<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:20 V75-2
V5-4


Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m ved vunnet 125.000 kr.
3-8-årige hopper 75.000 - 200.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 11 Duo : 11-4 Trippel : 11-4-3 Plass : 11-4-3

1 2014: -11 -1 -0 -1 -2 -45 000 2013: -24 -4 -3 -4 -10 -280 000
Jentungen 1640 1 Plass 599 500
8 år SVART HP v.Moe Odin A. Stensen Bjerke Travbane 1 13/12 - 02 / 8 2100 31,6a 48
e. Valle Terna v. Metsgar A. Stensen Bjerke Travbane 3 30/11 - 04 / 13 2160 30,2 141
John Lars Stende-May-Lisbet Stende G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 18/11 - 07 / 1 2100 32,0a 44
A. Stensen John Lars Stende T. Lindbak Biri Travbane 6 07/10 - 02 / 5 2120 32,0 17
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam T. Lindbak Biri Travbane P 02/9 - 20 / 8 2120 30,1 P
2 2013: -6 -0 -0 -1 -4 -14 500 2012: -16 -1 -2 -0 -7 -51 000
Borhaug Blesa 2 Plass 186 500
8 år SVART HP v.Lome Elden P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 20/12 - 05 / 2 2140 32,1 228
e. Tømtablessa v. Pilmingutt M. Ringberg Biri Travbane 2 09/12 - 06 / 6 2120 31,7 144
Steinar Melby /Maura P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 4 02/12 - 03 / 8 2120 30,6 302
M. Ringberg Steinar Melby M. Ringberg Bjerke Travbane 5 24/11 - 04 / 2 1609 28,9a 541
blå m/MGR på hvitt skråbånd F. Hamre Bjerke Travbane 0 27/10 - 04 / 12 2100 31,5a 486
3 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -3 -0 -0 -0 -3 -9 000
Huseby Sofie 3 Plass 121 000
9 år BRUN HP v.Spikeld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 16/12 - 02 / 3 2120 32,8 64
e. Huseby Stjerna v. Elding C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 25/11 - 02 / 6 2120 34,0 147
Lene Nilsen /Våle E. Høitomt Drammen Travbane 1 21/11 - 03 / 11 1700 32,2ag 134
T. Solberg Rune Larsen M. Helland Drammen Travbane 0 01/11 - 02 / 5 2100 32,3a 297
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 20/10 - 02 / 2 2100 31,7a 183
4 2013: -15 -2 -2 -0 -4 -79 000 2012: -13 -1 -0 -0 -2 -18 000
Øyseira 4 Plass 242 500
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven S. Wassberg Forus Travbane 2 10/12 - 07 / 1 2040 28,8 87
e. Tangen Stjerna v. Spikeld Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 22/10 - 11 / 11 2100 30,0 36
Ernst Ove Breivik /Klepp Stasjon S. Wassberg Bergen Travpark 1 16/10 - 02 / 2 2600 32,8a 16
Å. Tengsareid Ove Kenneth Karlsen (T) Å. Tengsareid Forus Travbane - 01/10 - 05 / 13 1620 dg 180
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 17/9 - 07 / 2 1640 br g 21
5 2014: -7 -1 -0 -2 -3 -41 075 2013: -11 -0 -0 -1 -4 -17 000
Myrviks Dokka 5 Plass 204 075
7 år BRUN HP v.Steinsvad Eld L. Kolle Bjerke Travbane 4 21/12 - 07 / 10 1609 30,1a 641
e. Myrviks Stjerna v. Hvatt Djerven T. Solberg Momarken Travbane 0 13/12 - 03 / 11 2140 br a 368
