<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:35

Varmblods 1600 m. Tillegg 20 m ved vunnet 35.000 kr.
3-12-årige høyest 85.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 15 Duo : 15-8 Trippel : 15-8-14 Plass : 15-8-14

1 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -7 -1 -0 -0 -3 -21 000
Luikon Zelda* (FI) 1600 1 Plass 22 006
6 år BRUN HP v.Elkhorn Creek* (US) Å. Rønningen Harstad Travpark 0 13/11 - 01 / 8 2080 24,4 g 89
e. Morning Silence (FI) v. Balboa (US) H. Puolakka Harstad Travpark 4 06/11 - 05 / 1 2040 21,8 419
Finland H. Puolakka Harstad Travpark 8 23/10 - 04 / 9 2060 24,7 36
H. Puolakka Kauko Saarela (A) Å. Rønningen Harstad Travpark 1 09/10 - 04 / 2 2040 22,7 93
svart/hvit/rød. J. Niemelæ Rovaniemi 0 17/9 - 02 / 1 1600 19,9a 485
2 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -7 -1 -0 -0 -1 -14 189
Duelist* (FI) 2 Plass 24 620
10 år MØRKBR V v.Duran Hanover (US) H. Puolakka Harstad Travpark 1 11/12 - 03 / 5 2060 22,4 192
e. Queen Of Express (FI) v. Lusty Hanover (US) J. Rieskaniemi FINLAND 0 21/8 - 09 / 1 2080 20,4 -
Finland J. Rieskaniemi FINLAND 4 19/7 - 01 / 1 2040 23,3a -
S. Saarela Kauko Saarela (A) S. Riihimäki FINLAND 0 03/7 - 02 / 1 2100 24,1 g 1022
Blå og grå J. Suonperä FINLAND 0 26/5 - 03 / 1 2120 21,4 g 669
3 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -6 -2 -0 -0 -2 -20 562
Boris Vice* (FI) 3 Plass 34 425
7 år BRUN V v.Arbor (US) J. Stillerud Harstad Travpark 1 06/11 - 02 / 9 2060 22,7 19
e. Smokin Pride (FI) v. Smokin Yankee (US) J. Saarela Rovaniemi 5 25/6 - 03 / 3 1609 16,7a 14
Finland H. Puolakka Rovaniemi 1 13/6 - 10 / 1 2100 21,6 86
J. Stillerud Kauko Saarela (A) S. Saarela FINLAND 0 07/6 - 09 / 1 2100 20,5a 336
svart m/hvite og røde stolper H. Holm Harstad Travpark 0 08/5 - 05 / 8 2040 23,7ag 246
4 2011: -16 -0 -4 -0 -6 -36 500 2010: -9 -0 -1 -0 -4 -15 500
Aragon E.E. (EE) 1620 1 Plass 58 970
8 år BR.SKIMMEL V v.Arthur Premier (FR) L. Vebostad Harstad Travpark 2 27/11 - 05 / 6 2060 21,8 g 157
e. Glorija (EE) v. Jakor (RU) L. Sandvik Harstad Travpark 6 13/11 - 05 / 12 2040 18,7a 705
Louise Vebostad Trudvang /Borkenes L. Sandvik Harstad Travpark 7 06/11 - 05 / 3 2060 21,3 536
L. Vebostad Louise V. Trudvang (P) S. Pettersen Harstad Travpark 2 15/10 - 01 / 9 2100 23,5 PK
Grå m/blå vinkler, røde kanter, rekl. K. Brenden Harstad Travpark 0 09/10 - 06 / 12 1600 19,8a 201
5 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -3 -0 -1 -1 -0 -12 500
See Me Smile 2 Plass 93 500
8 år MØRKBR HP v.Coktail Jet (FR) L. Sandvik Harstad Travpark 7 11/12 - 07 / 14 2060 21,9 63
e. Carmencita Bob (S) v. Big Spender (S) L. Sandvik Harstad Travpark 3 27/11 - 05 / 5 2060 22,3 g 131
Karina Olsen /Stokmarknes L. Vebostad Harstad Travpark 3 13/11 - 05 / 1 2040 18,0a 133
