<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V75-5
V4-2
Equi-EKG løpet

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m ved vunnet 160.000 kr.
3-15-årige 100.000 - 275.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 4 Duo : 4-14 Trippel : 4-14-12 Plass : 4-14-12

1 2015: -9 -0 -0 -0 -2 -6 436 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Turboson* (S) 2140 1 Plass 371 765
11 år SVARTBRUN V v.Turbo Rigel* E. Bergløf Färjestad 7 15/12 - 01 / 1 2180 33,1 g 15
e. Ulla Hulteby* (S) v. Verner* (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 30/11 - 04 / 8 2160 30,0 112
Sverige G. Austevoll Biri Travbane 1 25/11 - 02 / 3 2100 31,3a 179
G. Austevoll Jerry Nilsson (A) G. Gundersen Momarken Travbane 0 19/11 - 01 / 9 2140 31,1a 347
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Momarken Travbane 5 01/11 - 03 / 5 2160 33,1 52
2 2014: -10 -0 -0 -1 -3 -11 000 2013: -19 -0 -1 -2 -9 -59 500
Bjørntvedt Knekten 2 Plass 314 000
7 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld H. Holm Bjerke Travbane 5 14/12 - 05 / 10 2100 32,1a 43
e. Bjørntvedt May v. Troll Jahn H. Holm Bjerke Travbane - 24/11 - 04 / 5 1609 dg a 26
Elsa Fiskum Bjørntvedt /Skien H. Holm Drammen Travbane 2 13/11 - 05 / 7 2120 29,7 58
H. Holm Elsa Fiskum Bjørntvedt H. Holm Jarlsberg Travbane 0 05/11 - 08 / 14 2140 29,6 g 376
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane 1 10/10 - 05 / 9 1700 29,4a 219
3 2016: -7 -0 -0 -1 -0 -5 000 2015: -12 -0 -0 -0 -2 -4 000
Horgen Svarten 3 Plass 349 198
14 år SVART V v.Spang Best O. Østre Drammen Travbane 3 20/12 - 01 / 6 1700 30,4a 292
e. Horgen Laila v. Auvin (S) O. Østre Drammen Travbane 7 06/12 - 03 / 8 2100 31,9a 211
Haakon Ydersbond /Hemnes A. Frønes Drammen Travbane 3 28/11 - 07 / 9 2100 30,6a 301
O. Østre Arnulf Ødegård O. Østre Bjerke Travbane 0 24/11 - 04 / 7 1609 29,9a 399
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 0 25/10 - 03 / 11 1640 30,7ag 344
4 2017: -12 -0 -1 -1 -2 -18 000 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000
Torpa J. 4 Plass 1 030 438
10 år BRUN V v.Moe Odin Å. Tengsareid Forus Travbane 1 10/12 - 07 / 3 2040 27,9 30
e. Balerina v. Barry (S) Å. Tengsareid Forus Travbane 2 15/11 - 08 / 1 2550 28,7 g 42
Morten Carlsen /Bodø Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 17/9 - 08 / 2 2140 dg 19
Å. Tengsareid G. Austevoll Bjerke Travbane 0 05/9 - 12 / 5 2600 31,8ag 163
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 14/8 - 02 / 1 2140 29,6 g 23
5 2015: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ulven Storm 5 Plass 194 500
11 år HV. OG BR. V v.Bokli Balder V. Hop Drammen Travbane 6 20/12 - 01 / 10 1700 31,0ag 155
e. Ulvenrappa v. Åsrapp E. Høitomt Drammen Travbane 4 06/12 - 03 / 6 2100 31,3ag 41
Thorstein Roen /Grindvoll O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane - 26/11 - 07 / 2 1700 g5 ag 110
V. Hop Heidi Moen (T) O. Mikkelborg Biri Travbane 6 12/11 - 03 / 12 1609 29,4a 229
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Malmin Bjerke Travbane 4 02/11 - 02 / 4 2100 30,8a 124
6 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -3 -0 -0 -0 -3 -14 000
Atom Extra 2160 1 Plass 189 500
8 år BORKET V v.Lome Elden G. Austevoll Leangen Travbane 2 03/12 - 05 / 6 2140 31,1 39
e. Blondie v. Atom Vinter P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 1 26/11 - 07 / 11 1700 29,9a 30
Johnny Linn /Follebu G. Austevoll Biri Travbane 5 12/11 - 04 / 3 2100 29,3 g 251
P. Midtfjeld Johnny Linn G. Austevoll Bjerke Travbane 1 27/10 - 04 / 7 2100 30,2a 29
Hvit m/orangee ermer&sidef,blå man,rek R. Kruse Bjerke Travbane 5 12/10 - 04 / 4 2100 30,1ag 20
7 2014: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -11 -0 -1 -0 -2 -10 000
Vinnibrunen 2 Plass 311 500
12 år BRUN V v.Eng Svarten G. Gundersen Momarken Travbane 1 20/12 - 02 / 3 2140 29,1a 65
e. Trollvinni v. Trons Trollmin* G. Gundersen Bjerke Travbane 4 07/12 - 07 / 6 2100 28,8ag 338
Gjermund Myrvang /Røn G. Gundersen Bjerke Travbane 3 29/11 - 04 / 10 1609 29,2a 53
G. Gundersen Gjermund Myrvang G. Gundersen Drammen Travbane 4 21/11 - 06 / 2 2500 29,8a 101
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 05/11 - 04 / 7 2620 28,5 503
8 2013: -13 -2 -0 -1 -1 -82 000 2012: -17 -1 -1 -2 -6 -63 000
Varg Spik 3 Plass 406 773
7 år MØRKBR V v.Spikeld K. Johansen Biri Travbane 1 16/12 - 05 / 6 2100 30,1ag 48
