Neste løp >>>
Start ca kl. 17:30

Kaldblods 2040 m. Tillegg Tillegg 20 m for 4-15-årige. 20 m ved vunnet 1 kr., 40 m ved 8.000 kr.
3-15-årige høyest 20.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : 8-6 Trippel : 8-6-9 Plass : 8-6-9

1 2019: -8 -2 -1 -2 -1 -81 961 2018: -16 -3 -1 -1 -4 -186 341
Myr Faksen 2040 1 Plass 3 882 123
10 år SVART H v.Åsajerven Å. Rønningen Harstad Travpark - 12/2 - 01 / 1 2040 dg 113
e. Findal Stjerna v. Elding Å. Rønningen Harstad Travpark P 15/1 - 20 / 7 2060 43,4 g P
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas Å. Rønningen Harstad Travpark P 18/12 - 20 / 8 2060 51,5 P
J. Stillerud Tone Merete Pettersen Å. Rønningen Harstad Travpark N 11/12 - 22 / 4 2060 dgpp N
svart m/hvite og røde stolper Å. Rønningen Harstad Travpark 15/10 - 21 / 1 1600 59,1 B
2 2014: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000 2013: -3 -1 -0 -0 -1 -14 500
Go'lita 2060 1 Plass 42 945
7 år MØRKBR HP v.Kos Knekten K. Palojærvi Boden - 02/2 - 01 / 1 2140 dg 41
e. Storeng Berit v. Braute K. Palojærvi Oulu P 16/1 - 91 / 1 2140 38,3 P
Jouni Kariniemi J. Svenstad Bjerke Travbane 30/12 - 23 / 11 1660 04,8 B
K. Paoljærvi Jouni Kariniemi (A) J. Svenstad Bjerke Travbane 20/12 - 21 / 3 1640 12,9 rg N
rød/hvit/svart
3 2013: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2012: -7 -0 -2 -0 -1 -17 000
Lasken Tyra 2080 1 Plass 20 000
6 år BRUN HP v.H.G. Balder L. Sandvik Harstad Travpark 2 12/2 - 01 / 4 2040 45,5 254
e. Moshus Siri v. Slogum Jørn J. Stillerud Harstad Travpark P 15/1 - 20 / 6 2060 42,0 g P
Marita Alfredsen /Senjahopen M. Skjæveland Jarlsberg Travbane 11/12 - 21 / 8 2120 01,2 g B
L. Sandvik Mathis Ailu Eira Meløy (A)
blå m/to hvite skråbånd & s.l.k. i hvi
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000
Sumo Kåre 2100 1 Plass 90 000
10 år BRUN V v.Lome Elden J. Norberg Boden - 05/1 - 01 / 1 2180 dg 88
e. Vesle Kira v. Bork Rigel K. Brenden Harstad Travpark 2 18/12 - 02 / 1 2040 42,2 40
Celina Knutsen Skogmo /Bodø B. Knutsen Bodø Travbane - 30/7 - 07 / 3 2120 dg 176
K. Brenden Yvonne Rydningen (T) J. Blekkan Bodø Travbane 5 10/7 - 02 / 1 2100 37,8 g 108
gul m/svart skråbånd. J. Norberg Boden 0 26/5 - 01 / 1 1660 43,1 g 173
5 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -1 -0 -2 -8 500
Brunteblakken 2 Plass 72 302
13 år BLAKK H v.Slogum Bjørn K. Nordtømme Leangen Travbane 0 26/9 - 01 / 10 2160 dist g 366
e. Bruntelill v. Pilmin K. Nordtømme Leangen Travbane 0 29/8 - 01 / 15 2160 dist g 358
Nina Engmark-Tor Anders Jensvoll K. Nordtømme Leangen Travbane 0 11/7 - 11 / 14 2160 36,5 g 173
T. Jensvoll K. Nordtømme Leangen Travbane 7 06/6 - 01 / 15 2160 34,8 g 214
blå m/hvitt skråbånd. en hvit erm. K. Nordtømme Leangen Travbane 3 23/5 - 09 / 2 2140 35,1 400
6 2012: -4 -0 -1 -0 -2 -12 500 2011: -5 -0 -0 -1 -1 -6 500
Vie Jahn 3 Plass 19 000
6 år BORKET V v.Bokli Eld S. Saarela Harstad Travpark 4 26/2 - 04 / 1 1640 39,0 g 75
e. Glitre v. Alm Rigel H. Hietanen Ylivieska P 12/2 - 91 / 1 2120 39,8 P
