<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:55 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1640 m. Voltestart.
2-årige.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Power Superb 1640 1 Plass 0
2 år MØRKBR H v.Magnetic Power (US) B. Steinseth Biri Travbane 23/12 - 23 / 5 1600 34,8 g N
e. Misha v. Ata Star L.* (S)
Stall Power Star
B. Steinseth
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl
2 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sakra Va Bene 2 Plass 0
4 år MØRKBR HP v.Rite On Line (US) H. Holm Bjerke Travbane 14/12 - 20 / 7 1640 33,3 g N
e. Crown Sakra (US) v. Speedy Crown (US)
Jan Andersen /Oslo
D. Dalen Trond Anderssen (T)
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl
3 2015: -13 -0 -1 -4 -4 -35 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Amy Lind 3 Plass 35 000
7 år BRUN HP v.Alf Palema* (US) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 23/12 - 23 / 3 1600 dgpp N
e. Ahead Broline (S) v. Piper Cub* (S)
Ole Kristian Lindvik /Årnes
K. Johansen Ole Kristian Lindvik
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
4 2018: -6 -2 -1 -1 -1 -50 000 2017: -8 -2 -0 -1 -0 -51 000
X. Factor 4 Plass 928 445
9 år MØRKBR H v.Herr Jægermeister* (S) G. Austevoll Biri Travbane 23/12 - 23 / 9 1620 29,6 B
e. Fairaffair v. Songcan (US)
Tom-Christer Nygård /Karlstad
E. Killingmo
blå m/hvite ermer, rød ermr,rekl.
5 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -12 -1 -0 -0 -2 -15 000
J.C. Glenn 5 Plass 97 500
7 år MØRKBR V v.Rite On Line (US) R. Sveen Biri Travbane 23/12 - 23 / 11 1620 dgpp N
e. Delicate (S) v. Sugarcane Hanover* (US)
Stall Svanen
R. Sveen Bjørn Steinseth (T)
brun m/røde seler
6 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tiffany Uxer* 6 Plass 0
6 år BRUN V v.Uxer L.B. (IT) R. Lichtenwørther Momarken Travbane 13/12 - 22 / 5 2140 35,4 g N
e. Tiffaniata v. Ata Star L.* (S)
Sverige
M. Jakobsson
beige med brune ermer.
7 2014: -6 -0 -0 -2 -1 -12 000 2013: -24 -4 -3 -3 -8 -131 680
Higher Power 7 Plass 156 680
5 år MØRKBR V v.H.P. Paque* (US)
e. Pine Girl (US) v. Pine Chip* (US)
Gerhard E. Berg-Brit Berg
A. Wolden
rød/svart
8 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -0 -2 -2 -4 -173 000
Aqua Challenger 8 Plass 962 500
7 år MØRKBR H v.Great Challenger (US)
e. Aqua Symphony v. Chipmate* (US)
Stall Oktober
T. Borg Trond Anderssen (T)
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl
9 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gam Jokern 1660 1 Plass 0
3 år MØRKBR H v.Trø Faks
e. Rapplassi v. Åsrapp
Karl Gamme-Marit Gamme
L. Kolle Karl Gamme
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
10 2016: -6 -0 -0 -0 -2 -5 000 2015: -10 -0 -0 -0 -8 -18 000
Granefaksa 2 Plass 23 000
7 år SVART HP v.Trø Faks E. Holm Biri Travbane 23/12 - 24 / 10 1620 00,6 g N
e. Granelill v. Helmin Rigel E. Holm Biri Travbane 25/11 - 23 / 1 2100 04,1 g N
Einar Helmen /Gran
E. Holm Einar Helmen
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame
11 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kaldbekk Proffen 3 Plass 0
2 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld
e. Fraun Stine v. Ilmin
Bernt Moe /Brandval
G. Gundersen Bernt Moe
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
12 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tutti 4 Plass 0
2 år MØRKBR HP v.Ulfrigg
e. Tutti Frutti v. Alm Svarten
Ingunn Hvitås-Karin Olaug Rønningen
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
13 2015: -6 -0 -1 -1 -3 -15 500 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkebon 5 Plass 46 500
6 år SVART V v.Lome Elden V. Hop Jarlsberg Travbane 23/12 - 22 / 8 2120 53,9 B
e. Lykkebo Rigla v. Bork Rigel
Ole-Johnny Ottosen /Fredrikstad
G. Austevoll
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re