Olaf Bildengjerdingen /Brandbu L. Kolle Momarken Travbane 3 29/11 - 02 / 4 1640 30,4a 106
T. Wollebæk Olaf Bildengjerdingen T. Solberg Bjerke Travbane 0 09/11 - 07 / 12 1660 32,2 109
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Solberg Biri Travbane 21/10 - 05 / 12 1609
6 2014: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -14 -1 -2 -0 -4 -41 000
Tysvær Mai 6 Plass 226 500
8 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor T. Borg Jarlsberg Travbane 3 16/12 - 02 / 7 2120 33,0 80
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten T. Borg Jarlsberg Travbane 3 02/12 - 03 / 1 2100 31,0 275
May Kristin S. Hagen-Runar Hagen T. Borg Jarlsberg Travbane 3 25/11 - 02 / 9 2120 33,8 275
T. Borg Runar Hagen T. Borg Jarlsberg Travbane 2 18/11 - 07 / 2 2100 31,4a 524
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 0 07/11 - 05 / 9 2100 br ag 255
7 2016: -9 -1 -0 -0 -2 -24 000 2015: -21 -1 -0 -0 -6 -36 500
Drømmina 7 Plass 316 500
13 år BRUN HP v.Minpil K. Rasmussen Bjerke Travbane 4 14/12 - 08 / 9 1640 32,0 75
e. Rappina v. Rappfot K. Rasmussen Jarlsberg Travbane - 02/12 - 03 / 2 2100 dg 88
Stall Styr Og Stell K. Rasmussen Bjerke Travbane 4 23/11 - 08 / 4 2140 33,3 531
K. Rasmussen Siv Skjølås K. Rasmussen Jarlsberg Travbane 3 11/11 - 03 / 5 1609 28,9a 186
Sølv m/sv.sidef. &mansj,hv.sk.stk,rekl K. Rasmussen Drammen Travbane 4 01/11 - 02 / 2 2100 31,7a 489
8 2012: -18 -2 -0 -0 -10 -75 867 2011: -11 -0 -0 -2 -1 -16 261
Eldna S.E.* (S) 1660 1 Plass 223 923
8 år M.BRUN HP v.Eder M. Andersson Färjestad 3 15/12 - 01 / 2 2180 32,1 205
e. Terneturi* (S) v. Verner* (S) M. Andersson Romme 0 11/11 - 11 / 1 2160 31,4 428
Sverige G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 28/10 - 04 / 4 2120 31,1 106
G. Austevoll Mats Andersson (T) M. Andersson Eskilstuna 0 27/9 - 05 / 2 2140 30,2 1489
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re M. Andersson Årjäng 0 17/9 - 05 / 3 2640 32,1 232
9 2012: -5 -0 -0 -1 -1 -9 000 2011: -16 -0 -0 -2 -7 -34 000
Dolliel 2 Plass 210 000
7 år BRUN HP v.Spikeld M. Borge Bjerke Travbane 3 14/12 - 10 / 7 2100 33,5a 156
e. Dolly Stjerna v. Spang Best F. Hamre Klosterskogen Travbane 4 05/12 - 06 / 1 2100 31,1 136
Monica Borge-Knut-Erik Moe T. Solberg Drammen Travbane 8 08/11 - 03 / 8 1700 30,0a 154
F. Hamre Monica Borge M. Borge Drammen Travbane 19/9 - 08 / 5 1700
Delt mørkblå/lysblå, reklame M. Borge Bjerke Travbane 0 17/9 - 01 / 3 1609 29,0a 366
10 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -24 -1 -1 -2 -7 -105 000
Mørtvedt Edel 3 Plass 594 000
9 år BRUN HP v.Lome Elden O. Brænden Bjerke Travbane 1 22/12 - 04 / 2 1609 28,1a 67
e. Mørtvedt Kosila v. Kos Knekten O. Brænden Bjerke Travbane 0 14/12 - 05 / 11 2100 32,2a 434
Frank Skarsholt /Vear L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 02/12 - 03 / 12 2120 30,6 151
