Neste løp >>>
Start ca kl. 18:10 HorseArt BVT Monteserie
Montéløp
Kaldblods 1700 m. Autostart. Maks 10 startende.
5-15-årige høyest 163.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-4-7 Plass : 6-4-7

1 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -0 -0 -3 -8 000
Prins Hardy 1700 1 Plass 257 000
9 år LYSBRUN V v.Lome Elden K. Hauge Jarlsberg Travbane 5 27/4 - 01 / 3 2120 35,1 278
e. Dani v. Dublan K. Hauge Sørlandets Travpark P 04/3 - 20 / 2 2140 37,5 P
Enok Antonsen-Kristine Sørensen M. Helland Sørlandets Travpark 0 18/12 - 04 / 5 1609 33,8a 289
E. Hafskjold Unn T. Coucheron Hardy G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 04/12 - 05 / 11 2140 br a 104
Kongeblå m/sølv ermer&strip,bl.ma+rekl G. Stenberg Drammen Travbane 0 30/8 - 02 / 5 2100 br a 509
2 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000
Eddablesa 2 Plass 138 500
14 år SVARTBRUN HP v.Troll Kos E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 18/3 - 02 / 9 1700 30,1 240
e. Eddalill v. Friggbest G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 09/3 - 03 / 5 1609 31,4ag 154
Jens Heia /Bygland T. Solberg Biri Travbane 0 17/2 - 06 / 3 1609 32,0a 151
E. Eide E. Høitomt Momarken Travbane 0 07/2 - 05 / 4 1640 31,2a 231
Rød,hv.ermer,rød/gull sk.stk,gull ermr G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 03/2 - 07 / 1 1609 29,9a 186
3 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 3 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 15/4 - 05 / 13 2160 br g 526
e. Lex Nina v. Bork Rigel M. Helland Sørlandets Travpark 6 25/3 - 05 / 5 2140 30,0 157
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp K. Østerholt Klosterskogen Travbane - 13/2 - 07 / 7 1700 dg a 210
K. Østerholt Torstein Jørgensen G. Mikkelsen Sørlandets Travpark - 05/2 - 05 / 4 1640 dg 575
Grønn m/hvite mansjetter&logo G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 13/1 - 04 / 7 2120 32,1 g 343
4 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -14 -0 -1 -2 -3 -27 000
Værvill 4 Plass 115 000
13 år BRUN V v.Braute A. Berås Bjerke Travbane 0 02/5 - 09 / 3 1609 27,6ag 401
e. Heidi Texa v. Alm Rigel A. Berås Bjerke Travbane - 28/3 - 09 / 6 2100 g0 ag 301
Ester Marie Johnsen-Tom Johnsen A. Berås Klosterskogen Travbane 3 18/3 - 02 / 3 1700 29,8 177
M. Berås Arild Berås (T) A. Berås Sørlandets Travpark 3 04/3 - 06 / 8 1609 30,3a 149
M.blå,hvitt sidef,ermer,l.blå kant,rek A. Berås Sørlandets Travpark 0 19/2 - 09 / 4 2160 31,7 255
5 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -17 -0 -2 -1 -4 -47 500
Spang Bitte 5 Plass 136 250
10 år BRUN HP v.Eng Svarten K. Rolandsen Jarlsberg Travbane P 27/4 - 26 / 5 2120 33,3 P
e. Spang Jenta v. Spang Best S. Jessen Bjerke Travbane 0 25/4 - 05 / 9 1660 29,0 728
Birgitte Stamnes /Beitstad S. Jessen Drammen Travbane 0 16/4 - 06 / 5 1700 31,0ag 571
