<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
Champion Gull løpet

Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m ved vunnet 85.000 kr.
3-15-årige hopper høyest 150.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 1 Duo : 1-12 Trippel : 1-12-2 Plass : 1-12-2

1 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -15 -0 -0 -3 -4 -50 500
Odine U.N. 1640 1 Plass 410 500
8 år SVART HP v.Moe Odin J. Undem Bjerke Travbane 1 18/4 - 02 / 3 1640 28,7 g 40
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Bjerke Travbane 2 28/3 - 08 / 3 2140 30,4 53
Stall Alle 7 J. Undem Jarlsberg Travbane 1 09/3 - 06 / 12 2120 32,8 20
J. Undem J. Undem Jarlsberg Travbane 1 24/2 - 04 / 15 2120 33,0 51
Svart,blå.sk.stk,stolpe,sølv seler,rek J. Undem Drammen Travbane 2 06/2 - 04 / 11 2120 32,9 g 45
2 2013: -10 -0 -0 -0 -4 -8 500 2012: -23 -1 -2 -3 -12 -94 000
Lustra Tyra 2 Plass 147 500
7 år SVART HP v.Lome Kongen J. Undem Jarlsberg Travbane 4 13/4 - 05 / 2 2100 31,3 167
e. Lannem Stjerna v. Braute J. Undem Bjerke Travbane 0 04/4 - 09 / 3 2140 32,8 80
Dag Magne Magnussen-Anne Magnussen J. Undem Klosterskogen Travbane 1 18/3 - 03 / 5 1720 31,7 159
H. Tvedt Dag Magne Magnussen J. Gaustad Bjerke Travbane 3 08/3 - 02 / 8 1609 32,7a 244
Hvit m/rødt sidefelt,rød/hvit erm,rekl J. Undem Bjerke Travbane 5 18/2 - 07 / 6 2140 35,0 137
3 2015: -13 -0 -1 -5 -4 -45 500 2014: -22 -0 -1 -1 -9 -35 000
Sebina Stjerna 3 Plass 320 500
7 år SVART HP v.Pål Even Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 15/4 - 05 / 5 2160 30,6 g 355
e. Anja Stjerna v. Engli Svarten M. Helland Klosterskogen Travbane 3 29/3 - 02 / 10 2120 32,0 135
Odd Normann Hodne /Nodeland L. Kolle Sørlandets Travpark 0 10/3 - 07 / 11 2160 30,6 572
Ø. Tjomsland Odd Normann Hodne E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 19/2 - 09 / 1 2140 31,3 83
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 22/1 - 03 / 1 1640 32,3 52
4 2017: -1 -0 -0 -1 -0 -6 000 2016: -12 -2 -2 -2 -2 -225 000
Ty Li 4 Plass 830 500
9 år BRUN HP v.Lome Elden L. Kolle Bjerke Travbane 5 18/4 - 02 / 8 1660 28,5 65
e. Ty Ina v. Rigel Jo L. Kolle Biri Travbane 5 23/3 - 03 / 4 1609 29,5a 38
Tom Bjølgerud-Pål Christoffersen L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 16/12 - 02 / 8 2120 34,1 g 49
L. Kolle Tom Bjølgerud L. Kolle Momarken Travbane 6 19/11 - 07 / 2 2140 32,5a 181
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Momarken Travbane 2 08/11 - 01 / 9 2140 30,5a 174
5 2013: -4 -0 -0 -0 -2 -4 500 2012: -22 -2 -1 -2 -6 -77 000
Mari Snella 5 Plass 120 500
9 år BRUN HP v.Rolex K.* G. Gundersen Drammen Travbane 1 16/4 - 04 / 9 2140 32,9 251
e. Toddy Frøkna v. Toddy G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 06/4 - 07 / 13 2120 32,9 807
Hans Landsverk /Gransherad K. Johansen Klosterskogen Travbane 8 18/3 - 03 / 8 1720 34,0 g 367
G. Gundersen Hans Landsverk V. Hop Jarlsberg Travbane P 09/3 - 20 / 10 2120 35,6 P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 10/9 - 02 / 2 2600 33,8 g 316
6 2013: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2012: -2 -0 -0 -0 -2 -8 500
Alm Inger 6 Plass 95 500
6 år SVART HP v.Lome Kongen T. Mjøen Leangen Travbane 5 08/4 - 05 / 1 2140 35,3 98
e. Alm Tara v. Rigel Jo E. Høitomt Leangen Travbane 0 03/12 - 08 / 13 2160 34,4 71
Anne-Lisbeth Grønnesby /Melhus T. Mjøen Leangen Travbane 0 15/10 - 08 / 13 2160 30,2 476
E. Høitomt Anne-Lisbeth Grønnesby E. Høitomt Bjerke Travbane 2 17/9 - 07 / 1 1640 28,9 72
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Kristiansen Leangen Travbane - 29/8 - 09 / 15 2160 g4 g 108
7 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -20 -0 -5 -3 -1 -86 000
Elding Tora 7 Plass 323 000
8 år SVART HP v.Elding T. Solberg Momarken Travbane 4 17/4 - 02 / 5 1640 28,9a 102
e. Dolly Stjerna v. Spang Best T. Solberg Bjerke Travbane 2 04/4 - 09 / 5 2140 31,5 89
Alf Inge S. Thengs-Monica Skatvedt Thengs T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 18/3 - 03 / 12 1720 32,0 98
T. Solberg Monica Skatvedt Thengs G. Austevoll Bjerke Travbane 4 08/3 - 02 / 10 1609 32,8a 143
Blå m/gull seler&stjerner, reklame O. Mykkeltvedt Bjerke Travbane 0 18/2 - 01 / 2 2100 35,9a 481
8 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -4 -1 -0 -1 -0 -29 000
