<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:03 V5-4


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m ved vunnet 17.000 kr.
3-15-årige høyest 38.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 6 Duo : 6-3 Trippel : 6-3-1 Plass : 6-3-1

1 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -12 -0 -0 -1 -4 -16 500
Tembra 2140 1 Plass 95 500
7 år MØRKBR HP v.Sjefen O. Østre Drammen Travbane - 16/4 - 04 / 3 2120 dg 225
e. Tembra Jahr v. Braute O. Østre Klosterskogen Travbane 4 29/3 - 03 / 9 2100 34,3a 330
Heidi Ødegård /Åmot O. Østre Klosterskogen Travbane 2 23/2 - 01 / 12 2120 40,0 259
O. Østre Heidi Ødegård O. Østre Jarlsberg Travbane 6 03/2 - 01 / 9 2120 38,2 g 109
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 3 30/12 - 01 / 2 2100 37,1 874
2 2014: -13 -0 -0 -2 -6 -24 500 2013: -14 -2 -0 -5 -3 -60 500
Norbo Vinter 2 Plass 102 500
9 år BRUN V v.Gam Vinter A. Bye Momarken Travbane - 22/4 - 07 / 1 2140 dg a 239
e. Eldama v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 0 11/4 - 08 / 7 2160 34,0 508
Arvid Bye-Ole K. Hagen B. Steinseth Klosterskogen Travbane 6 18/3 - 01 / 12 2120 35,4 g 298
B. Steinseth B. Steinseth Momarken Travbane 6 06/3 - 07 / 6 2160 34,2 270
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl B. Steinseth Klosterskogen Travbane 8 23/2 - 01 / 1 2120 41,3 173
3 2015: -3 -0 -0 -1 -1 -4 200 2014: -21 -1 -1 -1 -9 -33 250
Dorrsvarten 3 Plass 183 550
8 år SVART V v.Moe Odin L. Kolle Momarken Travbane 5 22/4 - 07 / 12 2140 33,7a 211
e. Dorrmina v. Ilmin T. Solberg Bjerke Travbane 7 11/4 - 08 / 11 2160 34,0 240
Tom-Christer Nygård-Ronja Pedersen L. Kolle Biri Travbane 5 30/3 - 01 / 8 2120 34,9 74
L. Kolle Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 7 18/3 - 01 / 10 2120 35,5 g 179
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 09/3 - 01 / 1 2120 36,2 g 107
4 2012: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2011: -5 -0 -1 -0 -0 -5 000
Moen Stilig 4 Plass 7 000
6 år BRUN HP v.Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 6 11/4 - 08 / 4 2140 34,6 g 93
e. Heidi Texa v. Alm Rigel E. Holm Biri Travbane 0 06/1 - 01 / 12 2120 dist g 881
Knut Sørbråten-Regine Sørbråten E. Holm Biri Travbane 0 23/9 - 01 / 10 2120 37,1 g 239
G. Austevoll Morten Antonsen (T) E. Holm Biri Travbane 0 19/8 - 01 / 13 2120 35,7 251
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re E. Holm Drammen Travbane 0 10/4 - 10 / 12 2120 36,3 g 673
5 2012: -8 -0 -0 -0 -3 -6 500 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gåte 5 Plass 22 500
8 år MØRKBR HP v.Frigg Mollyn T. Borg Klosterskogen Travbane - 18/3 - 03 / 3 1700 dg 281
e. Slogum Gry v. Elding O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 07/3 - 20 / 7 2160 37,3 P
Merete Viksås /Roa A. Wright Drammen Travbane P 11/10 - 21 / 5 2120 38,6 P
O. Mikkelborg Merete Viksås G. Austevoll Drammen Travbane N 31/8 - 21 / 8 2120 dgpp N
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame T. Solberg Momarken Travbane - 03/8 - 03 / 10 2140 dg a 157
6 2013: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2012: -20 -2 -0 -1 -5 -47 000
Mini Albert 2160 1 Plass 84 500
6 år SVART V v.Engli Svarten G. Gundersen Bjerke Travbane 7 15/3 - 02 / 8 2100 32,2ag 103
e. Røiseterna v. Finstadmort G. Gundersen Biri Travbane 0 17/2 - 07 / 8 2120 34,6 g 169
Kine Nilsen Wold /Bøverbru G. Gundersen Biri Travbane - 10/2 - 04 / 8 2100 dg a 62
E. Høitomt Kine Nilsen Wold G. Gundersen Bjerke Travbane 1 29/12 - 03 / 1 1609 33,1a 19
Hvit m/svarte ermer, reklame G. Gundersen Biri Travbane 1 04/11 - 09 / 8 2120 36,0 52
7 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Jærvsøluna (S) 2 Plass 50 692
9 år M.BRUN HP v.Lome Elden P. Bendiksen Bjerke Travbane 0 29/2 - 03 / 4 2140 38,0 g 702
e. Omer Luna (S) v. Pål Lunar P. Bendiksen Bjerke Travbane 6 08/2 - 08 / 12 2140 33,8 869
Stall Gepa P. Bendiksen Bjerke Travbane 0 18/1 - 09 / 3 2140 36,4 379
P. Bendiksen Geir Sandersen P. Bendiksen Drammen Travbane 0 02/1 - 07 / 10 2140 35,5 201
svart,oransje skråb.og sk.stk. m/sv.st H. Kulblik Biri Travbane 0 23/12 - 04 / 6 1609 33,7a 116
8 2012: -3 -0 -0 -0 -1 -1 723 2011: -9 -1 -2 -0 -0 -25 000
Valle Kalle 3 Plass 29 223
6 år MØRKBR V v.Lome Kongen H. Kulblik Bollnäs 6 26/3 - 07 / 2 2160 34,4 42