H. Holm Brede Grinder I. Engen Drammen Travbane 4 28/11 - 07 / 8 2100 30,6a 202
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Kolle Momarken Travbane 5 19/11 - 05 / 3 1640 27,8a 379
11 2013: -2 -1 -0 -0 -0 -18 000 2012: -7 -2 -1 -2 -1 -242 000
Gylden Tina 4 Plass 504 000
8 år RØD HP v.Gislum L. Kolle Drammen Travbane P 20/12 - 21 / 7 2120 32,5 P
e. Gylden Stjerna v. Pilmingutt L. Kolle Bjerke Travbane 6 09/3 - 03 / 12 2100 31,9a 45
Knut Haakenstad /Roa L. Kolle Bjerke Travbane 3 02/3 - 02 / 10 2220 30,7 33
L. Kolle Knut Haakenstad (T) L. Kolle Bjerke Travbane 4 23/2 - 05 / 15 2180 29,9 g 34
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 29/1 - 07 / 13 2140 30,6 24
12 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -14 -0 -1 -2 -5 -29 000
Molita 5 Plass 214 500
8 år SVART HP v.Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 4 20/12 - 05 / 10 2160 31,1 130
e. Jima v. Jillmin S. Aftret Biri Travbane P 09/12 - 22 / 4 2120 34,3 P
Jan Ove Mælum /Harestua E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 05/12 - 06 / 5 2100 30,6 77
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Bjerke Travbane 0 09/11 - 03 / 2 2100 30,1ag 172
Hvit m/svarte ermer, reklame A. Stensen Biri Travbane 0 04/11 - 07 / 10 2100 32,0ag 40
13 2013: -6 -0 -0 -0 -5 -12 670 2012: -18 -1 -1 -0 -6 -43 658
Zara Hegero* (S) 6 Plass 223 156
8 år SVARTBRUN HP v.Järvsöfaks (S) M. Andersson Färjestad 1 05/12 - 06 / 10 2140 30,2 g 238
e. Svatti* v. Gaute C. Eskilsson Romme 6 25/11 - 06 / 2 1640 30,0 g 126
Sverige B. Goop Romme 4 11/11 - 11 / 2 2160 29,9 23
M. Andersson M. Andersson Momarken Travbane 2 25/10 - 03 / 4 1640 27,1a 21
rød med brun kile & svarte ermer. M. Andersson Färjestad 4 16/10 - 05 / 2 2140 28,9 21
14 2012: -5 -0 -0 -1 -0 -4 996 2011: -14 -3 -2 -0 -4 -129 500
Siv Sprintå 7 Plass 202 996
10 år BRUN HP v.Pål Even T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 21/12 - 04 / 6 2140 31,7 868
e. Bol Frøya v. Toddy S. Skrugstad Biri Travbane 2 16/12 - 05 / 10 2100 30,6a 88
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet S. Skrugstad Bjerke Travbane 5 07/12 - 07 / 7 2100 28,9a 140
S. Skrugstad S. Skrugstad Biri Travbane 4 18/11 - 02 / 5 1609 28,3ag 18
blå m/gult bånd,røde ermer,reklame S. Skrugstad Biri Travbane 1 04/11 - 07 / 3 2100 29,6a 43
15 2014: -10 -1 -3 -2 -3 -69 214 2013: -9 -2 -3 -2 -1 -72 000
Tøv Sjura 8 Plass 351 964
11 år RØD HP v.Braute K. Malmin Bjerke Travbane 0 14/12 - 05 / 7 2100 32,1a 136
e. Vesle Kira v. Bork Rigel M. Berås Klosterskogen Travbane 3 05/12 - 02 / 9 2120 32,0 g 38
Tone Merete Pettersen /Brøstadbotn K. Malmin Bjerke Travbane 5 23/11 - 08 / 14 2160 32,5 179
K. Malmin Sandra Bondestad K. Malmin Sørlandets Travpark 2 06/11 - 05 / 10 2140 29,1a 113
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 28/10 - 04 / 3 2120 30,7 124