<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:10 Prøveløp
Prøveløp
2040 m. Voltestart.
3-15-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Rudi Augustinu 2040 1 Plass 0
4 år RØD HP v.Gate Open (S) E. Sjåvoll Harstad Travpark N 23/10 - 22 / 6 2040 30,4 g N
e. Grace West v. Able Mission (US) T. Borg Jarlsberg Travbane - 13/7 - 10 / 6 2100 dg 441
Jeanett Marie Dagsvold /Harstad G. Kihle Jarlsberg Travbane P 25/2 - 20 / 5 2100 22,8 P
J. Dagsvold G. Kihle Jarlsberg Travbane 31/12 - 22 / 1 2100 28,3 B
Gull m/svart sidestykke+underarm,rekl.
2 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
S.J.'s Ticket 2 Plass 0
5 år MELL.BR. V v.S.J.'s Photo* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane P 21/4 - 24 / 9 2160 24,2 P
e. One Way Ticket v. Diamond Way (DE) V. Hop Bjerke Travbane 23/9 - 20 / 1 1640 28,2 B
Vivian Lund /Ballangen
O. Eggum Dag Lund
svart m/hvitt v-formet sk.stk. & belte
3 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -1 -1 -7 000
Flory Pine 3 Plass 188 576
10 år MØRKBR V v.Mr. Pine Chip (US) J. Stillerud Harstad Travpark N 06/5 - 20 / 5 2040 25,9 g N
e. Florita Strømline (S) v. Boss Lobell* (US) J. Stillerud Harstad Travpark N 25/3 - 20 / 3 2040 25,9 g N
Ida Jeanette Pedersen /Sortland J. Stillerud Harstad Travpark N 17/3 - 21 / 1 2040 24,7 N
D. Dalen John Stillerud (T) I. Melby Bjerke Travbane 29/12 - 23 / 3 1640 31,2 B
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl
4 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skjetnemie 2060 1 Plass 213 000
12 år HUSKBRUN HP v.Elding E. Sjåvoll Harstad Travpark N 22/4 - 20 / 9 2060 dgpp N
e. Skjetnemari v. Minpil E. Sjåvoll Harstad Travpark N 09/4 - 20 / 7 2040 dgpp N
Steve Johansen-Celine Storhaug E. Sjåvoll Harstad Travpark N 01/4 - 21 / 2 2040 44,3 g N
J. Stillerud Gro Sølvi Sjåvoll (A) K. Ødegaard Momarken Travbane 0 06/3 - 07 / 11 2180 dist g 218
svart m/hvite og røde stolper G. Austevoll Bjerke Travbane - 15/2 - 09 / 12 2160 dg 362
5 2015: -7 -0 -0 -0 -3 -6 000 2014: -11 -0 -0 -0 -4 -7 500
Tun Tveita 2 Plass 49 500
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Eggum Harstad Travpark N 06/5 - 21 / 2 2040 dgpp N
e. Tun Flya v. Lykke Gutten M. Eggum Harstad Travpark N 09/4 - 20 / 1 2040 58,3 g N
Ellinor Luther /Harstad G. Flåten Jarlsberg Travbane 28/10 - 22 / 11 2120 56,0 B
M. Eggum Oddmund Eggum (T)
lys blå m/hvit kile, grønt hestehode
6 2014: -15 -0 -3 -1 -4 -32 250 2013: -18 -1 -2 -3 -4 -51 831
Åstas Elin 3 Plass 137 388
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) J. Bjerring Harstad Travpark N 22/4 - 20 / 6 2060 44,8 g N
e. Magga Best v. Braute J. Bjerring Harstad Travpark N 25/3 - 20 / 8 2080 dgpp N
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas J. Stillerud Harstad Travpark N 17/3 - 20 / 4 2060 42,8 N
J. Bjerring Tone Merete Pettersen J. Bjerring Harstad Travpark N 11/3 - 20 / 5 2040 46,6 N
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl
7 2012: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Kongseik Bjønn 4 Plass 32 000
10 år L.BORKET V v.Slogum Bjørn L. Vebostad Harstad Travpark N 01/4 - 21 / 1 2040 dgpp N
e. Spikturi v. Alm Svarten L. Vebostad Harstad Travpark N 17/3 - 20 / 1 2060 dgpp N
Lisbeth Midtun-Espen Norskott L. Vebostad Harstad Travpark N 11/3 - 20 / 7 2060 dgpp N
L. Vebostad Lisbeth Midtun M. Ringberg Harstad Travpark - 26/2 - 04 / 8 1680 dg 201
Grå m/blå vinkler, røde kanter, rekl. K. Brenden Bodø Travbane - 10/7 - 02 / 13 2200 dg 293
8 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ulsrud Lett 5 Plass 115 100
12 år SVART HP v.Lykke Gutten L. Vebostad Harstad Travpark N 20/6 - 21 / 8 2060 43,7 g N
e. Athene Jenta v. Lettvinn J. Stillerud Harstad Travpark 0 17/2 - 03 / 11 1600 dist ar 213
Einar Saupstad /Gimsøysand T. Borg Bjerke Travbane 0 16/1 - 05 / 3 1609 33,7a 509
K. Brenden Einar Saupstad T. Borg Momarken Travbane 6 18/12 - 05 / 2 1640 31,5a 99
gul m/svart skråbånd. T. Borg Drammen Travbane 0 03/12 - 02 / 3 1700 31,5ag 245