e. Trons Luna v. Trons Trollmin* H. Kulblik Bjerke Travbane 0 29/2 - 03 / 3 2140 35,7 g 249
Henrik Kulblik /Grue Finnskog H. Kulblik Biri Travbane 0 23/12 - 03 / 8 1609 35,4ag 62
H. Kulblik H. Kulblik Biri Travbane 0 16/12 - 02 / 3 2100 dist g 45
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 30/11 - 09 / 11 2140
9 2015: -5 -0 -1 -1 -3 -18 000 2014: -5 -0 -1 -0 -2 -10 000
Gjømle Oda 4 Plass 121 500
7 år SVART HP v.Moe Odin M. Helland Jarlsberg Travbane 2 13/4 - 07 / 5 1609 29,7a 83
e. Gjømle Gulli v. Kos Knekten M. Helland Jarlsberg Travbane 5 24/2 - 04 / 14 2120 34,1 265
Ruth Gjømle Tangen-Oddmar Tangen M. Helland Drammen Travbane 3 06/2 - 04 / 13 2120 33,4 113
M. Helland Ruth Gjømle Tangen M. Helland Drammen Travbane 3 28/11 - 04 / 4 2120 34,1 109
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Klosterskogen Travbane 3 14/11 - 05 / 12 2120 33,6 284
10 2012: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -17 -0 -0 -1 -5 -15 599
Spik Knut 5 Plass 27 599
8 år BRUN V v.Spikeld G. Gundersen Bjerke Travbane 0 25/4 - 08 / 12 2140 35,7 g 847
e. Spik Lynga v. Lyngsvarten K. Johansen Bjerke Travbane - 18/1 - 09 / 9 2140 dg r 461
Per K. Runden /Skarnes O. Østre Biri Travbane 0 23/12 - 03 / 9 1609 37,7arg 229
G. Gundersen Per K. Rundén G. Gundersen Biri Travbane 0 16/12 - 02 / 2 2100 38,3 g 142
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer O. Østre Klosterskogen Travbane - 05/12 - 04 / 7 2520 dg 242
11 2013: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2012: -7 -0 -1 -0 -4 -15 500
Bunes Friggen 6 Plass 45 000
9 år BRUN V v.Friggbest A. Stensen Bjerke Travbane 5 25/4 - 08 / 8 2140 32,6 499
e. Larelda v. Elding O. Mikkelborg Biri Travbane 0 17/2 - 07 / 13 2120 35,0 g 1282
Cecilie Steinstad /Vestre Gausdal O. Mikkelborg Biri Travbane - 23/12 - 03 / 1 1609 dg a 146
A. Stensen Cecilie Steinstad L. Kolle Bjerke Travbane 0 30/11 - 09 / 10 2180 dist 222
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam C. Antonsen Bjerke Travbane 6 10/11 - 03 / 10 1609 32,2a 797
12 2012: -8 -0 -0 -0 -1 -2 500 2011: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Fivel 7 Plass 27 500
12 år BRUN V v.Slogum Bjørn C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 13/4 - 07 / 7 1609 dist ag 230
e. Arvina v. Ilmin G. Stenberg Bjerke Travbane 0 29/3 - 03 / 9 1609 br ag 370
Thomas Strand /Holmestrand C. Engebråthen Sørlandets Travpark 5 25/3 - 03 / 9 2180 32,1 307
C. Engebråthen C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 14/3 - 09 / 10 2160 32,9 g 671
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Drammen Travbane 0 06/3 - 03 / 9 2100 36,2a 1012
13 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -15 -0 -1 -0 -3 -16 500
Vigleik 8 Plass 147 000
8 år SVART V v.Saras Tofte J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 06/4 - 07 / 9 2100 35,1 g 901
e. Altima v. Mentor Mollyn V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 25/3 - 01 / 2 1609 br ag 373
Linda Marie Johansen-Martine Elise F. Johansen J. Gaustad Sørlandets Travpark 3 22/1 - 01 / 3 2180 34,8 235
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 6 22/12 - 02 / 6 1700 34,9 g 314
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane - 14/11 - 08 / 5 1700 dg a 480
14 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Lex Ole 9 Plass 26 121
11 år MØRKBR V v.Eng Svarten K. Johansen Biri Travbane 0 23/12 - 04 / 5 1609 34,0ag 330
e. Lex Blesa v. Perle Troll O. Kjenner Momarken Travbane 0 29/11 - 03 / 7 2140 38,2ag 282
Torgeir Svalesen-Jo Oxhovd Svalesen G. Stenberg Drammen Travbane 0 15/11 - 02 / 6 2100 36,8ag 362
O. Kjenner Jo Oxhovd Svalesen A. Stensen Biri Travbane P 04/11 - 22 / 1 2100 41,4 g P
Svart m/oransje stolpe,rekl. U. Ohlsson Östersund 0 10/12 - 08 / 2 1660 34,3 g 50
15 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -10 -0 -1 -0 -3 -16 000
Blessokken 10 Plass 93 500
15 år RØD V v.Braute R. Kruse Bjerke Travbane 6 25/4 - 08 / 10 2140 32,6 g 675
e. Lykkemindi v. Lykkebron* R. Kruse Jarlsberg Travbane 4 13/4 - 07 / 6 1609 30,5a 916
Henning Kongsbak /Båstad R. Kruse Biri Travbane 0 17/2 - 07 / 5 2120 33,6 656
R. Kruse Henning Kongsbak R. Kruse Bjerke Travbane 0 08/2 - 08 / 10 2140 33,8 881
Rød m/hvite ermer, rekl. på hvitt bånd R. Kruse Momarken Travbane 0 17/1 - 04 / 8 2160 34,9 439