Sami Saarela S. Saarela Kaustinen - 08/1 - 91 / 1 2120 dgpp N
S. Saarela Kauko Saarela (A) S. Saarela Torneå N 03/9 - 91 / 1 2160 40,1 r N
Blå og grå S. Saarela Tromsø Travbane N 21/8 - 20 / 5 2060 37,4 r N
7 2012: -9 -1 -0 -0 -3 -20 000 2011: -8 -0 -1 -0 -0 -7 000
Roa Lykka 4 Plass 27 000
7 år RØD HP v.Lykkemin J. Bjerring Harstad Travpark 6 26/2 - 04 / 2 1640 40,0 g 97
e. Roa Spenta v. Kinge Stjernen Å. Rønningen Harstad Travpark 0 29/1 - 07 / 2 2040 42,8 g 551
Inger Larsen /Sortland B. Klausen Harstad Travpark 0 27/11 - 02 / 3 2040 br rg 243
Å. Rønningen Inger Larsen B. Klausen Harstad Travpark P 06/11 - 22 / 4 2060 40,7 g P
grønn m/gult sk.stk. hestesko & ermrin O. Østre Harstad Travpark N 23/10 - 22 / 9 2060 43,9 g N
8 2014: -4 -1 -0 -0 -1 -17 500 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Trø Perla 5 Plass 51 300
10 år SVART HP v.Eld Per F. Mortensen Harstad Travpark 4 18/12 - 02 / 3 2100 39,8 g 165
e. Trø Flikka v. Bork Rigel J. Stillerud Harstad Travpark 1 11/12 - 01 / 1 2040 39,2 75
Monica Lyngen-Thor Lyngen Ursin J. Stillerud Harstad Travpark P 27/11 - 20 / 1 2040 40,8 g P
J. Bjerring May Veronica Thomassen J. Stillerud Harstad Travpark N 13/11 - 22 / 3 2060 50,2 g N
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl B. Pedersen Pasvik Travpark - 13/8 - 01 / 1 1660 dg PK
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -1 -1 -2 -6 -60 958
Tangen Stolt 6 Plass 369 562
11 år BRUN H v.Steinsvad Eld F. Johannessen Leangen Travbane 0 27/2 - 10 / 2 2140 dist ag 313
e. Tangen Støva v. Røder F. Johannessen Harstad Travpark - 12/2 - 01 / 6 2100 dg 42
Fred Johannessen /Fauske F. Johannessen Harstad Travpark 2 11/12 - 01 / 2 2060 39,6 g 205
G. Austevoll Fred Johannessen (A) F. Johannessen Harstad Travpark 4 27/11 - 03 / 3 2060 42,2 281
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re F. Johannessen Harstad Travpark 4 06/11 - 01 / 2 2040 55,9ag 154
10 2012: -5 -1 -1 -0 -2 -22 000 2011: -8 -0 -2 -1 -2 -14 733
Bruntemin 7 Plass 38 733
8 år BRUN V v.Ravn Jahn T. Jensvoll Boden 7 09/12 - 01 / 1 2140 37,8 g 158
e. Bruntelill v. Pilmin T. Jensvoll Harstad Travpark 4 27/11 - 02 / 2 2040 39,4 177
Nina Engmark-Tor Anders Jensvoll T. Jensvoll Bodø Travbane 2 30/10 - 01 / 2 2140 41,2 PK
S. Knudsen Tor Anders Jensvoll (A) T. Jensvoll Bodø Travbane 2 01/10 - 01 / 2 2120 39,4 g PK
hvit m/røde sk.kl,rød/gul stolpe,rekla T. Jensvoll Bodø Travbane 3 11/9 - 01 / 3 2120 38,0 536
11 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Storgardprinsen 8 Plass 25 000
15 år RØDBRUN V v.Lauvås Pipo S. Pettersen Harstad Travpark 0 26/2 - 04 / 4 1660 40,9 g 406
e. Salinta v. Granar (S) S. Pettersen Harstad Travpark 3 12/2 - 01 / 5 2100 42,7 420
Oddny Bakkland /Harstad S. Pettersen Harstad Travpark 0 18/12 - 02 / 2 2080 br g 184
S. Pettersen Oddny Bakkland S. Pettersen Harstad Travpark 5 11/12 - 01 / 4 2080 42,5 g 270
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra J. Bjerring Harstad Travpark - 02/10 - 03 / 4 2080 dg 205