Eldina Elken 1660 1 Plass 166 500
8 år BRUN HP v.Spikeld L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 07/4 - 03 / 11 1700 30,7a 504
e. Snerttina v. Troll Jahn C. Antonsen Biri Travbane 1 23/3 - 03 / 2 1609 28,6a 50
Line Fjeldvik /Mysen E. Høitomt Bjerke Travbane 5 15/3 - 01 / 6 2100 29,8a 147
C. Antonsen Line Fjeldvik (A) A. Stensen Bjerke Travbane 0 18/1 - 04 / 11 2160 32,8 323
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. A. Stensen Drammen Travbane 0 30/8 - 02 / 8 2100 31,9a 307
9 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -17 -0 -2 -1 -4 -47 500
Spang Bitte 2 Plass 136 250
10 år BRUN HP v.Eng Svarten S. Jessen Drammen Travbane 0 16/4 - 06 / 5 1700 31,0ag 571
e. Spang Jenta v. Spang Best S. Jessen Drammen Travbane 0 03/3 - 08 / 5 1700 30,4ag 373
Birgitte Stamnes /Beitstad S. Jessen Klosterskogen Travbane 7 13/2 - 05 / 4 2100 32,2a 102
S. Jessen V. Hop Klosterskogen Travbane 7 04/2 - 08 / 13 2120 31,9 195
Rød m/svart sk.klaffer,mansj&logo, rek S. Jessen Bjerke Travbane 2 21/1 - 08 / 10 2160 31,1 477
10 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000
Irma 3 Plass 252 750
9 år SVART HP v.Elding E. Gravdal Drammen Travbane 1 10/4 - 01 / 8 2100 33,0a 82
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Momarken Travbane 2 05/4 - 07 / 3 1640 28,0a 95
John Øystein Gjønnes /Fannrem E. Gravdal Bjerke Travbane 0 28/3 - 02 / 10 1640 30,3 362
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane 2 18/3 - 02 / 8 1700 29,5 369
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 09/3 - 03 / 10 1609 31,7a 222
11 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Føynlands Donna 4 Plass 118 950
11 år MØRKBR HP v.Lome Elden T. Hem Jarlsberg Travbane P 13/4 - 20 / 11 2120 34,8 g P
e. Lomejenta v. Alm Rigel G. Austevoll Drammen Travbane - 16/4 - 05 / 9 2100 dg a 123
Trude Hem /Andebu G. Austevoll Bjerke Travbane - 08/4 - 05 / 1 2100 dg a 26
T. Hem G. Gundersen Drammen Travbane 2 23/3 - 04 / 11 2100 32,9a 110
Svart m/rosa vinkel,"TH" C. Antonsen Jarlsberg Travbane - 12/3 - 08 / 3 2100 dg a 83
12 2016: -9 -1 -0 -0 -2 -24 000 2015: -21 -1 -0 -0 -6 -36 500
Drømmina 5 Plass 316 500
13 år BRUN HP v.Minpil L. Kolle Bjerke Travbane - 12/4 - 04 / 5 2100 dg a 96
e. Rappina v. Rappfot V. Hop Drammen Travbane 1 03/4 - 05 / 1 1700 28,8a 26
Stall Styr Og Stell V. Hop Biri Travbane - 23/3 - 03 / 7 1609 g0 a 31
V. Hop Siv Skjølås V. Hop Bjerke Travbane 3 15/3 - 01 / 5 2100 29,2ag 203
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 3 06/3 - 04 / 5 2100 31,6ag 78
13 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solmøy Åse 6 Plass 237 056
10 år BRUN HP v.H.G. Balder H. Nordland Bjerke Travbane 6 18/4 - 02 / 12 1660 28,9 55
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel H. Nordland Klosterskogen Travbane 2 07/4 - 03 / 9 1700 28,1a 110
Stall Frønes H. Nordland Bjerke Travbane 4 28/3 - 09 / 5 2100 28,4a 70
H. Nordland H. Nordland Bjerke Travbane 2 15/3 - 01 / 1 2100 29,1a 58
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Drammen Travbane 1 06/3 - 04 / 11 2100 31,4a 103
14 2012: -15 -2 -0 -0 -2 -57 000 2011: -9 -2 -1 -0 -0 -47 000
Frøyu Tuva 7 Plass 146 500
8 år BRUN HP v.Sjefen A. Langerud Bjerke Travbane P 11/4 - 22 / 2 2140 32,1 P
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) A. Langerud Bjerke Travbane - 28/3 - 02 / 6 1640 dg 150
Monica Engebretsen /Kløfta G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 16/3 - 03 / 6 1609 dg a 57
G. Austevoll Anders Langerud (A) G. Austevoll Bjerke Travbane 1 07/3 - 03 / 7 2100 30,6a 85
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Bjerke Travbane - 01/3 - 02 / 4 2100 dg a 15
15 2014: -7 -1 -0 -2 -3 -41 075 2013: -11 -0 -0 -1 -4 -17 000
Myrviks Dokka 8 Plass 204 075
7 år BRUN HP v.Steinsvad Eld O. Østre Drammen Travbane 4 16/4 - 06 / 1 1700 29,6a 326
e. Myrviks Stjerna v. Hvatt Djerven L. Kolle Momarken Travbane 1 05/4 - 07 / 2 1640 28,0a 151
Olaf Bildengjerdingen /Brandbu A. Stensen Bjerke Travbane 6 14/3 - 04 / 13 1660 29,0 1170
A. Stensen Olaf Bildengjerdingen T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 01/3 - 02 / 6 2100 31,7a 241
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam L. Kolle Biri Travbane 4 17/2 - 06 / 12 1609 31,1a 474