Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30

Kaldblods 2100 m. Voltestart.
3-15-årige med 0 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 9 Duo : 9-5 Trippel : 9-5-4 Plass : 9-5-4

1 2014: -6 -2 -0 -0 -2 -32 000 2013: -10 -0 -0 -1 -4 -16 000
Huldre Fenta 2100 1 Plass 64 500
6 år SVART HP v.Keik Jo T. Solberg Momarken Travbane - 05/4 - 01 / 2 2140 dg 62
e. Suleika v. Alm Kvik T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 03/2 - 01 / 8 2120 39,7 g 97
Team Solvang T. Solberg Jarlsberg Travbane P 13/1 - 20 / 7 2120 40,3 P
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane P 29/4 - 24 / 14 2120 48,3 P
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv G. Austevoll Jarlsberg Travbane 03/12 - 22 / 7 2120 59,8 g B
2 2016: -8 -0 -0 -2 -0 -12 000 2015: -11 -0 -0 -0 -3 -8 000
Hafell Prinsen 2 Plass 194 000
9 år SVART V v.Prins Juventus E. Gravdal Klosterskogen Travbane - 26/4 - 07 / 1 2100 dg 71
e. Kine Lill v. Lyngsvarten E. Gravdal Jarlsberg Travbane - 13/4 - 01 / 7 2100 g5 g 433
Kristin Myklebostad /Vistdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane P 16/3 - 20 / 11 2120 38,4 g P
E. Gravdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane 18/12 - 23 / 8 2120 01,4 B
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl
3 2016: -10 -0 -1 -1 -3 -25 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Romhus Tiril 3 Plass 84 500
8 år SVART HP v.Åsajerven K. Johansen Bjerke Travbane P 25/4 - 24 / 9 2160 40,2 P
e. Romhus Lena v. Elding G. Gundersen Biri Travbane P 29/4 - 11 / 13 2120 46,2 P
Per Skjærseth /Aurskog G. Gundersen Bjerke Travbane N 20/4 - 23 / 11 2160 50,3 g N
K. Johansen Per A. Skjærseth K. Johansen Momarken Travbane 14/12 - 22 / 6 2160 00,0 g B
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
4 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000
Eldpeppi 4 Plass 316 499
9 år BRUN HP v.Elding Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 6 27/4 - 08 / 5 2100 36,3 g 42
e. Peppana v. Alm Svarten Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 01/4 - 20 / 7 2160 38,1 P
Olav Østborg /Levanger V. Tjomsland Sørlandets Travpark 30/10 - 24 / 3 1660 47,8 B
Ø. Tjomsland
mørkblå m/sølv reklame
5 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -0 -1 -0 -6 -24 500
Oddvar 5 Plass 239 362
10 år BRUN H v.Steinsvad Eld G. Flåten Jarlsberg Travbane P 09/3 - 22 / 7 2120 39,2 P
e. Var v. Plugg E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 30/12 - 01 / 1 2100 dg 190
Are Solgren /Sortland A. Rasmussen Momarken Travbane 0 06/12 - 01 / 3 2140 dist g 499
G. Flåten A. Rasmussen Biri Travbane P 18/11 - 23 / 3 2100 43,4 P
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame K. Brenden Harstad Travpark 25/4 - 22 / 2 2040
6 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Troll Faksen 6 Plass 2 000
5 år BRUN V v.Troll Kos T. Borg Klosterskogen Travbane P 18/3 - 21 / 5 2120 45,6 g P
e. Rigel Edda v. Alm Rigel T. Borg Klosterskogen Travbane P 14/11 - 21 / 3 2120 51,4 P
Odd Arne Aaland /Bø I Telemark T. Borg Drammen Travbane 10/10 - 23 / 4 1720 56,1 g B
K. Dalsbotten Odd Arne Aaland
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek
7 2012: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gosen Frid 7 Plass 3 000
4 år BRUN HP v.Elding O. Kjenner Momarken Travbane P 22/4 - 22 / 11 2160 37,8 P
e. Lasso Line v. Lasso* (S) S. Jessen Biri Travbane 29/4 - 10 / 10 2100
Thor Morten Morstad /Gran O. Østre Bjerke Travbane P 27/4 - 22 / 9 2160 49,0 P
O. Østre Thor Morten Morstad O. Østre Bjerke Travbane 08/12 - 20 / 5 1660 58,6 B
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
8 2013: -10 -0 -0 -1 -1 -8 500 2012: -25 -2 -5 -2 -4 -100 000
Horgen Don 8 Plass 108 500
5 år BRUN V v.Spikeld H. Nordland Drammen Travbane P 24/4 - 22 / 3 2120 36,1 g P
e. Horgen Laila v. Auvin (S) H. Nordland Jarlsberg Travbane N 13/4 - 20 / 8 2120 dgpp N
Nils Ivar Nordland /Haugesund H. Nordland Momarken Travbane 20/12 - 07 / 7 2140
H. Nordland H. Nordland Drammen Travbane P 06/12 - 21 / 3 2120 42,7 g P
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Drammen Travbane P 24/10 - 22 / 3 2120 46,8 g P
9 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -10 -2 -0 -1 -1 -40 000
Steinrig 9 Plass 225 602
10 år RØD H v.Steinsvad Eld T. Solberg Biri Travbane - 20/4 - 10 / 6 2100 dg 145
e. Rigel Juni v. Bork Rigel O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 28/3 - 22 / 8 2160 39,1 g P
Karine Vormestrand /Sandeid O. Mikkelborg Biri Travbane N 29/4 - 10 / 8 2120 dgpp N
O. Mikkelborg Alf Stordal (T) O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 27/4 - 21 / 11 2160 dgpp N
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Bjerke Travbane 29/12 - 24 / 6 1640 52,5 B
10 2013: -5 -0 -0 -0 -3 -6 000 2012: -6 -0 -0 -0 -3 -6 000
Grimstilla 10 Plass 12 000
8 år BRUN HP v.Pål Even E. Knutsen Drammen Travbane P 24/4 - 22 / 8 2120 39,7 g P
e. Ultrona v. Trons Ruggen V. Hop Jarlsberg Travbane 30/12 - 22 / 11 2120 04,5 g B
Helge Grimnes /Passebekk
E. Knutsen Helge Grimnes
burgunder m/blå e.p.k. i blå hestesko.
11 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Sjefsmester'n 11 Plass 0
6 år SVART V v.Sjefen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 13/4 - 01 / 8 2100 37,0 g 128
e. Hagar Jenta v. Kos Knekten K. Johansen Biri Travbane - 16/12 - 01 / 6 2100 dg 162
Linn Merethe Sognelien-Runar Sognelien K. Malmin Jarlsberg Travbane - 30/9 - 01 / 5 2100 dg 222
J. Bjerring Linn Merethe Sognelien M. Helland Jarlsberg Travbane P 02/9 - 20 / 8 2120 39,5 g P
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl
12 2013: -5 -0 -0 -3 -1 -17 444 2012: -3 -1 -0 -0 -2 -19 500
Prinse Stil 12 Plass 36 944
5 år BRUN V v.Lome Elden O. Sagholen Momarken Travbane P 27/3 - 21 / 3 2160 39,4 g P
e. Vinter Prinsessa v. Atom Vinter O. Sagholen Biri Travbane 22/10 - 22 / 2 2120 53,8 B
Arnhild Fiske-Anja Fiske Gussiås
O. Sagholen Tim Fiskerud
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl