<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:50 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
3-12-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2015: -4 -0 -0 -0 -2 -4 500 2014: -11 -0 -0 -1 -4 -15 500
Cabana Boy (US) 2100 1 Plass 318 132
8 år BRUN V v.Yankee Glide* (US) F. Jensen Århus 4 03/7 - 03 / 1 1800 16,3a 30
e. Armbro Acapulco (US) v. Conway Hall* (US) F. Jensen Odense 1 08/6 - 06 / 2 1640 14,7a 29
Margaret Elin Stenland /Vormedal F. Hamre Bjerke Travbane 1 28/4 - 04 / 2 1609 16,4a 18
F. Hamre F. Hamre Sørlandets Travpark 0 20/2 - 06 / 7 1609 br a 39
Delt mørkblå/lysblå, reklame F. Hamre Bjerke Travbane 0 19/1 - 01 / 6 2140 19,5 21
2 2012: -7 -0 -0 -0 -3 -7 500 2011: -1 -1 -0 -0 -0 -14 000
Made To Move 2 Plass 21 500
5 år MØRKBR HP v.Tristar Commander (CA) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 1 24/2 - 06 / 1 2100 22,8 27
e. Picabo Chill (S) v. Giant Chill* (US) A. Heisholt Klosterskogen Travbane P 20/12 - 20 / 5 2100 21,9 P
Team T.P.M. A. Heisholt Klosterskogen Travbane 10/12 - 24 / 4 1700 29,1 B
A. Heisholt
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame
3 2012: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2011: -13 -0 -1 -2 -3 -35 000
Victorias Queen 3 Plass 133 500
8 år SVART HP v.Juliano Star* (FR) V. Hop Bjerke Travbane - 01/12 - 04 / 6 1609 g0 arg 64
e. Parant Victoria v. Lindy's Crown (US) T. Borg Bjerke Travbane 0 04/8 - 01 / 10 2100 16,9ag 107
Team Øverdal T. Borg Sørlandets Travpark 0 26/6 - 09 / 10 1609 br ag 91
K. Malmin Kristine Støen Kivle T. Borg Jarlsberg Travbane 3 03/6 - 08 / 6 1609 15,7ag 110
Mørkblå med gul reklame/bånd T. Borg Klosterskogen Travbane - 22/4 - 07 / 11 2100 dg a 571
4 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Very Va Bene 4 Plass 3 500
4 år MØRKBR HP v.Rite On Line (US) A. Heisholt Bjerke Travbane 0 11/1 - 09 / 3 2140 br rg 155
e. Iriana Du Mont (FR) v. Viking Sun (FR) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 4 29/12 - 01 / 5 2100 23,6 27
Stall Kano J. Untersteiner Färjestad 0 13/6 - 01 / 1 2140 22,3 g 28
T. Borg Alexander Heisholt (T) J. Untersteiner Solvalla 27/4 - 02 / 1 2140 20,8 B
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl A. Mehla Klosterskogen Travbane 04/10 - 21 / 1 1700 26,7 B
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -19 -0 -1 -2 -8 -65 000
Huldre Oskar 2120 1 Plass 250 500
7 år BLAKK V v.Tangen Scott
e. Tufte Huldra v. Klaastad Ulv
Marius Bugge-Beate Gundersen
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T)
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
6 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 2 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden L. Rørvik Klosterskogen Travbane P 11/4 - 20 / 1 2100 37,5 g P
e. Markaseira v. Kos Knekten E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 01/4 - 02 / 4 2120 33,1 30
Berit Garstad-Maren Garstad E. Høitomt Drammen Travbane 3 08/3 - 01 / 9 2100 33,0a 152
E. Høitomt E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 29/1 - 07 / 3 2100 dg 170
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Leangen Travbane 5 08/1 - 08 / 6 2140 34,0 g 32
7 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -15 -2 -2 -3 -4 -83 500
Silkegull 3 Plass 237 075
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden T. Solberg Drammen Travbane - 16/4 - 04 / 10 2140 dg 285
e. Rapptora v. Åsrapp T. Solberg Klosterskogen Travbane - 06/4 - 07 / 2 2100 dg 101
Vidar Trudvang-Mariann Vebostad Trudvang D. Dalen Harstad Travpark - 18/12 - 02 / 5 2100 dg 69
I. Engen Lars O. Romtveit (T) J. Stillerud Harstad Travpark 3 27/11 - 03 / 5 2100 40,3 54
Svart m/gul reklame,mansj,belte&krage J. Stillerud Harstad Travpark 2 06/11 - 01 / 4 2040 37,1a 34