<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:55 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -3 -0 -0 -1 -0 -3 500 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
National Tribute 2100 1 Plass 60 500
7 år MELL.BR. KH v.Super News (US) H. Holm Drammen Travbane 13/11 - 22 / 1 1700 26,4 B
e. Kentina R.E. v. Samaritan Lobell (US)
The JF Company
H. Holm Jarle Øverland (A)
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
2 2015: -16 -1 -0 -1 -10 -49 000 2014: -10 -1 -1 -2 -4 -46 411
Restless Eternity 2 Plass 110 411
6 år BRUN HP v.Kadabra* (US) G. Austevoll Drammen Travbane 06/12 - 22 / 2 1700 30,9 g B
e. Diamond Flower S.L. (DE) v. Diamond Way (DE)
Stall Lato
G. Austevoll Trond Thorseth (A)
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re
3 2013: -10 -0 -0 -1 -1 -8 500 2012: -25 -2 -5 -2 -4 -100 000
Horgen Don 2120 1 Plass 108 500
5 år BRUN V v.Spikeld H. Nordland Jarlsberg Travbane N 13/4 - 20 / 8 2120 dgpp N
e. Horgen Laila v. Auvin (S) H. Nordland Momarken Travbane 20/12 - 07 / 7 2140
Nils Ivar Nordland /Haugesund H. Nordland Drammen Travbane P 06/12 - 21 / 3 2120 42,7 g P
H. Nordland H. Nordland Drammen Travbane P 24/10 - 22 / 3 2120 46,8 g P
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Klosterskogen Travbane N 25/7 - 21 / 7 2120 56,8 r N
4 2019: -7 -0 -1 -1 -3 -23 000 2018: -25 -3 -5 -3 -7 -146 991
Hugo 2 Plass 535 044
10 år BRUN V v.Spikeld G. Stenberg Drammen Travbane 20/12 - 22 / 3 1720 54,2 B
e. Hugina v. Ulfrigg
Kent Ove Stenberg /Svelvik
A. Wright Kent Ove Stenberg
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -4 -1 -3 -98 421
Ruskeli Scott 3 Plass 313 174
10 år MØRKBR V v.Tangen Scott V. Hop Jarlsberg Travbane N 23/12 - 20 / 7 2120 56,7 g N
e. Ruskeliløkka v. Lapp Nils (S) T. Solberg Bjerke Travbane 09/11 - 22 / 2 1640 56,0 g B
Karl Einar Stubsjøen /Gåsbakken
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
6 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -3 -0 -1 -0 -0 -25 000
Åsaulven 4 Plass 203 500
8 år BRUN V v.Frigg Mollyn T. Solberg Bjerke Travbane N 21/3 - 22 / 5 2160 35,0 r N
e. Sindy Vinter v. Atom Vinter T. Wollebæk Biri Travbane 0 18/11 - 02 / 6 1609 br ag 38
Øyvind Andre Brusletten-Elisabeth Jensen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 29/4 - 05 / 7 2620 32,1 g 23
E. Høitomt Elisabeth Jensen T. Wollebæk Leangen Travbane 2 08/1 - 05 / 14 2160 29,8 32
Hvit m/svarte ermer, reklame A. Stensen Bjerke Travbane P 01/12 - 22 / 11 2180 31,6 P
7 2014: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000 2013: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500
Kor Elda 5 Plass 9 500
5 år MØRKBR HP v.Elding O. Østre Klosterskogen Travbane 29/12 - 21 / 9 1720 56,7 B
e. Lijenta v. Schuvar
Kjellaug Sanda Haugen-Kjell Olaf Haugen
O. Østre Kjell Vidar Braaten (T)
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
8 2013: -5 -0 -0 -0 -3 -6 000 2012: -6 -0 -0 -0 -3 -6 000
Grimstilla 6 Plass 12 000
8 år BRUN HP v.Pål Even V. Hop Jarlsberg Travbane 30/12 - 22 / 11 2120 04,5 g B
e. Ultrona v. Trons Ruggen
Helge Grimnes /Passebekk
E. Knutsen Helge Grimnes
burgunder m/blå e.p.k. i blå hestesko.