<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 16.000 kr.
3-15-årige høyest 29.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 11 Duo : 11-14 Trippel : 11-14-15 Plass : 11-14-15

1 2012: -5 -0 -1 -0 -2 -10 000 2011: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000
Øvern Aasa 2100 1 Plass 14 000
4 år SVART HP v.Åsajerven K. Johansen Momarken Travbane 7 01/5 - 05 / 4 2140 32,9 g 240
e. Slåtsve Tora v. Elding A. Stensen Momarken Travbane - 22/4 - 07 / 7 2140 dg a 201
Ivar Limoseth /Bøverbru A. Stensen Momarken Travbane 2 05/4 - 01 / 3 2140 34,8 50
A. Stensen Finn Holmen (T) G. Austevoll Biri Travbane 6 30/3 - 01 / 6 2120 35,0 68
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam K. Johansen Jarlsberg Travbane - 30/12 - 01 / 11 2120 dg 348
2 2012: -8 -0 -0 -1 -3 -10 000 2011: -4 -0 -0 -0 -1 -2 500
Sulvan 2 Plass 17 000
10 år MØRKBR V v.Røder T. Borg Momarken Travbane 7 22/4 - 07 / 10 2140 34,1ag 160
e. Laugvana v. Baiagast A. Heisholt Bjerke Travbane 5 11/4 - 08 / 15 2160 33,7 406
Tonje Larsen /Ulefoss T. Borg Sørlandets Travpark 3 01/4 - 01 / 7 2160 34,5 317
T. Borg Tonje Larsen A. Heisholt Sørlandets Travpark - 25/3 - 03 / 5 2160 dg 105
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl A. Heisholt Sørlandets Travpark - 04/3 - 01 / 8 2160 dg 169
3 2016: -9 -1 -0 -2 -1 -24 500 2015: -13 -0 -1 -1 -4 -29 500
Vesle Gudrun 3 Plass 129 000
9 år SVART HP v.Moe Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 2 10/5 - 02 / 9 2120 34,7 152
e. Serena v. Minpil D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 26/4 - 07 / 7 2120 35,6 g 216
Thomas Strand /Holmestrand D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 13/4 - 01 / 4 2100 35,5 g 136
D. Dalen Thomas Strand D. Dalen Jarlsberg Travbane P 16/3 - 20 / 12 2120 36,9 P
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl
4 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stumne Støva 4 Plass 9 000
7 år MELL.BR. HP v.Moe Odin A. Røren Biri Travbane 0 30/3 - 01 / 10 2120 42,7 g 351
e. Slogum Støva v. Ilmin A. Røren Jarlsberg Travbane 0 24/2 - 04 / 5 2100 dist g 653
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren A. Røren Drammen Travbane 6 06/2 - 04 / 3 2100 34,7 660
A. Røren A. Røren Drammen Travbane 3 09/1 - 10 / 9 2120 37,5 462
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Jarlsberg Travbane 0 30/12 - 01 / 12 2120 38,1 g 964
5 2018: -11 -0 -1 -3 -2 -31 000 2017: -15 -2 -0 -2 -5 -61 500
Hovsjerka 5 Plass 372 721
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Klosterskogen Travbane 3 26/4 - 07 / 2 2100 35,9 62
e. Hovsrosa v. Spang Best L. Kolle Biri Travbane 3 20/4 - 10 / 9 2100 34,4 g 15
Einar Aasen /Skien L. Kolle Klosterskogen Travbane P 29/3 - 22 / 3 2100 35,9 P
L. Kolle Jan Morten Hansen (T) J. Undem Klosterskogen Travbane P 25/11 - 20 / 5 2120 45,2 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl M. Helland Klosterskogen Travbane 04/11 - 22 / 3 1720 55,3 B
6 2018: -22 -6 -0 -3 -4 -207 875 2017: -32 -5 -6 -1 -9 -266 000
Strikkeprinsen 6 Plass 656 375
10 år RØD V v.Håkon Jo* B. Humborstad Klosterskogen Travbane 4 26/4 - 07 / 10 2120 35,1 281
e. Marina Lill v. Marine Svarten B. Humborstad Jarlsberg Travbane 5 13/4 - 01 / 14 2120 34,2 398
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Momarken Travbane 6 05/4 - 01 / 7 2140 35,7 217
B. Humborstad Bente Aanonsen B. Humborstad Drammen Travbane 7 17/10 - 01 / 6 2100 41,4 g 277
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Bjerke Travbane 27/4 - 20 / 12 2140
7 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -10 -2 -0 -1 -1 -40 000
Steinrig 7 Plass 225 602
10 år RØD H v.Steinsvad Eld O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 1 04/5 - 01 / 9 2100 32,2 154
e. Rigel Juni v. Bork Rigel T. Solberg Biri Travbane - 20/4 - 10 / 6 2100 dg 145
Karine Vormestrand /Sandeid O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 28/3 - 22 / 8 2160 39,1 g P
O. Mikkelborg Alf Stordal (T) O. Mikkelborg Biri Travbane N 29/4 - 10 / 8 2120 dgpp N
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 27/4 - 21 / 11 2160 dgpp N
8 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bell Sona 8 Plass 24 500
8 år BRUN HP v.H.G. Balder M. Gløersen Momarken Travbane 3 22/4 - 07 / 5 2140 31,8ag 196