K. Rolandsen Simen Bremseth Jessen (T) S. Jessen Drammen Travbane 0 03/3 - 08 / 5 1700 30,4ag 373
grønn m/hvitt skulderstykke, reklame S. Jessen Klosterskogen Travbane 7 13/2 - 05 / 4 2100 32,2a 102
6 2015: -11 -0 -0 -0 -1 -4 500 2014: -12 -0 -0 -0 -3 -6 000
Lundhaug Lars 6 Plass 193 000
15 år SVART V v.Elding O. Anholt Sørlandets Travpark 0 06/5 - 05 / 3 2160 32,9 g 776
e. Vinnitulla v. Pål Lunar M. Løve Jarlsberg Travbane 0 27/4 - 01 / 12 2140 35,7 g 559
Robert Anholt-Oddvar Anholt O. Anholt Sørlandets Travpark 0 25/3 - 05 / 10 2160 30,5 345
M. Løve Oddvar Anholt (A) O. Anholt Drammen Travbane 0 20/3 - 01 / 5 2100 32,9ag 1106
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek O. Anholt Sørlandets Travpark 0 19/2 - 09 / 10 2160 32,5 g 621
7 2014: -6 -0 -0 -0 -1 -2 500 2013: -11 -0 -0 -0 -5 -11 000
Jeppeblesen 7 Plass 182 500
9 år SVART V v.Sjefen S. Løvvold Jarlsberg Travbane 2 27/4 - 01 / 15 2140 31,1 57
e. Bjerka v. Haakesjur G. Austevoll Momarken Travbane 5 22/4 - 02 / 1 2140 30,0ag 143
Silje Bendiksen /Maura G. Austevoll Bjerke Travbane 6 12/4 - 04 / 6 2100 29,8a 448
S. Løvvold Erland Skjølås G. Austevoll Bjerke Travbane - 04/4 - 09 / 10 2160 dg 253
mørkblå m/ rekl. hvitt felt, rød søm C. Antonsen Momarken Travbane 0 21/2 - 03 / 8 1640 31,3a 421
8 2017: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -11 -1 -2 -1 -4 -49 000
Solebriska 8 Plass 269 500
10 år LYSBRUN HP v.Qvadrigo (S) M. Finsand Jarlsberg Travbane 1 27/4 - 01 / 2 2100 32,0 188
e. Sole Jenta v. Grans Trygg M. Finsand Sørlandets Travpark P 01/4 - 22 / 2 2140 36,5 P
Helene G. Forberg /Froland M. Finsand Sørlandets Travpark N 25/3 - 22 / 5 2160 dvp N
M. Finsand Ingunn G. Christensen J. Undem Sørlandets Travpark P 05/6 - 20 / 3 2160 37,5 g P
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re J. Undem Klosterskogen Travbane - 08/3 - 04 / 11 2120 dg 1386
9 2013: -11 -0 -2 -2 -2 -31 500 2012: -23 -3 -1 -3 -7 -102 500
Eldpia 9 Plass 195 719
10 år BRUN HP v.Åsaelden E. Knutsen Bjerke Travbane 0 11/4 - 03 / 11 2140 35,5 177
e. Jora Pia v. Åsrapp E. Knutsen Drammen Travbane 8 03/4 - 05 / 12 1700 30,9ag 132
Wenche Fønnebø /Uvdal J. Løvås Drammen Travbane P 20/3 - 21 / 4 2120 34,6 P
J. Løvås Wenche Fønnebø E. Knutsen Bjerke Travbane 4 15/3 - 01 / 8 2100 29,4a 456
halvt rød, halvt hvit med svart stolpe E. Knutsen Bjerke Travbane 5 29/2 - 01 / 6 1640 30,7 104
10 2012: -5 -1 -0 -0 -1 -16 000 2011: -10 -1 -1 -2 -3 -41 163
Mysil 10 Plass 80 513
8 år RØDBRUN V v.Spang Best K. Ødegaard Momarken Travbane 0 17/4 - 02 / 6 1640 br a 389
e. Pil My v. Pilmin M. Taanevig Bjerke Travbane 0 22/3 - 04 / 11 1609 dist a 218
Karoline Waal /Skallestad M. Taanevig Drammen Travbane 1 13/3 - 02 / 1 1700 31,2a 261
M. Borge Karoline Waal K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 14/12 - 08 / 6 1640 37,7 g 51
Gull m/hvitt V-formet bånd&underarm D. Dalen Drammen Travbane 0 06/12 - 01 / 6 1700 32,9a 68