<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:12 V5-4
DD-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 195.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 10 Duo : 10-9 Trippel : 10-9-2 Plass : 10-9-2

1 2012: -9 -0 -2 -0 -2 -18 000 2011: -15 -0 -2 -1 -9 -46 500
Huserapp 2100 1 Plass 176 500
8 år RØD V v.Moe Odin E. Holm Biri Travbane 0 30/3 - 06 / 12 1609 28,9a 589
e. Frigg Rappa v. Friggbest E. Holm Bjerke Travbane 0 14/3 - 02 / 7 2100 30,0ag 222
Truls Mathisen-Tomas Mathisen E. Holm Bjerke Travbane - 29/2 - 06 / 5 2100 dg a 175
E. Holm E. Holm Bjerke Travbane 2 16/2 - 04 / 5 2100 31,0a 94
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame E. Holm Bjerke Travbane 2 12/1 - 04 / 2 2100 29,8a 152
2 2016: -7 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -2 -0 -1 -1 -41 500
Gimra Borken 2 Plass 298 868
10 år SVARTBRUN V v.Bork Rigel O. Kjenner Momarken Travbane 0 09/4 - 06 / 9 1640 29,6a 180
e. Gimra Dokka v. Saje (S) K. Johansen Bjerke Travbane 0 31/12 - 03 / 10 2200 30,8 g 171
Beate Bergly Løvsal /Harstad E. Høitomt Momarken Travbane - 27/12 - 08 / 13 2160 dg 211
O. Kjenner Sverre Haug K. Johansen Drammen Travbane 1 06/12 - 03 / 10 2100 29,7a 30
Svart m/oransje stolpe,rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 4 30/11 - 01 / 10 2600 31,6a 107
3 2012: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -5 -0 -0 -0 -0 -0
Alm Sabin 3 Plass 157 000
10 år BRUN V v.Ravn Jahn G. Austevoll Bjerke Travbane 0 23/2 - 05 / 1 1609 34,1ag 250
e. Alm Saara v. Skarvar (S) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 29/11 - 04 / 7 1609 33,5ag 813
Anne Røken Skiaker /Jaren K. Malmin Bjerke Travbane 0 06/4 - 04 / 9 2160 34,3 g 1336
T. Wollebæk Gudbrand O. Skiaker T. Wollebæk Biri Travbane 0 04/2 - 05 / 12 1609 30,7a 1255
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 10/1 - 09 / 6 1700 33,2ag 465
4 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -16 -0 -0 -3 -5 -33 000
Nuvre Dokka 4 Plass 209 500
10 år LYSBRUN HP v.Braute G. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 07/4 - 03 / 7 1700 30,3a 175
e. Nuvre Tussa v. Troll Jahn G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 08/9 - 01 / 2 1700 31,1ag 51
Inge Øyen /Lunde G. Gundersen Bjerke Travbane 0 24/8 - 03 / 10 1609 28,6ag 97
G. Gundersen Anne Marie Nordli G. Gundersen Drammen Travbane 0 13/8 - 07 / 7 2120 31,1 101
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 1 03/8 - 04 / 1 2140 30,1 40
5 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Skogbryn Røsten 5 Plass 151 500
9 år BRUN V v.Røste Bo* (S) C. Jensen Bjerke Travbane 0 04/4 - 03 / 4 2140 32,9 665
e. Venger Tora v. Elding C. Antonsen Drammen Travbane 8 20/3 - 01 / 3 2100 31,7a 241
Tore Andresen /Yven C. Jensen Bjerke Travbane 0 07/3 - 09 / 8 2100 33,9ag 416
K. Johansen Øystein Kruse (T) C. Jensen Klosterskogen Travbane 7 13/2 - 07 / 6 1700 31,8a 155
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. T. Solberg Bjerke Travbane - 04/1 - 02 / 7 1609 dg a 109
6 2015: -2 -0 -0 -0 -1 -2 048 2014: -4 -0 -0 -0 -2 -6 541
Bakkeli Grim 6 Plass 172 465
10 år SVART V v.Bokli Balder L. Kolle Biri Travbane - 02/3 - 08 / 8 2100 dg a 433