L. Sandvik Karina Olsen (B) S. Bendiksen Harstad Travpark 2 06/11 - 04 / 2 2040 20,9 396
blå m/to hvite skråbånd & s.l.k. i hvi M. Trudvang Harstad Travpark 0 15/10 - 01 / 8 2100 24,2 PK
6 2015: -10 -0 -0 -0 -1 -0 2014: -18 -1 -1 -0 -2 -18 289
Erotic Wurst* (FI) 3 Plass 159 616
8 år MØRKBR HP v.Sugar Free (FI) M. Karen Rovaniemi 6 12/11 - 09 / 1 2100 19,5a 416
e. Speedy Joy Joy (FI) v. Speedy G.B.* (US) M. Karjalainen Rovaniemi 0 05/11 - 04 / 1 1600 20,3ag 168
Finland K. Palojærvi Rovaniemi 0 28/10 - 02 / 2 1600 18,8ag 85
K. Paoljærvi Taisto Keränen (A) J. Hannus Oulu 0 24/10 - 09 / 1 2100 17,4a 462
rød/hvit/svart K. Palojærvi Rovaniemi 0 16/10 - 04 / 2 2100 18,6a 193
7 2017: -2 -0 -0 -1 -0 -6 000 2016: -18 -1 -0 -2 -5 -43 000
Anton 4 Plass 475 598
10 år SVART V v.Chipmate* (US) G. Kanstad Harstad Travpark 5 11/12 - 07 / 2 2040 21,3 153
e. Shining v. Myles Hanover (US) G. Kanstad Harstad Travpark 6 27/11 - 05 / 4 2060 22,7 g 707
Leif Erik Kleivbakk /Bodø G. Kanstad Bodø Travbane 4 30/10 - 02 / 4 2120 22,1 g PK
G. Kanstad M. Kanstad Harstad Travpark - 23/10 - 03 / 1 2500 dg a 571
Hvit,gull/svarte seler,ermstr&belt.Rek S. Knudsen Bodø Travbane 3 01/10 - 02 / 4 2140 22,1 PK
8 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -12 -0 -1 -1 -3 -20 500
Hot Chili Star 5 Plass 185 100
7 år BRUN V v.Hot Chili Pepper M. Eggum Harstad Travpark 1 11/12 - 07 / 1 2040 20,7 50
e. Idette Pilot v. Gunslinger Spur (US) O. Eggum Harstad Travpark 0 27/11 - 05 / 8 2060 23,1 g 345
Mia Sandnes Eggum /Harstad M. Eggum Harstad Travpark 3 06/11 - 05 / 2 2040 21,8 1342
J. Bjerring Oddmund Eggum (T) O. Eggum Harstad Travpark 0 23/10 - 03 / 2 2500 23,9a 386
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl O. Eggum Harstad Travpark 0 15/10 - 01 / 6 2100 24,3 g PK
9 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -9 -1 -0 -2 -2 -19 000
Taste The Victory 6 Plass 79 150
9 år BRUN HP v.Armbro Plush (CA) J. Stillerud Harstad Travpark 9 09/10 - 04 / 12 2100 21,7 233
e. Ghost Walk v. J.R. Broline* (US) K. Brenden Tromsø Travbane 8 21/8 - 06 / 8 2040 20,2 337
Dagfinn Martinsen /Bøstad R. Kruse Harstad Travpark 0 22/7 - 04 / 5 2040 dist ag 325
S. Bendiksen Dagfinn Martinsen L. Vebostad Harstad Travpark 0 01/7 - 02 / 12 2040 19,8a 597
Svart m/grønne ermer,svart mansj,rekla T. Trælnes Bodø Travbane 0 18/6 - 02 / 5 2160 dist g PK
10 2013: -13 -0 -1 -1 -1 -8 536 2012: -15 -0 -1 -0 -1 -10 000
Cherry David* (FI) 7 Plass 63 682
7 år BRUN H v.Cadillac Hall (US) P. Ahvenjärvi Rovaniemi 0 12/11 - 05 / 1 1600 18,3a 962
e. Davidia Strömline (S) v. Boss Lobell* (US) P. Ahvenjärvi Rovaniemi 6 05/11 - 09 / 2 1600 19,4a 553
Finland P. Ahvenjärvi Rovaniemi 5 28/10 - 04 / 2 1600 18,6a 1394
P. Ahvenjärvi J. Kariniemi Rovaniemi 0 25/6 - 04 / 1 2120 br 681