e. Riga Lynn v. Alm Rigel J. Mjølnerød Biri Travbane - 28/10 - 05 / 7 2100 dg a 91
Team Bendiksen O. Østre Årjäng - 07/10 - 01 / 2 2140 dg 56
K. Johansen Kjetil Helgestad (T) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 10 18/9 - 10 / 7 2600 31,5ag 1245
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 05/9 - 11 / 3 2600 29,2a 269
9 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Jotroll 4 Plass 393 500
10 år BRUN V v.Frisli To Jo D. Minor Biri Travbane 5 16/12 - 05 / 9 2100 31,1a 23
e. Spang Lassi v. Lapp Nils (S) D. Minor Bjerke Travbane 1 30/11 - 01 / 6 2600 30,7a 127
Shawna Athena Minor /Son D. Minor Bjerke Travbane 1 16/11 - 01 / 7 2140 30,4 30
D. Minor D. Minor Bjerke Travbane 0 02/11 - 02 / 3 2100 31,3ag 42
Todelt grønn/blå,gult skråb,kule&stjer D. Minor Bjerke Travbane 6 24/8 - 03 / 5 1609 28,0a 67
10 2017: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2016: -8 -0 -0 -1 -3 -15 000
Seier Kongen 5 Plass 802 452
11 år BRUN V v.Lome Kongen J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 20/12 - 02 / 10 2140 29,1ag 76
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Färjestad 3 05/12 - 06 / 2 2160 29,9 162
Ine Ådland Skaar-Morten Ådland J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 23/11 - 04 / 2 2140 30,8 g 672
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 09/11 - 03 / 6 2100 29,8a 120
burgunder m/gul hestesko & to ermringe G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 28/10 - 05 / 5 2600 31,7 146
11 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000
Jerker Vinn V.H. 6 Plass 397 000
10 år HUSKBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Forus Travbane 4 10/12 - 07 / 8 2060 28,4 39
e. Hjelset Fia v. Friggbest A. Akselsen Drammen Travbane 1 28/11 - 07 / 4 2100 29,8a 37
Stall Maxis T. Solberg Bjerke Travbane 1 24/11 - 04 / 1 1609 27,3a 41
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 3 05/11 - 08 / 10 2120 29,2 79
Blå m/gull seler&stjerner, reklame A. Akselsen Drammen Travbane 7 24/10 - 03 / 6 1700 29,9ag 49
12 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -3 500 2016: -9 -0 -0 -0 -2 -6 500
Rokketroll 7 Plass 409 000
13 år SVART V v.Polar Troll C. Antonsen Momarken Travbane 3 20/12 - 02 / 7 2140 29,2a 16
e. Myrvarda v. Rappfot C. Antonsen Drammen Travbane 3 17/12 - 01 / 7 1700 29,5a 39
Rolf Gunnar Hagen /Hærland C. Antonsen Bjerke Travbane 29/11 - 04 / 12 1609
C. Antonsen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 25/11 - 04 / 7 1609 28,1a 19
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. G. Antonsen Klosterskogen Travbane 7 14/11 - 06 / 8 1700 30,4ag 30
13 2016: -7 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -2 -0 -1 -1 -41 500
Gimra Borken 8 Plass 298 868
10 år SVARTBRUN V v.Bork Rigel K. Johansen Drammen Travbane 1 06/12 - 03 / 10 2100 29,7a 30
e. Gimra Dokka v. Saje (S) K. Johansen Bjerke Travbane 4 30/11 - 01 / 10 2600 31,6a 107
Beate Bergly Løvsal /Harstad V. Hop Drammen Travbane 7 13/11 - 05 / 8 2120 30,8 g 152
E. Høitomt Sverre Haug O. Østre Drammen Travbane 6 24/10 - 03 / 8 1700 29,6ag 113
Hvit m/svarte ermer, reklame V. Hop Jarlsberg Travbane 2 14/10 - 05 / 2 2100 29,7 32
14 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -11 -2 -1 -0 -3 -58 500
Rinde Rappen 9 Plass 321 398
9 år SVART H v.Moe Odin Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 16/12 - 05 / 8 2100 30,9ag 67
e. Rinde Texa v. Pål Lunar Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 1 29/11 - 06 / 4 1640 28,1a 72
Stine Gulbrandsen /Lena Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 3 16/11 - 03 / 3 2600 31,0a 139
Ø. Ruttenborg Stine Gulbrandsen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 1 21/10 - 07 / 2 2100 30,4a 51
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 5 06/10 - 04 / 7 1609 28,2a 59
15 2011: -13 -0 -4 -0 -2 -40 500 2010: -12 -0 -0 -1 -7 -23 500
Holter Prinsen 10 Plass 227 700
13 år BRUN V v.Høiby Kongen K. Stensvik Momarken Travbane 0 29/11 - 06 / 6 1640 33,2a 684
e. Holter Riga v. Alm Rigel K. Stensvik Bjerke Travbane 0 03/11 - 04 / 11 1609 31,5a 578
Kjell Arne Stensvik /Oslo K. Stensvik Momarken Travbane 0 20/9 - 05 / 4 2140 31,5a 66
K. Stensvik K. Stensvik Bjerke Travbane 2 31/8 - 02 / 1 1609 26,9a 379
gul m/svart trekant. K. Stensvik Bjerke Travbane 5 28/7 - 05 / 6 1609 28,3ag 119