 2 2600 32,7ag 258
8 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -20 -4 -2 -2 -5 -97 500
Brendli Stjerna 3 Plass 322 000
9 år MØRKBR HP v.Eng Svarten R. Sandersen Bjerke Travbane 3 09/5 - 08 / 3 2140 29,4 277
e. Kari Stjerna v. Atom Vinter S. Hogner Bjerke Travbane P 25/4 - 22 / 3 2160 32,5 P
Vibeke Anita Trondsen /Fenstad L. Kolle Biri Travbane 0 20/4 - 07 / 9 2100 29,7ag 319
R. Sandersen Vibeke Anita Trondsen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 07/3 - 05 / 5 1609 29,5ag 82
Grå m/svarte ermer, hvite kanter G. Austevoll Drammen Travbane 7 28/2 - 01 / 5 2100 32,2ag 153
9 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -8 -0 -0 -1 -4 -15 500
Karrus 4 Plass 201 700
12 år M.BRUN V v.Slogum Nils O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 02/5 - 03 / 13 2160 34,0 g 161
e. Slogum Gry v. Elding G. Flåten Bjerke Travbane 6 04/4 - 09 / 9 2160 31,9 g 115
Stall Maya S. Løvvold Bjerke Travbane 2 07/3 - 09 / 7 2100 30,0a 17
M. Sørvik May Anita Karlsen S. Løvvold Klosterskogen Travbane 1 13/2 - 07 / 3 1700 30,1ag 41
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 28/1 - 01 / 2 2100 31,0ag 151
10 2017: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2016: -8 -0 -0 -1 -3 -15 000
Seier Kongen 5 Plass 802 452
11 år BRUN V v.Lome Kongen S. Løvvold Bjerke Travbane 1 09/5 - 08 / 4 2140 28,7 110
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll S. Løvvold Momarken Travbane P 01/5 - 21 / 5 2160 34,4 P
Ine Ådland Skaar-Morten Ådland J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 18/4 - 04 / 1 2600 29,5ag 283
S. Løvvold Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Färjestad 0 18/3 - 07 / 3 2160 28,8 252
mørkblå m/ rekl. hvitt felt, rød søm J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 29/2 - 06 / 10 2100 30,8a 323
11 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -18 -0 -0 -1 -2 -10 369
Tinn Pålle 6 Plass 241 934
14 år BRUN V v.Pålex K.* (S) R. Aarlie Drammen Travbane 7 15/5 - 03 / 2 1700 31,3ag 379
e. Ternemi v. Golan R. Aarlie Klosterskogen Travbane 7 03/5 - 08 / 5 2100 30,5a 338
Renate Aarlie /Røyse E. Høitomt Bjerke Travbane - 19/4 - 01 / 10 2100 dg a 61
R. Aarlie R. Aarlie Klosterskogen Travbane 7 29/3 - 06 / 5 2500 33,8 g 230
Delt svart/rød R. Aarlie Drammen Travbane 4 20/3 - 01 / 9 2100 31,0ag 930
12 2012: -13 -1 -2 -1 -4 -52 000 2011: -7 -0 -0 -1 -1 -7 000
Røeds Gnisten 2540 1 Plass 412 400
9 år SVART V v.Dalar C. Antonsen Jarlsberg Travbane 5 19/5 - 09 / 15 2640 27,7 359
e. Graneila v. Ilmin G. Austevoll Bergen Travpark 6 05/5 - 06 / 14 2120 27,2 524
Inge Brusletto /Geilo G. Gundersen Bergen Travpark 7 25/2 - 04 / 14 1620 27,7 400
S. Hogner Inge Brusletto G. Gundersen Biri Travbane 0 17/2 - 09 / 2 2100 29,7a 103
mørkblå m/hvit stj/ermr. rekl G. Gundersen Drammen Travbane 2 06/2 - 02 / 10 2120 29,7 118
13 2013: -8 -1 -1 -1 -3 -38 661 2012: -27 -2 -0 -8 -9 -115 456
Gyllstjern 2 Plass 515 117
11 år BRUN V v.Spikeld B. Steinseth Momarken Travbane 3 15/5 - 06 / 3 2140 26,9a 175
e. Gyllstjerna v. Toddy J. Øveraasen Bjerke Travbane - 09/5 - 08 / 6 2160 dg 17
Trond Ellefsen & Stall To-Bak P.T. B. Steinseth Momarken Travbane 3 01/5 - 09 / 4 2140 27,3 195
J. Øveraasen Bjørn Steinseth (T) J. Øveraasen Biri Travbane 4 20/4 - 02 / 2 2120 30,1 g 43
Mørkblå m/rekl.i hvitt felt,hv.stj/erm J. Øveraasen Bjerke Travbane 3 04/4 - 03 / 12 2180 27,6 72
14 2016: -12 -1 -0 -0 -2 -39 000 2015: -13 -0 -0 -1 -0 -6 000
Kosak 3 Plass 597 887
11 år SVART V v.Sjefen M. Nyløkken Bjerke Travbane 2 09/5 - 08 / 8 2160 28,0 89
e. Paja Sokka v. Pajaprins K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 7 26/4 - 02 / 6 1700 29,1 116
Frode Mjølnerød /Halden K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 18/4 - 06 / 1 1609 25,2a 68
M. Nyløkken Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 04/4 - 07 / 5 1609 25,4a 92
blå m/hvit stolpe, reklame K. Bjørnerød Bjerke Travbane - 21/3 - 04 / 3 1609 g3 ag 154
15 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -0 -0 -5 -13 000
Max Reodor 4 Plass 393 500
12 år BRUN V v.Elding Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 7 01/5 - 09 / 11 2160 27,6 717
e. Snerta v. Ilmin T. Sletsjø Biri Travbane - 20/4 - 02 / 5 2120 dg 367
Andrea Sletsjø /Hof T. Sletsjø Bjerke Travbane 0 04/4 - 03 / 7 2160 30,0 541
T. Sletsjø Steinar Sletsjø T. Sletsjø Biri Travbane P 27/1 - 21 / 3 2120 34,4 P
blå m/rødt kryss, hvite skulderf,rekla T. Borg Bjerke Travbane 0 21/12 - 04 / 9 2160 31,1 960