<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:10 V5B-4
DD-1


Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m ved vunnet 370.000 kr.
3-15-årige høyest 650.000 kr samt 3-15-årige høyest 900.000 krmed høyest 100 poeng.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 11 Duo : 11-6 Trippel : 11-6-8 Plass : 11-6-8

1 2012: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -17 -1 -0 -1 -5 -109 000
Gullgruva 1640 1 Plass 280 300
9 år BRUN HP v.Spang Best G. Bachmann Sørlandets Travpark - 19/2 - 06 / 1 2140 g0 g 247
e. Ås Gulla* v. Åsrapp M. Helland Jarlsberg Travbane 0 16/12 - 08 / 3 2100 32,7a 603
Jimmy Pedersen /Froland L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 25/11 - 04 / 9 1609 28,8a 514
K. Løvdal Ann May Sveinungsen L. Kolle Drammen Travbane 0 08/11 - 03 / 3 1700 31,3ag 58
gul m/svart h og ermstriper G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 24/6 - 03 / 3 2100 31,4a 115
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -1 -2 147
Kolnes Viktor 2 Plass 421 061
11 år BRUN H v.Alm Viktor J. Edvardsen Bjerke Travbane 0 07/12 - 07 / 9 2100 dist a 302
e. Borga v. Friggbest J. Edvardsen Jarlsberg Travbane 3 25/11 - 04 / 2 1609 28,4a 51
Kenneth Brenden /Magnor J. Edvardsen Momarken Travbane 2 18/10 - 06 / 1 1640 27,3a 137
Å. Tengsareid Tom Erik Solberg (T) J. Edvardsen Årjäng 8 26/9 - 05 / 1 1680 27,9 39
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Edvardsen Bjerke Travbane 0 17/9 - 08 / 10 2180 27,8 262
3 2012: -6 -0 -0 -0 -2 -4 000 2011: -7 -0 -0 -1 -2 -11 000
Nordlison 3 Plass 369 200
16 år SVART V v.Nordli Svarten T. Espedal Bjerke Travbane 0 15/2 - 07 / 3 2140 33,6 953
e. Dallysnella v. Dally Sjurson E. Løwenborg Sørlandets Travpark 0 05/2 - 03 / 4 2160 31,8 394
Carina Marie Jensen-Bent Erik Riis J. Gaustad Klosterskogen Travbane 6 26/1 - 09 / 11 1700 29,3ag 1081
T. Espedal Carina Marie Jensen (A) C. Jensen Drammen Travbane 6 09/1 - 05 / 1 2100 30,0ag 349
Hvit m/oransje stj,mansj,rekl/oran.fel V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 30/10 - 07 / 6 1609 27,7a 188
4 2012: -10 -0 -0 -0 -4 -10 500 2011: -14 -0 -1 -1 -5 -26 000
Kileknerten 4 Plass 314 500
9 år SVART V v.Gullsvarten L. Kolle Sørlandets Travpark 4 19/2 - 06 / 4 2140 30,3 271
e. Kilerosa v. Alm Hellin L. Kolle Drammen Travbane 0 06/2 - 02 / 7 2120 30,9 g 607
Irene Lien-Sigrunn Håland E. Høitomt Drammen Travbane - 02/1 - 06 / 3 1700 dg a 320
L. Kolle Jan Morten Hansen (T) S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 30/12 - 23 / 1 2100 36,9 g P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 0 16/12 - 08 / 5 2100 32,8a 619
5 2012: -9 -0 -0 -0 -2 -4 500 2011: -31 -1 -2 -2 -8 -217 500
Jilly 1660 1 Plass 859 207
11 år BRUN HP v.Spikeld S. Hogner Bjerke Travbane 0 15/2 - 07 / 5 2160 29,3 g 788
e. Borgheim Gratie v. Alm Svarten E. Høitomt Momarken Travbane 0 10/1 - 08 / 7 1640 27,6ag 174
Halvor Skjulestad /Fyresdal T. Borg Bjerke Travbane 0 21/12 - 10 / 7 2160 29,8 787
J. Undem Rune Wilberg E. Høitomt Forus Travbane 0 10/12 - 06 / 7 2060 29,4 267
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame J. Undem Bjerke Travbane 0 07/12 - 01 / 10 2180 27,7 80
6 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -12 -0 -0 -0 -5 -11 000