e. Garma v. Finstadmort T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 16/2 - 04 / 1 2100 32,9ag 327
Johan Sund L. Kolle Bjerke Travbane 0 08/2 - 02 / 7 2100 30,5ag 100
Ø. Ruttenborg Roy Lysgård T. Wollebæk Bjerke Travbane 5 04/1 - 02 / 10 1609 29,7a 251
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame L. Kolle Biri Travbane 0 04/11 - 07 / 8 2100 34,0a 114
7 2013: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2012: -9 -0 -1 -1 -3 -21 000
Fin Morild 7 Plass 194 000
11 år MØRKBR HP v.Røder D. Dalen Momarken Travbane 5 20/9 - 05 / 8 2140 31,3a 246
e. Ild v. Elding D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 04 / 7 2100 29,9a 773
Anette Dobloug Talbot /Sande I Vestfold G. Stenberg Drammen Travbane 0 16/8 - 01 / 5 2100 31,6ag 457
D. Dalen Anette Dobloug Talbot (T) K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 25/7 - 03 / 14 2540 32,6 350
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl K. Malmin Klosterskogen Travbane 6 20/6 - 09 / 3 1700 30,5 g 327
8 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -8 -0 -0 -0 -4 -8 000
Lille J.'s Ylva 8 Plass 167 500
8 år SVART HP v.Ylvar O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 04/4 - 08 / 3 2600 31,9a 481
e. Kullsvarta v. Alm Svarten E. Høitomt Biri Travbane 6 30/3 - 06 / 9 1609 27,5a 354
Trine Søberg Lodgaard-Vegard Lodgaard G. Gundersen Bjerke Travbane 7 14/3 - 04 / 9 1660 29,5 g 453
O. Mikkelborg Trine Søberg Lodgaard G. Gundersen Drammen Travbane 0 06/12 - 03 / 1 2100 33,7a 77
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 30/11 - 01 / 11 2600 35,3ar 452
9 2012: -6 -0 -1 -1 -2 -21 500 2011: -16 -2 -1 -0 -4 -52 000
Engas Tingeling 9 Plass 183 900
9 år BRUN HP v.Dalar T. Solberg Bjerke Travbane 3 04/4 - 08 / 7 2600 30,1a 145
e. Skrims Terna v. Øylan I. Engen Drammen Travbane - 20/3 - 01 / 4 2100 dg a 63
Inger Lise Solheim Engen /Reistad I. Engen Bjerke Travbane 4 07/3 - 09 / 1 2100 31,6a 106
T. Solberg Inger Lise S. Engen (A) I. Engen Drammen Travbane - 19/9 - 08 / 9 1720 dg 62
Blå m/gull seler&stjerner, reklame I. Engen Bjerke Travbane - 14/9 - 03 / 12 2100 dg a 39
10 2012: -11 -1 -1 -1 -3 -39 679 2011: -13 -2 -4 -1 -2 -121 500
Rigeljerven* 10 Plass 204 179
6 år MØRKBR V v.Åsajerven E. Høitomt Bergen Travpark 0 25/2 - 04 / 10 1600 29,1 g 185
e. Rigel Snerta v. Metsgar G. Austevoll Bjerke Travbane 4 16/2 - 04 / 8 2100 31,6a 52
Sverige G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 28/1 - 01 / 9 2100 30,3a 76
G. Austevoll Trond Søhoel Jensen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 14/12 - 05 / 9 2100 35,8a 26
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Bjerke Travbane 0 16/11 - 03 / 5 2600 br ag 64
11 2015: -11 -0 -0 -2 -4 -17 500 2014: -12 -0 -1 -1 -5 -34 750
Kalskalager 11 Plass 240 750
9 år SVART V v.Bokli Eld G. Flåten Bjerke Travbane 0 11/4 - 04 / 5 1609 31,2a 356
e. Kals Morte v. Finstadmort G. Flåten Bjerke Travbane 5 24/3 - 02 / 6 1609 27,3a 412
Kari-Mette Kalager /Holmestrand G. Flåten Klosterskogen Travbane 7 01/3 - 08 / 4 1700 31,5 187
E. Høitomt Kari-Mette Kalager A. Rasmussen Klosterskogen Travbane 2 13/2 - 07 / 9 1700 30,7a 52
Hvit m/svarte ermer, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 03/2 - 07 / 2 1609 29,6a 149