<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:48 V5-2


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 115.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : 3-9 Trippel : 3-9-10 Plass : 3-9-10

1 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000
Heidi Frøya 1609 1 Plass 97 500
12 år MØRKBR HP v.Spikeld G. Gundersen Biri Travbane 3 27/1 - 02 / 2 1609 29,9a 268
e. Bøens Frøya v. Alm Rigel O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 13/12 - 03 / 1 2140 35,0a 370
Pål Gøran Roland-Berit Dahl G. Gundersen Bjerke Travbane 7 23/11 - 08 / 5 2140 33,5 303
O. Mikkelborg Peter Solhaug K. Malmin Drammen Travbane 3 15/11 - 03 / 9 2100 32,9a 227
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame G. Gundersen Drammen Travbane 3 01/11 - 02 / 3 2100 31,6a 120
2 2014: -7 -1 -0 -2 -3 -41 075 2013: -11 -0 -0 -1 -4 -17 000
Myrviks Dokka 2 Plass 204 075
7 år BRUN HP v.Steinsvad Eld T. Wollebæk Bjerke Travbane 4 31/12 - 05 / 5 1640 29,6 624
e. Myrviks Stjerna v. Hvatt Djerven L. Kolle Bjerke Travbane 4 21/12 - 07 / 10 1609 30,1a 641
Olaf Bildengjerdingen /Brandbu T. Solberg Momarken Travbane 0 13/12 - 03 / 11 2140 br a 368
L. Kolle Olaf Bildengjerdingen L. Kolle Momarken Travbane 3 29/11 - 02 / 4 1640 30,4a 106
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Solberg Bjerke Travbane 0 09/11 - 07 / 12 1660 32,2 109
3 2017: -12 -1 -1 -2 -3 -39 000 2016: -10 -0 -2 -1 -2 -23 000
Kampen Blessen 3 Plass 243 500
11 år RØD V v.Moe Odin C. Antonsen Drammen Travbane 2 31/1 - 03 / 7 2100 31,0a 43
e. Høgda Vinti v. Auvin (S) C. Antonsen Bjerke Travbane 5 21/12 - 07 / 9 1609 30,1a 26
Viktoria Åsheim /Gimsøysand G. Antonsen Momarken Travbane 1 29/11 - 02 / 1 1640 30,1a 16
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 1 22/11 - 02 / 2 1609 28,8a 17
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 11/11 - 03 / 8 1609 28,8a 13
4 2015: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000 2014: -12 -0 -0 -2 -6 -24 000
Breilia Mille 4 Plass 226 148
10 år SVART HP v.Pål Even L. Nilsen Klosterskogen Travbane 0 05/12 - 02 / 13 2120 dist g 360
e. Boklistina v. Alm Rigel L. Nilsen Drammen Travbane P 28/11 - 21 / 4 2120 41,6 g P
Gunnar Flugsrud-Anita Gjerden S. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 31/10 - 01 / 6 1700 31,8a 68
G. Stenberg Connie Engebråthen (T) G. Stenberg Bjerke Travbane 0 27/10 - 04 / 8 2100 31,9a 944
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame G. Stenberg Drammen Travbane 6 27/9 - 05 / 3 1700 30,2a 365
5 2012: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -21 -0 -2 -1 -3 -25 500
Høy Eng 5 Plass 56 195
8 år BRUN V v.Eng Svarten C. Antonsen Biri Travbane - 20/1 - 07 / 9 2100 dg a 349
e. Torina Mon v. Braute O. Sagholen Bjerke Travbane 0 12/1 - 01 / 8 1609 33,2ag 297
Tommy T. Ydersbond /Hemnes G. Gundersen Bjerke Travbane 5 22/12 - 02 / 9 2100 35,6ar 525
O. Kjenner Silje Ydersbond O. Sagholen Drammen Travbane 0 21/11 - 03 / 3 1700 35,1ag 223
Svart m/oransje stolpe,rekl. G. Gundersen Biri Travbane 0 04/11 - 03 / 8 1609 32,4ag 259
6 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -8 -0 -1 -1 -2 -13 048
Lykkefaks 6 Plass 189 080
13 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) O. Sagholen Bjerke Travbane 0 25/1 - 04 / 10 2140 31,8 178
e. Lykkesjura v. Lykke Gutten O. Kjenner Bjerke Travbane 0 21/12 - 07 / 4 1609 30,9a 245
Håkon Natrud /Oslo O. Sagholen Drammen Travbane 2 06/12 - 01 / 4 1700 31,4a 28
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane - 29/11 - 02 / 3 1640 g4 ag 133
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 0 22/11 - 02 / 7 1609 30,7a 110
7 2012: -2 -0 -0 -0 -1 -2 500 2011: -10 -0 -1 -0 -5 -17 500
Hunstad Elden 7 Plass 117 000
7 år SVART V v.Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 0 17/6 - 07 / 11 2100 32,0a 288
e. Ara Tulla v. Atom Vinter H. Holm Bjerke Travbane 5 09/6 - 05 / 4 1609 28,6ag 206
Paul Helge Jensen-Jørn Jensen G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 19/5 - 03 / 4 2100 31,9ag 425
G. Gundersen Erik Killingmo (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 6 05/5 - 02 / 10 2100 30,9a 417
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Stenberg Drammen Travbane 7 19/4 - 01 / 11 1700 30,4a 308
8 2013: -5 -1 -0 -1 -2 -25 000 2012: -23 -8 -4 -1 -6 -196 149
Torpa Jo 8 Plass 307 149
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder G. Austevoll Biri Travbane 6 20/1 - 07 / 1 2100 33,6ag 83
e. Riska Lill v. Kap Pil E. Høitomt Momarken Travbane 0 13/12 - 03 / 10 2140 br a 286
Stall Friends 004 E. Høitomt Bjerke Travbane 6 22/11 - 02 / 8 1609 30,7a 111
G. Austevoll Sigbjørn Kolnes (T) E. Høitomt Drammen Travbane 2 15/11 - 03 / 1 2100 32,8a 82
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re A. Stensen Biri Travbane 4 04/11 - 03 / 3 1609 30,7a 49
9 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -1 -6 000
Gurifax 9 Plass 517 000
12 år MØRKBR V v.Åkre Lurifax* (S) G. Gundersen Drammen Travbane 0 31/1 - 03 / 1 2100 34,1ag 17
e. Kos Jenta v. Troll Jahn E. Høitomt Momarken Travbane 1 17/1 - 02 / 3 1640 30,2a 15
Jo Oxhovd Svalesen /Skammestein E. Høitomt Bjerke Travbane 2 05/1 - 04 / 1 2100 32,0a 25
E. Høitomt Stein Guriby E. Høitomt Bjerke Travbane 0 19/10 - 09 / 7 1640 br g 43
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 4 28/9 - 07 / 8 1640 28,2 27
10 2016: -9 -1 -0 -0 -2 -24 000 2015: -21 -1 -0 -0 -6 -36 500
Drømmina 10 Plass 316 500
13 år BRUN HP v.Minpil K. Rasmussen Bjerke Travbane 0 01/2 - 01 / 6 2140 31,8 g 321
e. Rappina v. Rappfot K. Rasmussen Bjerke Travbane 0 25/1 - 04 / 12 2140 31,8 421
Stall Styr Og Stell K. Rasmussen Bjerke Travbane 0 18/1 - 04 / 12 2160 31,5 185
V. Hop Siv Skjølås K. Rasmussen Bjerke Travbane 4 14/12 - 08 / 9 1640 32,0 75
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Rasmussen Jarlsberg Travbane - 02/12 - 03 / 2 2100 dg 88