Almandin 2 Plass 450 250
13 år SVART V v.Schuvar K. Malmin Sørlandets Travpark 2 19/2 - 06 / 3 2140 29,8 g 92
e. Brassella v. Brago K. Malmin Klosterskogen Travbane 7 26/1 - 09 / 9 1700 29,4a 630
Marte Kløverød /Porsgrunn T. Borg Bjerke Travbane 5 21/12 - 01 / 8 1609 28,6ag 538
K. Malmin Marte Kløverød V. Hop Bjerke Travbane 0 01/12 - 02 / 3 1609 28,6a 231
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 07/11 - 03 / 4 2100 28,4ag 73
7 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -8 -0 -0 -0 -4 -9 500
Ravnfaks 3 Plass 613 000
13 år BRUN V v.Ravn Jahn G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 7 19/2 - 06 / 10 2160 29,7 g 189
e. Maressi v. Essi Trojahn K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 10 / 1 2100 29,1 1219
Ellen Løberg-Torbjørn Løberg K. Malmin Momarken Travbane - 17/1 - 06 / 3 2140 dg a 162
Ø. Tjomsland Torbjørn Løberg K. Malmin Sørlandets Travpark 4 08/1 - 03 / 5 2160 27,9 84
mørkblå m/sølv reklame T. Borg Klosterskogen Travbane 6 26/11 - 04 / 4 2500 30,1 g 296
8 2012: -12 -0 -0 -1 -5 -18 500 2011: -17 -1 -2 -3 -5 -66 000
Gann Pål* 4 Plass 841 674
12 år BRUN H v.Pål Even A. Berås Sørlandets Travpark 5 19/2 - 02 / 4 2140 29,2 429
e. Steinsvann Mari v. Braute M. Berås Sørlandets Travpark 0 18/12 - 07 / 8 2180 br g 61
Sverige A. Berås Sørlandets Travpark 0 23/10 - 08 / 11 2160 29,1 117
A. Berås M. Berås Forus Travbane 0 02/7 - 01 / 4 2080 27,8 50
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Forus Travbane 5 21/6 - 02 / 4 2060 25,4 158
9 2016: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2015: -17 -0 -1 -1 -5 -30 500
Jeppes Odin 5 Plass 704 652
14 år SVART V v.Moe Odin G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 24/2 - 06 / 9 1609 27,1a 424
e. Aksvarta v. Finstad Per E. Høitomt Biri Travbane - 17/2 - 09 / 4 2100 dg a 136
Reidar Mangelrød /Larvik O. Østre Sørlandets Travpark 04/12 - 09 / 4 2140
E. Høitomt Tor Olaf Halle (T) T. Solberg Bjerke Travbane 0 01/12 - 02 / 6 1609 31,8a 223
Hvit m/svarte ermer, reklame T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 18/11 - 06 / 11 1609 27,1a 241
10 2012: -14 -0 -0 -3 -4 -30 000 2011: -19 -0 -4 -1 -5 -52 250
Trym* 6 Plass 451 250
10 år BRUN V v.Moe Odin S. Eilertsen Sørlandets Travpark 4 05/2 - 03 / 2 2160 31,5 78
e. Espe Mindi v. Pilmin L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 26/1 - 09 / 3 1700 29,4ag 466
Sverige Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 14/1 - 10 / 7 2040 br 426
F. Hamre Jenny Thygesen (T) F. Hamre Sørlandets Travpark 3 08/1 - 03 / 2 2140 28,5 104
Delt mørkblå/lysblå, reklame L. Rørvik Bjerke Travbane 2 31/12 - 01 / 3 1609 28,1a 117
11 2013: -6 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -19 -2 -3 -2 -5 -141 500
Bjønnum Odin 7 Plass 678 516
11 år SVART V v.Moe Odin F. Hamre Bjerke Travbane 0 29/2 - 09 / 8 2100 28,9a 373
e. Brødsjø Borka v. Finstadmort T. Solberg Sørlandets Travpark 3 19/2 - 06 / 8 2160 29,5 g 145
Tomas Bauer /Vear J. Gaustad Drammen Travbane 7 06/2 - 08 / 7 1700 27,8a 628
T. Solberg Tomas Bauer J. Gaustad Forus Travbane - 14/1 - 10 / 2 2040 dg 200
Blå m/gull seler&stjerner, reklame J. Gaustad Jarlsberg Travbane 4 30/12 - 08 / 8 2100 27,0a 668