<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:40 V65-3


Kaldblods 2140 m. Voltestart.
3-15-årige høyest 80.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 3 Duo : 3-11 Trippel : 3-11-1 Plass : 3-11-1

1 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Frøy Balder 2140 1 Plass 99 000
7 år BRUN V v.H.G. Balder P. Sem Bjerke Travbane 4 07/2 - 02 / 6 2100 30,9ag 576
e. Lya Frøya v. Elding P. Sem Bjerke Travbane 5 25/1 - 04 / 4 2140 31,5 111
Ragnar J. Svinningen /Asker P. Sem Drammen Travbane 3 17/1 - 03 / 6 2100 32,5ag 80
P. Sem P. Sem Drammen Travbane 3 20/12 - 03 / 9 2100 33,5a 143
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Jarlsberg Travbane 4 11/12 - 02 / 1 2100 33,1 g 148
2 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -13 -0 -1 -0 -5 -21 307
Tronjasol 2 Plass 82 807
8 år SVART HP v.Storm Jo G. Austevoll Momarken Travbane 2 07/2 - 03 / 5 1640 31,0a 95
e. Tronja v. Lyngsvarten P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 17/1 - 02 / 9 1640 33,6ag 98
Kristin Furulund Strøm /Spydeberg G. Austevoll Biri Travbane 5 06/1 - 08 / 11 1609 32,0a 34
G. Austevoll Kristin Furulund Strøm G. Austevoll Momarken Travbane 3 27/12 - 01 / 6 1640 30,5a 58
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 14/11 - 08 / 1 1700 31,9a 68
3 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -10 212 2018: -23 -0 -1 -4 -6 -124 557
Finnskog Fokus 3 Plass 1 283 626
12 år BRUN V v.Spikeld L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 04/2 - 08 / 1 2100 31,8 575
e. Silje Spretta v. Pajaprins L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 26/1 - 04 / 8 2120 33,0 301
Gunnar Kværne /Sem E. Høitomt Forus Travbane 5 14/1 - 03 / 2 2060 32,6 136
L. Kolle Gunnar Kværne E. Høitomt Biri Travbane 6 06/1 - 08 / 7 1609 32,1a 80
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl M. Helland Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 02 / 5 2120 35,0 326
4 2019: -8 -1 -1 -0 -4 -42 500 2018: -6 -0 -0 -1 -2 -12 500
Raymon 4 Plass 524 000
14 år MØRKBR V v.Spikeld M. Olsen Leangen Travbane P 23/1 - 20 / 5 2160 36,4 P
e. Linegull v. Troll Jahn A. Nilsen Leangen Travbane 0 09/5 - 06 / 2 1640 32,7ag 699
Team Moslet & Uthus H. Holm Leangen Travbane 0 09/4 - 08 / 10 1660 33,1 182
K. Johansen Rolf Torbjørn Hammer T. Mjøen Leangen Travbane 0 28/3 - 07 / 9 2140 br ag 169
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. T. Mjøen Leangen Travbane 6 07/3 - 04 / 7 2140 35,7ag 186
5 2014: -14 -0 -0 -0 -2 -4 000 2013: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000
Stjerneodin 5 Plass 86 081
8 år BRUN V v.Moe Odin H. Holm Biri Travbane P 27/1 - 20 / 4 2120 39,5 P
e. Melbystjerna v. Gaute G. Flåten Drammen Travbane 0 24/5 - 01 / 6 1700 br ag 114
Knut Erik Petrud-Magne Arve Petrud G. Flåten Sørlandets Travpark - 17/4 - 05 / 13 2160 dg 315
H. Holm Knut Erik Petrud G. Flåten Klosterskogen Travbane 6 24/2 - 03 / 9 2100 36,0 g 97
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Flåten Bjerke Travbane 0 16/2 - 03 / 9 2160 br g 154
6 2015: -9 -1 -1 -0 -4 -30 000 2014: -12 -0 -1 -3 -3 -35 000
Spikspretten 6 Plass 332 750
10 år SVART V v.Spikeld C. Antonsen Momarken Travbane 5 07/2 - 03 / 9 1640 31,6a 66
e. Tupsy v. Braute C. Antonsen Momarken Travbane 3 10/1 - 03 / 7 1640 31,6 27
Majken Høgberg Amundsen /Mysen C. Antonsen Bjerke Travbane 1 04/1 - 07 / 9 2140 32,5 75
C. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane 0 27/12 - 01 / 4 1640 32,6ag 48
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 2 15/12 - 01 / 9 1609 31,5a 166
7 2013: -3 -0 -0 -1 -0 -7 000 2012: -16 -2 -2 -2 -5 -61 337
Arras 7 Plass 116 450
7 år SVART V v.Alm Viktor A. Eggen Bjerke Travbane 5 26/1 - 04 / 1 2100 32,1a 263
e. Evalin v. Pål Even A. Eggen Bjerke Travbane 3 18/1 - 09 / 5 2140 34,2 103
Hilde Berendtsen /Oslo A. Sjoner Leangen Travbane 0 08/8 - 03 / 10 2140 34,3ag 512
A. Eggen A. Sjoner Nossum Travbane 9 17/7 - 04 / 12 1720 34,9 230
Svart m/gull&hvite sidef,ermr,man,rekl A. Sjoner Leangen Travbane 7 04/7 - 06 / 11 2160 33,9 g 562
8 2012: -7 -0 -0 -1 -4 -17 500 2011: -11 -2 -1 -2 -1 -51 733
Haugestad Hentesveis 8 Plass 69 233
7 år BRUN V v.Lex Jon G. Flåten Momarken Travbane 3 07/2 - 03 / 10 1640 31,2a 135
e. Haugestad Gulla v. Finstad Lars G. Flåten Klosterskogen Travbane 7 26/1 - 04 / 7 2120 35,1 215
Thore Johan Bakke /Våle G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 22/12 - 02 / 9 1700 34,1 57
G. Flåten Thore Johan Bakke G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 02 / 3 2100 br g 128
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Drammen Travbane 2 15/11 - 02 / 2 2100 32,3a 87
9 2015: -19 -0 -0 -1 -6 -19 500 2014: -19 -0 -3 -2 -6 -52 000
Strand Elden 9 Plass 154 000
8 år BRUN V v.Åsaelden G. Austevoll Drammen Travbane - 06/12 - 01 / 3 1700 dg a 184
e. Fintessa v. Finstad Per P. Holtung Bjerke Travbane - 10/8 - 02 / 11 1640 dg 663
Linn Beate Strand-Vidar Strand P. Holtung Momarken Travbane 0 05/8 - 05 / 7 1640 32,9ag 107
G. Gundersen Linn Beate Strand P. Holtung Bjerke Travbane - 26/7 - 02 / 9 1609 dg a 1144
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer P. Holtung Momarken Travbane 0 28/6 - 03 / 12 2140 33,7ag 661
10 2012: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000 2011: -9 -0 -0 -0 -5 -12 500
Tranmælssvarta 10 Plass 54 500
7 år SVART HP v.Nordli Svarten J. Øveraasen Biri Travbane 0 10/2 - 03 / 1 2100 34,1 346
e. Tranmæls Pia* v. Pålex K.* (S) A. Nilsen Leangen Travbane 0 30/1 - 07 / 4 2140 32,5a 373
Marianne Landsem /Heimdal Å. Tengsareid Bjerke Travbane 7 21/1 - 08 / 1 2140 33,7 419
E. Høitomt Marianne Landsem (A) M. Landsem Leangen Travbane 0 16/1 - 08 / 10 1640 37,1a 515
Hvit m/svarte ermer, reklame A. Nilsen Leangen Travbane 5 19/12 - 08 / 1 2140 33,2 g 183
11 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -20 -0 -1 -1 -11 -49 500
Turbin 11 Plass 505 500
11 år BRUN V v.Elding G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 04/2 - 08 / 3 2100 32,2 111
e. Hjelset Hagi v. Braute G. Austevoll Momarken Travbane 2 17/1 - 02 / 4 1640 30,6a 61
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik T. Solberg Momarken Travbane 2 06/12 - 05 / 7 2140 31,1a 43
T. Solberg Jon Magne Vik T. Solberg Drammen Travbane 2 28/11 - 02 / 6 2100 31,6 g 54
Blå m/gull seler&stjerner, reklame G. Austevoll Drammen Travbane 2 13/11 - 02 / 6 2120 32,4 71
12 2012: -8 -0 -0 -2 -4 -29 000 2011: -3 -0 -0 -1 -2 -8 500
Mellem Perla 12 Plass 95 500
10 år SVART HP v.Rigel Jo G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 03/2 - 05 / 8 2120 32,2 99
e. Lønsvoll Dokka v. Pilmin G. Austevoll Biri Travbane 3 20/1 - 05 / 7 1620 33,4 71
Terje Bakken /Vormsund V. Hop Jarlsberg Travbane 0 13/1 - 04 / 10 2120 32,3 388
V. Hop Terje Bakken V. Hop Jarlsberg Travbane 6 07/10 - 04 / 12 2120 31,5 g 120
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Drammen Travbane 3 13/9 - 02 / 4 2100 31,2a 147