<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:45 V5-4


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 250.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 6 Duo : 6-10 Trippel : 6-10-8 Plass : 6-10-8

1 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -59 183 2017: -16 -3 -2 -2 -6 -179 403
Finnskog Sjefen 2100 1 Plass 1 194 641
13 år SVART V v.Sjefen H. Kulblik Bjerke Travbane 0 23/11 - 04 / 1 2140 31,4 798
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) H. Kulblik Bjerke Travbane 3 03/11 - 04 / 8 1609 30,4a 253
Thor Daniel Kulblik /Grue Finnskog R. Sandersen Momarken Travbane 3 18/10 - 01 / 13 2180 30,7 252
H. Kulblik R. Sandersen Bjerke Travbane 2 05/10 - 08 / 4 2160 31,1 50
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 0 28/9 - 05 / 8 2100 28,0a 414
2 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -6 -0 -0 -0 -2 -8 000
Bo Jular 2 Plass 376 502
14 år BRUN V v.Alm Svarten A. Stensen Momarken Travbane 0 29/11 - 06 / 9 1640 30,2ag 294
e. Super Trolla v. Lappe Troll* V. Bugge Biri Travbane P 18/11 - 21 / 4 2120 37,1 P
Lars Oksvold-Erna Oksvold A. Stensen Bjerke Travbane 0 03/11 - 04 / 12 1609 30,7a 221
G. Austevoll Finn Holmen (T) G. Austevoll Biri Travbane 4 21/10 - 07 / 9 2100 30,7a 79
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Biri Travbane - 30/9 - 07 / 6 1609 g3 ag 72
3 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -16 -0 -0 -1 -7 -21 000
Gingvar 3 Plass 274 500
8 år MØRKBR V v.Åsajerven A. Stensen Bjerke Travbane 0 30/11 - 01 / 4 2600 32,0a 51
e. Broklin v. Elding A. Stensen Bjerke Travbane 2 16/11 - 03 / 4 2600 30,8a 159
Rune Bønes /Bønes A. Stensen Bjerke Travbane 1 02/11 - 02 / 10 2100 30,5a 115
A. Stensen Geir Bjånes E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 14/10 - 05 / 1 2100 dg 50
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 6 22/9 - 04 / 6 2100 30,7a 41
4 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Tina 4 Plass 229 700
13 år BRUN HP v.Eng Svarten T. Wollebæk Biri Travbane 2 21/10 - 07 / 10 2100 30,5a 157
e. Svarstadblesa v. Spang Best K. Mathisen Biri Travbane 0 07/10 - 06 / 2 2100 29,4ag 345
Tordis Kampesveen /Vestre Gausdal K. Mathisen Momarken Travbane 4 20/9 - 05 / 5 2140 31,3ag 320
T. Wollebæk Gunn Carol Kampesveen (A) M. Sørvik Biri Travbane 0 02/9 - 02 / 7 2100 30,9ag 473
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl H. Storås Bjerke Travbane - 17/8 - 06 / 12 2100 dg a 502
5 2015: -13 -2 -1 -1 -2 -76 000 2014: -22 -1 -2 -5 -5 -90 500
Gann Min 5 Plass 566 300
15 år LYSBRUN V v.Spikeld O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 07/12 - 07 / 12 2100 29,9ag 585
e. Steinsvann Mari v. Braute O. Mikkelborg Biri Travbane 0 25/11 - 08 / 6 1609 br ag 176
Elin Andersgård Helle /Nordre Toten C. Bråthen Biri Travbane 4 10/6 - 02 / 5 2100 33,3arg 73
O. Mikkelborg Tone Kristine E. Ødegård J. Øveraasen Biri Travbane 20/5 - 22 / 5 2100
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 18/5 - 02 / 7 2100 28,6a 344
6 2013: -13 -2 -0 -1 -1 -82 000 2012: -17 -1 -1 -2 -6 -63 000
Varg Spik 6 Plass 406 773
7 år MØRKBR V v.Spikeld J. Mjølnerød Biri Travbane - 28/10 - 05 / 7 2100 dg a 91
e. Riga Lynn v. Alm Rigel O. Østre Årjäng - 07/10 - 01 / 2 2140 dg 56
Team Bendiksen J. Mjølnerød Bjerke Travbane 10 18/9 - 10 / 7 2600 31,5ag 1245
K. Johansen Kjetil Helgestad (T) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 05/9 - 11 / 3 2600 29,2a 269
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 17/8 - 09 / 7 2600 29,6a 31
7 2012: -3 -0 -0 -0 -2 -4 500 2011: -7 -0 -0 -1 -5 -15 500
Eldvinten 7 Plass 193 200
11 år BORKET V v.Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 7 08/12 - 04 / 1 1609 30,3a 166
e. Raastad Vinta v. Atom Vinter B. Steinseth Biri Travbane 3 18/11 - 02 / 3 1609 28,2a 292
Helge Thorshaug /Gaupen B. Steinseth Biri Travbane 5 21/10 - 07 / 11 2100 30,8a 848
B. Steinseth Helge Thorshaug O. Mikkelborg Bjerke Travbane 7 16/6 - 04 / 7 2100 29,5a 292
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl G. Austevoll Biri Travbane 6 04/2 - 05 / 9 1609 29,9a 504
8 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -11 -2 -1 -0 -3 -58 500
Rinde Rappen 8 Plass 321 398
9 år SVART H v.Moe Odin Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 1 29/11 - 06 / 4 1640 28,1a 72
e. Rinde Texa v. Pål Lunar Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 3 16/11 - 03 / 3 2600 31,0a 139
Stine Gulbrandsen /Lena Ø. Ruttenborg Biri Travbane 1 21/10 - 07 / 2 2100 30,4a 51
Ø. Ruttenborg Stine Gulbrandsen Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 5 06/10 - 04 / 7 1609 28,2a 59
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Klosterskogen Travbane - 15/8 - 03 / 2 2100 dg a 63
9 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Jotroll 9 Plass 393 500
10 år BRUN V v.Frisli To Jo D. Minor Bjerke Travbane 1 30/11 - 01 / 6 2600 30,7a 127
e. Spang Lassi v. Lapp Nils (S) D. Minor Bjerke Travbane 1 16/11 - 01 / 7 2140 30,4 30
Shawna Athena Minor /Son D. Minor Bjerke Travbane 0 02/11 - 02 / 3 2100 31,3ag 42
D. Minor D. Minor Bjerke Travbane 6 24/8 - 03 / 5 1609 28,0a 67
Todelt grønn/blå,gult skråb,kule&stjer D. Minor Momarken Travbane 3 09/8 - 04 / 5 2140 30,0a 27
10 2012: -5 -0 -0 -1 -0 -4 996 2011: -14 -3 -2 -0 -4 -129 500
Siv Sprintå 10 Plass 202 996
10 år BRUN HP v.Pål Even S. Skrugstad Bjerke Travbane 5 07/12 - 07 / 7 2100 28,9a 140
e. Bol Frøya v. Toddy S. Skrugstad Biri Travbane 4 18/11 - 02 / 5 1609 28,3ag 18
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet S. Skrugstad Biri Travbane 1 04/11 - 07 / 3 2100 29,6a 43
S. Skrugstad G. Austevoll Bjerke Travbane 0 26/10 - 05 / 11 1640 29,6 g 245
blå m/gult bånd,røde ermer,reklame S. Skrugstad Bjerke Travbane 6 19/10 - 04 / 9 1609 28,9a 81
11 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000 2017: -16 -0 -1 -0 -8 -44 000
H.M. Hird Balder 11 Plass 638 500
13 år BRUN H v.Norne M. Finsand Sørlandets Travpark 6 04/12 - 04 / 2 2160 31,5 254
e. Overskeid Ili v. Ilmin O. Østre Bjerke Travbane 0 23/11 - 04 / 7 2140 br g 1016
Signe Heggernes /Sandsli T. Hem Jarlsberg Travbane 11/11 - 04 / 13 2100
G. Nordbotten G. Nordbotten Drammen Travbane 0 08/11 - 03 / 11 1700 30,2a 656
mørkegrønn m/blått sk.stk, hvit hest M. Nyløkken Jarlsberg Travbane 0 28/10 - 02 / 7 2140 32,8 g 468
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Dæmro Gutten 12 Plass 318 403
14 år BRUN V v.Engli Svarten H. Holm Bjerke Travbane 2 08/12 - 04 / 4 1609 29,5a 180
e. Frøken Ilmin v. Ilmin Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 18/11 - 02 / 9 1609 28,6a 339
Ture Jensen /Kirkenes H. Holm Biri Travbane 3 21/10 - 07 / 7 2100 30,6a 219
H. Holm Jan-Tore Rønningen B. Duestad Bjerke Travbane 0 06/10 - 04 / 1 1609 28,4a 261
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl B. Duestad Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 04 / 11 2100 29,9a 656