<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:12 V5-4
DD-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 105.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 4 Duo : 4-1 Trippel : 4-1-2 Plass : 4-1-2

1 2018: -8 -0 -0 -0 -1 -6 000 2017: -16 -0 -1 -2 -5 -39 000
Gurifax 2100 1 Plass 514 000
11 år MØRKBR V v.Åkre Lurifax* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 19/10 - 09 / 7 1640 br g 43
e. Kos Jenta v. Troll Jahn E. Høitomt Bjerke Travbane 4 28/9 - 07 / 8 1640 28,2 27
Jo Oxhovd Svalesen /Skammestein E. Høitomt Drammen Travbane 2 19/9 - 07 / 4 1700 29,8a 15
E. Høitomt Stein Guriby E. Høitomt Drammen Travbane 1 23/8 - 02 / 8 2100 31,2a 13
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Drammen Travbane 3 13/8 - 11 / 5 2100 30,8ag 33
2 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -17 -0 -2 -1 -4 -47 500
Spang Bitte 2 Plass 136 250
10 år BRUN HP v.Eng Svarten S. Jessen Bjerke Travbane 22/12 - 04 / 7 1609
e. Spang Jenta v. Spang Best S. Jessen Jarlsberg Travbane 5 16/12 - 02 / 6 2120 33,2 427
Birgitte Stamnes /Beitstad B. Garberg Leangen Travbane 5 19/9 - 04 / 2 1640 32,2a 312
S. Jessen B. Garberg Leangen Travbane 0 08/8 - 07 / 2 2140 br a 508
Rød m/svart sk.klaffer,mansj&logo, rek S. Jessen Leangen Travbane - 21/3 - 04 / 10 1640 g0 a 296
3 2016: -11 -0 -0 -1 -3 -16 000 2015: -14 -0 -0 -1 -2 -14 500
Fjeld Blesen 3 Plass 254 000
11 år MØRKBR V v.Spang Best P. Bendiksen Bjerke Travbane 1 28/12 - 09 / 2 2140 33,3 155
e. Mirakel v. Alm Rigel P. Bendiksen Momarken Travbane 0 13/12 - 03 / 5 2140 34,2ag 333
Silje Bendiksen /Maura P. Bendiksen Momarken Travbane 4 29/11 - 02 / 6 1640 31,5ag 292
P. Bendiksen P. Bendiksen Momarken Travbane 6 19/11 - 01 / 5 2140 31,0a 456
svart,oransje skråb.og sk.stk. m/sv.st P. Bendiksen Momarken Travbane 0 18/10 - 04 / 7 2140 33,5ag 250
4 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -13 -0 -1 -1 -6 -52 500
Bork Faksen 4 Plass 363 000
9 år M.BRUNBORK H v.Järvsöfaks (S) K. Malmin Bjerke Travbane 6 21/12 - 07 / 3 1609 30,1ag 84
e. Boklisiv v. Bork Rigel K. Malmin Momarken Travbane 3 13/12 - 03 / 8 2140 30,9a 74
Anne Gulbransen /Bjoneroa K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 25/11 - 02 / 11 2120 32,2 48
K. Malmin Anne Gulbransen K. Malmin Momarken Travbane 2 19/11 - 01 / 1 2140 30,2a 88
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Biri Travbane - 21/10 - 05 / 8 1609 dg a 31
5 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -4 -1 -0 -1 -0 -29 000
Eldina Elken 5 Plass 166 500
8 år BRUN HP v.Spikeld A. Stensen Drammen Travbane 0 30/8 - 02 / 8 2100 31,9a 307
e. Snerttina v. Troll Jahn E. Kristiansen Leangen Travbane 22/8 - 09 / 7 2140
Line Fjeldvik /Mysen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 18/8 - 04 / 9 2100 29,1a 454
A. Stensen Finn Holmen (T) H. Holm Biri Travbane 0 09/8 - 03 / 1 2100 32,0a 193
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 0 29/7 - 03 / 3 1609 30,0ag 180
6 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -8 -0 -1 -1 -2 -13 048
Lykkefaks 6 Plass 189 080
13 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) O. Kjenner Bjerke Travbane 0 21/12 - 07 / 4 1609 30,9a 245
e. Lykkesjura v. Lykke Gutten O. Sagholen Drammen Travbane 2 06/12 - 01 / 4 1700 31,4a 28
Håkon Natrud /Oslo O. Sagholen Momarken Travbane - 29/11 - 02 / 3 1640 g4 ag 133
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 0 22/11 - 02 / 7 1609 30,7a 110
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Kjenner Biri Travbane 2 04/11 - 03 / 9 1609 30,6a 69
7 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -11 -0 -0 -1 -1 -11 000
Raukvin 7 Plass 292 647
12 år BRUN V v.Ravn Jahn L. Kolle Bjerke Travbane - 22/12 - 02 / 5 2100 dg ar 46
e. Vidira v. Eng Svarten L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 11/12 - 02 / 6 2120 34,2 g 59
Erik Skaug /Åmot L. Kolle Bjerke Travbane 2 22/11 - 02 / 4 1609 29,5a 159
E. Skaug K. Johansen Drammen Travbane 0 15/11 - 03 / 4 2100 34,2ag 104
gul m/hvitt belte/ermr. sv/gule stripe K. Johansen Drammen Travbane 0 13/11 - 05 / 3 2100 32,3 g 122
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
F.H. Eiken 8 Plass 184 000
12 år LYSBRUN V v.Moe Odin A. Berås Bjerke Travbane 0 21/12 - 07 / 2 1609 30,3a 106
e. Gik Blesa v. Alm Svarten A. Berås Klosterskogen Travbane 3 26/11 - 07 / 7 1700 30,6ag 261
Mette Hellerud /Vear A. Berås Jarlsberg Travbane 3 05/11 - 03 / 6 1609 28,9a 182
B. Steinseth Mette Hellerud A. Berås Sørlandets Travpark 4 30/10 - 06 / 9 1609 29,7a 403
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl A. Berås Forus Travbane 0 20/9 - 02 / 3 2060 32,3 275
9 2014: -6 -0 -0 -0 -3 -7 000 2013: -8 -0 -0 -1 -2 -11 000
Skjellhaug Mai 9 Plass 173 000
10 år SVART HP v.Engli Svarten G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 30/12 - 03 / 1 2100 32,6 45
e. Høibysol v. Elding B. Gustavsen Bjerke Travbane 0 21/12 - 07 / 6 1609 30,8ag 636
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen B. Gustavsen Drammen Travbane 8 06/12 - 03 / 3 2100 31,9a 94
B. Gustavsen B. Gustavsen Bjerke Travbane 0 05/10 - 05 / 3 2100 31,7a 197
rød m/svart kile. B. Gustavsen Drammen Travbane 8 27/9 - 05 / 11 1700 30,4a 77
10 2012: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500 2011: -8 -0 -0 -0 -2 -7 000
Labalda 10 Plass 80 500
5 år MØRKBR HP v.H.G. Balder L. Kolle Drammen Travbane 4 06/12 - 01 / 12 1700 31,8a 314
e. Elnes Perla v. Ilmin O. Mikkelborg Momarken Travbane 6 29/11 - 02 / 8 1640 32,1a 225
Anders Andersen /Harestua O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 16/11 - 23 / 7 2160 37,2 P
L. Kolle Anders Andersen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 08/7 - 03 / 8 2100
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 06/7 - 04 / 11 2140 32,9 556