e. Mai Sona v. Golan M. Gløersen Jarlsberg Travbane 8 13/4 - 01 / 15 2120 35,2 g 507
Isabelle M. Gløersen /Nordre Frogn M. Gløersen Bjerke Travbane 0 21/3 - 08 / 8 2140 dist g 79
G. Gundersen Ole Gløersen M. Gløersen Momarken Travbane 4 06/3 - 07 / 3 2140 35,0 g 741
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gløersen Drammen Travbane 0 13/11 - 01 / 2 2100 40,2 g 911
9 2016: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -22 -0 -1 -2 -7 -37 548
Nebbenes Helen 9 Plass 193 584
8 år SVART HP v.Åsajerven J. Brenne Momarken Travbane 4 07/2 - 07 / 11 2160 35,5 602
e. Nebbenes Eli v. Elding J. Brenne Momarken Travbane - 17/1 - 04 / 2 2160 dg 475
Normann Hansen /Askim J. Brenne Momarken Travbane - 10/1 - 01 / 9 2160 dg 360
J. Brenne Tormod Gretland (T) J. Brenne Momarken Travbane 27/12 - 05 / 6 2140
rød m/svart sk.stk/motg.kile, reklame J. Brenne Jarlsberg Travbane 4 11/12 - 01 / 9 2120 37,8 40
10 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -7 -0 -0 -0 -3 -8 500
Tyholt Lomen 2120 1 Plass 44 500
6 år BRUN V v.Lome Elden P. Sem Momarken Travbane 7 01/5 - 03 / 9 2160 34,0 158
e. Rokne Linn v. Åsrapp P. Sem Drammen Travbane 3 10/4 - 03 / 7 2100 36,9a 438
Tore Olsen /Asker P. Sem Bjerke Travbane 0 29/2 - 03 / 1 2140 35,6 1171
P. Sem P. Sem Bjerke Travbane 5 15/2 - 09 / 2 2140 35,0 696
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Momarken Travbane 6 07/2 - 07 / 7 2160 36,1 322
11 2015: -14 -0 -0 -1 -5 -18 500 2014: -9 -0 -0 -0 -3 -13 000
Vestpol Dennis 2 Plass 537 587
7 år MØRKBR V v.Spikeld Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 24/4 - 01 / 13 2080 32,8 14
e. Rapp Paja v. Pajaprins Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 15/4 - 01 / 4 2160 30,6 35
Stian Thorbjørnsen-Geir M. Thorkelsen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 01/4 - 01 / 1 2140 34,5 51
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 25/3 - 20 / 8 2160 38,9 P
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 10/10 - 24 / 4 1660 48,4 B
12 2016: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2015: -14 -1 -2 -1 -3 -38 000
Selenason 3 Plass 170 000
9 år SVART V v.Moe Odin V. Hop Drammen Travbane 3 08/5 - 01 / 8 2100 35,1a 361
e. Selena v. Kos Knekten E. Høitomt Momarken Travbane 0 01/5 - 03 / 11 2160 35,4 g 48
Stall Werktal T. Borg Bjerke Travbane 0 11/4 - 08 / 12 2160 35,3 g 419
V. Hop Cato Michelsen (T) C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 24/2 - 04 / 1 2100 35,7 g 162
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 3 13/2 - 04 / 1 2100 35,1 75
13 2018: -9 -1 -1 -1 -3 -41 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Wrons Frigg 4 Plass 453 000
11 år MØRKBR V v.H.G. Balder K. Johansen Drammen Travbane 5 08/5 - 01 / 10 2100 35,4a 380
e. Frigg Rappa v. Friggbest K. Johansen Drammen Travbane - 10/4 - 03 / 8 2100 dg a 340
Stall Wrons K. Johansen Biri Travbane 0 23/3 - 02 / 6 2100 39,0 g 207
K. Johansen Nils-Ole Robøle K. Johansen Bjerke Travbane 4 23/2 - 03 / 1 2100 34,3ag 265
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Biri Travbane 1 10/2 - 01 / 9 2140 36,1 93
14 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2014: -23 -1 -4 -2 -8 -101 500
Komnes Viktor 5 Plass 227 000
9 år BRUN V v.Alm Viktor T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 10/5 - 06 / 2 2500 33,0 52
e. Golde v. Lasso* (S) T. Solberg Momarken Travbane 2 22/4 - 07 / 11 2140 31,8a 25
Karianne Nistad /Seim T. Solberg Sørlandets Travpark 3 15/4 - 01 / 7 2160 32,1 g 56
T. Solberg Per Gottling (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 02/12 - 09 / 1 2100 br rg 62
Blå m/gull seler&stjerner, reklame G. Austevoll Momarken Travbane 0 08/11 - 08 / 4 2160 br rg 85
15 2013: -12 -0 -0 -1 -4 -19 000 2012: -13 -3 -1 -2 -3 -87 000
Kor Faksa 6 Plass 106 000
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Østre Sørlandets Travpark 1 06/5 - 01 / 10 2180 33,0 44
e. Kor Kine v. Kap Pil O. Østre Klosterskogen Travbane 1 26/4 - 07 / 3 2100 35,1 99
Karine Haugen /Kongsberg O. Østre Klosterskogen Travbane P 29/3 - 22 / 5 2100 35,6 P
O. Østre Kjell Vidar Braaten (T) O. Østre Drammen Travbane N 06/3 - 20 / 7 2120 dgpp r N
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame