<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:15 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2013: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2012: -11 -2 -1 -3 -2 -102 500
Tagliabue Endurance 2100 1 Plass 107 500
5 år MØRKBR V v.Tag The Devil* (US) F. Hamre Jarlsberg Travbane 11/12 - 22 / 2 2100 25,9 B
e. Celestine Endurance v. Super Arnie* (US)
Celestine B. Eek Clauson-Olav Eek Thorstensen
L. Kolle Frode Hamre (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
2 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000
Maximus Chip 2 Plass 4 000
8 år BRUNSVART H v.More Chips (US)
e. Lament v. Meadowbranch Elmo* (US)
Jan Foyn /Skiptvet
R. Solbakken Jan Foyn
Grå m/røde ermer & sidefelt, grå ermst
3 2016: -7 -0 -1 -1 -2 -17 500 2015: -15 -0 -0 -4 -7 -36 000
Scatcat 3 Plass 201 500
8 år BRUN V v.Super News (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 14/10 - 22 / 3 1700 33,9 B
e. Tomina Song v. Speedy Tomali (US)
Elisabeth Sagmo /Skien
T. Borg Elisabeth Sagmo
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl
4 2013: -15 -0 -1 -2 -3 -25 500 2012: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Spirit Lady 4 Plass 25 500
5 år BRUN HP v.Herr Jægermeister* (S) J. Johansen Jarlsberg Travbane P 26/11 - 20 / 2 2100 26,9 g P
e. La Rochelle (S) v. Copiad* (S) J. Johansen Jarlsberg Travbane 28/5 - 24 / 2 2100 29,9 B
Torstein Bringaker-Vilde Jahren Bringaker
J. Johansen
tredelt blå,hvit,gull,hvite ermer+rekl
5 2015: -9 -0 -0 -1 -4 -13 000 2014: -17 -0 -1 -0 -6 -26 000
Celina Magic (S) 5 Plass 169 155
9 år BRUN HP v.Progress Value* (S) H. Holm Jarlsberg Travbane 6 11/12 - 05 / 5 1609 18,6a 82
e. Bolets Celeste (S) v. Active Bowler (S) H. Holm Momarken Travbane 5 04/10 - 02 / 4 1640 16,9a 150
Kristiane Wikan /Aurskog H. Holm Bjerke Travbane 0 08/9 - 05 / 12 1609 16,0a 630
K. Wikan L. Kolle Bjerke Travbane 0 04/8 - 05 / 2 2100 18,0a 151
Ukjent V. Hop Bjerke Travbane 0 07/7 - 04 / 7 2100 19,3a 187
6 2012: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2011: -5 -0 -0 -0 -0 -0
Not Busch Avenue (DK) 6 Plass 8 538
7 år BRUN V v.Goetmals Wood* (FR) V. Hop Bjerke Travbane - 25/1 - 20 / 1 2140 dgpp N
e. Eclipse Avenue (DK) v. Victor Victor* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 0 17/3 - 03 / 1 2100 br ag 198
Helge Olav Asphaug /Bø I Telemark E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 08/3 - 01 / 10 2120 dg 58
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) K. Malmin Sørlandets Travpark 0 20/2 - 01 / 5 2160 19,5 665
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Malmin Sørlandets Travpark 0 06/2 - 03 / 2 2140 br ag 477
7 2016: -6 -0 -3 -1 -1 -32 000 2015: -8 -0 -0 -1 -2 -23 000
Millgoer 7 Plass 269 500
8 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) K. Malmin Jarlsberg Travbane P 30/12 - 24 / 2 2100 23,1 g P
e. Gifts Are Great (US) v. Donerail* (US) P. Johansen Biri Travbane N 29/4 - 10 / 6 2100 26,2 N
Morten Juel /Høvik K. Malmin Bjerke Travbane - 13/4 - 20 / 2 2140 dgpp N
K. Malmin P. Johansen Biri Travbane 15/10 - 22 / 4 2100 31,5 B
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Gundersen Biri Travbane 01/10 - 22 / 1 2100 dgpp N
8 2016: -6 -0 -0 -0 -2 -5 000 2015: -18 -2 -0 -0 -6 -44 000
Noble Rite 8 Plass 208 500
7 år BRUN HP v.Rite On Line (US) M. Tidemansen Jarlsberg Travbane 09/9 - 21 / 2 2100 27,7 B
e. Nobela's Girl v. Astro Hill (US)
Yngvar Westby-Hedvig Westby
G. Austevoll Bjørn Larsen (T)
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re
9 2014: -6 -0 -0 -0 -1 -2 500 2013: -11 -0 -0 -1 -5 -17 000
Sweet Victory 9 Plass 42 500
8 år MØRKBR HP v.Super Nick (US) K. Rolandsen Klosterskogen Travbane N 22/9 - 21 / 4 2100 23,8 N
e. Ulrika Freja (S) v. Mr. Drew (US) A. Wright Drammen Travbane 16/11 - 21 / 1 2100
Christine Haugen /Notodden O. Østre Jarlsberg Travbane N 12/11 - 22 / 4 2100 24,3 N
J. Undem Ailin Magnus A. Wright Drammen Travbane N 02/11 - 21 / 2 2100 26,5 N
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame A. Wright Momarken Travbane 0 21/9 - 08 / 2 2140 br g 805
10 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -6 -0 -0 -0 -1 -2 500
Order By Plane (US) 10 Plass 152 500
7 år BRUN V v.Credit Winner* (US)
e. Hostess (US) v. Donerail* (US)
Hilde Nordtiller /Tiller
F. Hamre
Delt mørkblå/lysblå, reklame
11 2014: -5 -0 -0 -0 -2 -4 000 2013: -11 -0 -0 -0 -3 -8 000
Pilot 2120 1 Plass 51 000
10 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane N 29/10 - 22 / 7 2120 42,2 N
e. Polarvira v. Polar Troll G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 09/9 - 01 / 2 2100 dg 125
Gunn Linda Aakre /Neslandsvatn K. Kvasnes Sørlandets Travpark 0 28/3 - 07 / 4 2140 dist g 129
G. Gundersen Gunn Linda Aakre G. Flåten Jarlsberg Travbane - 12/3 - 01 / 6 2100 dg 59
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Flåten Drammen Travbane P 22/2 - 21 / 6 2120 39,6 g P
12 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -11 -2 -2 -1 -3 -57 000
Fixfaks 2 Plass 57 000
5 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Jarlsberg Travbane P 24/9 - 20 / 11 2120 48,2 P
e. Brassella v. Brago K. Andersen Jarlsberg Travbane 07/5 - 22 / 1 2100 56,9 g B
Jorunn K. Realfsen /Porsgrunn
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
13 2018: -7 -0 -1 -0 -3 -15 000 2017: -11 -0 -2 -0 -4 -28 119
Oddsi 3 Plass 183 890
10 år BRUN HP v.Lome Elden K. Nordtømme Leangen Travbane 25/4 - 23 / 6 2140
e. Rokne Mai v. Lykkebron* K. Nordtømme Leangen Travbane P 18/4 - 20 / 8 2160 49,4 P
Odd Haugdahl /Steinkjer K. Nordtømme Leangen Travbane 18/6 - 19 / 9 1660 59,0 B
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T)
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
14 2012: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Durban 4 Plass 55 700
12 år BORKET V v.Slogum Bjørn K. Kvasnes Klosterskogen Travbane N 06/11 - 21 / 1 2100 dgpp r N
e. Alta v. Finstadmort F. Ødegård Sørlandets Travpark - 11/11 - 06 / 11 2160 dg r 527
Stall Ødegård F. Ødegård Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 03 / 15 2640 34,7 g 965
K. Johansen Cato Michelsen (T) W. Jegard Jarlsberg Travbane P 19/10 - 21 / 3 2120 35,6 P
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. F. Ødegård Momarken Travbane 0 16/10 - 02 / 1 1640 33,8ag 410
15 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Horgen Fjord 5 Plass 0
4 år SVART H v.Järvsöfaks (S)
e. Rydnings Stjerna v. Troll Jahn
Atle Gustav Hoel-Erik Dahl
T. Solberg Lars O. Romtveit (T)
Blå m/gull seler&stjerner, reklame