Svart/grønn J. Kariniemi Harstad Travpark 0 08/5 - 05 / 7 2040 23,0ag 388
11 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -4 -0 -0 -0 -0 -0
C.C. Herkules 8 Plass 45 500
7 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) K. Brenden Harstad Travpark 9 27/11 - 05 / 1 2060 23,0 g 48
e. Irrelina (S) v. Shogun Lobell* (US) K. Brenden Harstad Travpark 0 13/11 - 05 / 2 2040 19,1ag 60
Silje Merete Karlsen-Mathias Ailu E. Meløy K. Brenden Harstad Travpark 0 06/11 - 04 / 3 2040 br g 16
D. Dalen Angelica J. S. Kvernø K. Brenden Harstad Travpark 1 23/10 - 03 / 6 2500 20,6a 76
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl K. Brenden Harstad Travpark P 15/10 - 20 / 1 2040 20,4 P
12 2016: -17 -0 -0 -1 -1 -7 000 2015: -15 -0 -0 -0 -3 -8 500
Sweet Stork 9 Plass 86 300
11 år BRUN HP v.Bicycle S. Pettersen Harstad Travpark 0 23/10 - 06 / 2 2040 22,1 934
e. Sweet Girl v. Thackeray* (S) L. Fredriksen Harstad Travpark 0 15/10 - 01 / 5 2100 24,3 PK
Kristian Storhaug /Harstad A. Rasmussen Harstad Travpark 8 09/10 - 04 / 5 2080 22,2 177
F. Mortensen Kristian Storhaug (T) F. Mortensen Harstad Travpark 0 02/10 - 06 / 5 1600 20,5 299
Blå m/hvitt bånd, rekl. på hv.felt F. Mortensen Harstad Travpark 0 28/8 - 05 / 3 2060 22,2 481
13 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -16 -0 -3 -4 -2 -74 326
Ninepoints Knight (S) 10 Plass 400 960
9 år BRUN V v.Scarlet Knight* (US) J. Westholm Solvalla 7 08/6 - 11 / 2 2140 17,0 97
e. Precious Angel (S) v. Meadow Road (S) M. Svedberg Eskilstuna - 24/5 - 03 / 1 2140 dg a 20
Grafo AS /Bodø J. Westholm Rättvik 2 29/4 - 02 / 2 1640 15,7 52
M. Carlsen J. Westholm Gävle - 24/4 - 10 / 1 2140 dg 44
Rød/svart,delt en rød/en svart erm+rek M. Svedberg Romme 3 01/4 - 03 / 1 2140 17,5 56
14 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -14 000
O.K. Carrol 11 Plass 193 500
11 år RØD HP v.Brief Encounter (S) K. Brenden Harstad Travpark 3 11/12 - 07 / 4 2040 21,2 53
e. Atena Hill v. Thackeray* (S) L. Kristiansen Harstad Travpark 1 27/11 - 01 / 4 2060 23,2 187
Marie Bagstevold-Fritz Kristiansen J. Bjerring Harstad Travpark 4 13/11 - 01 / 7 2080 23,6 g 175
K. Brenden Fritz Kristiansen L. Kristiansen Harstad Travpark 5 06/11 - 03 / 6 2040 21,7ag 172
gul m/svart skråbånd. L. Kristiansen Harstad Travpark 3 23/10 - 04 / 1 2040 23,2 425
15 2012: -10 -1 -0 -0 -2 -13 778 2011: -22 -2 -1 -2 -7 -51 809
Swift Jewel* (FI) 12 Plass 84 138
5 år BRUN HP v.Swift American (CA) J. Kariniemi Harstad Travpark 7 13/11 - 08 / 3 1600 17,1a 257
e. Bella Bones (FI) v. Crown Bones* (US) J. Kariniemi Rovaniemi - 05/11 - 09 / 1 1600 dg a 492
Finland J. Kariniemi Rovaniemi 0 28/10 - 04 / 1 1600 19,3a 278
J. Kariniemi J. Kariniemi Rovaniemi 0 16/10 - 04 / 1 2100 18,2a 407
Rød/svart J. Kariniemi Harstad Travpark 0 02/10 - 06 / 2 1600 22,1 g 39